Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

pio 30.12.2008 00:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 649437)
ejjj, ale u wislakow to beda chcieli zebysmy sie podzielili, to moze domowke zrobmy? :D

Haha, jestem zaaaa, a nawet nie przeciw :D
Tylko kto się zobowiąże? :D

Kamil 30.12.2008 00:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 649438)
Haha, jestem zaaaa, a nawet nie przeciw :D
Tylko kto się zobowiąże? :D

u mnie zawesze mozna, tylko ze ja to
"to my, to my fan cluby "


:D

pio 30.12.2008 00:11

Nie komplikuj :D
Zresztą będziemy zawsze tam, gdzie ktoś nam vodkę da :D - ale Ni_Ma też musi być z asortymentem, a w najważniejszym momencie poszła spać :foch:
I oczywiście Tiramisu z ciastem :)

Uran235 30.12.2008 02:04

To ja wam dam radę co do tej pirotechniki.

TERMIT + WODA = wystrzałowa zabawa

EDIT:
Sumienie mnie wzięło- nie róbcie tego w domu, właściwie najlepiej w ogóle tego nie róbcie.

DrewniaQ 30.12.2008 10:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 649457)
Sumienie mnie wzięło- nie róbcie tego w domu, właściwie najlepiej w ogóle tego nie róbcie.

:-P



Pierwszy raz w życiu, wczoraj pieprznęło równo w kuchni- Karmelek! Tj. Saletra potasowa z cukrem!
O matko co się działo! W sekundę cała kuchnia była w sadzy, dusić się zacząłem, dobrze, że nic się nie zapaliło na dobre, a i sąsiedzi nie zadzwonili na straż pożarną. Potem 2 godziny mycia pomieszczenia :-/

A już miałem przelać do pojemnika...

WiselkaMLP 30.12.2008 10:38

DrewniaQ hohoho

ja zlaczylem za pomoca tasmy 15 picolo polaczylem lont i zrobie jeszcze troche tego nie testowane jeszcze :)

fcz1985 30.12.2008 11:28

Ho Ho Holocaust

Ni_Ma 30.12.2008 11:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 649434)


W takim razie ustawimy się u Wiślaków, bo śledzi nie wpuszczą na wiślacki sektor :)

a z własnymi wyrobami do Wiślaków wpuszczą? :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 649437)
ejjj, ale u wislakow to beda chcieli zebysmy sie podzielili, to moze domowke zrobmy? :D

dooobry pomysł :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 649441)
ale Ni_Ma też musi być z asortymentem, a w najważniejszym momencie poszła spać :foch:
I oczywiście Tiramisu z ciastem :)

spokojnie poszłam spać bo wiedziałam że wszystko zorganizujecie :lol: i się nie pomyliłam :lol:


PS uwielbiam te dni "nicnierobienia" :) - tylko potem przestawić sie na normalny tryb będzie bardzo trudno :foch:

Ni_Ma 30.12.2008 11:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DrewniaQ (Post 649478)
:-P



Pierwszy raz w życiu, wczoraj pieprznęło równo w kuchni- Karmelek! Tj. Saletra potasowa z cukrem!
O matko co się działo! W sekundę cała kuchnia była w sadzy, dusić się zacząłem, dobrze, że nic się nie zapaliło na dobre, a i sąsiedzi nie zadzwonili na straż pożarną. Potem 2 godziny mycia pomieszczenia :-/

A już miałem przelać do pojemnika...


o żesz w morde.... to takie mało bezpieczne zabawy... rannych nie ma?

DrewniaQ 30.12.2008 12:33

Nie!

Dawno taki karmelek mi się nie udał:-p

pio 30.12.2008 13:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 649503)
a z własnymi wyrobami do Wiślaków wpuszczą? :)



dooobry pomysł :)



spokojnie poszłam spać bo wiedziałam że wszystko zorganizujecie :lol: i się nie pomyliłam :lol:


PS uwielbiam te dni "nicnierobienia" :) - tylko potem przestawić sie na normalny tryb będzie bardzo trudno :foch:

Widać nauka w las nie idzie i multicytaty idą pełną parą :D

Zorganizowaliśmy na tyle, że jest u Kamila, ale kiedy?

Ni_Ma 30.12.2008 16:23

a jak! Pojetna jestem i szybko sie uczę :)

pio 30.12.2008 16:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 649639)
a jak! Pojetna jestem i szybko sie uczę :)

a wieczorem spróbujesz opanować świat? :>

DrewniaQ 30.12.2008 17:10

Tak jak Gordon Brown:

http://pl.youtube.com/watch?v=KlJxPwEYj7s

Ratujmy Świat... Banki

fcz1985 30.12.2008 17:32

To teraz zdrowie pięknych pań prawdopodobnie najlepszym piwem na świecie... czyli alkotrening:-)

WiselkaMLP 30.12.2008 17:39

2 puchy zakupilem trzeba zaprawic sie leciutko przed jutrem ;)

Ni_Ma 30.12.2008 20:12

hehehe dziś wigilia Sylwestra trzeba świętować :D

Gucio25 30.12.2008 20:23

pio patrząc na zdjęcie Twoich psów i ogrodzenia, to chyba sąsiadów wielu nie masz? :lol:

Ni_Ma 30.12.2008 20:42

a ten jeden ma cos żołtego w pysku... Berecik Babci?? :D

Cudne psy!!!!

pio 30.12.2008 21:16

to zdjęcie sprzed ponad roku (1,5chyba?), obencie ogrodzenie wygląda inaczej -jest siatka, a więc jest stabilniej i bezpieczniej dla osób postronnych :)
to żółte to jakaś zabawka jeno ;) i nie u jednego w pysku, a u jednej :) bo to jest on i ona ;)

BTW: nie wiem czy pamiętacie tą śmieszną inicjatywę z Fair Kibic Extreme i nie wiem kto w tym brał udział :rotfl:, ale na wp.pl podali za stroną pasów, że pejsy wygrały :lol:
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,1740,ti...wiadomosc.html

Jachcik 30.12.2008 21:35

POlecam wam książke do przeczytania Macieja Pisuka pt. "Paktofonika" . Wczoraj kupiłem dzisiaj po południu skończyłem czytać . Super książka...xD. Zaznaczam że ostatnią ksiązke jaką przeczytałem było "W Pustyni i W Puszczy" w 5 klasie podstawówki:PP
No może ruszałem tam jakieś książki, ale nigdy nie dokończyłem ich... xD

Ni_Ma 30.12.2008 21:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 649782)
BTW: nie wiem czy pamiętacie tą śmieszną inicjatywę z Fair Kibic Extreme i nie wiem kto w tym brał udział :rotfl:, ale na wp.pl podali za stroną pasów, że pejsy wygrały :lol:
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,1740,ti...wiadomosc.html

jeden z komentarzy pod artykułem:
"wygrali bo nikt nie chciał sie z nimi bawić".. :rotfl: :rotfl:

pio 30.12.2008 21:51

A propos sportu...Ni_Ma jak Twoje postępy?

Ni_Ma 30.12.2008 21:55

wczoraj nie trenowałam..... Trener się nie denerwuje Trener wybaczy...:-D

ale że dziś wyrzuty sumienia ruszyły - dystans kanapa - kuchnia (w tym lodówka otwieracz dwa pierwsze łyki) - kanapa - pokonałam w niespełna 4 min :D

spragniona byłam :D

pio 30.12.2008 22:05

Najważniejsze, że jest progres!
A skoro pragnienie Ci pomaga...to jakoś to wykorzystamy :D

Ni_Ma 30.12.2008 22:08

mówiłam że szyko się uczę :)

strzelali przed chwilą fajerwerkami, próba ognia? :)

pio 30.12.2008 22:10

Strzelają od świąt i pewnie trochę po sylwestrze postrzelają...sporo prochu mają

WiselkaMLP 30.12.2008 22:11

Ni_Ma co sie stalo ze dzisiaj to ja browar wypilem a nie ty :D ?? :P

Gucio25 30.12.2008 22:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 649782)
on i ona ;)

ona i on, niebo i ląd, losów ciągła zmieeeeennnooość..
tak mi się przypomniało. :)

Ni_Ma 30.12.2008 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 649816)
Strzelają od świąt i pewnie trochę po sylwestrze postrzelają...sporo prochu mają

kiedyś po imprezie sylwestrowej okazało się że zostało nam pełno fajerwerek bo sie kurde "zapodziały" ... tez strzelaliśmy juz w Nowym Roku... nie wiem jak można "zapodziac" fajerwerki.???. :D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 649818)
Ni_Ma co sie stalo ze dzisiaj to ja browar wypilem a nie ty :D ?? :P


małe nieporozumionko :D- ja wczoraj nic, dziś już a i owszem :D



zdrówko ;)

pio 30.12.2008 22:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 649822)
ona i on, niebo i ląd, losów ciągła zmieeeeennnooość..
tak mi się przypomniało. :)

Humor już sylwestrowy - plusik dla Ciebie
Mi wciąż go brakuje....
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 649823)
kiedyś po imprezie sylwestrowej okazało się że zostało nam pełno fajerwerek bo sie kurde "zapodziały" ... tez strzelaliśmy juz w Nowym Roku... nie wiem jak można "zapodziac" fajerwerki.???. :D




małe nieporozumionko :D- ja wczoraj nic, dziś już a i owszem :D



zdrówko ;)

Wszystko można zapodziać, kumpel zapodział kiedyś auto :D

WiselkaMLP 30.12.2008 22:24

Ni_Ma pio Gucio25 gdzie na sylwestra ??

Ni_Ma 30.12.2008 22:32

ja to domówka z przyjaciółmi z wypadem na Rynek fajerwerki oglądać ...

a taka refleksja mnie teraz naszła... kiedyś to sylwester był sporym wydarzeniem, planowało się go znacznie wczesniej i przygotowania wieksze ba! nawet przebierane imprezy były... a teraz - impreza jak impreza tyle że z fajerwerkami... popije się, coś tam zje i padnie nad ranem...

Matko to tak z wiekiem? :D

WiselkaMLP 30.12.2008 22:36

dokladnie dawniej rozkminka na sylwestra juz od wrzesnia byla a teraz to tylko impreza jak to ujelas z fajerwerkami ... ja do sasiada w pantoflach ide ;)

Tiramisu 30.12.2008 22:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 649833)
a taka refleksja mnie teraz naszła... kiedyś to sylwester był sporym wydarzeniem, planowało się go znacznie wczesniej i przygotowania wieksze ba! nawet przebierane imprezy były... a teraz - impreza jak impreza tyle że z fajerwerkami... popije się, coś tam zje i padnie nad ranem...

Matko to tak z wiekiem? :D

Z mojej perspektywy wygląda to tak: za moich czasów młodzieży nie było wolno tyle co teraz. Nie było imprez co tydzień, 90% nastolatków nie miała samochodu, dziewczyny "troszkę" inaczej się prowadziły,, A teraz? Co tydzień idziesz i bawisz się wzdłuż i w poprzek. To jak Sylwester ma wzbudzać wielkie emocje? A może i z wiekiem,,, ;)

Ja wypiję samotnie winko z bobasem z 9 na końcu i zawrę z nim pakt przyjaźni, bo zapowiada się przełomowy rok :D. Jak już przestaną nachrzaniać petardami pójdę spać :).

Kibicka 30.12.2008 22:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 649836)
dokladnie dawniej rozkminka na sylwestra juz od wrzesnia byla a teraz to tylko impreza jak to ujelas z fajerwerkami ... ja do sasiada w pantoflach ide ;)

eno ubrałbyś chociaż odświętne botki a nie tak w pantoflach:P

pio 30.12.2008 22:38

Kumpel mi przekazał, że jakaś impreza zamknięta, nawet dokładnie nie wiem gdzie, bo jak mówiłem sylwestrem się wcale nie interesowałem i chętnie bym go zbojkotował w tym roku :D
Ale pić ****a każą :rotfl:

Przyłączam się do opinii, że to z wiekiem :)

fcz1985 30.12.2008 22:40

Kto Wam drogie dzieci broni się przebierać??:D

WiselkaMLP 30.12.2008 22:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibicka (Post 649838)
eno ubrałbyś chociaż odświętne botki a nie tak w pantoflach:P

hehehe nie ubiore moich "butow do energy" w ktorych chodzilem na silownie ;) wole juz pantofle :-)

Ni_Ma 30.12.2008 22:53

ja ma takie mega wielkie włochate kapcie misie koala :)
jak kiedys poszłam w nich do sąsiadki to ona nie mogła przestać sie śmiać a jej kot jak je zobaczył to z takim przeraźliwym miauczeniem zpierdzelał na szafe że kłaczki tylko po nim zostały :D
potem się czaił na nie z tej szafy, ale miałyśmy ubaw :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl