![]() |
Ale dzis Alkmaar dal w dupsko pieknie i passe mi trochu zje*al..
Na jutro chyba to samo puszcze co Grzesiek632 czyli: Milan - Torino 1 kurs 1,32 Khimki - CSKA Moskwa 2 kurs 1,45 Edit: Mozliwe ,ze zamiast CSKA wsadze tu Hamburg-Hannover,co sadzicie ? |
na jutro Bielsko po 1,3 polecam. Dobrze tez Jaga wyglada.
|
Dla mnie Hamburg pewniejszy, ale zrobisz jak zdecydujesz
|
Cytat:
dokładnie tak samo chcialem zrobic... ja mysle po analizowaniu tego meczu ( Hamburg - Hannover ) ze lepiej nie grac... w druzynie Hamburga nie zagra kilku graczy, ( Atouba, Reinhardt, Castelen, Demel, Benjamin i Jorisa Mathijsen) przegrali ostatni w lidze ze Stutgartem w Uefa z Man C.... moga byc zmeczeni.. brak szczególnie Mathijsena moze miec duzy wplyw na gre... bo to przeciez ostoja obrony Hamburga... Przewidywane składy: Hamburger SV: Rost - Boateng, Gravgaard, Alex Silva, Jansen - Jarolim, Aogo - Pitroipa, Guerrero, Trochowski - Olic Hannover 96: Enke - Pinto, Eggimann, Schulz, Rausch - Andreasen, Balitsch - Rosenthal, Bruggink, Stajner - Hanke wiem jedno to bedzie ciezki mecz.... lecz patrza c tez z drugiej strony Hamburg chcac walczyc o mistrzostwo musi ten mecz wygrac.. ale zrobisz jak uwazasz TY |
Dawno kurde takiego bolu glowy nie mialem na niedziele :)Dzieki wielkie za sugestie :)
P.S Co do Hamburga to racja -moga byc zmeczeni po uefa -trochu absencji maja ale tez : -swoj stadion wiadomo dla Hamburga to wielki plus -ofensywa czyli trochowski olic,pitroipa ta sama -i..sam Hannover,ktory uwaga wyglada tak : HOME / AWAY POINTS Home 93.1 % Away 6.9 % Na wyjazdach :0-2-11 bramki 10-38 :)Trochu nieciekawie to wyglada :) Edit na jutro : Hamburg-Hannover 1 Milan-Torino 1 |
siemka wczoraj wygrałem skromne 15.40 bo bc grupa siadła w a mi aston villa zrąbał a na dziś:
WISŁA 2 Manchester United 1 Hsv 1 (może jeszcze dołoże milan ale nie jestem pewny) za 16 zł około 65 zł do wygrania :) DZISIAJ TYLKO ZWYCIESTWO WISELKO TYLKO ZWYCIESTWO Z Wiślackim pozdrowieniem TSW!! |
Oj ten ruch mnie martwi :/
|
Cytat:
Ruch gra padakę a Jaga u siebie bardzo mocna. Mają dwóch dobrych napastników. Kontuzja Gikiewicza się potiwerdziła co prawda ale Piotrek Lech to też niezły bramkarz. Ja dziś ufam Jadze i oddaję pieniądze na lokatę w Jaga-HSV-bank ;) Pozdro. edit: a tak wogóle to im więcej osób postawi na Milan tym większe szanse na X2 :D |
N ciekawy kurs na Jage pytanie tylko czy będzie się im chciało bo jeżeli tak to jestem spokojny o wynik. Jaga u siebie jest bardzo mocna!
|
Cytat:
oni muszą wygrywać spotkania takie jak dziś. |
PSG
HSV MAN UTD (awans) co Wy na to? |
rocco gramy podobnie :D tylko nie postawiłem HSV bo w expekcie nie dało się postawić , nie wiem czemu . na tą chwile wydaje się pewne ale zobaczymy , z tym Mu tak średnio z tym awansem postawiłem się bo boję się niby wygrywają ale grają straszną padakę na tą chwilę grają porażkę ale może dziś się odkują i wrócą do swojej składnej gry , heh Zobaczymy
|
Jaga dla mnie to jest typ dnia, podobnie jak wczoraj Górnik Zabrze.
Ruch ostatnio ssie, a Jaga nawet u ans grała przyzwoicie |
Cytat:
i milan 1 |
Cytat:
w betsafe przed chwilą Hamburg latał po 1.50 |
Co do Jagi to :
"Poniżej przedstawiamy 18 zawodników, jakich Bogusław Pietrzak zdecydował się zabrać do Białegostoku. Brakuje na niej dwóch kluczowych zawodników, Marcina Zająca, któremu odnowił się uraz kolana oraz Pavola Balaża, który wczorajszy dzień spędził na stole u masażysty." z oficjalnej Ruchu :) Na dzis: HSV-Hannover 1 Milan-Torino 1 i Jaga-Ruch 1 Arka-Wisła x2 |
Wroclaw(+4)-Czestochowa 2
Gdansk-Gorzow 2 T.Jedrzejak(+2)-G.Hancock 2 Leszno-Zielona Gora(+12) 2 wklad 10zl Do wygrania 116.82 :D :) PZDr!:D zycze samych wygranych kuponikow:P |
E.Sajfutdinov - R.Sullivan 1 @ 1,80
L.Adams(12,5 pkt.) 2 @ 1,80 T.Gollob (11,5 pkt.) 2 @ 1,70 Wrocław(+4) - Częstochowa 1 @ 1,65 H.Andersen(11,5pkt.) 1 @ 1,85 Leszno - Zielona Góra(+14) 2 @ 1,85 wkład: 5zł Do wygrania: 124.83zł I luźne typki: Lorient - Marseille 2 @ 1,85 FC Midtjylland - Randers FC 1 @ 1,65 Arka Gdynia - Wisła Kraków 2 @ 1,70 |
Cytat:
jak już jesteśmy przy speedwayu to ciekaw spotkanie mamy też w Bydgoszczy. takie derby. dla Jonssona i Chrzanowskiego to spotkanie to walka o być albo i nie być. do tego mają świetnego Sajfutdinova. dla mnie to dziś Polonia nie może przegrać tego meczu więc Polonia +4 biorę w ciemno. do tego mógłbym zagrać chyba też zakład Emil Sajfutdinov- Ryan Sullivan 1. Emil ma pewne punkty już w pierwszym biegu, a Ryan będzie się potem męczył z ciężkimi rywalami. to tyle ode mnie. pozdro powodzenia. wpadł mi fajny typ na oko. Atalanta - Reggina X2 i 2 po dobrych kursach. te obiboki z Bergama szczają nieraz na mecze i robią nam kuku z kuponami. oni już walczą o rolkę papieru toaletowego, więc może dziś warto by zagrać coś na Regginę mocniej. Kurs nie lada gratka dla typerów lubiących mocne wrażenia... zwłaszcza że dla Regginy to chyba mecz ostatniej szansy... |
ja niestety wczoraj tradycyjna wtopa po jednym meczu na kuponie:
z NHL nie weszło WSH a z piłki Okocimski a ze strzelców bramek pół na pół czyli strzelili Toews i Zetterberg a nie trafili Oveckin i Hossa dziś czas się odegrać i gram na : Wisła strz. Jagiellonia strz. Sturm strz Bergamo strz. Rio Ave strz. a drugi kupon : Moss 1 Granada 1 Alba Berlin 2 Trentino 1 i trzeci zabawowy za 3 zł : Volendam remis Sibenik remis Banik remis może coś się uda |
AC Milan - FC Torino
Typ - Typ: 1 1,30 Jagiellonia Bialystok - Ruch Chorzow Typ - Typ: 1 1,80 Całkowity kurs 2,34 Całkowita stawka 37,02 PLN Maks. wygrana 86,63 PLN stawka : 13.50 PLN możliwa wygrana 55.75 PLN N 19/04/09 16:00 Manchester City - West Bromwich akumulacyjne Ang. Premier League 1 1.70 N 19/04/09 16:00 Jagiellonia Bialystok - Ruch Chorzow akumulacyjne Pol. Ekstraklasa 1 1.80 N 19/04/09 20:30 AC Milan - Torino FC akumulacyjne Wło. Serie A 1 1.35 |
HSV - Hannover 1 1.50
Jaga - Ruch 1 1.85 Coimbra - Porto 2 1.65 Milan - Torino 1 1.32 ako: 6.04 Arka - Wisła 2 1.90 Valencia - Sevilla 1x 1.30 PSV - Ajax x2 1.49 Bordeaux - Lyon x2 1.37 Hertha - Werder 1 2.55 Betis - Gijon 1 1.70 ako: 21.86 co myślicie o tym drodzy państwo |
pierwszy kupon fajny mimo mojej szczerej niechęci do drużyny roso-nerri:)
a drugi to już ryzykowny szczególnie w wypadku meczu Bordeaux-Lyon,no i może wreszcie Gijon zremisuje:) |
moim zdaniem dzisiaj napewno manchester city nie wygra. WBA jest na ostatni i będą gryźć trawe a city jest narazie bezpieczne. A po za tym są po meczu czwartkowym. Ja nie obstawiałem tego meczu ale gdybym mial podać typ to 02 lub nawet pokusiłbym się o 2.
szparka-WISŁA 1:3 i bym się nie obraził :) TSW !! |
City już prowadzi 2-0 tak więc stanie na moim raczej, mam nadzieje że Jaga stanie na wysokości zadania
edit 2-1:/ |
W rozgrywanym właśnie spotkaniu Jagiellonii Białystok z Ruchem Chorzów, już w 12. minucie meczu boisko z powodu urazu musiał opuścić Tomasz Frankowski. "Franka" w ataku zastąpił Michał Twardowski.
za eurosport.pl |
jaga wygrywa 1:0 i już kocówka jest :)
a WISEŁKA wygrywa ze śledziami :) |
Nooo dzien na pewno udany :)Jeszcze został tylko Milan na koncowke :)
|
Cytat:
Chyba częściej będe pił 'szukając' meczy:) |
Cytat:
|
Moss-Alta kurs na 1 1,30 ,wynik....0-5 :-/
na jutro gram: Aaalborg,Slavie i IFK i jak nie wygram to dam sobie spokój chyba (haha zawsze sie tak mówi:D) |
Kurs wczoraj miałem 22.44
zagrany w sumie za 35, drugi 18.78 Co nie weszło? Alkmaar Panowie jakieś typy na jutro? Rocco_1906 i jak z H.Sedinem? |
Cytat:
na dziś mam Crosbyego(o 21 gra) i Daniela Sedina na nocke |
rocco no niestety nam coś nie siadło ostatniej soboty NHL przez ten jeden mecz:| na tą noc może SJ dam i Chivas w Meksyku co Ty na to?
|
Na pewno kilka osob czeka teraz na Milan :)
40 minuta 2:0 dla Milanu,a moglo byc spokojnie dwa gole wiecej mecz do ogladniecia tu jak cos http://www.iraqgoals.net/ch4.html pzdr |
HSV - Hannover 1 1.50 2:1
Jaga - Ruch 1 1.85 1:0 Coimbra - Porto 2 1.65 0:3 Milan - Torino 1 1.32 5:1 ako: 6.04 Arka - Wisła 2 1.90 0:1 Valencia - Sevilla 1x 1.30 3:1 PSV - Ajax x2 1.49 6:2 (!!) Bordeaux - Lyon x2 1.37 1:0 Hertha - Werder 1 2.55 2:1 Betis - Gijon 1 1.70 2:0 dobry weekend |
Cytat:
Na jutro chyba tylko Slavie widze,choc moze cos znajdziecie jeszcze ciekawego :) |
Cytat:
|
Lorient - Marsylia - X2
Khimki - CSKA Moskwa -2 Hibernian - Rangers - 2 Milan - Torino - 1 C.Sesvete - D.Zagrzeb -2 PSG - Le Havre -1 Slovan - Streda -1 Roma - Lecce -1 Sigma O. - Budejovice -1 ;/ Inter - Hajduk -2 Stawka 10 zł Kurs: 25.44 Do wygrania: 229.00 Przez weekend kiepsko. W tygodniu trzeba nadrobić |
Piątkowe kupony:
http://i40.tinypic.com/15dtbwg.jpg http://i40.tinypic.com/2621r49.jpg http://i44.tinypic.com/16kot3n.jpg Niedzielne kupony: http://i43.tinypic.com/3026xz5.jpg http://i39.tinypic.com/15hzq01.jpg http://i43.tinypic.com/5x61qq.jpg Panowie weekend extra, ide spac, do jutra i gramy dalej. Powodzenia Pozdro |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:00. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl