![]() |
Cytat:
|
Cytat:
I faktycznie zmien sobie podpis. Jak sie okaze ze mistrz sie zesra to zostaniesz ogloszony zlym prorokiem i zapewnisz sobie bana dozywotniego zebys wiecej nie krakal :] |
^^ w jakimś wywiadzie dot. właśnie tej zmiany liczby miejsc na narodowym mówił tym że to przez zmniejszenie właśnie liczby miejsc VIP. Podobno najpierw zaprojektowali więcej miejsc dla ważnych osób i wtedy była podana liczba widzów jaka wejdzie na stadion, potem przeprojektowywali i właśnie obcięli miejsc vipowskich na tyle że im wyszło 3000 (??) miejsc więcej dla zwykłych śmiertelników. Też mi się nie chce w to wierzyć, ale nie ja taką teorię wymyśliłem. Jednak najbardziej prawdopodobne jest zmniejszenie odległości między siedziskami, czy zmiana siedzisk z pierwotnych planów na jakieś mniejsze.
Podpis... wiem. Ale nie zmienię. Jeśli jakimś cudem nie wygramy to chyba będę musiał zniknąć z tego forum... przynajmniej honorowo oddam się do dyspozycji adminów. Brak mistrza = BAN. Może ktoś na to pójdzie. Koszykarki już mają kolejnego mistrza, kolej na piłkarzy! |
Co do wiekszej ilości miejsc na Narodowm to wynika to z faktu że dostawią jej gdzies na jakiejś promenadzie gdzie wcześniej ich nie uwzględniali. Tak przynajmniej gdzieś czytałem. A co do szerokosci przejścia to na tej ostatniej focie to widać że są tam krzesełka zamontowane juz na stałe plus obok połozone luzem w folii inne. Napewno bedzie wystarczająco miejsca. U nas tez żeby kogos wypuścić ze środka rzędu trzeba wstawać. Stadion będzie zajebisty i nie doszukujcie sie dziury w całym. A krzesełka mają byc czerwone, srebrne (szare?) i białe.
|
Po prostu pięknie:
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,t...wiadomosc.html Cytat:
Mniejsza o Amikę, ale przed Euro to poważny problem. Stadion w POZnaniu, który tak był chwalony okazuje się powoli bublem. |
Cytat:
Kto go chwalil? |
^^ jak to kto? Cała polska :D ... społeczność 'hodowców' ziemniaków. I media, media, media! Nie zapominajmy o dziale marketingu POZnan*'skiego, ze słynnym hasłem: Nam już trawa rośnie.
|
Cytat:
Gdańsk: http://img820.imageshack.us/img820/2872/img2669gw.jpg http://img4.imageshack.us/img4/9528/img2743xf.jpg http://img860.imageshack.us/img860/1491/img2702b.jpg http://img638.imageshack.us/img638/3258/img2689mx.jpg http://img706.imageshack.us/img706/9618/img2725q.jpg foty elpolako |
ja pierdziu, ale cacko...
|
Cytat:
Byli juz tacy co sie widzieli na tronie dwa lata temu i z niego spadli, potem bylismy my rok temu prawie pewni i tez spadlismy. Wyluzuj i wytnij podpis, wstawisz sobie albo nie po 30 maja. Cytat:
Miejsca VIP sa przed lozami na poziomach 1 i 2, w zaledwie trzech rzedach. Sa to calkowicie oddzielne poziomy do ktorych nie mieli nigdy dostepu zwykli kibice. Promenada to poziom 0 w calosci i tu nic sie nie zmienilo. Trybuna dolna (-2 i -1) oraz gorna (+3 i +4) sa przeznaczone dla ludzi. Jedyne modyfikacje mogly nastapic wewnatrz tych trybun. I wg mnie jedyne logiczne wytlumaczenia podalem wyzej, blad projektowy lub zageszczenie. Jeszcze ewentualnie zmiana kosztem miejsc dla dziennikarzy ale 3 tysiace to za duza liczba. A propos miejsca, krzeselka sa juz zamontowane na trybunie dolnej na jednym sektorze. Mam informacje z pierwszej reki ze jest tam odrobine mniej miejsca pomiedzy nimi niz na stadionie Wisly. Zreszta kazdy bedzie mogl sie sam przekonac 22 lipca. |
może już padlo takie pytanie jak tak to przepraszam ale czy te barierki przed siedzeniami na górnych trybunach to obowiązek czy tylko wola projektantów( pytam bo moim zdaniem psują one trochę wnętrze stadionów)
|
a mi te barierki się podobają i to bardzo. Szczególnie na górnych trybunach zdają egzamin, człowiek czuje się bezpieczniej.
|
być może poprawiają samopoczucie, na E jeszcze nie byłem więc nie wiem(co do psucia wnętrza stadionu to chodziło mi bardziej o wygląd ale i to jest sprawą gustu) ale czy istnieje obowiązek ich montowania( pytam z ciekawości)
|
Chyba od kąta nachylenia górnej trybuny zależy
|
z tego co wiem zależy to od wysokości stopnia , jeżeli przekracza 30 cm jest obiwiązek montowania barierek.
|
http://bi.gazeta.pl/im/9/9517/z95174...2011-roku-.jpg
Coś mi się wydaje, że Lechia będzie miała ten sam problem z murawą co Amika.. |
to, że jest cień nie znaczy, że będzie problem z murawą jak w POZnaniu :) Po to na dachu są przeźroczyste panele a nie bursztynowe.
|
Murawa na stadionie w Poznaniu wraca do ''normy'':
https://picasaweb.google.com/Caartee...06946002373986 https://picasaweb.google.com/Caartee...06444847132930 https://picasaweb.google.com/Caartee...06992464312370 |
Co te ptaki wydziobują na Kartofel Arena?
|
Cytat:
lecą za klubem :D:> |
|
U nas już koniec
Cytat:
|
no to dodatkowy smaczek się szykuje na "mini derby polski";)
|
Cytat:
|
Konkurs na projekt ośrodka treningowego
Jeszcze przez dziewięć dni można składać akces do wzięcia udziału w konkursie na projekt koncepcji architektonicznej ośrodka treningowego Pomorskiego Centrum Futbolu. Przypomnijmy, że baza treningowa w miejscowości Bystra ma być najnowocześniejszym tego typu obiektem w naszym kraju. Lechia Gdańsk rozpisała konkurs na projekt ultranowoczesnej bazy sportowej w miejscowości Bystra. - To pierwszy tego typu ośrodek w naszym kraju – cieszy się prezes klubu Maciej Turnowiecki. Założenia konkursu mówią o koniczności ujęcia w projekcie 12 różnego rodzaju boisk, torów do podbiegów, bieżni sprinterskiej czy siłowni i sali fitness. Dodatkowo znajdzie się tam niezbędne zaplecze w postaci szatni, pomieszczeń biurowych i administracyjnych. Na potrzeby użytkowników znajdą się tam również gabinety odnowy biologicznej, basen, sauna, stołówka, zaplecze, kuchenne czy też sala konferencyjna. - Wszystko po to, aby położyć jeszcze większy nacisk na szkolenie młodzieży - mówi dyrektor Akademii Piłkarskiej Lechii Gdańsk Tomasz Bocheński. - Chcemy, aby baza stała się ośrodkiem kompletnym. Przygotowanym na każdą okoliczność, w tym również warunki atmosferyczne. Stąd też pomysł, aby jedno z boisk było kryte. lechia.pl i jeszcze coś z Letnicy :) http://img847.imageshack.us/img847/4...0520110824.jpg http://www.ardukt.pl/edycja/dane/img/zdjecia/27-152.jpg http://img16.imageshack.us/img16/8618/dsc01199lf.jpg http://img10.imageshack.us/img10/7108/dsc01213qy.jpg i jeszcze zdjęcia elpolako http://www.skyscrapercity.com/showpo...ostcount=16090 http://www.skyscrapercity.com/showpo...ostcount=16091 |
Wedlug mnie kolor bursztynu jest za jasny i nie ma tego fajnego efektu co na wizualizacjach.
|
|
Niezłe jaja tam mają. To już nie śmieszne, to się staje poważne :)
|
Rozdziobią ich kruki i wrony ;)
|
Jest na to metoda. Trzeba poustawiać strachy na wróble w czasie meczu.
|
NIE ZDONŻOM!!! :piwko: i dobrze, przynajmniej go dopieszczą do pierwszego meczu Lechii
http://img17.imageshack.us/img17/9307/img4636y.jpg http://img849.imageshack.us/img849/1081/img4637s.jpg http://img812.imageshack.us/img812/8585/img4655ps.jpg http://img268.imageshack.us/img268/1435/img4658z.jpg http://img825.imageshack.us/img825/4652/img4670l.jpg http://img153.imageshack.us/img153/5686/img4676wl.jpg http://img42.imageshack.us/img42/2875/img4681q.jpg foty elpolako i jeszcze takie cuś ;) http://img687.imageshack.us/img687/7015/7052011.jpg |
Piekny jest ten stadion - dobrze ze Lechii:)
|
Stadion piękny, ale z tym meczem to wstyd. Kiepska wizytówka promująca Polskę jako organizatora Euro. Wychodzi to co nam zarzucają w myśleniu stereotypowym, czyli kiepska organizacja pracy i zawsze wszystko na ostatni gwizdek :(
|
Czyzby kolejna kompromitacja ?
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1...oznienie_.html http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...mpreze_na.html |
Stalprojekt Sp. z o. o. zaprojektuje Pomorskie Centrum Futbolu w miejscowości Bystra. Komisja konkursowa dokonała formalnej oceny wniosków, jakie wpłynęły w związku z ogłoszonym konkursem.
Komisja postanowiła zakwalifikować i zaprosić do złożenia pracy konkursowej firmę Stalprojekt Sp. z o.o., która jako jedyna spełniła wszelkie kryteria formalne, wskazane w ofercie konkursowej. Stalprojekt Sp. z o.o. jest firmą, która działa na rynku od 1994 roku i specjalizuje się w projektowaniu obiektów zaawansowanych technologicznie, w tym obiektów sportowych takich jak, baseny, hale sportowe oraz stadiony piłkarskie. Przypomnijmy, że założenia konkursu mówiły o koniczności ujęcia w projekcie 12 różnego rodzaju boisk, torów do podbiegów, bieżni sprinterskiej czy siłowni i sali fitness. Dodatkowo znajdzie się tam niezbędne zaplecze w postaci szatni, pomieszczeń biurowych i administracyjnych. Na potrzeby użytkowników znajdą się tam również gabinety odnowy biologicznej, basen, sauna, stołówka, zaplecze, kuchenne czy też sala konferencyjna. Wszystko to sprawi, że będzie to najnowocześniejszy tego typu obiekt w naszym kraju. http://lechia.pl/26125 A teraz stadion :) http://img594.imageshack.us/img594/5012/img5520vo.jpg http://img263.imageshack.us/img263/3715/img5546b.jpg http://img801.imageshack.us/img801/8593/img5539wr.jpg http://img163.imageshack.us/img163/1461/img5533a.jpg http://img200.imageshack.us/img200/1407/img5598f.jpg http://img854.imageshack.us/img854/5006/img5576h.jpg http://img90.imageshack.us/img90/2123/img5567a.jpg http://img35.imageshack.us/img35/209/img5565x.jpg http://img813.imageshack.us/img813/3292/img5562e.jpg http://img857.imageshack.us/img857/4567/img5555.jpg http://img8.imageshack.us/img8/4567/img5673w.jpg http://img41.imageshack.us/img41/9043/img5660u.jpg http://img841.imageshack.us/img841/6697/img5642go.jpg http://img863.imageshack.us/img863/4836/img5638e.jpg http://img651.imageshack.us/img651/6972/img5629jp.jpg http://img198.imageshack.us/img198/6605/img5621o.jpg http://img218.imageshack.us/img218/9862/img5617y.jpg http://img33.imageshack.us/img33/8695/img5614zu.jpg http://img594.imageshack.us/img594/3...33panorama.jpg foty elpolako |
http://www.youtube.com/watch?v=E8jYkSXEfKE
Narodowy i fuszerki :) Więc nie tylko nasz stadion ma pod górke :) |
Polska stadionowym potentatem.
http://stadiony.net/aktualnosci/2011...wym_potentatem |
|
Noi może doczekamy się w Krakowie wkońcu hali z prawdziwego zdarzenia, oprócz tej Wiślackiej jedna wielka hala:
http://biznes.interia.pl/news/krakow...iganta,1646356 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl