![]() |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
[email protected] dla przykładu, połaczenie Katowice - Ostrava ( około 150 km ) kosztuje 60 zł , II Klasa, studencki. Bez miejscówki ( kosztuje około 4 euro ). Przypuszczam, ale mogę się mylić że pociąć z Krk do Pragi jedzie przez Katowice ( krk -> ktc 10 zł ), więc w ok. 150 zł powinieneś się zmieścić w jedną stronę. Ale jak Ci odpiszą, daj mi znać, dobrze mieć rozeznanie. ile kosztuje bus do Cieszyna Polskiego ? I ile jedzie ? z 2 h ? |
^Raz jeszcze dziekuje. E-mail wyslany... teraz czekam :D
edit. No i juz wszystko wiem: Cytat:
|
Kraków-Cieszyn chyba 16 zł kosztuje bus,a czas jazdy ok. 3 godzin.
|
Szukam Szewca, który prócz naprawy obuwia, czyści obuwie jest w Krakowie taki?
|
A ja mam takie pytanie w środę przed meczem z Lechem zgubiłam legitymacje studencką gdzieś w okolicy błoń czy ktoś może jej przypadkiem nie znalazł ??? Proszę o pilną odpowiedź
|
jakie tramwaje i autobusy dojezdzaja na Wąwozową ??
|
Cytat:
http://krakow.jakdojade.pl/ Na przykład tramwaj linii numer 4 bądź autobus linii numer 138. |
138, 142, 4
lub 1,5 i wysiadasz na Wiaduktach |
poprostu nie wiem jaki tam jest przystanek
|
Elektromontaż (4, 138, 142)
Wiadukty (1,4,5) |
http://www.youtube.com/watch?v=u4QFh...eature=related
Może to byc komiczne pytanie bo nei gustuje w tego rodzaju muzyce. Możecie mi powiedzieć co to za gość 0 : 35 . Czy to jakiś lokalny DJ czy jakis znany czy jakiś syntezator? |
takie dość specjalistyczne pytanie, ale może ktoś będzie wiedział
czy da się zrobić Rachunek Przepływów Pieniężnych na podstawie Bilansu i Rachunku Zysków i strat? |
Mam problem z aqq. Dotychczas pracował bez zarzutu. Dziś natomiast wyskoczył mi taki błąd.
http://imageshack.us/f/855/problemzaqq.jpg/ Na laptopie wszystko działa, tylko na stacjonarnym problem występuje. Z góry dzięki za pomoc! Pozdro! |
Kto będzie gościem dzisiejszej L+ Extra? ;)
|
Cytat:
P.S. Ten sposób z administratorem jest jednym z najprostszych sposobów złamania hasła i wejścia do komputera. :D Wiele osób przy koncie administratora nie ma żadnego hasła (myśląc, że takie coś nie istnieję.). Oczywiście niezdalnego. |
Czy oficjalna strona Wisły jest tak przeciążona że zdjęcia z szatni tak długo "wchodzą" czy to ja mam jakieś problemy z kompem ? Jak u Was z tymi zdjęciami?
Cytat:
|
U mnie też to długo idzie.
No ale, co się dziwić. Galeria, na którą czekano od dwóch lat. :-) |
Cytat:
wszystko działa, obyło się bez rękoczynów. |
gdzie idzie obejrzeć szybką piłkę dzisiejszą?
|
Potrzebuje żeby ktoś mi dziś o 18:25 nagrał detektywów TVN. Jak ktoś nagra napiszcie na priv będę wdzięczny !!!
|
Cytat:
http://vod.onet.pl/detektywi,2330,serial.html |
można gdzies na necie ogladnac wczorajsze derby?
|
Cytat:
http://www.speedway-video.com/topic/...956#entry13956 |
Jest gdzies w Krakowie gielda rowerowa?
|
W jakim programie moge nagrac jakieś nagranie do prezentacji. za pomocą słuchawek z mikrofonem. ( mam nadzieje ze jakość będzie jako taka.)
|
Cytat:
|
Czy planowane jest wydanie mistrzowskich koszulek przez kibiców?
|
teatry, muzea, galerie sztuki, opery etc to MIEJSCA KULTURY, CZY MIEJSCA KULTUROWE ?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Znacie jakiś internetowy outlet z butami markowymi badz zwykly internetowy sklep z markowymi butami , byle tani?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jaki serwis komputerowy polecacie? Sprawdzony i pewny.
|
http://www.youtube.com/watch?v=qIfJQe1sxyM zna ktos tytuł tej pioseni lub ma pełna wersjie
|
Czy ktoś nie wie czy ten model bluzy rozmiar M jest w Krakowie?
http://allegro.pl/show_item.php?item=1579114923#gallery A jak nie to gdzie można ciuchy firmy Everlast znaleźć. |
najszybciej to w sklepie Everlasta w g. krakowskiej
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl