![]() |
Mówiłem żeby nie napierdalać na Bogusława. To jest jedyny gość który naprawdę pomagał Wiśle i dalej chce jej pomóc nawet znienawidzony przez wielu Smuda mówi jak jest. Pozostaje tylko trzymać kciuki za Cupiala aby odzyskał Wisłę bo skończymy w IV lidze. Łapy precz od Wisły citki i inne meresinskie. Ave Boguś
|
Boguś ja Cię proszę na kolanach bierz szpadę i odbijaj, Twoi prawnicy to mogą zrobić dziecko prawnikom pana Meresinskiego rodem z Instagramu. Do boju!
|
Może przydało by się kolejne spotkanie nowych właścicieli z SKWK w celu przyspieszenia negocjacji ?;)
|
Cytat:
|
#Boguśmusisz albo raczej #prawnicymusicie
Jak się uda robimy zrzutkę na fans4club na pomnik dla Cupiała przed stadionem. |
Nie podoba mi sie to w ogóle.
Za duzo tu rzeczy sie nie zgadza w tej akcji z Cupiałem. Ktoś chyba puszczając plotkę stara sie uspokoić emocje. Przecież cupial i tak nie gada z mediami to nie ma jak tego potwierdzić. Idealny wieloryb we Wiśle. Temat sie pociągnie miesiąc dla uspokojenia. Pózniej wszyscy przywykną do rzeczywistości. |
:)
Komentarz, User(ka) ~Warszawianka~: "~Warszawianka~ Napisano 17 maj 2016 - 12:33:49 Meresinski warszawski drobny oszust wyłudzacz i nałogowy kłamca kłamiący na okrągło do tego stopnia ze po chwili nie pamięta co kłamie. Mieszkający na stancjach w warszawi jeżdżący samochodami w leasingu za który nie płaci jednym słowem wszystko na pokaz, bardzo wyszczekany ale jak na niego warkniesz płacze jak mała dziewczynka, pusty w ryj wszystko co ma to na sobie, zazwyczaj kreci sie przy ludziach od których moze cos wyciągnąć, popytajcie co jego byle dziewczyny o nim mysla" Za: http://forum.echodnia.eu/korona-kiel...4#entry3245527 |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
10 znaków |
Pytanie czy to wogole realne - na ile BC chcial sprzedać Wisłe (brak zainteresowania, wiary) na ile był naciskany przez np. banki.
Moze da się to odkręcić ? Wierze w to, że duży może więcej. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Zastanawiam się, co byłoby bardziej korzystne dla BC: wypuścić info, że chcą odzyskać (presja opinii publ. - kibice to jednak "klienci" klubu, długo klub bez kibiców nie pociągnie), czy działać w ciszy i skutecznie (można sobie wyobrazić wiele scenariuszy... wrogiej obrony przed wrogim przejęciem ;) |
a skwk pisalo..... ze nowy wlasciciel takie fajny, amerykanski..
|
Cytat:
Ironia Jakby ktoś nie zrozumiał. |
Cytat:
|
bez kitu serial można zrobić niczym moda na sukces albo w labiryncie. Tylko czemu sensacyjno-katastroficznym tłem jest moja Wisła?
Przecież scenariusza dla Wisły z ostatnich 20 lat to Pasikowski by nie wymyślił.... inni mają ch.ujowo, ale stabilnie, a my roaller coaster... Pytanie czy ktoś obsługuję tę karuzelę? |
Cytat:
Cytat:
|
Boguś, kilka dni minęło, a już wszyscy się stęskniliśmy!
Swoją drogą niezłe jajca jakby nowy właściciel nie zdążył się nawet nam przedstawić i już by go nie było! |
Cytat:
Póki co to pobożne życzenia. Może to i lepiej, że się "jeszcze" nie przedstawił, bo wątpię aby na konferencji chciał poruszać niewygodne dla niego fakty. Gdyby konferencja odbyła się na samym początku, Pan Jakub mógłby nam dobrze wszystkim namieszać w głowie jakim to wspaniałym jest człowiekiem i jaka czeka nas swietalana przyszłość pod jego rządami. Na chwilę obecną wiemy więcej niż byśmy chcieli i wcale nie są to informacje pozytywne. Sprawy dawno wymknęły się z pod kontroli. Boli mnie jedynie fakt, że czarny PR jaki robi osoba Pana Jakuba odbija się w dużym stopniu na naszym klubie. Dziennikarze mają pożywke bo sami wystawiamy się na strzał. Niektórym to chyba już rozum do końca odebrało, jak czytam komentarze na temat tego, że jest afera bo nie ma transferów. Kurrwa ludzie na naszych oczach dzieją się niewyobrażalne rzeczy, klub jest w ruinie organizacyjnej a Ci myślą o transferach. Nie pije tu do konkretnej osoby ale do ogółu ludzi, dla których najważniejszy jest fakt, kiedy pozyskamy Stilicia. Druga sprawa. Zejdźcie trochę z rzecznika klubowego, bo wszelkie pretensje do jego osoby są krótko mówiąc nie na miejscu. Po pierwsze udziela nam informacji jakich tylko może, po drugie odpowiada tylko za wiadomości wychodzące z jego ust, konta, itp. Jeżeli nawet obsługuje profile klubowe na portalach społecznościowych to pisze na nich rzeczy "przekazane z góry" a nie że napiszę sobie tak dla beki będzie fajnie. Nie przypominam sobie, który rzecznik ostatnimi czasy miał taki kontakt z kibicami. Media społecznościowe robią swoje, ale dajcie mu też pracować. |
Co do rzecznika - pełna zgoda. Gościu jest jaki jest ale robotę robi i to się chwali.
Co do "Wrogiego przejęcia". Wiadomix, że nie we wszystko trzeba wierzyć, tymbardziej w to co wypadnie spod ręki bądź racicy okołokrakowskich gryzipiórków ale póki co wszystko wskazuje na to, że pan od rowera to taki typowy Dyzma z powieści Dołęgi - Mostowicza. Moja prywatna wersja, podkreślam, tylko moja i tylko prywatna - zakręcił się obok "curki" Cupiała, zbałamucił kobitę, zrobił wała i ... kochaś odszedł w siną dal. |
Cytat:
|
Czyli wychodzi na to , że Cupiał dał zielone światło swojej córce , aby zaczęła prowadzić negocjacje w sprawie sprzedaży Wisły . Córka chciała się jak najszybciej pozbyć klubu, sprzedając pierwszej nadarzającej się osobie , która podobno przedstawiła "wiarygodne" gwarancje bankowe. I wszystko byłoby wsio.. córka zadowolona bo problem zniknął, Cupiał też bo mógł uważać że Wisła trafiła w dobre ręce. Ale Pan Meresiński i Citko pewnie nie przewidzieli , że cała Polska będzie im grzebać w życiorysach i znajdą wszystkie "smaczki" z życia Pana Meresińskiego.
Najlepiej dla Wisły byłoby, aby Pan Cupiał odzyskał Wisłę ( tylko nie przez TF , tylko prywatnie ) , a następnie znaleźć sobie 2 kompanów ( coś podobnego jak było na początku ery Cupiała ) , którzy są związani z Wisłą - czyt. kibicują lub są z Małopolski . Bo wg mnie główny problem ze sponsorami był taki, że nikt nie był w stanie dać więcej kasy niż TF, więc jeśli fizycznie TF nie będzie w klubie, a Cupiał podzieli się władzą w klubie to myślę że nagle znajdą się 2 potężni sponsorzy na miarę skali Polski . Najgorszy byłby powrót do tego co było przed sprzedażą, czyli jedna władza w rękach Cupiała. Bo to nic nie zmieni, owszem będzie spokojniej niż za Meresia , ale czy o to nam chodzi ? |
W niedzielę mecz z Ruchem, jeżeli Kubuś nadal ma zamiar uważać się za właściciela, to wypadałoby żeby wreszcie zaszczycił swoją obecnością na meczu. O ile będzie miał odwagę, bo nie wydaje mi się, żeby publiczność przywitała go brawami. No chyba, że jak na Dyzmę 2.0 przystało to będzie oglądał to w TV z Warszafki.
Co do odbicia Wisły przez Cupiała to brzmi jak SF. Ale jeżeli to prawda, to oby mu się udało. Może po takiej Mero-biegunce skończyło by się bicie piany o dryfowaniu w przepaść pod wodzą Telefoniki. Niedzielny mecz zapowiada się ekscytująco przede wszystkim ze względów poza sportowych. Mereszyńskie, Citki i zgody nowe i byłe... będzie można pewnie sporo ciekawego usłyszeć po 3 meczach na cudzych śmieciach. |
akurat pod względem formalnym nie takie SF
rozdział XXXIV kodeksu karnego - osoba skazana z tego tytułu prawomocnym wyrokiem nie może być członkiem zarządu więc jeżeli zasiada na fotelu prezesa PROJEKT-GMINA.PL KRS 0000457726 - a widzę że zasiada, a Wisła była przejęta w imieniu tej spółki to nic nie stoi na przeszkodzi by unieważnić umowę pytanie czy faktycznie tak jest, czy to tylko radosna twórczość pismaka i było mniej więcej tak: miejsce - redakcja - załoga, poszukajcie mi czego nie może osoba skazana prawomocnym wyrokiem! informacja - ok, napiszemy, że Cupiał chce odzyskać Wisłę |
Jeśli BC odzyska Wisłę to nie po to żeby ją trzymać, ale żeby oddać w dobre ręce. Wybijcie sobie z głowy jakieś przejęcie jako osoba prywatna, dzielenie się władzą z innymi sponsorami itp...
Paradoksalnie potencjalnych sensownych kontrahentów może pojawić się sporo, bo w świat poszła informacja, że klub jest prawie oddłużony i do przejęcia za grosze. |
Cytat:
nie wiem czy też zasadne jest mówić, że to Cupiał sprzedał Wisłę Meresińskiemu, bo chyba robili to ludzie Telefoniki z udziałem jego córki, a Cupiał może dał jedynie zielone światło na podstawie tego co mu przedstawiano. Oczywiście nic nie zmieni medialnych tytułów, że Cupiał sprzedał i że sam jest winny temu co się stało. Rav wiesz dokładnie może co i jak? |
Cytat:
Pozdrawiam. |
tak samo Cupiał sprzedał Wisłe jak kupił Jovica i Ouadje.
Oby mecz z Ruchem był ostatnim z Meresinskim u steru jakkolwiek to krwa brzmi. |
Jeśli się okaże, że to prawda to Cupiał postąpił dokładnie w ten sam sposób co Erdogan :lol:
|
Cytat:
@rav "Wybijcie sobie z głowy jakieś przejęcie jako osoba prywatna, dzielenie się władzą z innymi sponsorami itp..." co do tego pełna zgoda, mówi się że przed przejęciem przez Jakuba M. taka propozycja została Bogusławowi złożona i ją odrzucił ej da się cytować dwa różne posty ?? |
@seta da się. Musisz tylko znać numer posta:
Cytat:
Cytat:
|
https://zapodaj.net/499fa373afbf1.jpg.htmlhttps://zapodaj.net/images/499fa373afbf1.jpg
Transfery już na dniach, kandydaci walą drzwiami i oknami. |
Cytat:
|
Orientuje się ktoś, czy ci poważni ludzie (sami tak w końcu się określili) bywają w ogóle w swoim klubie?
By była jasność - klub sportowy mam na myśli. Nie byłbym zaskoczony, gdyby się okazało, że prezesa nie ma już w kraju. |
Z kasą, którą tylko dało się jakkolwiek gdzieś przelać...
|
Jak zgarnął kase BC na wypłaty to mógł zniknąć dopoki kasa sie nie skończy. Oby to była prawda, że BC chce odzyskać Wisłe
|
Sprawą Wisły na swoim dzisiejszym posiedzeniu zajął się Trybunał Konstytucyjny. Prezes TK Rzepliński odczytał wyrok , z którego wynika, ze przejęcie klubu przez JM było niekonstytucyjne. 3 sędziów złożyło zdanie odrębne.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl