Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Karherop 08.11.2024 20:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1638308)
Sapała musiał mieć coś nagrane gdzie indziej, że zgodził się na rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron.

Młyński i Fazlagić najpewniej wypełnią w całości kontrakty, czy tego chcemy, czy nie. Wystarczy sobie wyobrazić gdzie obaj skończą po wygaśnięciu umów i mamy odpowiedź dlaczego dalej tutaj są.

O ile Fazlagic i owszem, ale Młyński w zimie spokojnie odejdzie innego do klubu 1 ligi. Skoro Olejarke wziął Znicz to tym bardziej Młyńskiego weźmie klub tego pokroju. Na wyrobnika 1 ligowego materiały idealny.

azor 09.11.2024 07:29

Idealny timing dla Sapały: długi weekend, na spokojnie można we Franticu dzisiaj posiedzieć, nie trzeba się w niedziele zbierać z rana do Stalowej, pewnie z 2-3 wypłaty wpłynęły z góry - bajka.

A w Krakowie zostanie, tyle że nie będzie musiał tarabanić się na treningi do Myślenic, tylko na Chałupnika.

Jaroo1 09.11.2024 07:38

Podobno właśnie to przesądziło o rozwiązaniu kontraktu że mecz w niedzielę o 13, na wyjeździe więc wolal rozwiązać kontrakt niż stracić melanż weekendowy

Markus 09.11.2024 10:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1638305)
Ale jak to?. Ktoś tu pisał, że Sukiennicki jest lepszy od Carbo. To ja nie wiem czemu nie udało się wygrać z Tychami.

Oczywiście byli tacy, co tu ochoczo podobne nonsensy sugerowali. Albo że i Sapała nie jest gorszy i może zagrać nawet lepiej (szczególnie wiosną). Było bardzo wiele wpisów dopieprzających się do Carbo i próbujących umniejszać jego rolę dla drużyny oraz wartość piłkarską. Niektórzy nawet pogardliwie zaczęli nazywać go "Kudłatym", chcąc by zwolnił miejsce w składzie dla tych naszych polskich rzekomych "wielkich talentów" i super zdolnych wunderkindów...:rotfl: :evil: To przecież na nich powinno się stawiać, czy na ogranych polskich ligowców, a nie na jakiś trzecioligowców z zagranicy! :evil: :lol:

Oczywiście w myśleniu tych ludzi nigdy nic się nie zmieni. Wystarczy jakiś kolejny jeden słabszy mecz Carbo, czy jeszcze kilka gorszych Rodado i ta sekta znów wróci do swoich zaklęć jacy to beznadziejni zawodnicy i że należy stawiać na młodych zdolnych Polaków, solidnych krajowców, a nie na znacznie od nich lepszych obcokrajowców z niższych lig Hiszpanii, Anglii, Francji czy Niemiec.

I tak w kółko, bezrefleksyjnie, bez wyciągania jakichkolwiek wniosków, ciągłe życie w sferze własnych rojeń i stereotypów.:>

tas de fleia 09.11.2024 10:35

Pomijając opinie (słuszne lub mniej) o Carbo, to trzeba wysoko odlecieć żeby porównywać go do Rodado.

Markus 09.11.2024 11:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tas de fleia (Post 1638328)
Pomijając opinie (słuszne lub mniej) o Carbo, to trzeba wysoko odlecieć żeby porównywać go do Rodado.

Trzeba "wysoko odlecieć", by negować, że obaj, jeden jak i drugi, mają ogromne i fundamentalne znaczenie dla jakości gry tego zespołu. Bez Carbo druga linia de facto nie istnieje, co widzieliśmy na przestrzeni ostatnich miesięcy wielokrotnie.

wolfy 09.11.2024 13:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tas de fleia (Post 1638328)
Pomijając opinie (słuszne lub mniej) o Carbo, to trzeba wysoko odlecieć żeby porównywać go do Rodado.

Właśnie nie. Po prostu większość kibiców jest za głupia żeby docenić piłkarzy defensywnych. Wolą tlenionego Sukiennickiego bez patrzenia jak negatywnie odbija się jego obecność na boisku na zespole.
O tym jak ważny dla zespołu jest Carbo pokazują mecze bez niego, albo kiedy ma słabszy dzień

Obaj są równie ważni dla zespołu i ich brak ma tragiczne dla nas skutki. I o ile ściągnięcie drugiego Rodado to mrzonki to naprawdę potrzebujemy choćby przyzwoitego defensywnego pomocnika na ławkę. Tylko nie kolejny tleniony pseudotalent - kogoś do gry.

TIR_DO_SŁUBIC 09.11.2024 13:31

Właściwie to czas leci a Sukiennicki jak był chujowy tak nadal jest. Mówiłem od samego początku że to jest klasyczny kasztan. Chłop nic nie gra, nic nie wnosi, jest bardzo słaby. Argument, że jest przemęczony już nie przejdzie.

Patryko 09.11.2024 16:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1638324)
Idealny timing dla Sapały: długi weekend, na spokojnie można we Franticu dzisiaj posiedzieć, nie trzeba się w niedziele zbierać z rana do Stalowej, pewnie z 2-3 wypłaty wpłynęły z góry - bajka.

A w Krakowie zostanie, tyle że nie będzie musiał tarabanić się na treningi do Myślenic, tylko na Chałupnika.

On zobaczy kontrakt w Wieczystej jak świnia gwiazdy.

Jaroo1 10.11.2024 00:23

Główną siłą Carbo w Wiśle to polega na tym że za konkurentow o miejsce czy ogólnie ludzi ze środka pomocy ma Sukiennickiego, miał Sapale, miał x czasu temu żółtodzioba Dudę itp itd Wisła nie potrafi ściągnąć 2-3 konkretnych pomocników czy to defensywnych czy ofensywnych więc niedzielne że Carbo na tym tle błyszczy.

Jaroo1 10.11.2024 00:26

Markusik, trzeba budować klub na Hiszpanach bo oni gwarantują 10 miejsce w lidze
Do tego trenera z Hiszpanii i można myśleć o seryjnym wgrywaniu w lidze po jednym meczu.
Jak taka prawdę czytasz to masz incydent kałowy?

doktor granat 10.11.2024 00:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1638324)
Idealny timing dla Sapały: długi weekend, na spokojnie można we Franticu dzisiaj posiedzieć, nie trzeba się w niedziele zbierać z rana do Stalowej, pewnie z 2-3 wypłaty wpłynęły z góry - bajka.

A w Krakowie zostanie, tyle że nie będzie musiał tarabanić się na treningi do Myślenic, tylko na Chałupnika.

Czy Kwiecień jest kompletnie ślepy i nie zobaczył, że S to śmierdzący leniwiec, który chce łykać dobrą kasę za to, że kiedyś pograł trochę czasu u Papszuna?
Jeśliby tak było tzn. że na extraklase sobie poczeka dużo dłużej niż się wielu wydaje.
Ale stawiam. że odpuści sobie S..

Markus 10.11.2024 11:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1638344)
Markusik, trzeba budować klub na Hiszpanach bo oni gwarantują 10 miejsce w lidze
Do tego trenera z Hiszpanii i można myśleć o seryjnym wgrywaniu w lidze po jednym meczu.
Jak taka prawdę czytasz to masz incydent kałowy?

:rotfl:

To jest prawda jedynie w twoim umyśle ignorującym zdobycie przez zespół oparty o Hiszpanów Pucharu Polski czy spokojne utrzymanie się Wisły w Ekstraklasie przed laty. Stawianie na tą drogę, czy generalnie ma zawodników z niższych lig Francji, Hiszpanii, Włoch, Niemiec i Anglii daje w polskich realiach gwarancję sprowadzania przynajmniej kilku piłkarzy lepszych od większości krajowych ligowców takich jak Carbo, Rodado, Moltenis, Mula, Villar czy Igbekeme, a dawniej Carlitos, Imaz, Lionch, Yeboah i tak dalej. W ostatnich latach dawało niemal gwarancję posiadania króla strzelców sprowadzonego z Hiszpanii w Ekstraklasie. A hiszpański trener taki jak Carrilo takiego Moskala czy innego Ojrzyńskiego zjada warsztatem na śniadanie.

To jest pełen wymiar i pełnia możliwości tej drogi, nie żadne dziesiąte miejsce w pierwszej lidze.

Arkadiusz.Czerepach 10.11.2024 14:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1638324)
Idealny timing dla Sapały: długi weekend, na spokojnie można we Franticu dzisiaj posiedzieć, nie trzeba się w niedziele zbierać z rana do Stalowej, pewnie z 2-3 wypłaty wpłynęły z góry - bajka.

A w Krakowie zostanie, tyle że nie będzie musiał tarabanić się na treningi do Myślenic, tylko na Chałupnika.

Skąd wogle pomysł że w Wieczystej ktoś nawet sie tym zawodnikiem zainteresował ?

to już druga liga, a nie okręgówka i Kwiecień dobrze o tym wie

Arkadiusz.Czerepach 10.11.2024 14:06

odnalazł się Kamil "BarberBMW" Wojtkowski

FraMat 10.11.2024 14:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1638344)
Markusik, trzeba budować klub na Hiszpanach bo oni gwarantują 10 miejsce w lidze
Do tego trenera z Hiszpanii i można myśleć o seryjnym wgrywaniu w lidze po jednym meczu.
Jak taka prawdę czytasz to masz incydent kałowy?

+1
  • Markus 2
  • s1mone 2
  • Jaroo1 1

Arkadiusz.Czerepach 10.11.2024 14:35

prosze anulować ten punkt dla Jaroo, to określenie jest kulturalne i z klasą

FraMat 10.11.2024 14:43

W kulturalny sposób też można obrażać, (to znaczy: nie można :foch: ) czy atakować bardzo nieczysto.

Arkadiusz.Czerepach 10.11.2024 15:01

no ale to jest jednak element retoryki, nie karałbym za to

zwalczaj chamstwo

Witalis 10.11.2024 15:19

A to punkty się wyzerowały?

FraMat 10.11.2024 15:23

punkty są teraz od listopada.
Za październik było podsumowanie.

pepe72 10.11.2024 17:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TIR_DO_SŁUBIC (Post 1638335)
Właściwie to czas leci a Sukiennicki jak był chujowy tak nadal jest. Mówiłem od samego początku że to jest klasyczny kasztan. Chłop nic nie gra, nic nie wnosi, jest bardzo słaby. Argument, że jest przemęczony już nie przejdzie.

Dziś udowodnił, że znów nie masz racji.

wolfy 10.11.2024 17:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1638396)
Dziś udowodnił, że znów nie masz racji.

Doprawdy? Ze słabą Stalą ile miał strat?

pepe72 10.11.2024 17:53

Masz gdzieś statystyki to zaprezentuj.
Gola dziś strzelił. I to był gol, który de facto dobił Stal.

wolfy 10.11.2024 18:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1638399)
Masz gdzieś statystyki to zaprezentuj.
Gola dziś strzelił. I to był gol, który de facto dobił Stal.

:lol:

Gola strzelił w meczu z beniaminkiem i to był świetny mecz.

To co pisałem powyżej, widać jak blisko byłem prawdy. Z drugiej strony, o co się tu kłócić, skoro wg. Ciebie Sapała wygrał rywalizację z Carbo...

Ciekawe jak by to wyglądało z takim Chrobrym przy takim poziomie chaosu ze strony Sukiennickiego? Może lepiej że się nie dowiemy...

doktor granat 10.11.2024 19:25

Chętnie też bym powalczył o zwycięstwo w Twoim rankingu, ale nie ma kompletnie żadnych nagród więc mnie to nie interesuje.
A tak serio - wstawiłem ignoruj trzem czy czterem muszkieterom - omija mnie większość ich złotych myśli (chyba że ktoś inny je zacytuje) i dobrze im z tym.
A już całkiem świetnie mi wtedy kiedy Wisła odrabia straty do interesujących miejsc w tabeli i jak tak dalej pójdzie to może za jakiś czas je będzie zajmować.

TIR_DO_SŁUBIC 10.11.2024 23:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1638396)
Dziś udowodnił, że znów nie masz racji.

Gdybym ja miał dzisiaj możliwość zagrania w tym meczu i oddania takiego strzału, też prawdopodobnie padłaby bramka. Zostałbym być może ogłoszony odkryciem Jopa.

Ja zdania nie zmieniam i jedna przypadkowa bramka po rykoszecie nie zmienia obrazu. Sukiennicki jest słabym piłkarzem.

Griszka30KR 12.11.2024 14:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TIR_DO_SŁUBIC (Post 1638437)
Gdybym ja miał dzisiaj możliwość zagrania w tym meczu i oddania takiego strzału, też prawdopodobnie padłaby bramka. Zostałbym być może ogłoszony odkryciem Jopa.

Ja zdania nie zmieniam i jedna przypadkowa bramka po rykoszecie nie zmienia obrazu. Sukiennicki jest słabym piłkarzem.

Słabym obecnie (coś się stało w Jego formą/głową), szczególnie w defensywie, ale myślę, że jak wróci do tego co prezentował w pierwszych meczach, to będziemy mieć z Niego pociechę.

pepe72 12.11.2024 18:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1638400)
:lol:

Gola strzelił w meczu z beniaminkiem i to był świetny mecz.

Tydzień wcześniej nikt nie strzelił z czerwoną latarnią 1 ligii i to był fatalny mecz

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1638400)
To co pisałem powyżej, widać jak blisko byłem prawdy. Z drugiej strony, o co się tu kłócić, skoro wg. Ciebie Sapała wygrał rywalizację z Carbo...

Nie wydaje mi się bym to napisał ale zawsze możesz zalinkować ...

wolfy 14.11.2024 16:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1638549)
Tydzień wcześniej nikt nie strzelił z czerwoną latarnią 1 ligii i to był fatalny mecz


Nie wydaje mi się bym to napisał ale zawsze możesz zalinkować ...

Serio nie pamiętasz histerii po tym jak Carbo zagrał słabszy mecz (ale i tak strzelił gola)?

Tychy to nie do końca czerwona latarnia, a problemem NIE była skuteczność. Myśmy sobie może ze dwie sensowne sytuacje stworzyli.

Była dyskusja dlaczego i spora część problemu to zastąpienie Carbo Sukiennickim.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl