Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4404)

sevenheaven 18.08.2018 13:36

nie pamiętam, czy to ten Bisevac czy ten ich napastnik, ale ktoś tam zarabia 10 tys e/msc , czyli tyle ile u nas nawet Kobra raczej nie ma..
co nie zienia faktu, że legionisci powinni ich z palcem w dupie roznieść

Arked 18.08.2018 13:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1512540)
To są amatorzy, hobbyści, cieniasy do rozpykania. To co zrobiła Legia trudno nawet nazwać. Takich frajerów jak Ci w Warszawie jeszcze chyba nie było...

Cieniasy pewnie tak. Amatorzy i hobbyści? Nie.

kacpaw91 18.08.2018 16:12

Zaznaczam, że nie wiem jak gra, ale od dwóch sezonów Patryk Szysz z Górnika Łęczna (ich wychowanek nota bene) notuje niezłe statystyki. Młody - 20 lat. Nie ma kasy na transfery gotówkowe teraz, to może wypożyczyć z opcją pierwokupu? To jest profil zawodnika odpowiedni pod naszą politykę transferową, ale pytanie co z nim takiego, że nie zainteresowała się drużyna z Ekstraklasy i buja się teraz po boiskach 2. ligi...

Ten sezon - 2 liga - 5 meczów, 4 gole
Poprzedni sezon - 1 liga - 33 mecze, 10 goli, 2 asysty

funkykoval 18.08.2018 21:24

O kontrakcie Kobry mówi się ze to jakieś 70 tys mięs cYli sporo ponad 10 tys euro
To tak jakby usprawiedliwiać nasz sukces z Sań Marino 1:0 po bramce strzelonej Rej ze w Sań Marino grał gość który grał z Bonkiem w Juve
Jedna facet nie przeniesie całego zespołu o 2 poziomy wyzej

lukas14 22.08.2018 19:12

Patryk Szysz swietna i perspektywiczna opcja . pracowac nad transferem na zime

AlvaroTS 22.08.2018 20:29

A ty go chociaż raz widzaiales ? Bo gość jest strasznie drewniany.

Maciek17 22.08.2018 21:15

Drugoligowa wersja Kuby Bartosza, wiem co mówię.
Co nie znaczy, że to źle. ;)

Maciek17 23.08.2018 11:09

Janekx89 pisze, że Głowa obserwuje Szysza i trwają rozmowy.

xanti1906 23.08.2018 11:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciek17 (Post 1512902)
Janekx89 pisze, że Głowa obserwuje Szysza i trwają rozmowy.

Co ciekawe, pod tym wpisem ludzie piszą, że to przereklamowany piłkarz. Na 10 goli tylko 3 strzelone z gry, nie sprawdzałem. Link do dyskusji https://twitter.com/janekx89/status/1032564343089651712

JendrusNH 23.08.2018 11:58

Miałem okazję obserwować tego zawodnika i moim zdaniem skończy jak Drzazga na wiecznym wypożyczeniu. Na siłę promowany w Górniku. Na 10 bramek 7 z karnych. Plus jest taki, że ma tu przyjść na podobnych zasadach jak Brlek - czyli ktoś z zewnątrz wyłoży na niego kasę.

bob85 23.08.2018 12:17

Skończy, nie skończy nie wiadomo. Dobrze jednak, że robimy chociaż zakusy pod takich zawodników i jak widać mamy ukierunkowaną politykę na małolatów, na których de facto można zarobić. Teraz byle młody kiep w tej lidze kilka razy prosto kopnie piłkę i już idzie za dobry pieniądz.

filemon 23.08.2018 12:27

Jak go obserwują i Głowacki, i Kuźba to przecież widzą czy jest drewniany, czy nie oraz, jeśli jest, czy jest szansa żeby nie był, czy nie.

seba_109 23.08.2018 12:42

http://www.90minut.pl/kariera.php?id=33305 mi się ten marzy w kontekście gry we Wiśle

BlurgH 23.08.2018 13:29

A na jakiej gra pozycji ? Bo w 90minut piszą tylko, że pomocnik...

Qadou 23.08.2018 14:28

A co do Szysza to po co nam kolejny skrzydłowy? Jest Imaz, Małecki,Kostal,Boguski,Bartosz nawet Halilovic zagra w razie konieczności.. Lepiej sie skupić na defensywnym pomocniku skoro i tak dużo ludzi piszę że ten Szysz ma ograniczone umiejętności

roztropny 23.08.2018 14:42

Dokładnie,lepiej skupić się na pozyskaniu defensywnego pomocnika.Odpukać kontuzja/kartki Bashy,i robi nam się poważny problem.Mamy jeszcze tydzień czasu,oby nasi podziałali w tym kierunku.
Natomiast co do Szysza,to nie ma sensu wydawać pieniędzy.Obecnie mamy wystarczającą ilość młodych piłkarzy na których można stawiać.

Maciek17 23.08.2018 15:16

Ja jestem średnio optymistycznie nastawiony co do Szysza, a chłopaka miałem okazje obserwować wielokrotnie. Ale jeśli Głowa go ogląda, to co ja mam do powiedzenia? 100% zaufania.
Bogusz z kolei niesamowicie ogarnięty pomocnik jak na swój wiek, przypomina Żurkowskiego. Niestety pewnie poza naszym zasięgiem, a szkoda.

AS82 27.08.2018 20:11

Z polskiej ligi do Wisły bym chciał: Starzyńskiego i Merebaszwilego

xanti1906 27.08.2018 20:58

W lidze jest około 400 piłkarzy, a Ty akurat chcesz Merebaszwilego?

tomB 28.08.2018 12:34

Youssouf Mulumbu
 
Pozycja: Defensywny pomocnik Bez klubu

https://www.transfermarkt.pl/youssou.../spieler/45272

MB1906 28.08.2018 12:41

Jakieś milion pięćset dwa dziewięćset nam brakuje aby mu pensje płacić.

brylant17 28.08.2018 15:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomB (Post 1513265)
Pozycja: Defensywny pomocnik Bez klubu

https://www.transfermarkt.pl/youssou.../spieler/45272

Po co robić komin płacowy ? nie przyjdzie grać za frytki,po drugie jest Basha

pepe72 28.08.2018 15:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomB (Post 1513265)
Pozycja: Defensywny pomocnik Bez klubu

https://www.transfermarkt.pl/youssou.../spieler/45272

31 lat i jeszcze francuskojęzyczny.

BlurgH 28.08.2018 15:22

Ale Basha może:
1. Złapać kontuzję
2. Pauzować za kartki
3. Odejść z klubu
A drugiego takiego SP nie mamy w klubie, bo Kort i Halilovic to inny typ piłkarza a Arsenic to bardziej obrońca niż SP. Doraźne łatanie na jeden - dwa mecze może jeszcze ujdzie, ale w perspektywie całego sezonu ? Hm.....

pepe72 28.08.2018 15:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BlurgH (Post 1513283)
Ale Basha może:
1. Złapać kontuzję
2. Pauzować za kartki
3. Odejść z klubu
A drugiego takiego SP nie mamy w klubie, bo Kort i Halilovic to inny typ piłkarza a Arsenic to bardziej obrońca niż SP. Doraźne łatanie na jeden - dwa mecze może jeszcze ujdzie, ale w perspektywie całego sezonu ? Hm.....

Ale mamy wprowadzać młodych, a nie szukać wydatków.
Otwarcie sezonu mamy rewelacyjne więc nie ma powodu by siać panikę. Basha załapał 3 kartki w 6 meczach więc trener ma 2-3 mecze (:>) by się przygotować do meczu bez Bashy.
Co do 3 punktu to Vullnet ma 28 lat więc szansa, że ktoś się po niego będzie dobijał jest taka sobie.

BlurgH 28.08.2018 15:52

Problem jest tylko taki, że żaden z młodych, których mamy w drużynie (poza Arsenicem, ale on obstawia kilka pozycji) nie da nam jeszcze tej jakości, którą daje Basha. Paniki nikt nie sieje, ale o ile ofensywnych pomocników i skrzydłowych mamy trochę ( Halilovic, Imaz, Kostal, Boguski, Małecki, Bartosz też od biedy ), to na pozycję Bashy nie widzę godnego następcy.

A po Bashę nikt się nie musi dobijać - jeszcze parę miesięcy temu było bardzo prawdopodobne, że zniknie razem z resztą hiszpańskiej grupki. Tutaj wielki szacunek dla osoby, która przekonała Bashę do pozostania !

pepe72 28.08.2018 16:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BlurgH (Post 1513288)
Problem jest tylko taki, że żaden z młodych, których mamy w drużynie (poza Arsenicem, ale on obstawia kilka pozycji) nie da nam jeszcze tej jakości, którą daje Basha. Paniki nikt nie sieje, ale o ile ofensywnych pomocników i skrzydłowych mamy trochę ( Halilovic, Imaz, Kostal, Boguski, Małecki, Bartosz też od biedy ), to na pozycję Bashy nie widzę godnego następcy.

A po Bashę nikt się nie musi dobijać - jeszcze parę miesięcy temu było bardzo prawdopodobne, że zniknie razem z resztą hiszpańskiej grupki. Tutaj wielki szacunek dla osoby, która przekonała Bashę do pozostania !

Być może nie da jakości. Ale w tym sezonie walczymy o opanowanie dziury budżetowej więc niech trener eksperymentuje. Może ktoś odpali jak Rafał Pietrzak.
Statystyczna szansa na to, że zagramy bez Bashy jest z Pogonią w Szczecinie ;) Trener powinien go uczulić, by się oszczędzał we Wrocławiu.

Edit:
Weszlaki też rozmawiali o m.in. Bashy ;)
Od 1:32:50
https://soundcloud.com/weszlofm/wesz...la-augustyniak

forthy 28.08.2018 17:28

Halilovic zaczynał sparingi na 6 i 8, więc w przypadku absencji Bashy spokojnie można obstawiać duet Kort-Halilović na środku pola.

Nie ma co kogokolwiek ściągąć (jak nikt do końca sierpnia nie zostanie sprzedany).
6 obrońców seniorów (od lewej : Pietrzak, Sadlok, Wasilewski, Arsenić, Bartkowski, Palcić)
5 środkowych pomocników (Basha, Kort, Halilović, Imaz, Wojtkowski)
4 skrzydłowych (Kostal, Boguski, Bartosz, Małecki)
2 napadziorów (Ondrasek, Kolar)

do tego Grym szykowany fizycznie, młodzi : Plewka, Grabowski
O 18kę może zawalczą jeszcze inni : Świątko, Korczyk, Laskoś, Śliwa.

Każdą złotówkę trzeba oglądać 27 razy, więc nie ma co szaleć, bo 17 seniorów z pola + kilku młodych na te pozostałe 14 spotkań ligowych + min. 1, a może więcej w PP w zupełności wystarczy.
Ba, obecnie na ławce są Arsenić, Halilović, Kolar, Małecki, Wojtkowski... to jest wręcz bogactwo.

Blaszczu16 28.08.2018 17:57

Jeśli ktoś ma dojść to najpewniej tylko Broziu.

czaro 28.08.2018 18:20

I to będzie klucz do naszego sukcesu!

Toeju 28.08.2018 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1513217)
Z polskiej ligi do Wisły bym chciał: Starzyńskiego i Merebaszwilego


Wydaję mi się, żę Filip Starzyński nie wpisuje się do koncepcji trenera Stolarczyka, gdzie mocno pressujemy i dużo biegamy.

Arkadiusz.Czerepach 28.08.2018 19:57

wydaje mi się że na FS nas nie stać

dziki 28.08.2018 20:21

Paweł przy takiej grze to kilka bramek by pewnie wturlał.

filemon 28.08.2018 20:22

Wydaje mi się, że skoro dla obu stron jest to deal bez sensu, to nie ma go tutaj co proponować.

tomB 28.08.2018 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1513281)
Po co robić komin płacowy ? nie przyjdzie grać za frytki,po drugie jest Basha

milion pięćset dwa dziewięćset
ciekawe skąd ta suma
jak Basha braknie to jesteśmy w czarnej....
to tylko propoyzcja

pepe72 28.08.2018 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomB (Post 1513315)
milion pięćset dwa dziewięćset
ciekawe skąd ta suma
jak Basha braknie to jesteśmy w czarnej....
to tylko propoyzcja

Jesteśmy JUŻ w finansowej czarnej d.... Bashę może zastąpić Arsenic. I pewnie da się znaleźć jeszcze jakieś inne rozwiązanie.

tomB 29.08.2018 10:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1513316)
Jesteśmy JUŻ w finansowej czarnej d.... Bashę może zastąpić Arsenic. I pewnie da się znaleźć jeszcze jakieś inne rozwiązanie.

prędzej postawił bym na Sadloka na tej pozycji

Karherop 29.08.2018 10:30

Golda w weszlo.fm dzisiaj powiedział, że pod koniec okna zrobił się spory ruch w interesie i zainteresowanie jest naszymi młodszym graczami. Mysle że Kostal, Kort sa obserwowani przez dzialaczy innych klubów.
Od sportowej strony lepiej aby już nie bylo kolejnych osłabien zespołu.

Adrio 29.08.2018 12:04

Z tego co mi się wydaje to nie można zmienić klubu dwa razy w jednym okienku więc Kort odpada. Kostal po 2 dobrych meczach raczej też nie odejdzie kiedy przez dwa sezony grzał ławkę chyba ze jakiemuś skautowi to wystarczy do rekomendacji transferu.

szym_ek 29.08.2018 12:06

w jednym sezonie zawodnik może być zarejestrowany w trzech klubach ale grać.tylko w dwóch


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl