![]() |
my nie musimy udowadniac ze jestesmy Polskim zespolem, wiec mnie bardziej martwi brak Bialej Gwiazdy na piersi niz Polskiej flagi..
|
Mam nadzieję, że nasz zarząd nie wpadł na pomysł umieszczenia polskiej flagi na koszulce. Śląsk, Amica POZnan* powinny mieć flagę Polski na koszulce. Niech obcy wiedzą, że Wrocław i Poznan są polskie. Wisła tego nie potrzebuje :P (tylko nie reagujcie z byt ostro).
Stroje bramkarzy mają się nijak do strojów zawodników z pola. Bramkarze mogą mieć inny krój stroju nawet co pół roku, ważne jest, żeby marka się zgadzała. Dziwne jest przystąpienie do pierwszego oficjalnego meczu w sezonie w strojach z poprzedniego sezonu, niech to znaczy, że klub dopina formalności z głównym sponsorem i prezentację koszulek zrobi w jednym czasie z zaprezentowaniem nowego sponsora. //btw Szkoda, że większości kibiców nie zależy na BG na koszulce... |
Wydaje mi się ze dla "elity" tworzone śa unikatowe stroje tzn., że każdy klub czy to Real, Barca, ManU mają dla siebie stworzony dany krój, którego inny klub nie bedzie miał. Natomiast kluby mniej medialne i znane mają masówki. Dla porownania koszulki od Pumy:
1. Burnley http://www.footballshirtculture.com/...ll-shirt-a.png 2. Motherwell http://www.footballshirtculture.com/...a-home-kit.jpg |
Cytat:
Cytat:
[/QUOTE]@szymon_k, zachowujesz się dzieciak. Na razie nie ma powodów do narzekań. Jeśli to co mówi Darkh jest prawdą, to nasze nowe koszulki będą całkiem znośne. Czy nowy krój zostanie zaprezentowany po dwumeczu ze Skonto? Czy może jeszcze przed rewanżem w Krakowie? [/QUOTE] Być może zachowuje się jak narzekający dzieciak, ale poprostu nie podoba mi się ww. strój i chciał bym DEDYKOWANEGO stroju dla Wisły. Taki jak nam obiecano rok temu, a nie jakąś masową buc*we... |
Cytat:
|
Dlaczego od razu robicie problem z koszulek dla bramkarza?! Zawsze grają w masówkach! (Chyba tylko Real i Hiszpania są inaczej traktowani)
Pareiko: http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...0298335247.jpg Neuer: http://c.photoshelter.com/img-get/I0...2050411615.JPG Jak by ktoś nie widział to jest ten sam model :P A tu Reina: http://www.soccerfanatic.com/blog/wp...a_2011_kit.jpg . Bramkarzy praktycznie wszędzie traktuje się masowo... A szansa na to że piłkarze z pola będą mieć takie same stroje jak bramkarz są zajeb.... małe :) |
a ta czarna bluza Sergieja to on w niej bronił jakies mecze w lidze ?
Bo ja pamiętam tylko żółtą i tą dwukolorową taką. Dark cos pisał ze "bedzie" koszulka w stylu retro, moze chodzi o model podobny do tego jaki miało Schalke .... dlaczego tak? Bluza bramkarza identyczna, do tego ten dzieciak pareiko jest .....w modelu koszulki jaki Schalke miało na wyjazdy. |
Na 100% ci nie powiem czy bronił w niej w lidze ale wydaje mi się że tak.
|
http://img16.allegroimg.pl/photos/40.../94/1701119457
Z allegro, bluza Jovanicia tylko tutaj jakoś ten herb źle przyszyty |
Z tego co pamiętam, rok temu podczas występów Wisły w Pucharach była akcja, że mieliśmy cały strój w kolorze czerwonym gdzie normalnie powinna być czerwona koszulka, białe spodenki i getry. Wtedy kiedy pojawiły się pytania dlaczego tak jest, mówiono, że przed rozpoczęciem kwalifikacji zostały błędnie zgłoszone stroje tzn. całe czerwone i do końca edycji Pucharowej Wisła musiała tak grać... Zmierzam do tego, że jeśli rok temu był obowiązek zgłoszenia strojów do UEFA to i w tym roku chyba też tak jest, co za tym idzie, że Wisła powinna grać ze Skonto w nowych strojach. Co o tym myślicie??
|
ale tu chodzilo o kolor nie o model :P bo ich to wali czy beda mialy kolnierzyk taki sramty a kolor musi byc zgloszony by potem ustalac w jakim grac :P
|
Cytat:
|
Nie wiem skąd Mikołaju ta koszulka Milana, on ma jeszcze taką, gdzie znaczek adidasa jest po jego prawej stronie, lekko u góry - a nie jak u Ciebie na środku. a znaczek ekstraklasy jest NASZYTY ! nie prasowanka.
No i herb po lewej stronie normalnie, a nie ku środkowi jak u Ciebie. Ta z allegro to może być jakaś własnoróbka w celach zarobkowych. Na zdjęciach niżej koszulka od Milana; http://img853.imageshack.us/img853/764/imag0134z.jpg http://img818.imageshack.us/img818/2235/imag0135ckl.jpg |
Cytat:
|
Cytat:
http://img16.allegroimg.pl/photos/or...4/1701119457_1 |
no dobra, ja też mam logo ekstraklasy ;-).
Mniejsza z tym co kto ma, ale ta moja jest na pewno oryginalna, bo po meczu z Polonią Wawa dostałem, a ta z allegro to nie wiem. |
Jutro lub w meczu u siebie może dowiemy się czy nasi grają w starych czy nowych trykotach w nadchodzącym sezonie... chwile cierpliwości i wszystko będzie jasne
|
Cytat:
|
http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile..._8309530_n.jpg
Nowe zdjęcie po lewej stronie naszego profilu, a na nim fotografie zawodników z osławionej sesji zdjęciowej, którą pokazywało w swoich materiałach TVP.Tak, to są dokładnie takie same koszulki jak w poprzednim sezonie. O nowych na razie nic Wam nie powiemy, bo to tajemnica, ale nie zobaczycie na razie ich ani w meczach pucharowych, ani najpewniej w pierwszych meczach ligowych. info z fb hmmm ... |
To chyba jest tylko jedno wytłumaczenie takiej zwłoki z prezentacją nowych koszulek - zaawansowane rozmowy z nowym sponsorem strategicznym.
|
tez mam taka nadzieje ale pozniej odpisali tak: czasem wina nie leży po stronie klubu, tylko po tej drugiej... :p mieszaja jak zawsze oby tylko ta zwloka to byl znak wlasnie sponsora i Bialej Gwiazdy na koszulkach...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jak tak poważna firma jak Adidas mogła zawalić tak bardzo ważną sprawę... i to dla Mistrza Polski co by nie było...
|
Może Adidas chciał nam walnąć masówkę i zapomniał o swojej obietnicy z 'unikalnym wzorem', a Basałaj im przypomniał, że "marka Adidas może wiele stracić tracąc wiarygodność przez składanie pustych obietnic" ;)
A co do bramkarzy, to w 99% przypadków i klubów każdego wiąże tylko firma sponsora. Koszulkę zamawia sobie sam, z tego względu że musi mu w niej być... wygodnie. Nic nie może blokować ruchu ręki itp. Niektórzy grają w krótkim rękawie, co jest w ogóle rzadko spotykane jeżeli chodzi o masowo produkowane bluzy bramkarskie, inni w długich. Niektórzy ze ściągaczem, inni bez itp. |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
w to akurat watpie by on oto walczyl ;p chyba ze kibice mu dom spala i bedzie sie bal lol2, a tak powaznie nie pozostaje nam nic jak tylko czekac ;pp
|
Byle zdążyli zaprezentować te nowe stroje w europejskich pucharach.
|
Cytat:
|
Ja myślę że albo klub walczy o BG albo załatwia nowego sponsora. Z tego wpisu na Fb wygląda tak jakby szykowali jakąś niespodziankę ;]
|
Cytat:
|
Cytat:
No przecież prezes zapowiadał "Politykę historyczną" :D |
może do Pana Bogusława Cupiała napisać jakąś petycję w sprawie Białej Gwiazdy na koszulkach? przecież mówił że od dziecka kibicował Wiśle więc powinien nas zrozumieć :) no chyba że już była pisana
|
Koszulki Fenerbahce na nowy sezon
Całkiem ładne i różniące się od tego co przetacza się w internecie. |
To są ich wszystkie komplety? Dużo tego:-D
|
Cytat:
|
to do kogo można taką petycję napisać? Basałaj nas nie rozumie to może Pan Cupiał zrozumie? Może do Pana Miętty Mikołajewicza?
|
Cytat:
|
post do usunięcia.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl