Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

El'kabat 18.04.2009 21:55

Ale dzis Alkmaar dal w dupsko pieknie i passe mi trochu zje*al..
Na jutro chyba to samo puszcze co Grzesiek632 czyli:
Milan - Torino 1 kurs 1,32
Khimki - CSKA Moskwa 2 kurs 1,45

Edit:
Mozliwe ,ze zamiast CSKA wsadze tu Hamburg-Hannover,co sadzicie ?

WislakWloszczowa 18.04.2009 22:19

na jutro Bielsko po 1,3 polecam. Dobrze tez Jaga wyglada.

banasik 18.04.2009 22:30

Dla mnie Hamburg pewniejszy, ale zrobisz jak zdecydujesz

grzesiek632 18.04.2009 22:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 710923)

Edit:
Mozliwe ,ze zamiast CSKA wsadze tu Hamburg-Hannover,co sadzicie ?


dokładnie tak samo chcialem zrobic... ja mysle po analizowaniu tego meczu ( Hamburg - Hannover ) ze lepiej nie grac...
w druzynie Hamburga nie zagra kilku graczy, ( Atouba, Reinhardt, Castelen, Demel, Benjamin i Jorisa Mathijsen) przegrali ostatni w lidze ze Stutgartem w Uefa z Man C.... moga byc zmeczeni.. brak szczególnie
Mathijsena moze miec duzy wplyw na gre... bo to przeciez ostoja obrony Hamburga...

Przewidywane składy:

Hamburger SV: Rost - Boateng, Gravgaard, Alex Silva, Jansen - Jarolim, Aogo - Pitroipa, Guerrero, Trochowski - Olic

Hannover 96: Enke - Pinto, Eggimann, Schulz, Rausch - Andreasen, Balitsch - Rosenthal, Bruggink, Stajner - Hanke

wiem jedno to bedzie ciezki mecz.... lecz patrza c tez z drugiej strony Hamburg chcac walczyc o mistrzostwo musi ten mecz wygrac..


ale zrobisz jak uwazasz TY

El'kabat 18.04.2009 22:59

Dawno kurde takiego bolu glowy nie mialem na niedziele :)Dzieki wielkie za sugestie :)
P.S
Co do Hamburga to racja
-moga byc zmeczeni po uefa
-trochu absencji maja

ale tez :
-swoj stadion wiadomo dla Hamburga to wielki plus
-ofensywa czyli trochowski olic,pitroipa ta sama
-i..sam Hannover,ktory uwaga wyglada tak :
HOME / AWAY POINTS
Home 93.1 %
Away 6.9 %

Na wyjazdach :0-2-11 bramki 10-38 :)Trochu nieciekawie to wyglada :)

Edit na jutro :

Hamburg-Hannover 1
Milan-Torino 1

bula1010 19.04.2009 07:00

siemka wczoraj wygrałem skromne 15.40 bo bc grupa siadła w a mi aston villa zrąbał a na dziś:
WISŁA 2
Manchester United 1
Hsv 1
(może jeszcze dołoże milan ale nie jestem pewny)
za 16 zł około 65 zł do wygrania :)
DZISIAJ TYLKO ZWYCIESTWO WISELKO TYLKO ZWYCIESTWO Z Wiślackim pozdrowieniem TSW!!

Lechista69 19.04.2009 08:08

Oj ten ruch mnie martwi :/

PrawdziwośćDlaGry 19.04.2009 08:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lechista69 (Post 711035)
Oj ten ruch mnie martwi :/

a dla mnie z kolei Jaga to jest typ dnia. spodziewałem się kursów w granicach 1.30.
Ruch gra padakę a Jaga u siebie bardzo mocna. Mają dwóch dobrych napastników.
Kontuzja Gikiewicza się potiwerdziła co prawda ale Piotrek Lech to też niezły bramkarz. Ja dziś ufam Jadze i oddaję pieniądze na lokatę w Jaga-HSV-bank ;)
Pozdro.

edit: a tak wogóle to im więcej osób postawi na Milan tym większe szanse na X2 :D

Zwierze 19.04.2009 09:10

N ciekawy kurs na Jage pytanie tylko czy będzie się im chciało bo jeżeli tak to jestem spokojny o wynik. Jaga u siebie jest bardzo mocna!

PrawdziwośćDlaGry 19.04.2009 09:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwierze (Post 711047)
N ciekawy kurs na Jage pytanie tylko czy będzie się im chciało bo jeżeli tak to jestem spokojny o wynik. Jaga u siebie jest bardzo mocna!

na dobrą sprawę każdy zespół od miejsca 7-16 może jeszcze spaść. niby to dziwne i wydaje się niemożliwe ale każdy z nas wie że to tylko sport, a tam nic nie jest przewidywalne.
oni muszą wygrywać spotkania takie jak dziś.

rocco_1906 19.04.2009 09:23

PSG
HSV
MAN UTD (awans)

co Wy na to?

mac251_251 19.04.2009 09:39

rocco gramy podobnie :D tylko nie postawiłem HSV bo w expekcie nie dało się postawić , nie wiem czemu . na tą chwile wydaje się pewne ale zobaczymy , z tym Mu tak średnio z tym awansem postawiłem się bo boję się niby wygrywają ale grają straszną padakę na tą chwilę grają porażkę ale może dziś się odkują i wrócą do swojej składnej gry , heh Zobaczymy

banasik 19.04.2009 09:40

Jaga dla mnie to jest typ dnia, podobnie jak wczoraj Górnik Zabrze.

Ruch ostatnio ssie, a Jaga nawet u ans grała przyzwoicie

bula1010 19.04.2009 09:42

Cytat:

siemka wczoraj wygrałem skromne 15.40 bo bc grupa siadła w a mi aston villa zrąbał a na dziś:
WISŁA 2
Manchester United 1
Hsv 1
(może jeszcze dołoże milan ale nie jestem pewny)
za 16 zł około 65 zł do wygrania :)
DZISIAJ TYLKO ZWYCIESTWO WISELKO TYLKO ZWYCIESTWO Z Wiślackim pozdrowieniem TSW!!
dodaje Jagiellonia 1
i milan 1

PrawdziwośćDlaGry 19.04.2009 09:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mac251_251 (Post 711063)
rocco gramy podobnie :D tylko nie postawiłem HSV bo w expekcie nie dało się postawić , nie wiem czemu . na tą chwile wydaje się pewne ale zobaczymy , z tym Mu tak średnio z tym awansem postawiłem się bo boję się niby wygrywają ale grają straszną padakę na tą chwilę grają porażkę ale może dziś się odkują i wrócą do swojej składnej gry , heh Zobaczymy

ja teraz właśnie postawiłem na HSV w expie.
w betsafe przed chwilą Hamburg latał po 1.50

El'kabat 19.04.2009 10:27

Co do Jagi to :
"Poniżej przedstawiamy 18 zawodników, jakich Bogusław Pietrzak zdecydował się zabrać do Białegostoku. Brakuje na niej dwóch kluczowych zawodników, Marcina Zająca, któremu odnowił się uraz kolana oraz Pavola Balaża, który wczorajszy dzień spędził na stole u masażysty." z oficjalnej Ruchu :)

Na dzis:
HSV-Hannover 1
Milan-Torino 1
i
Jaga-Ruch 1
Arka-Wisła x2

kameleon2323 19.04.2009 10:45

Wroclaw(+4)-Czestochowa 2
Gdansk-Gorzow 2
T.Jedrzejak(+2)-G.Hancock 2
Leszno-Zielona Gora(+12) 2


wklad 10zl
Do wygrania 116.82 :D :)
PZDr!:D zycze samych wygranych kuponikow:P

Waldus88 19.04.2009 10:52

E.Sajfutdinov - R.Sullivan 1 @ 1,80
L.Adams(12,5 pkt.) 2 @ 1,80
T.Gollob (11,5 pkt.) 2 @ 1,70
Wrocław(+4) - Częstochowa 1 @ 1,65
H.Andersen(11,5pkt.) 1 @ 1,85
Leszno - Zielona Góra(+14) 2 @ 1,85

wkład: 5zł
Do wygrania: 124.83zł

I luźne typki:
Lorient - Marseille 2 @ 1,85
FC Midtjylland - Randers FC 1 @ 1,65
Arka Gdynia - Wisła Kraków 2 @ 1,70

PrawdziwośćDlaGry 19.04.2009 11:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kameleon2323 (Post 711091)
Gdansk-Gorzow 2
Wroclaw(+4)-Czestochowa 2
T.Jedrzejak(+2)-G.Hancock 2
Leszno-Zielona Gora(+12) 2

wklad 10zl
Do wygrania 116.82 :D :)
PZDr!:D zycze samych wygranych kuponikow:P

ja jakoś nie jestem przekonany do tej dwójki na Gorzów. niby ok, są niby mocniejsi, ale Gdańsk już pokazał że potrafi powalczyć. jeżeli Zorro i Skóra pojadę na max to będziemy mieli ładne spotkanie do tego Andersen też całkiem dobry zawodnik. a Gorzów? jak dla mnie ekipa bardziej HOME. Gollob i Holta ostatnio nie pokazali dobrej jazdy ale dwa spotkania pod rząd to już by była niespodzianka ta ich słabsza forma. do tego dochodzi Matej Zagar który coś tam jakiś tam turniej wygrał ostatnio. dla mnie to spotkanie trudne do wytypowania. i "jedynka" i "dwójka" może być. Co do reszty to się zgadzam aczkolwiek nie wiem czy nie wolałbym jednak zagrać na ujemne handi na Leszno. Mogą polecieć dziś z Falubazem nawet i 16 pkt.

jak już jesteśmy przy speedwayu to ciekaw spotkanie mamy też w Bydgoszczy. takie derby. dla Jonssona i Chrzanowskiego to spotkanie to walka o być albo i nie być. do tego mają świetnego Sajfutdinova. dla mnie to dziś Polonia nie może przegrać tego meczu więc Polonia +4 biorę w ciemno. do tego mógłbym zagrać chyba też zakład
Emil Sajfutdinov- Ryan Sullivan 1. Emil ma pewne punkty już w pierwszym biegu, a Ryan będzie się potem męczył z ciężkimi rywalami.
to tyle ode mnie.
pozdro powodzenia.

wpadł mi fajny typ na oko.

Atalanta - Reggina X2 i 2 po dobrych kursach.

te obiboki z Bergama szczają nieraz na mecze i robią nam kuku z kuponami. oni już walczą o rolkę papieru toaletowego,
więc może dziś warto by zagrać coś na Regginę mocniej. Kurs nie lada gratka dla typerów lubiących mocne wrażenia...
zwłaszcza że dla Regginy to chyba mecz ostatniej szansy...

LuKaS TSW 19.04.2009 11:47

ja niestety wczoraj tradycyjna wtopa po jednym meczu na kuponie:
z NHL nie weszło WSH a z piłki Okocimski a ze strzelców bramek pół na pół czyli strzelili Toews i Zetterberg a nie trafili Oveckin i Hossa

dziś czas się odegrać i gram na :
Wisła strz.
Jagiellonia strz.
Sturm strz
Bergamo strz.
Rio Ave strz.

a drugi kupon :
Moss 1
Granada 1
Alba Berlin 2
Trentino 1

i trzeci zabawowy za 3 zł :
Volendam remis
Sibenik remis
Banik remis może coś się uda

Zwierze 19.04.2009 12:06

AC Milan - FC Torino
Typ - Typ: 1 1,30
Jagiellonia Bialystok - Ruch Chorzow
Typ - Typ: 1 1,80

Całkowity kurs 2,34
Całkowita stawka 37,02 PLN
Maks. wygrana 86,63 PLN

stawka : 13.50 PLN
możliwa wygrana 55.75 PLN

N 19/04/09 16:00 Manchester City - West Bromwich
akumulacyjne Ang. Premier League 1 1.70
N 19/04/09 16:00 Jagiellonia Bialystok - Ruch Chorzow
akumulacyjne Pol. Ekstraklasa 1 1.80
N 19/04/09 20:30 AC Milan - Torino FC
akumulacyjne Wło. Serie A 1 1.35

banasik 19.04.2009 12:56

HSV - Hannover 1 1.50
Jaga - Ruch 1 1.85
Coimbra - Porto 2 1.65
Milan - Torino 1 1.32

ako: 6.04

Arka - Wisła 2 1.90
Valencia - Sevilla 1x 1.30
PSV - Ajax x2 1.49
Bordeaux - Lyon x2 1.37
Hertha - Werder 1 2.55
Betis - Gijon 1 1.70

ako: 21.86

co myślicie o tym drodzy państwo

LuKaS TSW 19.04.2009 13:06

pierwszy kupon fajny mimo mojej szczerej niechęci do drużyny roso-nerri:)

a drugi to już ryzykowny szczególnie w wypadku meczu Bordeaux-Lyon,no i może wreszcie Gijon zremisuje:)

bula1010 19.04.2009 13:31

moim zdaniem dzisiaj napewno manchester city nie wygra. WBA jest na ostatni i będą gryźć trawe a city jest narazie bezpieczne. A po za tym są po meczu czwartkowym. Ja nie obstawiałem tego meczu ale gdybym mial podać typ to 02 lub nawet pokusiłbym się o 2.
szparka-WISŁA 1:3 i bym się nie obraził :) TSW !!

Zwierze 19.04.2009 15:35

City już prowadzi 2-0 tak więc stanie na moim raczej, mam nadzieje że Jaga stanie na wysokości zadania
edit 2-1:/

PrawdziwośćDlaGry 19.04.2009 15:51

W rozgrywanym właśnie spotkaniu Jagiellonii Białystok z Ruchem Chorzów, już w 12. minucie meczu boisko z powodu urazu musiał opuścić Tomasz Frankowski. "Franka" w ataku zastąpił Michał Twardowski.


za eurosport.pl

bula1010 19.04.2009 16:52

jaga wygrywa 1:0 i już kocówka jest :)
a WISEŁKA wygrywa ze śledziami :)

El'kabat 19.04.2009 17:59

Nooo dzien na pewno udany :)Jeszcze został tylko Milan na koncowke :)

WiślakNH 19.04.2009 18:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 710876)
Pod mały wpływem alko rozkminiłem coś takiego ;

Jaga - Ruch 1
Arka - Wisła 2
FC Lorient - Olympique Marseille 2
Hibernian FC - Glasgow Rangers 2
Kurs : 11,38


Chyba częściej będe pił 'szukając' meczy:)

banasik 19.04.2009 18:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez banasik (Post 711191)
HSV - Hannover 1 1.50 2:1
Jaga - Ruch 1 1.85 1:0

Coimbra - Porto 2 1.65
Milan - Torino 1 1.32

ako: 6.04

Arka - Wisła 2 1.90 0:1
Valencia - Sevilla 1x 1.30
PSV - Ajax x2 1.49 6:2 (!!)
Bordeaux - Lyon x2 1.37
Hertha - Werder 1 2.55 2:1
Betis - Gijon 1 1.70

ako: 21.86

co myślicie o tym drodzy państwo

może podobnie tak jak wczoraj wejdzie ten kupon zagrany za grubszy szmal ;)

LuKaS TSW 19.04.2009 18:47

Moss-Alta kurs na 1 1,30 ,wynik....0-5 :-/

na jutro gram:
Aaalborg,Slavie i IFK i jak nie wygram to dam sobie spokój chyba (haha zawsze sie tak mówi:D)

Johnny B 19.04.2009 19:26

Kurs wczoraj miałem 22.44

zagrany w sumie za 35, drugi 18.78

Co nie weszło?
Alkmaar

Panowie jakieś typy na jutro?


Rocco_1906 i jak z H.Sedinem?

rocco_1906 19.04.2009 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Johnny B (Post 711546)

Rocco_1906 i jak z H.Sedinem?

wszystko OK:) na królewskiej w totomixie bardzo sympatyczne,ładne i uczynne kobitki pracują więc w bardzo miłej atmosferze wszystko zostało pozytywnie zweryfikowane:)

na dziś mam Crosbyego(o 21 gra) i Daniela Sedina na nocke

LuKaS TSW 19.04.2009 19:38

rocco no niestety nam coś nie siadło ostatniej soboty NHL przez ten jeden mecz:| na tą noc może SJ dam i Chivas w Meksyku co Ty na to?

El'kabat 19.04.2009 20:10

Na pewno kilka osob czeka teraz na Milan :)
40 minuta 2:0 dla Milanu,a moglo byc spokojnie dwa gole wiecej
mecz do ogladniecia tu jak cos http://www.iraqgoals.net/ch4.html
pzdr

banasik 19.04.2009 20:38

HSV - Hannover 1 1.50 2:1
Jaga - Ruch 1 1.85 1:0
Coimbra - Porto 2 1.65 0:3
Milan - Torino 1 1.32 5:1


ako: 6.04

Arka - Wisła 2 1.90 0:1
Valencia - Sevilla 1x 1.30 3:1

PSV - Ajax x2 1.49 6:2 (!!)
Bordeaux - Lyon x2 1.37 1:0

Hertha - Werder 1 2.55 2:1
Betis - Gijon 1 1.70 2:0


dobry weekend

El'kabat 19.04.2009 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 711082)
Co do Jagi to :
"Poniżej przedstawiamy 18 zawodników, jakich Bogusław Pietrzak zdecydował się zabrać do Białegostoku. Brakuje na niej dwóch kluczowych zawodników, Marcina Zająca, któremu odnowił się uraz kolana oraz Pavola Balaża, który wczorajszy dzień spędził na stole u masażysty." z oficjalnej Ruchu :)

Na dzis:
HSV-Hannover 1
Milan-Torino 1
i
Jaga-Ruch 1
Arka-Wisła x2

No to niedziela 4 x + :)

Na jutro chyba tylko Slavie widze,choc moze cos znajdziecie jeszcze ciekawego :)

Waldus88 19.04.2009 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Waldus88 (Post 711092)
E.Sajfutdinov - R.Sullivan 1 @ 1,80
L.Adams(12,5 pkt.) 2 @ 1,80
T.Gollob (11,5 pkt.) 2 @ 1,70
Wrocław(+4) - Częstochowa 1 @ 1,65
H.Andersen(11,5pkt.) 1 @ 1,85
Leszno - Zielona Góra(+14) 2 @ 1,85

wkład: 5zł
Do wygrania: 124.83zł

I luźne typki:
Lorient - Marseille 2 @ 1,85
FC Midtjylland - Randers FC 1 @ 1,65
Arka Gdynia - Wisła Kraków 2 @ 1,70

10 znaków, yyy znaczy $$$ :)

Gieerzet 19.04.2009 22:53

Lorient - Marsylia - X2
Khimki - CSKA Moskwa -2
Hibernian - Rangers - 2
Milan - Torino - 1
C.Sesvete - D.Zagrzeb -2
PSG - Le Havre -1
Slovan - Streda -1
Roma - Lecce -1
Sigma O. - Budejovice -1 ;/
Inter - Hajduk -2

Stawka 10 zł
Kurs: 25.44
Do wygrania: 229.00

Przez weekend kiepsko. W tygodniu trzeba nadrobić

mac251_251 19.04.2009 23:21

Piątkowe kupony:
http://i40.tinypic.com/15dtbwg.jpg
http://i40.tinypic.com/2621r49.jpg
http://i44.tinypic.com/16kot3n.jpg

Niedzielne kupony:
http://i43.tinypic.com/3026xz5.jpg
http://i39.tinypic.com/15hzq01.jpg
http://i43.tinypic.com/5x61qq.jpg

Panowie weekend extra, ide spac, do jutra i gramy dalej.
Powodzenia
Pozdro


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl