![]() |
To co teraz przez miesiąc będą robić skoro tyle czasu trzeba żeby żeby ten beton wysechł?
|
Dobrze zaplanowany harmonogram prac przewiduje plynnosc pracy, zastoj w jednym aspekcie projektu nie powinien powodowac opoznienia calosci.
Jesli w Polimexie jest dobry project manager to nie powinno byc problemow |
Nawet jeśli ten beton który zastosowano pełną wytrzymałość uzyskuje po 28 dniach wcale nie oznacza to że na płycie nie można nic robic przez ten czas, myśle ze jak skoncza zalewac ostatni fragment na pierwszym mozna juz bedzie zaczac prace
|
Cytat:
Dokładnie to będzie tak, że on (beton) będzie sie tzw.'' wiązał'' przez 28 dni ale proqace dalsze przy budowie bedzie mozna prowadzic już za jakiś 2 dni |
Dzisiaj jest jakaś przerwa?Jak narazie nie ma pomp i betoniarek.
|
Płyta miała być wylewana etapami, ale nikt nie mówił, że będzie to dzień po dniu. Jak widać na kamerce, ruch na budowie jest spory, i nie ma się czym przejmować;-)
|
No i teraz widać na kamerce że będą również pracować wieczorami przy sztucznym oświetleniu :D dla mnie bomba :)
23:45 dalej robią :D |
No ładnie panowie nam pracują, ładnie :-). Ciekawe do której :-]
|
pisałem juz raz napisze i drugi
beton dojrzewa 28 dni ale sa pewne sposoby aby dojrzewanie skrócic do 24godzin np: metody elektryczne parownie czy specjalne dodatki do betonu - żelbetu konkretnie:) |
Wczoraj przechodziłem około 23:00 i robotnicy wciąż pracowali.
|
Czy płyta jest w wiekszości zalana czy tylko to co jest tak ładnie wyrównane? Bo z tego co widac na tej fotce to chyba juz wieksza czesc jest zalana http://www.11.pl/_pliki_/zdjecia/12402532042712.jpg
|
Cytat:
Z 24 dni,...do 24 godzin ...eee...chyba pomyliłes...ale ja sie tam nieznam :) 1;15 i dalej ktos tam sie szwęda,no chyba ze to złomiarze rozkręcają nam te fundamenty . .Niezle niezle |
eee, 1:30. Coś za późno, aby robić jeszcze :) albo zostawili włączone światło, aby złodzieje myśleli, że ktoś jest w środku, albo nagrali o 21 godzinny filmik i zapętlili, aby cały czas nadawał to samo ;)
|
Chyba mają obsuwe czasową i trzeba nadganiać bo jest 2:44 a tam ktoś się przemieszcza dalej. Może do rana wybudują :)
|
czyżby były aż trzy zmiany???
4:50 a ruch jak na jarmarku, nie do wiary... |
|
Dzisiaj zalewają drugi fragment :) Cieszy, że pracują teraz na 2-3 zmiany. Dzięki temu może uda się skończyć budowę o czasie, albo i przed czasem :)
|
Jeśli prace będą szły w takim tempie to być może już na mecz z Ległą na Reymonta powróci żuraw:D
A propos dyskusji na temat schnięcia betonu to jak dzisiaj widziałem robotnicy już cos robią na w miejscu gdzie przedwczoraj była wylewana płyta. |
może ktoś wrzucić screena z kamerki ?
|
Cytat:
|
http://img17.imageshack.us/img17/1371/kamz.jpg - screen z 13:17 :)
|
Cytat:
|
Ten beton będzie po prostu sie wiązał 27 dnia ale to nie oznacza że nic dalej nie mozna robic. Prace będą normalnie wykonywane a on sobie będzie te parenaście dni się wiązał ;-0
|
Cytat:
A czego na D by nie można było wejść? |
Bo nie ma zaplecza a z boków z powodu budowy wschodniej i zachodniej nie wejdziesz ;]
|
Cytat:
|
http://81.219.148.211/index.html?size=2&mode=1
Została uruchomiona druga kamerka - z sektora E. Nie jest jednak ona "na żywo" tylko obraz odświeża się co minute chyba, albo co pół. |
Cytat:
|
|
Jeśli nie byłoby problemu czy mogl by ktos dac screena jak dzilaja w nocy? Bo podobna takie rzeczy sie wyrabiaja. Bardzo bym prosil bo mi kamera nie dziala.
|
Cytat:
w IE powinno pojsc |
Dziwne, że nie działa, bo przed chwilą patrzylem i wszystko bylo ok
No faktycznie teraz nie dziala...szkoda, bo fajnie bylo widac |
U was może dzialac. Mialem problem z kompe i musialem z konsoli odzyskiwania ratowac kompa wiec takie rzeczy jak JAVa czy cos innego moze nie dzialac. Sprawdze w IE
Dziala ,dzieki . |
Mi nie działa ani w mozilli ani w IE :(
|
Mi działa w Mozilli
|
Wcale nie jest powiedziane, ze musi dzialac. Jak ktorys sprytny admin wycial to co "trzeba" na serwerze, switchu lub routerze to lipa. Tak mam w pracy.
|
http://www.2012.org.pl/pl/miasta-gos...ow/kamera.html
Jutro kamera pojawi się pod tą stroną - mam nadzieję, że wszystkim będzie działać. Na miejskiej stronie też ulegnie to poprawie mam nadzieję. |
Nowa kamerka działa tylko trzeba z minutę odczekać, praca idzie pełną parą byle by tak dalej!
http://images41.fotosik.pl/105/d4b26829a0e5f0a9med.gif |
polecam korzystanie z tego linku:
http://www.2012.org.pl/pl/miasta-gos...ow/kamera.html |
Stadion Wisły
Oto nowe dane techniczne stadionu Wisły http://www.stadionwisly.info/dane_te.../plan_stadionu
Nie będzie tak źle! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl