Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

sandbender 25.02.2009 11:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Miro (Post 681472)
Nawet dyslekcja ...

Toś go poprawił...

Dysleksja.

Dozamet1 25.02.2009 11:43

Panowie tu jest o budowie stadionu a nie zdań itp!!
Ładnie im robota idzie!

rafalek 25.02.2009 12:31

Jak widać połowa wykopu już zalana chudym betonem....ależ pięknie im to idzie...

damianek9202 25.02.2009 12:37

Po prawej stronie widac jak dzwig przenosie stalowe elementy

rafalek 25.02.2009 15:03

Na budowie pusto..nic sie nie dzieje..czyżby mieli panowie już fajrant?

element 25.02.2009 15:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 681656)
Na budowie pusto..nic sie nie dzieje..czyżby mieli panowie już fajrant?

Przechodziłeś obok niej?

bravelukas 25.02.2009 15:26

jak to sie nie dzieje jak sie dzieje........na kamerke wystarczy spojrzec....dwie koparki pracuja na dole, ale jest słaba widocznosc wiec mozna ich nie zobaczyc....trzeba sie przyjrzec, poza tym nie widac tego na kamerze, ale wydaje mi sie, ze robotnicy na pewno pracuja na dole

element 25.02.2009 15:27

O to chodzi.
Praca wre, ale w kam już jej nie będzie widać (przynajmniej na krótki okres).
Ziemia już praktycznie wywieziona i kamerka nie obejmuje prac na dole.

buczo1985 25.02.2009 16:26

nie siejcie fermentu, praca jeszcze trwa:)
Pewnie pracują dokąd jest jasno. Na wiosne i w lecie podejrzewam ze bedą 2 zmiany:)

sayek89 25.02.2009 16:38

Pracują normalnie jak w każdy dzień roboczy. Ziemi nie ma to na razie nie ma co oglądać.

Bobic 25.02.2009 17:49

Jak byscie chcieli poczytać:
http://s k w k.pl/news/show/3005
(bez przerw oczywiscie)

element 25.02.2009 21:48

Porcja zdjęć z dzisiaj na stronie SKWK.

^Lisu^ 25.02.2009 23:10

Szybciej i sprawniej na stadion
http://www.stadionwisly.info/?p=aktualnosci&z=299

sayek89 26.02.2009 00:23

Z kolei poziom powyżej zostanie zaaranżowany jako typowo kibicowski – wypełnią go bary, sanitariaty oraz sklepiki z pamiątkami. Zorganizowany będzie także punkt pierwszej pomocy. Wejścia do budynku znajdować się będą wprost w fasadzie trybuny przy ul. Reymana, a widzowie będą mogli bezpośrednio przejść do swoich miejsc – sektor o roboczej nazwie ‘E1’ będzie posiadł aż 3.697 krzesełek.

Czyżby sektor C na dobre przestał istnieć że mowa tu o E1 ?

bakusNH 26.02.2009 02:49

mowa tu o E1 na planach ,czyli chodzi chyba o dolna czesc trubyny C

zxcvbnmlp 26.02.2009 10:15

Nie zastanawiało was nigdy czemu do dzisiaj nie zostało oddane do użytku wnętrze trybuny D??

bonawentura 26.02.2009 10:38

A miało wogóle być oddane do użytku?

^Lisu^ 26.02.2009 11:18

Jak widac po zdjeciach robota nabiera tępa wczoraj w samym wykopie przy zbrojeniu pracowalo okolo 30 pracownikow:)

sayek89 26.02.2009 11:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zxcvbnmlp (Post 682037)
Nie zastanawiało was nigdy czemu do dzisiaj nie zostało oddane do użytku wnętrze trybuny D??

Ponieważ ktoś się z tym cacka. Też nie potrafię zrozumieć ile jeszcze czasu potrzeba aby wnętrze było gotowe.

szejkspir 26.02.2009 11:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MarciN90 (Post 682081)
do 23.11.2009 rozbudowane maja zostac ulice Reymonta i Piastowska i ulepszone skrzyżowania m.in. z 3 maja! Dla mnie super wiadomosc głownie dlatego że widac przynajmniej ze miasto naprawde duzo robi w kierunku Euro. Bo o tych planach rozbudowy tych ulic juz slyszalem ale myslalem ze na planach sie skonczy, a tu prosze taka miła niespodzianka. Jeszcze tylko wiosna a jak za rok wrocimy na Reymonta to bedziemy mieli super dojazd :) nic tylko sie cieszyc :)

W/w inforamacja obejmuje tylko przygotowanie projektu i wniosek o pozwolenie na budowę. W następnym etapie ogłoszony zostanie przetarg na roboty drogowe. Nie jest to duży zakres prac, więc przypuszczam, że na wiosnę (najpóźniej do połowy) 2010 roku zdążą jak nic :D

dannato 26.02.2009 13:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sayek89 (Post 682071)
Ponieważ ktoś się z tym cacka. Też nie potrafię zrozumieć ile jeszcze czasu potrzeba aby wnętrze było gotowe.

Nikt się nie cacka...Przecież tam nie ma prowadzonych zadnych prac...
Projekt został zresztą zmieniony. Zaplecze będzie oddane wraz z całym stadionem.
Cierpliwości.

Cytat:

mowa tu o E1 na planach ,czyli chodzi chyba o dolna czesc trubyny C
Tak, oczywiście - to dolna część dawnego C, na planach są sektory od A do I, ostatecznie będzie to pewnie od Wisły zależało jak sobie to ułożą.

Na planach wygląda to teraz tak, że:
- trybuna główna (zachodnia) - A,B
- trybuna południowa - C
- narożnik pd.-wsch (sektor gości) - D
- trybuna wschodnia - E,F
- narożnik pn.-wsch. - G
- trybuna północna - H (??!!)
- narożnik pn.-zach. - I

Oczywiście nie ma to przełożenia specjalnego...:)

matt_21 26.02.2009 13:55

http://sport.onet.pl/0,1248699,1923947,wiadomosc.html

Co za chory pomysł. Ja rozumiem, że obniżamy płytę boiska a na Hutniku pucharów się grać nie da ale do Wrocławia jest autostrada A4, można dojechać w 3 godziny + dobre połączenie kolejowe, do Żiliny najpierw trzeba dojechać zakopianką (co najmniej 2 godziny) i potem godzina przez Słowację czyli to samo. A wyjdzie na to, że Polska to taki kraj że nie ma u nas nawet stadionu na którym można zagrać. Dodatkowo te bilety, których my byśmy nie kupili dokupiłby Śląsk więc trybuny pełne czyli zarobek dla klubu by był, bo rozumiem, że o to się klub martwi, wymyślając coraz to nowe miejsca.

radekogi 26.02.2009 14:06

haha no jaja piękne... jeszcze liczyłem na to że może stadion Żiliny jest większy i dlatego na niego padł wybór tymczasem ma on.... 6000 miejsc. To ja sie pytam czemu nie można pucharów grać na Hutniku gdzie jest tyle samo miejsc, zadaszenie i oświetlenie tez bedzie... nie mówiąc o stadionie Śląska Wrocław gdzie wieksza pojemność i wsparli by nas bracia

ultr4 26.02.2009 14:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez radekogi (Post 682196)
haha no jaja piękne... jeszcze liczyłem na to że może stadion Żiliny jest większy i dlatego na niego padł wybór tymczasem ma on.... 6000 miejsc. To ja sie pytam czemu nie można pucharów grać na Hutniku gdzie jest tyle samo miejsc, zadaszenie i oświetlenie tez bedzie... nie mówiąc o stadionie Śląska Wrocław gdzie wieksza pojemność i wsparli by nas bracia

W przyszlym sezonie oddana bedzie do uzytku nowa trybuna, co zwiekszy pojemnosc stadionu do 12tys. miejsc.

filip74 26.02.2009 14:20

A jak Śląsk Wrocław też będzie grał w Pucharach to co wtedy?

Pero 26.02.2009 14:20

Najpierw wywalczmy awans, a potem dyskutujmy.

Bodajże jedną stronę wcześniej była dyskusja o tym dlaczego sektor D nie jest wykańczany.

filip74 26.02.2009 14:22

Chorzów z tego co wiem odpada z powodu przebudowy.

Pero 26.02.2009 14:24

http://www.reymonta22.pl/?a=news&b=item&id=10472

runner 26.02.2009 14:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez runner (Post 680917)
zaczęli przykręcać drewniane barierki do ściany szczelinowej przy narożniku..
czyżby przygotowania pod wykop pod narożnik ?

Godzinę temu czyli około 11.30 koparka zaczęła kopać w miejscu narożnika przy trybunie D, tuż przy maszcie oświetleniowym. Masz i tak jest zabezpieczony stalowymi profilami wbitymi w ziemię___info z SkyscraperCity

bravelukas 26.02.2009 15:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pero (Post 682213)

tak nawiasem, nie wiem czemu, ale wchodzac na ta stronke to wyskoczylo mi, ze jest na niej wirus wiec uwazajcie


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl