![]() |
Kulisy meczu Wisła - Apoel autorstwa oficjalnego magazynu Ligi Mistrzów http://www.youtube.com/watch?v=TCtdOHiPKl4
|
Panowie, szukam Ligi Plus Extra, w której gościem był trener Korony Leszek Ojrzyński. To była 3 kolejka? Czy mi się coś przesłyszało? Bo kojarzę, że Ojrzyński miał być chyba niedawno gościem w Canal +?
|
Reportaż kieleckiego portalu o wczorajszym meczu Wisły
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=DjdvMbuNAPE |
|
|
Według mnie baze powinno wybudować miasto z klubem 50%/50% na działkach należących do miasta. Nie musi być ona w centrum ale ważne żeby była z prawdziwego zdarzenia. Z budynkiem gospodarczym itp.
|
|
APOEL - Wisła: 1000 kibiców w hali [ZDJĘCIA, VIDEO]
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...bb1b08d7,1,3,4 Powrót. Wisła Kraków w Balicach [ZDJĘCIA] http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...64fb3f1f,1,3,3 Szacunek dla tych, którzy byli w Balicach. |
Wywiady po meczu z APOELEM
Patryk Małecki http://hotfile.com/dl/127899746/ccbf...dex44.avi.html lub http://uploading.com/files/5c35m589/...dawidex44.avi/ Cezary Wilk http://uploading.com/files/6da3dm1b/...dawidex44.avi/ lub http://hotfile.com/dl/127899711/04f8...dex44.avi.html |
|
|
[VIDEO]
relacja + wywiady: http://kiks.tv/2011/08/zla-passa-trwa/ pomeczowa konferencja: http://kiks.tv/2011/08/maaskant-jest...stana-z-ziemi/ doping kibiców: http://kiks.tv/2011/08/kibice-na-meczu-wisla-lechia/ i skrót jakby ktos nie widział: http://kiks.tv/2011/08/wisla-krakow-lechia-gdansk-2/ |
|
GALERIA na KIKS.tv:
http://kiks.tv/2011/08/galeria-wisla...chia-gdansk-2/ |
|
poszukuje meczów Wisły z europejskich pucharów ( Parma , Schalke , Tottenham , Blackburn , Panathinaikos)
|
Cytat:
linki chyba są jeszcze aktywne http://wislakrakow.com/forum/showthr...?t=789&page=24 |
http://luda.eu/2011/09/02/rks-rakow-...krakow/?ref=nf
Zdjęcia mojego kumpla z ostatniego sparingu z Rakowem Częstochowa. |
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...utbol_mundial/
Nagrał ktoś ? Jakby miał ktoś linki proszę o zapodanie :) |
Wisła w FIFA Futbol Mundial
http://www.youtube.com/watch?v=RIjuEu2FqCk |
Cafe Futbol
Wrzuci ktoś Cafe Futbol z dnia 04.09.2011?
|
Cytat:
|
Lech Poznań - Wisła Kraków: jest zwycięstwo! [ZDJĘCIA]
http://www.gazetakrakowska.pl/strona...ecia,id,t.html |
40 zdjęć z meczu z Lech Poznań - Wisła Kraków
http://www.goal.pl/index.php?dzial=galeria&id_album=394 |
a mecz skąd można ściągnąć?
|
Wrzućcie Lige+ z 10-09-2011, bo było pewnie dużo o meczu Wisły z Lechem :) Więc warto obejrzeć :)
|
|
Wisła Kraków: prezentacja nowych strojów na najbliższe dwa lata [ZDJĘCIA]
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...fca36939,1,3,5 |
|
Ciekawa relacja z wczorajszej prezentacji koszulek Wisły Kraków
http://www.wislatube.pl/index/index/...sly_krakow_624 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl