Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Żmijka 26.04.2011 20:57

Na Widoku jest chyba ze 4. Bank i ze 3 ajencie.

sndr 26.04.2011 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ManiekTS (Post 1082386)
Gdzie na Bronowicach znajdę jakąś agencje bankową PKO, lub bank PKO, chodzi głównie o przelew z pieniędzy, i żeby opłata nie przekraczała 3zł.

http://inteligo.pl/bankomaty_i_placowki/

;) Polecam

wislak93 26.04.2011 22:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak93 (Post 1082188)
planuje z kumplem weekend w Krakowie. Czy jest możliwość zakwaterowania w jakimś hoteli/motelu jeśli mamy po 17 lat?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adam_09 (Post 1082189)
jest możliwość

A znacie jakiś obiekt w miarę tani, gdzie nie będą robić o to problemów?

jumson 26.04.2011 23:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 1082222)
Potrzebuję kupic router tak do +/- 200 zł. Jaki byście polecili? Znalazłem na necie dwa, moim zdaniem przyzwoite aczkolwiek nie znam się na tym zbytnio na tym:
http://allegro.pl/tp-link-tl-wr1043n...562122583.html
http://allegro.pl/router-linksys-wag...549502225.html
Warto? A może jakiś inny godny uwagi?

Jeszcze jedno: Neostrada działa na Annex A czy tez B czy jak to jest wogóle?

Annex A

Do czego ci ten router potrzebny ? Do wifi , lana ? Duży dom, mieszkanie ? Wiele ścian napotka i jak grubych ? Bo jak tylko do takiego prostego rozdziału to najtańszy(z dobrych marek) i z głowy.

Rocky55 26.04.2011 23:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jumson (Post 1082418)
Annex A

Do czego ci ten router potrzebny ? Do wifi , lana ? Duży dom, mieszkanie ? Wiele ścian napotka i jak grubych ? Bo jak tylko do takiego prostego rozdziału to najtańszy(z dobrych marek) i z głowy.

a jak ja bym potrzebowal taki na bez przedwodowo co napotka wiele scian i jest w miare duza odleglosc, co bys polecil??

krzysiek92 26.04.2011 23:55

do kogoś zorientowanego.. ile można zarobić stojąc na bramce w klubie (w miarę porządnym)?

jumson 27.04.2011 00:13

Coś ze zmienną anteną lub wejściem na anten, żeby można było mocniejszą zamontować. To też zależy jak duża ta odległość.
Sam osobiście mam Linksysa wag200 i na normalne mieszkanie starcza spokojnie. A to kilka ścian jest.
A tak nawiasem chyba kolega sobie trochę podżartowuje ze mnie. Jeśli nie to na mały domek, bo chyba o tym mowa starczy taki wag200. Niestety już tylko używane, na allegro poniżej stówki. Mój chodzi non-stop 3 lata i żadnego problemu. Jak nowy to ten Linksys co kolega Arkas podał jak najbardziej będzie dobry(ma taką samą moc wbudowanej anteny jak wag200).

Marcinnno 27.04.2011 06:33

Można w strefie kibica płacić kartą za bilet ?

Arkas 27.04.2011 08:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jumson (Post 1082418)
Annex A

Do czego ci ten router potrzebny ? Do wifi , lana ? Duży dom, mieszkanie ? Wiele ścian napotka i jak grubych ? Bo jak tylko do takiego prostego rozdziału to najtańszy(z dobrych marek) i z głowy.

No trochę ścian napotka. A chcę żeby mi zasięg też łapał piętro niżej. Dawniej miałem tez linksysa, ale burza zrobiła swoje. Co powiesz na temat tego:
http://www.tp-link.com/pl/products/p...del=TD-W8961ND
?

Cytat:

Jak nowy to ten Linksys co kolega Arkas podał jak najbardziej będzie dobry(ma taką samą moc wbudowanej anteny jak wag200).
Tyle że ten linksys ma Annex B...

Kibicka 27.04.2011 08:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinnno (Post 1082436)
Można w strefie kibica płacić kartą za bilet ?

nie..........

DYRU 27.04.2011 08:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzysiek92 (Post 1082426)
do kogoś zorientowanego.. ile można zarobić stojąc na bramce w klubie (w miarę porządnym)?

To zależy od bramki. Ale myślę, że parę kopów i liści można zarobić. Chyba, że się będziesz stawiał fest to wizytą u dentysty może się skończyć. :D

jumson 27.04.2011 09:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 1082449)
No trochę ścian napotka. A chcę żeby mi zasięg też łapał piętro niżej. Dawniej miałem tez linksysa, ale burza zrobiła swoje. Co powiesz na temat tego:
http://www.tp-link.com/pl/products/p...del=TD-W8961ND
?

Tyle że ten linksys ma Annex B...

A jakiego linksysa miałeś wcześniej ? I czy zasięg był w całym domu ? Bo sprawdziłbym jaką miał moc anteny i coś podobnego poszukał. A co do tego drugiego przepraszam, nie sprawdziłem nawet dokładnie.

maTyS. 27.04.2011 09:52

Panowie ile kosztuje ściągnięcie kratki w fiacie seicento 1999 rok ?

przemo 27.04.2011 10:06

pytanie banalne ale jak widać skleroza nie boli...

Jak w exelu zrobić wykres kolumnowy żeby miał dwie osie, po lewej wartość w mln, a po prawej w tys ?

MK08 27.04.2011 11:44

poszukuje adresu placówki tylko dokładnie nie pamiętam jak się ona nazywa...
BKD lub BDK Kraków gdzie można składać reklamacje w sprawie biletów z PKP ;)

WISŁAZWE 27.04.2011 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MK08 (Post 1082493)
poszukuje adresu placówki tylko dokładnie nie pamiętam jak się ona nazywa...
BKD lub BDK Kraków gdzie można składać reklamacje w sprawie biletów z PKP ;)

Takie coś znalazłem, może się przyda a jak nie to zadzwonić i się dowiedzieć lepiej:

W sprawie skarg:

Zakład Południowy
Rondo Mogilskie 1
31-516 Kraków
tel.: (12) 393 14 80 lub (12) 393 14 82
Pon-Pt od 8:30 do 15:00
e-mail: [email protected]

Reklamacje przyjmuje natomiast:

Biuro Rachunkowości
ul. Dworcowa 12, 30-556 Kraków
tel.: (48) 12 39 32 931
e-mail: [email protected] (Jeśli chcesz złożyć reklamację, warto przeczytać!)

Pepito1999 27.04.2011 20:42

Witam oriętuje się ktoś z was ile kosztuje taxi z Dworca Głównego pod stadion Wisły ? :) pozdrawiam

BronekTS 27.04.2011 20:47

czy zna ktoś jakieś miejsce w Krakowie gdzie można kupić piłeczki do piłkarzyków stołowych?

Paty3ak 27.04.2011 21:48

Może poszukaj w sklepach takich jak: Go Sport i Intersport. Min. Go sport jest w M1, Intersport w Plazie.

wiertar 28.04.2011 10:46

czym do Gdańska?? ostatnio jak byłem na Lechia - Wisła 2 sezony temu to jechałem na bilet weekandowy, ale on już jest chyba nie dostępny.
planuje jechać albo w piątek wieczorem albo w sobotę rano. powrót po meczu lub w poniedziałek. oczywiście pociagiem

LuKaS TSW 28.04.2011 11:29

Dobrą opcją jest bilet podróżnika w pociągach TLK,ważny od piątku od godziny 19 do poniedziałku do 6 rano.Cena 69 zł w 2 klasie,99 w klasie 1.
http://www.intercity.pl/index.php?pa...ow&cmn_id=1388

wiertar 28.04.2011 11:47

o widzisz... dzięki!!!

tomo 28.04.2011 12:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pepito1999 (Post 1082643)
Witam oriętuje się ktoś z was ile kosztuje taxi z Dworca Głównego pod stadion Wisły ? :) pozdrawiam


Ale po co taxą ? wsiadasz w 12 albo w 15 na Cichy Kącik i wysiadasz na przystanku Reymana stamtąd widać stadion. Parę metrów z buta i jesteś. Taxą jakieś 20 zł, tramwaj 1.25 jeśli jesteś studentem/uczniem.

Antystenes 28.04.2011 12:59

Jeśli zna ktoś trochę niemiecki, to bardzo bym prosił o przetłumaczenie kilku zdań:-p

1. Interesuje mnie kupno samego silnika
2. Proszę powiedzieć w jakim jest stanie?
3. Czy wysłał by Pan DHLem do Polski? W jakiej by było to cenie?
4. Czy silnik kosztuje 40e?

Zresztą chyba kosztuje..
Poza tym co on tam napisał na tej stronce? Coś tam pisze o 1500e..
http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeige...w-125/23427504
Bardzo dzięki za wszelkie odpowiedzi.

masterlag 28.04.2011 14:31

Również pytanie o tramwaje, a raczej o stronkę.
Jakiś czas temu ktoś wrzucał tutaj stronkę z tramwajami i autobusami krakowskimi, gdzie można było wpisać miejsce, z którego chcemy dojechać i gdzie; obok była mapka Krk, gdzie była zaznaczona droga jaką chcemy pokonać, wyświetlały się też obok numery tramwai oraz autobusów, w które wsiadać.

Kojarzy ktoś coś? :) Jakby ktoś miał to cudo to niech podeśle, najlepiej na privka.
Byłabym wielce wdzięczna ;)

sndr 28.04.2011 14:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masterlag (Post 1082912)
Również pytanie o tramwaje, a raczej o stronkę.
Jakiś czas temu ktoś wrzucał tutaj stronkę z tramwajami i autobusami krakowskimi, gdzie można było wpisać miejsce, z którego chcemy dojechać i gdzie; obok była mapka Krk, gdzie była zaznaczona droga jaką chcemy pokonać, wyświetlały się też obok numery tramwai oraz autobusów, w które wsiadać.

Kojarzy ktoś coś? :) Jakby ktoś miał to cudo to niech podeśle, najlepiej na privka.
Byłabym wielce wdzięczna ;)

Zapewne masz na myśli tą stronę http://krakow.jakdojade.pl/

;)

Manson33 28.04.2011 14:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masterlag (Post 1082912)
Również pytanie o tramwaje, a raczej o stronkę.
Jakiś czas temu ktoś wrzucał tutaj stronkę z tramwajami i autobusami krakowskimi, gdzie można było wpisać miejsce, z którego chcemy dojechać i gdzie; obok była mapka Krk, gdzie była zaznaczona droga jaką chcemy pokonać, wyświetlały się też obok numery tramwai oraz autobusów, w które wsiadać.

Kojarzy ktoś coś? :) Jakby ktoś miał to cudo to niech podeśle, najlepiej na privka.
Byłabym wielce wdzięczna ;)

Proszę bardzo:

http://krakow.jakdojade.pl/

Junior_Battle 28.04.2011 18:34

Wykażcie się !
 
Zauważyłem, że od jakiegoś czasu, na naszym forum, dość dobrze prosperuje temat "zagadki europejskie"
http://wislakrakow.com/forum/showthr...=3044&page=108

powstała stronka www.kuest.pl , na której jak obiecuje autor, będzie można wygrywać realne nagrody.
Może jak wszędzie, Wiślacy pokażą klasę i zdominują ranking?

www.kuest.pl

Siwy_89 28.04.2011 22:44

jak będą fajne nagrody, to może się ktoś skusi ;-)

nero 29.04.2011 08:58

skad ludzie maja takie zniżki?

http://img03.allegroimg.pl/photos/or.../28/1584052815

TSman 29.04.2011 09:45

czy chcąc sprowadzić towar z Ukrainy a później rozprowadzać go po Polsce naruszam prawo?
jak w ogóle wygląda legalność sprowadzania towaru ze wschodu i handlowanie nim w kraju?

Marszałek 29.04.2011 09:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSman (Post 1083141)
czy chcąc sprowadzić towar z Ukrainy a później rozprowadzać go po Polsce naruszam prawo?
jak w ogóle wygląda legalność sprowadzania towaru ze wschodu i handlowanie nim w kraju?

A czemu masz naruszać prawo jeśli chcesz to zrobić zgodnie z obowiązującymi przepisami?Sprowadzasz towar z kraju trzeciego.

TSman 29.04.2011 10:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 1083146)
A czemu masz naruszać prawo jeśli chcesz to zrobić zgodnie z obowiązującymi przepisami?Sprowadzasz towar z kraju trzeciego.

szczerze powiem że nie znam się na polskim prawie. Czyli jak najbardziej mogę jechać na UA, przywieźć pełne auto jakichś rzeczy (mam na myśli zabawki, ubrania i inne ciulstwa) stamtąd i legalnie je sprzedaje w kraju, tak? A chcąc je sprzedawać muszę mieć założoną działalność?

DYRU 29.04.2011 10:37

Działalność to na bak. natomiast nie wiem jak jest z cłem czy czyms takim i z podatkami

wiślak 86 29.04.2011 17:03

Czy wiadomo jest jak zakończyła się sprawa niewpuszczenia nas na mecz z Koroną? Czy pan Basałaj o niej już zapomniał? dziwnym trafem czytam artykuły teraz przed finałem PP i tam na stadion policja nie chce wpuścić kibiców jednak postawiono że mecz się odbędzie.

Junior_Battle 29.04.2011 21:14

oby oby....

speedfashion 29.04.2011 21:45

Jadę sobie dzisiaj samochodem wraz z całą rodzinką. Nie śpieszyłem się specjalnie (65km/h przy ograniczeniu do 50)/ Z naprzeciwka jechało inne auto. Nagle z bocznej dróżki wyskoczył pan policjant, machając światełkiem. Auto jadące z drugiej strony zatrzymało się, jako że było bliżej (ja byłem jeszcze całkiem daleko). Ja spokojnie przejechałem i nie widziałem, aby ktoś rozpoczynał pościg, czy wymachiwał coś z tyłu. Myślicie, że czekają mnie jakieś konsekwencje, czy wszystko rozejdzie się po kościach?

karolll 29.04.2011 21:53

jakie sa tytuly utworów puszczanych w przerwie meczu ?

John1906 29.04.2011 22:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez speedfashion (Post 1083427)
Jadę sobie dzisiaj samochodem wraz z całą rodzinką. Nie śpieszyłem się specjalnie (65km/h przy ograniczeniu do 50)/ Z naprzeciwka jechało inne auto. Nagle z bocznej dróżki wyskoczył pan policjant, machając światełkiem. Auto jadące z drugiej strony zatrzymało się, jako że było bliżej (ja byłem jeszcze całkiem daleko). Ja spokojnie przejechałem i nie widziałem, aby ktoś rozpoczynał pościg, czy wymachiwał coś z tyłu. Myślicie, że czekają mnie jakieś konsekwencje, czy wszystko rozejdzie się po kościach?

Jakby Cie chcieli zatrzymać, to pewnie by to zrobili i podjęli pościg.

przemo 30.04.2011 18:57

czy psu grozi coś jeśli zje mydło ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl