![]() |
Cytat:
Dysleksja. |
Panowie tu jest o budowie stadionu a nie zdań itp!!
Ładnie im robota idzie! |
Jak widać połowa wykopu już zalana chudym betonem....ależ pięknie im to idzie...
|
Po prawej stronie widac jak dzwig przenosie stalowe elementy
|
Na budowie pusto..nic sie nie dzieje..czyżby mieli panowie już fajrant?
|
Cytat:
|
jak to sie nie dzieje jak sie dzieje........na kamerke wystarczy spojrzec....dwie koparki pracuja na dole, ale jest słaba widocznosc wiec mozna ich nie zobaczyc....trzeba sie przyjrzec, poza tym nie widac tego na kamerze, ale wydaje mi sie, ze robotnicy na pewno pracuja na dole
|
O to chodzi.
Praca wre, ale w kam już jej nie będzie widać (przynajmniej na krótki okres). Ziemia już praktycznie wywieziona i kamerka nie obejmuje prac na dole. |
nie siejcie fermentu, praca jeszcze trwa:)
Pewnie pracują dokąd jest jasno. Na wiosne i w lecie podejrzewam ze bedą 2 zmiany:) |
Pracują normalnie jak w każdy dzień roboczy. Ziemi nie ma to na razie nie ma co oglądać.
|
|
Porcja zdjęć z dzisiaj na stronie SKWK.
|
Szybciej i sprawniej na stadion
http://www.stadionwisly.info/?p=aktualnosci&z=299 |
Z kolei poziom powyżej zostanie zaaranżowany jako typowo kibicowski – wypełnią go bary, sanitariaty oraz sklepiki z pamiątkami. Zorganizowany będzie także punkt pierwszej pomocy. Wejścia do budynku znajdować się będą wprost w fasadzie trybuny przy ul. Reymana, a widzowie będą mogli bezpośrednio przejść do swoich miejsc – sektor o roboczej nazwie ‘E1’ będzie posiadł aż 3.697 krzesełek.
Czyżby sektor C na dobre przestał istnieć że mowa tu o E1 ? |
mowa tu o E1 na planach ,czyli chodzi chyba o dolna czesc trubyny C
|
Nie zastanawiało was nigdy czemu do dzisiaj nie zostało oddane do użytku wnętrze trybuny D??
|
A miało wogóle być oddane do użytku?
|
Jak widac po zdjeciach robota nabiera tępa wczoraj w samym wykopie przy zbrojeniu pracowalo okolo 30 pracownikow:)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Projekt został zresztą zmieniony. Zaplecze będzie oddane wraz z całym stadionem. Cierpliwości. Cytat:
Na planach wygląda to teraz tak, że: - trybuna główna (zachodnia) - A,B - trybuna południowa - C - narożnik pd.-wsch (sektor gości) - D - trybuna wschodnia - E,F - narożnik pn.-wsch. - G - trybuna północna - H (??!!) - narożnik pn.-zach. - I Oczywiście nie ma to przełożenia specjalnego...:) |
http://sport.onet.pl/0,1248699,1923947,wiadomosc.html
Co za chory pomysł. Ja rozumiem, że obniżamy płytę boiska a na Hutniku pucharów się grać nie da ale do Wrocławia jest autostrada A4, można dojechać w 3 godziny + dobre połączenie kolejowe, do Żiliny najpierw trzeba dojechać zakopianką (co najmniej 2 godziny) i potem godzina przez Słowację czyli to samo. A wyjdzie na to, że Polska to taki kraj że nie ma u nas nawet stadionu na którym można zagrać. Dodatkowo te bilety, których my byśmy nie kupili dokupiłby Śląsk więc trybuny pełne czyli zarobek dla klubu by był, bo rozumiem, że o to się klub martwi, wymyślając coraz to nowe miejsca. |
haha no jaja piękne... jeszcze liczyłem na to że może stadion Żiliny jest większy i dlatego na niego padł wybór tymczasem ma on.... 6000 miejsc. To ja sie pytam czemu nie można pucharów grać na Hutniku gdzie jest tyle samo miejsc, zadaszenie i oświetlenie tez bedzie... nie mówiąc o stadionie Śląska Wrocław gdzie wieksza pojemność i wsparli by nas bracia
|
Cytat:
|
A jak Śląsk Wrocław też będzie grał w Pucharach to co wtedy?
|
Najpierw wywalczmy awans, a potem dyskutujmy.
Bodajże jedną stronę wcześniej była dyskusja o tym dlaczego sektor D nie jest wykańczany. |
Chorzów z tego co wiem odpada z powodu przebudowy.
|
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl