Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

sq 27.11.2008 19:24

Mamba - fakt. Lech biega, CSKA klepie. Jakbym widział mecz klubu naszej Ekstraklasy z okręgówką.
Samymi chęciami nie wiele da się zdziałać przy różnicy poziomów.

jaszczur90 27.11.2008 19:27

noi Leszki zdobyły bramkę kontaktową :rotfl: jeszcze zremisują :>

Crusi 27.11.2008 19:29

CSKA kupilo Pawelka? :D

iiYama 27.11.2008 19:30

Stilic ma niesamowitego farta. Babola kopnie a i tak wpadnie.

WILU TS 27.11.2008 19:32

No po takiej puszczonej szmacie,to onet napisze że sam Real i Manchester chce Stilicia juz sie nie moge doczekac jutrzejszych nagłówków! A swoją drogą to komentator zaraz sie zesra ze szczescia chyba,pyra dolona

4fan_player 27.11.2008 19:35

Arboleda dostał padaczkę. Pierw prowokuje a później pałacuje

WILU TS 27.11.2008 19:37

A na koniec będzie płakusiał jak panienka jak zawsze pajac

jaszczur90 27.11.2008 19:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 634940)
No po takiej puszczonej szmacie,to onet napisze że sam Real i Manchester chce Stilicia juz sie nie moge doczekac jutrzejszych nagłówków! A swoją drogą to komentator zaraz sie zesra ze szczescia chyba,pyra dolona

on komentował mecz Wisły z Barcą i Tottenhamem w Krakowie i tak samo się ekscytował przy meczach Wiślaków... poprostu komentator kibicujący polskim zespołom

Pan Jotka 27.11.2008 19:37

Nie wiem jak temperatura w Moskwie ale komentatorowi sie glowa zagotowala i mamy temperature wrzenia:D

Watts 27.11.2008 19:38

90+7 Rzut wolny dla Lecha Poznań. Centruje Stilić, niestety, 5 metrów nad bramką, ale co się dzieje, przelatująca wrona zostaje trafiona piłką, futbolówka pikuje ku murawie, prosto w pośladek zdezorientowanego Arboledy, rykoszet od brzucha Lewandowskiego I GOOOL! Wyrównanie!! Coś niemożliwego!!! Robert Lewandowski, ależ geniusz!

Kluvi 27.11.2008 19:39

ale macie spine na tego Lecha masakra hehe
niech punktuje bo te ptk NAM sie tez przydadza, a swoja drogą ten Ivan to calkiem niezly zakup Lecha


ps
a komentator to chyba po jakims ziołku komentuje albo po absyncie:D

kreseq 27.11.2008 19:39

Widac wasze przewrazliwienie.Jak wyzej napisane, ten komentator rowniez w meczu Wisly tak komentowal i wtedy jakos sie nie przypierniczaliscie, czemu?

Arboleda niezly aktor, ale faul byl na czerwona tak czy siak.
Bramkarz CSKA to jakis dziwak. Pilka prawie w srodek poleciala a ten nic...

sq 27.11.2008 19:39

czy was naprawdę interesuje co pisze fakt onet itp?
a odnośnie Arboledy... 4fan - powiedz mi (jestes Wiślakiem) ilu piłkarzy z Wisły zachowałoby się podobnie po to aby przeciwnik dostał czerwień? bez napinki - tak szczerze

grałem w piłkę 10lat w klasach rozgrywkowych i cwaniactwo, symulowanie, to część gry w piłkę nożną

WILU TS 27.11.2008 19:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 634949)
Widac wasze przewrazliwienie.Jak wyzej napisane, ten komentator rowniez w meczu Wisly tak komentowal i wtedy jakos sie nie przypierniczaliscie, czemu?

Arboleda niezly aktor, ale faul byl na czerwona tak czy siak.
Bramkarz CSKA to jakis dziwak. Pilka prawie w srodek poleciala a ten nic...

Bo grała nasza drużyna to oczywiste. już widzę jak ty nie masz takich samych odczuć tylko się boisz odpowiedziec na goscinnych występach bo ci wstyd swojej drużyny ,bo nic nie zdzialala od 10 lat na arenie europejskiej i zawsze odpadala z ogórami.koniec OT

kreseq 27.11.2008 19:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 634953)
Bo grała nasza drużyna to oczywiste. już widzę jak ty nie masz takich samych odczuć tylko się boisz odpowiedziec na goscinnych występach bo ci wstyd swojej drużyny ,bo nic nie zdzialala od 10 lat na arenie europejskiej i zawsze odpadala z ogórami.koniec OT

Co Ty pierniczysz czlowieku? Dla mnie koles kibicuje polskim druzynom i tyle. Moze czasami przesadza ale w tym aspekcie jest "obiektywny" po rowno dla kazdego.
Jest ciekawie, widac ze koles kibicuje Lechowi w TYM MECZU i mnie to nei rusza. Ciebie rusza bo jak Wisle to ok ale innych to juz stronniczosc. Kali ukrasc....tyle soba reprezentujesz w tym momencie.
Wstym mi mojej druzyny? Idz sie leczyc chlopie. Kibicuje Legii od 20 lat i wstyd mi nigdy nie bylo. Nie mierz wszystkich swoja miara.
My odpadalismy z ogorasami, Wy tez i to nie raz. Moze powymieniac? Nie, nie znize sie do Twojego poziomu.


sq- Bez napinki spoko, tyle ze jak mi ktos wmawia ze ja sie wstydze swojej druzyny to takiego kogos najlepiej bym zj*** jak najmocniej. Wypisywanie przez kibica Wisly ze dostawala Legia od ogorkow jest conajmniej selfownage :)
Dodatkowo Komentuje ktos za Wisla to ok, ale za Lechem to juz nie...Ja rozumiem gdyby on komentowal TYLKo za Lechem, ale jak grala Wisla to tez sie tak podniecal i wtedy byl cacy.

sq 27.11.2008 19:50

kreseq... bez napinki
jedni denerwują się że Lechici strzelą Ruskom inni denerwują się że Lechici nie strzelą

4fan_player 27.11.2008 19:53

Ale trzeba przyznać że mecz dobry :) Amica nie gra przynajmniej anty futbolu i gra ofensywnie.

Pan Jotka 27.11.2008 19:54

Globalizacja to piekna sprawa: NA forum Wisly komentujacy mecz LEcha to Legionista i amator bulwy . ;-)
Koniec. Szczescie niestety nie moze sprzyjac zawsze i wszedzie.

gromaders 27.11.2008 19:54

brawo CSKA :)))) mają to na co zasłużyli :)0

K_2 27.11.2008 19:55

1.Ostatni drwale piłkarscy pochodzą z Polski.Krew zalewa czlowieka, jak Ruski klepia pilka na przestrzeni 15 metrów , a naszym w podobnej sytuacji placza sie nogi i graja niedokladnie.Czy ktos zacznie szkolic w Polsce technike ??
2.Bramka Stilica dała nadzieje,ale zabrakło dużo do szczescia .Lech to Arboleda,Stilic i Lewandowski (dzis tylko Stilic ,reszta 10 koszulek)
3.Lewandowski (i Brozek) gwiazda polskiej ligi ,nieistnieje praktycznie na tle obroncow CSKA ,a przeciez sa lepsi obroncy od np.Semberasa w Europie,wiec zanim zaczna "robic kariery" na zachodzie niech sie dwa razy zastanowia.
4.Lech,mimo wszystko to najlepsza druzyna pilkarsko w Polsce

sq 27.11.2008 19:56

hmm :) myslalem ze bedzie trzy, cztery zero hehehe
brawo Polacy za ładny mecz
Ruscy - paszoł won! :) jakaś Polska drużyna jeszcze wam przetrzepie tyłki

pchelas 27.11.2008 19:56

Cytat:

Widac wasze przewrazliwienie.Jak wyzej napisane, ten komentator rowniez w meczu Wisly tak komentowal i wtedy jakos sie nie przypierniczaliscie, czemu?
Faktycznie Panowie, za bardzo się spinacie. Cały świat przeciwko nam..

kohprzem'68 27.11.2008 19:58

Najcześciej pokazywana twarz meczu ? Smuda i jego zabawna mimika co tu dużo gadać w pierwszej połówce nie istnieli przecierałem oczy ze zdziwienia i nie tylko ja pewnie , ale nie widziałem walecznej grającej ładną piłkę drużyny leszków .

sq 27.11.2008 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pchelas (Post 634966)
Faktycznie Panowie, za bardzo się spinacie. Cały świat przeciwko nam..

wreszcie jeden normalny.. :)

element 27.11.2008 19:59

O której gra DEPORTIVO Z FEYENOORDEM?

tofik 27.11.2008 20:01

Co by nie mówić to Stilic ma zajebistą technikę i nogę ułożoną jak trzeba. Może nie jest to wybitny piłkarz, ale na pewno nie jest przeciętniakiem. Ma swój styl.Ppodoba jak zawodnik wie jak chce grać.

Lech nie jest taki najgorszy - może z jeden mecz wygrają. Na więcej nawet nie Lech, a cała Polska piłka nie zasługuje. Bo jesteśmy chujowi jak nie wiem co :)

sq 27.11.2008 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 634970)
O której gra DEPORTIVO Z FEYENOORDEM?

21:00 (moze na Polsat Sport)

Przemo12 27.11.2008 20:03

mimo porazki brawo za w sumie niezly mecz
szacunek

63624 27.11.2008 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 634970)
O której gra DEPORTIVO Z FEYENOORDEM?

O 21.
Jeśli Lech w obecnym sezonie ma prezentować, to co najlepsze w polskiej piłce to kiepsko. Obrońcy robili niezłą dywersję, Arboleda wszystkiego nie naprawi w dodatku dzisiaj sam popełniał błędy. Stilic miał mnóstwo strat, kilka udanych zagrań. Regnifo same straty prawie. Lewandowski niewidoczny. Wynik ogólnie rzecz biorąc lepszy niż gra, widać że gracze CSKA byli już myślami na urlopach, bo inaczej mogło być gorzej. A tak jest kiepsko a nie tragicznie.:) Mimo wszystko Lech będzie walczył do końca o awans, bo grupa za wyjątkiem CSKA wyrównana.

sq 27.11.2008 20:09

brak Murawskiego? zbyt wcześnie zmieniony Peszko? w życiu się nie spodziewałem ze do 90minuty Lech będzie walczył o remis... zakładałem gładkie 3:0, może nawet 4:0..

może jakby Deportivo na wyjeździe a Feyenord u siebie Lech miał... może byłyby łacznie 4pkt.. a tak.. może 1, może 2.., może 0


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:53.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl