![]() |
Wiadomo gdzie i o której będzie można obejrzeć walkę Sosnowski-Klitsko?
|
Canal Plus - 21:45
RTL - 22:10 |
Jaką piłkę polecicie w cenie około 50zł? Pamiętam, że kiedyś grało mi się świetnie repliką z MŚ 2006, lecz w sklepach teraz nie znajdzie się raczej, a w internecie podróbek pełno. A może to była replika z Euro 2008?
|
My najczęściej gramy takimi piłkami:
http://allegro.pl/item1045077789_pil...sic_magic.html http://allegro.pl/item1047640575_pil..._sportivo.html na granie 1-2 razy w tygodniu po 2 godzinki na trawie w zupełności wystarczają,selecta mamy już chyba 4 lata i oprócz tego że się zdarła farba piłka jest ok. |
Którą galerię handlową ewakuowali dziś wieczór? (tzn wczoraj ;) )
|
Bonarka CC.
|
A czemu? Bomba?
|
Cytat:
http://www.bonarkacitycenter.pl/news,informacja |
wiecie może kiedy wielmożna Ekstraklasa poda do wiadomości terminarz na nowy sezon?
ważne |
Cytat:
Przypuszczalny terminarz z podziałem na kolejki zespoły dodane zostaną po zakończeniu rozgrywek w 1 lidze aby wiedzieli kto awansuje : Sezon 2010/2011 - runda jesienna 1. kolejka - 7/8 sierpnia 2. kolejka - 14/15 sierpnia 3. kolejka - 21/22 sierpnia 4. kolejka - 28/29 sierpnia 5. kolejka - 11/12 września 6. kolejka - 18/19 września 7. kolejka - 25/26 września 8. kolejka - 2/3 października 9. kolejka - 16/17 października 10. kolejka - 23/24 października 11. kolejka - 30/31 października 12. kolejka - 6/7 listopada 13. kolejka - 13/14 listopada 14. kolejka - 20/21 listopada 15. kolejka - 27/28 listopada 16. kolejka - 4/5 grudnia Sezon 2010/2011 - runda wiosenna 17. kolejka - 26/27 lutego 18. kolejka - 5/6 marca 19. kolejka - 12/13 marca 20. kolejka - 19/20 marca 21. kolejka - 2/3 kwietnia 22. kolejka - 9/10 kwietnia 23. kolejka - 16/17 kwietnia 24. kolejka - 21 i 23 kwietnia (bez meczu w Wielki Piątek) 25. kolejka - 30 kwietnia/1 maja 26. kolejka - 7/8 maja 27. kolejka - 14/15 maja 28. kolejka - 21/22 maja 29. kolejka - 25 maja (środa) 30. kolejka - 29 maja (niedziela) |
jako laik komputerowy mam prosbę-pytanie , wygrzebałem taką kamerke'' USB2,0 WEBCAM' nie była jeszcze używana', ale nie chce sie zainstalowac ,nie mam sterownika do niej ani żadnej płytki ,probowałem znależ coś w sieci ale wyskakuja mi strony i nie wiem co pobrac ,mógłby ktos znależ jakiś link do konkretnej instalki i napisac co i jak zrobic ? ewentualniejak to nie ma sensu to napiszcie to kupie jutro kamerke a tą wywale
|
Cytat:
a jaki masz komp?jak stary to pewnie nie obsluguje usb 2.0 i po klopocie:) jak masz usb 2.0 to podaj nazwe i dokladny model kamerki-napewno w necie cos sie znajdzie jednak zacznij od sprawdzenia usb:)pzdro |
Cytat:
|
Cytat:
|
zna ktoś w okolicy fajne miejscówki do fotografowania?
|
Cytat:
|
Ma ktoś może link do galerii ze zgrupowania(?) Wisły gdzie były zjazdy linowe? Z góry dzieki :)
|
Mam plik avi, który zajmuje 90 MB. Potrzebuję usunąć z niego fragmenty. Zrobiłem to w VirtualDub. Jak daję Save as avi (F7) to plik zajmuje 2.5 GB. Jak to zapisać, żeby dalej zajmowało ok. 100 MB a nie aż tyle?
|
http://moda.allegro.pl/item104462643...biala_xxl.html gdzie w Krakowie można kupić takie albo podobne koszule?
|
Carry/Reserved/C&A ?
|
Cytat:
http://rapidshare.com/files/11317349...o_Splitter.rar |
Cytat:
Tutaj coś znajdziesz: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic365943.html |
Witam mam dość nietypowe pytanie a właściwie prośbę, na którą wujek google nie może mi dać rady. Czy jest tu ktoś zorientowany w muzyce lat wojennych? Konkretnie czasu II WŚ? Chciałbym posłuchać hitów jakie były grane w czasach wojennych w restauracjach, na imprezach głównie w Stanach w czasie kiedy ich rodacy walczyli na różnych frontach. Nie chodzi mi tu o marsze czy pieśni wojskowe. Muzyka do której tańczono i się bawiono. Pomoże ktoś?
|
Przeproś się na poważnie z wujkiem google ;)
Marlena Dietrich ? http://www.youtube.com/watch?v=f_ptqXqjsZw Te siostrzyczki to chyba znak rozpoznawczy muzyki amerykańskiej z lat 30-40 Boswell Sisters - Baby http://www.youtube.com/watch?v=ozlyhq1On_w Boswell Sisters - Crazy Sisters http://www.youtube.com/watch?v=ynwtY...eature=related Resztę poszukaj sobie na youtubie w polecanych |
Cytat:
|
Mam pytanie do użytkowników Kaspersky Internet Seciurity 2010. Mam pirata zainstalowałem i żaden kluczi i plik reg. nie działa po update Kasperskyego. Co robicie aby mieć pełną wersję nielegalnie ? Mam wersję 9.0.0.736 PL z peb.pl. Jak nie poradzicie to będe musiał wrocic do Aviry 2010.
|
Potrzebuję kilka konkretnych przykładów jednostki autorytarnej (nie mylić z rządami autorytarnymi), najlepiej postacie historyczne, ewentualnie z literatury. Pomoże ktoś ?
|
Cytat:
|
Witam! czy posiada ktoś z Was jakieś materiały na temat ruchu turystycznego w Barcelonie? (jakieś statystyki, wyliczenia, dane, hotele, komunikacja) poszukuję tych informacji dla kumpla po szalu, który pisze pracę licencjacką o Barcelonie i nigdzie nie możemy znaleźć zbyt wiele na ten temat.
Pozdrawiam |
potrzebuje rady kogoś kumatego kupiłem 7 miechów temu telefon w RTV i dzisiaj pojechałem z nim na gwarancje i okazało się ze dali mi inne opakowanie do tego telefonu nie zgadza się kod imieil i co mam zrobić jeśli nie chcą mi telefon przyjąć stwierdzili ze to może być kogoś innego telefon...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl