Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Jakub Meresiński życie i twórczość - fakty, wydarzenia,aluzje (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9665)

force93TS 11.08.2016 22:52

Mówiłem żeby nie napierdalać na Bogusława. To jest jedyny gość który naprawdę pomagał Wiśle i dalej chce jej pomóc nawet znienawidzony przez wielu Smuda mówi jak jest. Pozostaje tylko trzymać kciuki za Cupiala aby odzyskał Wisłę bo skończymy w IV lidze. Łapy precz od Wisły citki i inne meresinskie. Ave Boguś

fialo 11.08.2016 22:53

Boguś ja Cię proszę na kolanach bierz szpadę i odbijaj, Twoi prawnicy to mogą zrobić dziecko prawnikom pana Meresinskiego rodem z Instagramu. Do boju!

tomaso 11.08.2016 22:57

Może przydało by się kolejne spotkanie nowych właścicieli z SKWK w celu przyspieszenia negocjacji ?;)

whitestar1990 11.08.2016 22:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomaso (Post 1447836)
Może przydało by się kolejne spotkanie nowych właścicieli z SKWK w celu przyspieszenia negocjacji ?;)

Obowiązkowo w długich spodniach.

Murzyn124 11.08.2016 23:00

#Boguśmusisz albo raczej #prawnicymusicie
Jak się uda robimy zrzutkę na fans4club na pomnik dla Cupiała przed stadionem.

7 kotów 11.08.2016 23:03

Nie podoba mi sie to w ogóle.
Za duzo tu rzeczy sie nie zgadza w tej akcji z Cupiałem.

Ktoś chyba puszczając plotkę stara sie uspokoić emocje.
Przecież cupial i tak nie gada z mediami to nie ma jak tego potwierdzić. Idealny wieloryb we Wiśle. Temat sie pociągnie miesiąc dla uspokojenia. Pózniej wszyscy przywykną do rzeczywistości.

yarow 11.08.2016 23:07

:)
Komentarz, User(ka) ~Warszawianka~:

"~Warszawianka~

Napisano 17 maj 2016 - 12:33:49
Meresinski warszawski drobny oszust wyłudzacz i nałogowy kłamca kłamiący na okrągło do tego stopnia ze po chwili nie pamięta co kłamie. Mieszkający na stancjach w warszawi jeżdżący samochodami w leasingu za który nie płaci jednym słowem wszystko na pokaz, bardzo wyszczekany ale jak na niego warkniesz płacze jak mała dziewczynka, pusty w ryj wszystko co ma to na sobie, zazwyczaj kreci sie przy ludziach od których moze cos wyciągnąć, popytajcie co jego byle dziewczyny o nim mysla"

Za:
http://forum.echodnia.eu/korona-kiel...4#entry3245527

funkykoval 11.08.2016 23:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1447839)
Nie podoba mi sie to w ogóle.
Za duzo tu rzeczy sie nie zgadza w tej akcji z Cupiałem.

Ktoś chyba puszczając plotkę stara sie uspokoić emocje.
Przecież cupial i tak nie gada z mediami to nie ma jak tego potwierdzić. Idealny wieloryb we Wiśle. Temat sie pociągnie miesiąc dla uspokojenia. Pózniej wszyscy przywykną do rzeczywistości.

NIech się dzieje cokolwiek byleby tych 2 pajaców jak słusznie ich określiłeś z powrotem wróciło na palmę banany prostować....

mgła 11.08.2016 23:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez whitestar1990 (Post 1447837)
Obowiązkowo w długich spodniach.

W Krk ostatnio zimniej więc sprawa spodni przesądzona...

JrQ- 11.08.2016 23:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1447839)
Nie podoba mi sie to w ogóle.
Za duzo tu rzeczy sie nie zgadza w tej akcji z Cupiałem.

Ktoś chyba puszczając plotkę stara sie uspokoić emocje.
Przecież cupial i tak nie gada z mediami to nie ma jak tego potwierdzić. Idealny wieloryb we Wiśle. Temat sie pociągnie miesiąc dla uspokojenia. Pózniej wszyscy przywykną do rzeczywistości.

Cupiał nie, ale Smuda i reszta doradców aż za bardzo ; )

!!IRIVER!! 11.08.2016 23:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1447829)
Jeśli Rysiu Niemiec pisze że Boguś chce odzyskać Wisłę to to już nie są plotki panów dziennikarzy W niedzielę wszyscy na stadion i gromkie Bogusław Cupiał. I piszę to nie po to by się z tego śmiać.

OTÓŻ TO!
10 znaków

Fugiel 11.08.2016 23:21

Pytanie czy to wogole realne - na ile BC chcial sprzedać Wisłe (brak zainteresowania, wiary) na ile był naciskany przez np. banki.

Moze da się to odkręcić ? Wierze w to, że duży może więcej.

funkykoval 11.08.2016 23:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1447843)
Cupiał nie, ale Smuda i reszta doradców aż za bardzo ; )

Smuda to przestraszył sie, że pomimo zapewnień Citki, jego funfel to gołodupiec, więc swojej zaległej kasy nie zobaczy to biegiem poleciał do Myślenic, tak zapieprzał, że go policjanci w Głogoczowie na rada k...a złapali, tak szybko nóżkami przebierał ...

LucjuszWielki 11.08.2016 23:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1447792)
Ale jacy co poniektórzy? Jeżeli piszesz o mózgach takich jak nesta, Markus, Merkury etc. to ja mam na nich wyjebane, a co dopiero Cupiał który nie wie o ich istnieniu.

Oby się to odzyskanie okazało prawdą.

HAHAHAHAH WOLFY nie rozśmieszaj mnie! Ty przez lata byłeś/jesteś przydupasem MArkusa i kota, TYLKO JA jechałem po nich juz 10 lat temu, za co markus mnie namietnie banowal i kasował niewygodne dla siebie posty!!!

czaro 11.08.2016 23:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fugiel (Post 1447845)
Pytanie czy to wogole realne - na ile BC chcial sprzedać Wisłe (brak zainteresowania, wiary) na ile był naciskany przez np. banki.

Moze da się to odkręcić ? Wierze w to, że duży może więcej.

Naciskana była TF, nie BC. BC mógł to wziąć na siebie, nie chciał.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1447839)
Nie podoba mi sie to w ogóle.
Za duzo tu rzeczy sie nie zgadza w tej akcji z Cupiałem.

Ktoś chyba puszczając plotkę stara sie uspokoić emocje.
Przecież cupial i tak nie gada z mediami to nie ma jak tego potwierdzić. Idealny wieloryb we Wiśle. Temat sie pociągnie miesiąc dla uspokojenia. Pózniej wszyscy przywykną do rzeczywistości.

To też by mnie nie zdziwiło.

Zastanawiam się, co byłoby bardziej korzystne dla BC: wypuścić info, że chcą odzyskać (presja opinii publ. - kibice to jednak "klienci" klubu, długo klub bez kibiców nie pociągnie), czy działać w ciszy i skutecznie (można sobie wyobrazić wiele scenariuszy... wrogiej obrony przed wrogim przejęciem ;)

wiertar 11.08.2016 23:31

a skwk pisalo..... ze nowy wlasciciel takie fajny, amerykanski..

WISŁAZWE 11.08.2016 23:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1447835)
Boguś ja Cię proszę na kolanach bierz szpadę i odbijaj, Twoi prawnicy to mogą zrobić dziecko prawnikom pana Meresinskiego rodem z Instagramu. Do boju!

Byle nie Ci sami prawnicy co nam powygrawali procesy z Jovaniciem, Wilkiem i Genkovem. Bo jeszcze się okaże, że trzeba będzie Mersińskiemu płacić.



Ironia
Jakby ktoś nie zrozumiał.

Rience 12.08.2016 00:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiertar (Post 1447849)
a skwk pisalo..... ze nowy wlasciciel takie fajny, amerykanski..

Daj spokój, SKWK spotkało się z nim przed wiadomymi informacjami, wiedzieli tyle co im powiedział.

Adenalix 12.08.2016 00:20

bez kitu serial można zrobić niczym moda na sukces albo w labiryncie. Tylko czemu sensacyjno-katastroficznym tłem jest moja Wisła?
Przecież scenariusza dla Wisły z ostatnich 20 lat to Pasikowski by nie wymyślił.... inni mają ch.ujowo, ale stabilnie, a my roaller coaster... Pytanie czy ktoś obsługuję tę karuzelę?

wolfy 12.08.2016 00:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1447847)
HAHAHAHAH WOLFY nie rozśmieszaj mnie! Ty przez lata byłeś/jesteś przydupasem MArkusa i kota, TYLKO JA jechałem po nich juz 10 lat temu, za co markus mnie namietnie banowal i kasował niewygodne dla siebie posty!!!

Sorry, bo nie wiem jaki masz problem. W sumie wisi mi to, ale się nie zniechęcaj:lol:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1447839)
Nie podoba mi sie to w ogóle.
Za duzo tu rzeczy sie nie zgadza w tej akcji z Cupiałem.

Ktoś chyba puszczając plotkę stara sie uspokoić emocje.
Przecież cupial i tak nie gada z mediami to nie ma jak tego potwierdzić. Idealny wieloryb we Wiśle. Temat sie pociągnie miesiąc dla uspokojenia. Pózniej wszyscy przywykną do rzeczywistości.

No ja się tego właśnie boję że wszystko to tylko radosna twórczość i zostaniemy z Harrym i Lloydem w klubie...

Rob_Zombie 12.08.2016 01:17

Boguś, kilka dni minęło, a już wszyscy się stęskniliśmy!
Swoją drogą niezłe jajca jakby nowy właściciel nie zdążył się nawet nam przedstawić i już by go nie było!

WISŁAZWE 12.08.2016 02:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 1447855)
Boguś, kilka dni minęło, a już wszyscy się stęskniliśmy!
Swoją drogą niezłe jajca jakby nowy właściciel nie zdążył się nawet nam przedstawić i już by go nie było!


Póki co to pobożne życzenia.


Może to i lepiej, że się "jeszcze" nie przedstawił, bo wątpię aby na konferencji chciał poruszać niewygodne dla niego fakty. Gdyby konferencja odbyła się na samym początku, Pan Jakub mógłby nam dobrze wszystkim namieszać w głowie jakim to wspaniałym jest człowiekiem i jaka czeka nas swietalana przyszłość pod jego rządami.

Na chwilę obecną wiemy więcej niż byśmy chcieli i wcale nie są to informacje pozytywne. Sprawy dawno wymknęły się z pod kontroli. Boli mnie jedynie fakt, że czarny PR jaki robi osoba Pana Jakuba odbija się w dużym stopniu na naszym klubie. Dziennikarze mają pożywke bo sami wystawiamy się na strzał.

Niektórym to chyba już rozum do końca odebrało, jak czytam komentarze na temat tego, że jest afera bo nie ma transferów. Kurrwa ludzie na naszych oczach dzieją się niewyobrażalne rzeczy, klub jest w ruinie organizacyjnej a Ci myślą o transferach.
Nie pije tu do konkretnej osoby ale do ogółu ludzi, dla których najważniejszy jest fakt, kiedy pozyskamy Stilicia.

Druga sprawa. Zejdźcie trochę z rzecznika klubowego, bo wszelkie pretensje do jego osoby są krótko mówiąc nie na miejscu. Po pierwsze udziela nam informacji jakich tylko może, po drugie odpowiada tylko za wiadomości wychodzące z jego ust, konta, itp. Jeżeli nawet obsługuje profile klubowe na portalach społecznościowych to pisze na nich rzeczy "przekazane z góry" a nie że napiszę sobie tak dla beki będzie fajnie.
Nie przypominam sobie, który rzecznik ostatnimi czasy miał taki kontakt z kibicami. Media społecznościowe robią swoje, ale dajcie mu też pracować.

wiesniak842 12.08.2016 03:08

Co do rzecznika - pełna zgoda. Gościu jest jaki jest ale robotę robi i to się chwali.
Co do "Wrogiego przejęcia". Wiadomix, że nie we wszystko trzeba wierzyć, tymbardziej w to co wypadnie spod ręki bądź racicy okołokrakowskich gryzipiórków ale póki co wszystko wskazuje na to, że pan od rowera to taki typowy Dyzma z powieści Dołęgi - Mostowicza. Moja prywatna wersja, podkreślam, tylko moja i tylko prywatna - zakręcił się obok "curki" Cupiała, zbałamucił kobitę, zrobił wała i ... kochaś odszedł w siną dal.

whitestar1990 12.08.2016 06:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1447857)
Moja prywatna wersja, podkreślam, tylko moja i tylko prywatna - zakręcił się obok "curki" Cupiała, zbałamucił kobitę, zrobił wała i ... kochaś odszedł w siną dal.

W takim razie nie trzymał przynajmniej nóg na stole.

jaszczur90 12.08.2016 06:20

Czyli wychodzi na to , że Cupiał dał zielone światło swojej córce , aby zaczęła prowadzić negocjacje w sprawie sprzedaży Wisły . Córka chciała się jak najszybciej pozbyć klubu, sprzedając pierwszej nadarzającej się osobie , która podobno przedstawiła "wiarygodne" gwarancje bankowe. I wszystko byłoby wsio.. córka zadowolona bo problem zniknął, Cupiał też bo mógł uważać że Wisła trafiła w dobre ręce. Ale Pan Meresiński i Citko pewnie nie przewidzieli , że cała Polska będzie im grzebać w życiorysach i znajdą wszystkie "smaczki" z życia Pana Meresińskiego.

Najlepiej dla Wisły byłoby, aby Pan Cupiał odzyskał Wisłę ( tylko nie przez TF , tylko prywatnie ) , a następnie znaleźć sobie 2 kompanów ( coś podobnego jak było na początku ery Cupiała ) , którzy są związani z Wisłą - czyt. kibicują lub są z Małopolski . Bo wg mnie główny problem ze sponsorami był taki, że nikt nie był w stanie dać więcej kasy niż TF, więc jeśli fizycznie TF nie będzie w klubie, a Cupiał podzieli się władzą w klubie to myślę że nagle znajdą się 2 potężni sponsorzy na miarę skali Polski .

Najgorszy byłby powrót do tego co było przed sprzedażą, czyli jedna władza w rękach Cupiała. Bo to nic nie zmieni, owszem będzie spokojniej niż za Meresia , ale czy o to nam chodzi ?

Vinci 12.08.2016 06:21

W niedzielę mecz z Ruchem, jeżeli Kubuś nadal ma zamiar uważać się za właściciela, to wypadałoby żeby wreszcie zaszczycił swoją obecnością na meczu. O ile będzie miał odwagę, bo nie wydaje mi się, żeby publiczność przywitała go brawami. No chyba, że jak na Dyzmę 2.0 przystało to będzie oglądał to w TV z Warszafki.

Co do odbicia Wisły przez Cupiała to brzmi jak SF. Ale jeżeli to prawda, to oby mu się udało. Może po takiej Mero-biegunce skończyło by się bicie piany o dryfowaniu w przepaść pod wodzą Telefoniki.

Niedzielny mecz zapowiada się ekscytująco przede wszystkim ze względów poza sportowych. Mereszyńskie, Citki i zgody nowe i byłe... będzie można pewnie sporo ciekawego usłyszeć po 3 meczach na cudzych śmieciach.

Szofer 12.08.2016 06:39

akurat pod względem formalnym nie takie SF
rozdział XXXIV kodeksu karnego - osoba skazana z tego tytułu prawomocnym wyrokiem nie może być członkiem zarządu
więc jeżeli zasiada na fotelu prezesa PROJEKT-GMINA.PL KRS 0000457726 - a widzę że zasiada, a Wisła była przejęta w imieniu tej spółki to nic nie stoi na przeszkodzi by unieważnić umowę
pytanie czy faktycznie tak jest, czy to tylko radosna twórczość pismaka i było mniej więcej tak:
miejsce - redakcja
- załoga, poszukajcie mi czego nie może osoba skazana prawomocnym wyrokiem!
informacja
- ok, napiszemy, że Cupiał chce odzyskać Wisłę

rav 12.08.2016 06:49

Jeśli BC odzyska Wisłę to nie po to żeby ją trzymać, ale żeby oddać w dobre ręce. Wybijcie sobie z głowy jakieś przejęcie jako osoba prywatna, dzielenie się władzą z innymi sponsorami itp...

Paradoksalnie potencjalnych sensownych kontrahentów może pojawić się sporo, bo w świat poszła informacja, że klub jest prawie oddłużony i do przejęcia za grosze.

PvD 12.08.2016 07:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rav (Post 1447862)
Jeśli BC odzyska Wisłę to nie po to żeby ją trzymać, ale żeby oddać w dobre ręce. Wybijcie sobie z głowy jakieś przejęcie jako osoba prywatna, dzielenie się władzą z innymi sponsorami itp...

Paradoksalnie potencjalnych sensownych kontrahentów może pojawić się sporo, bo w świat poszła informacja, że klub jest prawie oddłużony i do przejęcia za grosze.

dokładnie tak samo pomyślałem,

nie wiem czy też zasadne jest mówić, że to Cupiał sprzedał Wisłę Meresińskiemu, bo chyba robili to ludzie Telefoniki z udziałem jego córki, a Cupiał może dał jedynie zielone światło na podstawie tego co mu przedstawiano. Oczywiście nic nie zmieni medialnych tytułów, że Cupiał sprzedał i że sam jest winny temu co się stało.

Rav wiesz dokładnie może co i jak?

Markus 12.08.2016 07:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1447854)
Sorry, bo nie wiem jaki masz problem. W sumie wisi mi to, ale się nie zniechęcaj:lol:

Podpowiem Wolfy - LucjuszWielki ma taki problem, że musi jakoś odreagować i zaistnieć, a nie ma nic wartościowego do powiedzenia. Tylko bełkot. Niestety przez głupotę tego typu kibiców Wisła Cupiała nigdy nie mogła w pełni rozkwitnąć (vide nóż w głowę D.Baggio).

Pozdrawiam.

szprotson 12.08.2016 07:26

tak samo Cupiał sprzedał Wisłe jak kupił Jovica i Ouadje.
Oby mecz z Ruchem był ostatnim z Meresinskim u steru jakkolwiek to krwa brzmi.

Stelio 12.08.2016 07:44

Jeśli się okaże, że to prawda to Cupiał postąpił dokładnie w ten sam sposób co Erdogan :lol:

seta 12.08.2016 07:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 1447860)
W niedzielę mecz z Ruchem, jeżeli Kubuś nadal ma zamiar uważać się za właściciela, to wypadałoby żeby wreszcie zaszczycił swoją obecnością na meczu. O ile będzie miał odwagę, bo nie wydaje mi się, żeby publiczność przywitała go brawami. No chyba, że jak na Dyzmę 2.0 przystało to będzie oglądał to w TV z Warszafki.

Mam nadzieję że jednak nie przyjdzie bo nie chciał bym dostać zakazu stadionowego za obicie ryja cieciowi.

@rav "Wybijcie sobie z głowy jakieś przejęcie jako osoba prywatna, dzielenie się władzą z innymi sponsorami itp..."
co do tego pełna zgoda, mówi się że przed przejęciem przez Jakuba M. taka propozycja została Bogusławowi złożona i ją odrzucił

ej da się cytować dwa różne posty ??

hawaiisurfer 12.08.2016 08:12

@seta da się. Musisz tylko znać numer posta:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stelio (Post 1447867)
Jeśli się okaże, że to prawda to Cupiał postąpił dokładnie w ten sam sposób co Erdogan :lol:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez seta (Post 1447869)
ej da się cytować dwa różne posty ??


ABGwislakABG 12.08.2016 08:28

https://zapodaj.net/499fa373afbf1.jpg.htmlhttps://zapodaj.net/images/499fa373afbf1.jpg

Transfery już na dniach, kandydaci walą drzwiami i oknami.

seta 12.08.2016 08:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hawaiisurfer (Post 1447871)
@seta da się. Musisz tylko znać numer posta:

Ok, znam i co dalej ??

Raf 66 12.08.2016 08:39

Orientuje się ktoś, czy ci poważni ludzie (sami tak w końcu się określili) bywają w ogóle w swoim klubie?
By była jasność - klub sportowy mam na myśli.
Nie byłbym zaskoczony, gdyby się okazało, że prezesa nie ma już w kraju.

domin_czyzyny 12.08.2016 08:40

Z kasą, którą tylko dało się jakkolwiek gdzieś przelać...

Davey777 12.08.2016 08:43

Jak zgarnął kase BC na wypłaty to mógł zniknąć dopoki kasa sie nie skończy. Oby to była prawda, że BC chce odzyskać Wisłe

Gwiaździsty 12.08.2016 08:44

Sprawą Wisły na swoim dzisiejszym posiedzeniu zajął się Trybunał Konstytucyjny. Prezes TK Rzepliński odczytał wyrok , z którego wynika, ze przejęcie klubu przez JM było niekonstytucyjne. 3 sędziów złożyło zdanie odrębne.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl