Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Incognito1906 14.04.2011 14:23

Będzię jutro w godzinach 19:00 - 20:00 otwarta Restauracja u Wiślaków ?

tomo 14.04.2011 14:29

Proszę o kontakt na pw prawnika, bądź osobę na studiach prawniczych na ukończeniu. Nie chodzi o żadne sprawy sądowe i takie tam, a z pewnych względów nie chcę dzielić się tym tutaj na forum.

El'kabat 14.04.2011 14:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Faitmen (Post 1077304)
Znalazlem iPoda w szkole... czy jesli go nie oddam to grożą mi jakies konsekwencje czy raczej nie??

Znalezione nie kradzione ! :rotfl:

A poważnie to jak masz złote serce to oddaj na dyżurke czy co tam jest teraz innego

maTyS. 14.04.2011 14:55

mam do zrobienia "portfolio firmy fryzjerskiej" do szkoły , poratuje ktoś jak to zrobić bo w necie mało info.

markokrk 14.04.2011 14:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito1906 (Post 1077309)
Będzię jutro w godzinach 19:00 - 20:00 otwarta Restauracja u Wiślaków ?

Jutro mecz o 20 więc trudno żeby NIE była otwarta

Makaveli90 14.04.2011 15:13

Nie wiek ktoś czy znajde na Kazimierzu fryzjera z w miarę przystepnym cennikien???

WiślakMyślenice 14.04.2011 16:41

Kupię w KRK porządne okulary przeciwsłoneczne? Jeśli tak, to do ilu zł się opłaca wydać i gdzie?

do medyka: x64.

medyk 14.04.2011 16:44

pod widnows 64bitowy to jakie programy x86 czy x64?

tsw maniek 14.04.2011 16:54

Witam Chce sprzedac narty na allegro.Sprzedajy wystawiaja koszt wysylki ok30zł ja dzwonilem do kilku firm kurierskich i podali mi cene ok 100 zł,a w nietórych nawet nie chca przyjmowć jak sie nie ma dzialalnosci.Orientuje sie ktos jak mozna najtaniej wysłac narty??Na poczcie przyjmuja tylko do 150cm,Z gory dzieki za odpowiedz

szprotson 14.04.2011 17:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maTyS. (Post 1077320)
mam do zrobienia "portfolio firmy fryzjerskiej" do szkoły , poratuje ktoś jak to zrobić bo w necie mało info.

wez zdjecie fryzur wrzuć etc
http://pl.wikipedia.org/wiki/Portfolio_(teczka)

pirat.z.karaibow 14.04.2011 17:43

Prosta kwestia:

idę do lekarza, płacę mu 50 złotych, w zamian za to dostaję L4 na tydzień/dwa.

Gdzie się udać?

WiślakMyślenice 14.04.2011 18:06

Na pocztę wysłać poleconym do pracodawcy ;)

pirat.z.karaibow 14.04.2011 18:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 1077427)
Na pocztę wysłać poleconym do pracodawcy ;)

Nie rozumiemy się. Chodzi mi o konkretnego lekarza który owe zwolnienie wystawi :pobity:

Zna ktoś?

pff 14.04.2011 18:19

Czekaj, czekaj..znam 5 ale...zapomniałem nazwisk..


....a skąd się urwałeś?

fan1906 14.04.2011 18:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 1077416)
Prosta kwestia:

idę do lekarza, płacę mu 50 złotych, w zamian za to dostaję L4 na tydzień/dwa.

Gdzie się udać?


do psychiatry.....
za tego posta masz miesiąc murowany.

brylant17 14.04.2011 18:50

Kilka dni temu pytałem się o lot samolotem lecę od Ryanair bagaż do 10 kg.I teraz jak to jest z lapkiem on wlicza się w te 10 kg? czy jest jako oddzielny? Każdy mi mówi co innego już mam mętlik w głowie,jedna osoba mówi, że lapek ma być w torbie podręcznej jako bagaż a inna osoba mi mówi,że może być oddzielnie

brzydki.brzydal 14.04.2011 19:30

Laptop w bagazu podrecznym (wlicza sie w te 10kg, ale nie pamietam, zeby kiedykolwiek komukolwiek kazano wazyc bagaz podrecnzy) - chyba, ze zmiescisz go w kieszeni. ;)

regis 14.04.2011 19:31

W Ryanair możesz mieć tylko jedną torbę czy plecak. Więc tak, wlicza się do 10 kg.

Stanlej13 14.04.2011 19:54

I zależy od lotniska, na niektórych ważą podręczny. Jeśli chodzi o Balice to się nie spotkałem, także limit wagi możesz przekroczyć, ważne, żeby bagaż miał wymagane wymiary. I oprócz tego bagażu nie możesz mieć żadnych woreczków, reklamówek czy zakupów z bezcłowej.

harimata 14.04.2011 20:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 1077416)
Prosta kwestia:

idę do lekarza, płacę mu 50 złotych, w zamian za to dostaję L4 na tydzień/dwa.

Gdzie się udać?


Za 50zł to nie wiem czy Ci wypisze. Teraz się cenią bardziej :)

PS. Jak płacę na miejscu karę za brak biletu w tramwaju to jest to 50zzł czy 70zł ?

wiślak 86 14.04.2011 20:43

70 z groszami ewentualnie do 7 dni przelewem.
zawsze bierz potwierdzenie zapłaty aby te 7dyszek kanarkowi do łapy się nie przykleiły

Rybka1928 14.04.2011 20:44

Chyba 52,5, do tygodnia 72,5 a po tygodniu 102,5, bo kara plus koszt biletu

dostuffca 14.04.2011 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 1077428)
Nie rozumiemy się. Chodzi mi o konkretnego lekarza który owe zwolnienie wystawi :pobity:

Zna ktoś?

a złodzieja samochodów, albo pasera tą drogą byś nie chciał znaleźć? Mam nadzieję, że jak już znajdziesz to podzielisz się kto taki. Co to by inni mogli skorzystać, a kontrola do dupy mu się zdołała dobrać. Mniej więcej przez takich lekarzy i takich pacjentów umowa o pracę z punktu widzenia pracodawcy jest nieporozumieniem.

El'kabat 14.04.2011 23:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 1077416)
Prosta kwestia:

idę do lekarza, płacę mu 50 złotych, w zamian za to dostaję L4 na tydzień/dwa.

Gdzie się udać?

Popytaj znajomych,jest masa takich lekarzy a tu nikt Ci nie napisze wprost ;) 50 zł to jest max

AMF 15.04.2011 17:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AMF (Post 1077198)
Taka sprawa.
Mój brat się żeni w czerwcu tylko mówi, że nie chce ode mnie żadnej koperty (po to zaprosił bogatszą część rodziny). No ale trzeba jakiś prezent sprawić. Najlepiej żeby to było coś z jajem, zabawnego.
Jakieś pomysły, doświadczenia?:)

Podbijam 123

harimata 16.04.2011 10:50

Pytanie za milion : Ściągnę albo zobaczę gdzieś w necie cały wczorajszy mecz ? Wiem, że na C+ są powtórki ale nie mam telewizora tym bardziej Cyfry. Może w Wiślackim będą puszczać powtórkę ?

Kibic_1906 16.04.2011 10:54

czy ktoś zna może tytuły piosenek puszczanych od paru meczy na Wiśle , szczególnie w przerwie? Wiem że na pewno jest Tim Berg-Love you seek , co jeszcze?Bardzo proszę o odpowiedz :)

Wiślak-1990 16.04.2011 10:58

Na pewno to http://www.youtube.com/watch?v=t4H_Zoh7G5A :)

Lacrima 16.04.2011 11:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harimata (Post 1078335)
Pytanie za milion : Ściągnę albo zobaczę gdzieś w necie cały wczorajszy mecz ? Wiem, że na C+ są powtórki ale nie mam telewizora tym bardziej Cyfry. Może w Wiślackim będą puszczać powtórkę ?

http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=1257

WISŁAZWE 16.04.2011 19:42

Ponawiam moje wcześniejsze pytanie:
Pisał ktoś pracę z ekonomii na temat '' Pojęcie użyteczności i użyteczność całkowita''

Ważne! :)

Jaroo1 17.04.2011 13:22

istnieje jakas strona albo zetelne artykuly o komunizmie? Takie w ktorych taki mlodziak jak ja moglby sie od A do Z dowiedziec jak bylo w tamtych czasach. Gdzie wypisane bylyby zalety komuny (ktorych nie bylo) oraz wady?

PS Nie moge znalezc sam przez google. Sa rozne strony czy wpisy na forach na temat komuny ale chodiz mi o cos dokaldniejszego w stylu strony ktora zalozyli Legionisci podczas walki z ITI

DanielTS 17.04.2011 13:45

Witam :) ile moze kosztowac bilet ulgowy do Wrocławia ??

Michal_b3 17.04.2011 13:48

Szybkie pytanie - bedac w stolicy dostalem mandat za jazde bez biletu - 100zl (po 7 dniach 150), jak to wyglada ze sciaganiem malych kwot na taka odeglosc? Robia to skutecznie? Studiuje i nie pracuje. Jezeli nie zaplace to jak dalej moze potoczyc sie sprawa? Najpierw jakies ponaglenia i inne .......y a dopiero po jakims czasie komornik? Np po roku o ile moze wzroznac kwota mandatu?
Dzieki za poomoc z gory :)

siekierski 17.04.2011 14:11

Kupowal ktoś może buty na
http://www.buynikeairmax90.com/
?

Jak tak to ile koszt przesylki moze byc (z tym ze obecnie bez kosztu transporu wodengo)

jumson 17.04.2011 14:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Michal_b3 (Post 1078828)
Szybkie pytanie - bedac w stolicy dostalem mandat za jazde bez biletu - 100zl (po 7 dniach 150), jak to wyglada ze sciaganiem malych kwot na taka odeglosc? Robia to skutecznie? Studiuje i nie pracuje. Jezeli nie zaplace to jak dalej moze potoczyc sie sprawa? Najpierw jakies ponaglenia i inne .......y a dopiero po jakims czasie komornik? Np po roku o ile moze wzroznac kwota mandatu?
Dzieki za poomoc z gory :)

Komornik ? Trzeba mieć ponad 300zł, żeby być w krajowy rejestrze dłużników. Więc, że tak powiem nic ci nie grozi. Za mandat od policajów jak był nie zapłacony to przychodziło od urzędu skarbowego. To tam się pisało, że jest się biednym studentem i o obniżenie albo umorzenie i było z głowy. A i czasem można się (podobno czasem działa) wycwanić, i zapłacić 10zł zamiast 100zł. I to w bazie przechodzi(podobno). Potem najwyżej się powie, że się śpieszyłeś jak wpłacałeś przez internet i przez pomyłkę zero zjadłeś.

Maciek(TSW) 17.04.2011 15:17

Mam pytanie Co to znaczy Banita pod Nazwą użytkownika co to za ranga na forum? Bo ma ją tylko kila osób?

MłodePokolenie 17.04.2011 15:19

Oznacza to że jest zbanowany-.-

Maciek(TSW) 17.04.2011 15:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MłodePokolenie (Post 1078884)
Oznacza to że jest zbanowany-.-

Zbanowany? Czyli że coś napisał głupiego żeby uważac bo pisze glupie posty tak? Taki opis w internecie znalazlem

LuKaS TSW 17.04.2011 15:26

Oznacza to że ta osoba jest na zasłużonym urlopie od forum:)

Maciek(TSW) 17.04.2011 15:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 1078891)
Oznacza to że ta osoba jest na zasłużonym urlopie od forum:)

Jak zasłużonym, jak ktoś może sobie na to zasłużyć i po co? nie rozumiem ale nie ważne.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl