![]() |
Cytat:
|
Wystarczy zobaczyć murawę na polu karnym.Jak to jest dobra murawa to ja dziękuję.I to po może w sumie 10 meczach
|
^^
faktycznie, zapomniałem o niej zupełnie. W każdym razie ten tydzień będą mieć, powinno sobie z ubytkami poradzić. Nie ma co teraz liczyć na trawnik jak w sierpniu czy wrześniu, nie ta wegetacja, a lamp doświetlających raczej nie sprowadzą. |
Cytat:
|
Naprawa tej murawy nawet w chwili obecnej to nie jest jakimś mission impossible - włączyć podgrzewanie, do tego lampy doświetlające i wróciłaby do kondycji. Te bagienka w polach bramkowych trzeba jednak wymienić.
Kwestia tego, co zrobi firma odpowiedzialna za stan murawy i czy klub zgłosi żądanie naprawy. Ten fragment przy trybunie południowej trzeba będzie doświetlać tak czy siak, aby murawa była takiej jakości jak na reszcie boiska. |
A nikogo nie razi to że krzesełka są montowane w nie takiej kolejności jak powinny?
Górne piętro jest układane nie wiem w jakiej kolejności ale szachownica to tam nie powstanie. A jeśli już to bardzo niebieska. |
też to rozkminiałem na meczu wczoraj i jedyne wyłumaczenie to takie że narożnik bedzie cały niebieski, tak jak to ma miejsce na wschodniej ...
http://tsw.com.pl/upload/gallery/gjXljftKJd.jpg |
Krzesełka mają być lustrzanym odbiciem E. Dlatego narożnik będzie cały niebieski :)
BTW: Ktoś tu wrzucał takie fajne zdjęcie stadionu w nocy, bodajże zrobione z AGH. Mógłbym o nie prosić? :> |
Cytat:
|
W ogóle to będą jakieś ławki rezerwowe czy zostajemy z tym co mamy?
|
Cytat:
|
Nowe ławki rezerwowych są już ponoć zamówione. Terminów jednak nie znam
|
Na nowe ławki przeniosą się pewnie dopiero po oddaniu trybuny zachodniej, czyli wątpię że w tym sezonie z nich skorzystają nasi gracze.
|
ładne jajca z telebimami
http://www.gazetakrakowska.pl/aktual...tml#material_2 |
Własnie widzialem ze układaja czerwone krzesełka. Odrazu ładniej :)
|
http://sportowetempo.pl/sportowa_mal...znurkach_a_Pan
Radny Bystrowski odpowiada redaktorowi Niemcowi. Czy działania Majchrowskiego stanowczo były skierowane przeciwko Wiśle? My wiemy, a kolejne osoby to potwierdzają. |
Można prosić o zrzut z kamerki bo w pracy na kompie nie mam podglądu na główną.
|
|
Dopierniczaja z instalacja oparc krzeselek:) O 7 patrzyłem i było moze z 6 rzedów jednego sektora, a tu prosze juz 2 sektory:D
|
Cytat:
KILKASET MIEJSC? Deszcz? Nie zdażyło mi się, a chodze na narożniki obecnie... (w ramach zwiedzania stadionu ;)) Autokar? |
No kilkaset miejsc to by się znalazło.
Np wszystkie siedzenia z pierwszych 5-6 rzędów na E gdzie nie widać linii końcowej, miejsca gdzie barierki od wejścia zasłaniają kawałek boiska (mam takie miejsce) itd. |
Cytat:
Ktoś tu kiedyś napisał, ze Bystrowski był przeciwko naszej hali, a to nieprawda. Zawsze był za, tylko raz głosował przeciwko jednemu konkretnemu projektowi, bo był źle sformułowany, za co nawet przepraszał na swojej stronie. |
Czy fotografa oficjalnej strony nie stać raz w tygodniu na więcej niż 3 zdjęcia z wnętrza trybuny? To już nie pierwszy raz jak robi fotorelację i robi jakiś wycinek zdjęć. Nie da się zrobić - grupy zdjęć sprzed zachodniej, grupy sprzed północnej i po kilka zdjęć z wewnątrz każdej kondygnacji z opisem która jest która (obecnie trzeba sie tego domyślać) To taki problem bedąc juz na budowie wejść wszędzie i cyknąć kilka fotek
|
Czy wokół stadionu została juz wyburzona ta cała 'mała' architektura w postaci starych kas, magazynków itd? Co jeszcze zostało? zwłaszcza chodzi mi o ten syf od Reymonta?
|
^^ zostały stare kasy na sektor B.
Mam nadzieję, że je zburzą w najbliższym czasie. Reszta terenu jest sprzątana, i wykładana kostką, aż do ulicy Reymonta. Dziś pracują przy samy pomniku H. Reymana. Nie wiem, jak sprawa będzie wyglądała z placem pod samą trybuną D. Ale obawiam się, że wyleją tam asfalt. Liczę, że w niedalekiej przyszłości teren ten zostanie wyłożony tak jak plac wokół Cracovii, czyli ładną kostką, jakimiś ławeczkami, pasami zieleni. Choć to zapewne marzenia ściętej głowy. |
Cytat:
|
w telebimach najwazniejsza jest jasnosc diody. sa tylko 2 rodzaje 5500 i 8000, ta pierwsza to sredniowiecze, 8000 to teraz standard, jak np pejsy czy Legia. czemu u nas jest 5500 w przetargu - te flety oszczedzaja tam gdzie nie powinni a przetarg ustawiaja pod wybrana firme, na co nam telebim na 6.12 jak wtedsy gramy w Gdyni? Lepiej zrobic na luty ale porządnie...:-/
|
sa jakies inne strony niz google maps gdzie moza by zobaczyc aktualne zdjecia satelitarne? bo na gm jest stan sprzed 2 lat chyba
|
zumi.pl ma zdjęcia satelitarne, lecz nie wiem jak z aktualnością
|
Na zumi.pl też są stare zdj.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl