Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4293)

depeche87 06.08.2008 20:40

Kiedy Wisla jest w formie to trafia na Real, Barce, Inter, Lazio.... kiedy nie to Panata, Anderlecht..... co za zycie....

SpoXsteR 06.08.2008 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marcinarsenal (Post 580261)
Doping słabo słychać, ale wierze, że świetny ;]


Doping slabo slychac bo przyciszyli (i to konkretnie) glosniki spod trybun.

A w rzeczywistosci jest pewnie niezly kociol. poczekamy na filmiki SKWK to sami sie przekonacie






Boze.. prosimy Cie!

kądzikowski 06.08.2008 20:43

e....gdzie jestes? Cos cię nie słychać? Czyżbyś był aż tak zalamany, że nie masz ochoty pisac na forum?:D

A co do gry - NIE POZNAJĘ TEJ DRUŻYNY!!

Tak wszyscy pięknie grają..wiedza gdzie mają grać..pressing..ahh

marcinarsenal 06.08.2008 20:45

Żeby nie uwierzyć za bardzo w swoje możliwości! Choć po wywiadzie z Boguskim który po każdym pytaniu powtarzał, że jeszcze 45 minut można być spokojnym o niego!!! JAZDA JAZDA JAZDA!!!

Pan Jotka 06.08.2008 20:47

W porownaniu do mecz nr 1 to graja jakies 2 inne druzyny...Jak Mauro sie pchal do wolnego to pomyslalem ze po cholere to on bedzie kopal? I co? I dobrze ze mnie nie slyszal:D Jest naprawde dobrze!!!!!

victor 06.08.2008 20:59

mozna gdzies ogladnac bramki z meczu ?

kpn 06.08.2008 21:01

Brawo Diaz brawo Łobo!

harthausen 06.08.2008 21:02

Chyba nam sie Dżunior Dijas bardzo ładnie w zespół dziś wpisał.
Skorża to niezły magik. Wyczuł, na kogo postawić :)

bofff 06.08.2008 21:02

nosz k.. mać, jeszcze tylko polewy czekoladowej brakuje. GRATULACJE DLA SKORZY I ZESPOLU

Watts 06.08.2008 21:03

Wojciech ;F

mazgaj1 06.08.2008 21:03

Szaleństwo to co zrobił Łobodziński przy tej bramce.

kreseq 06.08.2008 21:05

Co to byla za asysta....musialem sie odezwac...Lobo, jestes wielki...graj tak..albo i nie w lidze :)
Przewrotka zaliczyc asyste?Chyba z ogorkami.
Po meczu...Pije z Wami bo punkcili dla Was i dla Nas, Wy z Barca, ja tez bo kocham Barce od lat. Nic tylko sie cieszyc.
Gratuluje bo pokazaliscie klase.Piekny mecz.
Nic tylko sie cieszyc ze polska druzyna taki mecz rozgrywa...Kibicowsko swietnie,taktycznie swienie, kibicowsko swietnie jeszcze raz...gardla zdarte ale to koledzy z trybun potwierdza...Ja nie moge sie do niczego przyczepic...Juz nic nie powiem bo mecz skonczony.
Gratuluje koledzy.
Serce rosnie widzac jak polski klub gra....
Moze kibic z Wawy ( kijek,inny kolega) cos doda ale nie trzeba chyba....dominacja i swietna gra TAKTYCZNA.
Pieniazki nie graja, taktyka , sumienne wypelnienie taktycznych zalozen=sukces.
Pozdrawiam.

PS: Widzieliscie IFK ? To jest skandal :D

kreseq 06.08.2008 21:18

Prosze ten post mimo dubla zostawic bo oddaje wszystko.

Kolega z innego rorum powiedzial:

"Na miejscu Gaydamaka poprosiłbym o zwrot kasy i głowy doradców. Jak można wpompowac w klub kilkadziesiąt milionow dolcow i przegrac z polskim teamem, ktory de facto przed sezonem nie wzmocnil się ani jednym zawodnikiem...


Idealne podsumowanie.

zloto 06.08.2008 21:26

Ja chce dodac jedno, ci ktorzy nazekali na Diaza niech sobie ogladaja dzisiejszy mecz. Naprawde Junior za Glowackiego gra bardzo dorze.

harthausen 06.08.2008 21:31

no, chłopy. 86 minuta, Wisełka prowadzi 5 do kółka. Przechodzimy dalej, nie ma takiej możliwości by nam przez te 4-6 minut 4 budy włożyli.

Teraz można zacząć myśleć o Barcy :)


Edytka:
wcale nie są tacy żli ci nasi dublerzy na pozycjach, jakby to wybiórcza czy inne pismaki z Mazowsza chcieli sobie i nam wmówić :)

Nehiar 06.08.2008 21:33

Powiem tak - Wygrywamy i teoretycznie skupiamy się na defensywie, a tutaj z ławki wprowadzamy 3 napastników :rotfl: Po prostu rozgromiliśmy Beitar ...

Styk83 06.08.2008 21:38

Za to kocham football,nasza Wiselka jest Wielka,wszyscy perfekt zagrali,Malecki dobrze zagral ,Wtorek wkoncu sie przelamal,Cantoro bez koleczek:),ciekawe co to za transfery!!! Piekne uczucie:)

marcinarsenal 06.08.2008 21:40

5:0 !!!!!! ANDRZEJ wkońcu zapakował!!! Ależ piękny meczykson!!!

krzywy 06.08.2008 21:40

dla takich chwil warto żyć tylko WISŁA

Raporter 06.08.2008 21:41

Respect. Nie wiem co powiedzieć. Ten Beitar miał niezłych piłkarzy, ale nie byli drużyną i LEW ICH POŻARŁ:)

hoolifan 06.08.2008 21:41

Gratulacje !!!!!!!

Pytanko? Gdzie gramy z Barcą, Reymonta czy Śląski?

Joaquin 06.08.2008 21:42

Ręce same składają się do oklasków!!! Pięknie

Teraz trzeba godnie powalczyć o grupe Ligi Mostrzów!!!

carrasso 06.08.2008 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hoolifan (Post 580297)
Gratulacje !!!!!!!

Pytanko? Gdzie gramy z Barcą, Reymonta czy Śląski?

Z ostatniej wypowiedzi kumatego z zarządu - Śląski.

BRAWO WISŁA!
Serce się raduję gdy się widzi piękny mecz w wykonaniu rodaków!

spidey 06.08.2008 21:44

No no no, szczere gratulacje. Świetne spotkanie Wisły.
Teraz walczcie z Barcą...

marcinarsenal 06.08.2008 21:44

TO jest proszę państwa nasza Wisła!!! Brawo dla trenera Skorży!!! Nawet Dawidowski mi dziś nie przeszkadzał :)) dobry mecz Cantoro (o dziwo) i świuietny PAwła, Piotrka, Rafała, Juniora, Baszcza, Wtorka itd :)

Z Barcą wolałbym na R22, ale pewnie więcej zarobimy na Śląskim

Żołnierz Białej Gwiazdy 06.08.2008 21:46

No nareszcie Wisła pokazała że potrafi grać w europejską piłkę. Beitar Jerozolima (tu cytuje komentatora tvp2) rozniosła gości. Wisła wyeliminowała błędy z meczu na wyjezdzie i skutki są natychmiastowe wynik 5-0 mówi sam za siebie. Piękne bramki a co najważniejsze dobra gra formacją, ostra gra w obronie. Najwięciej podziwu dla Rafała Boguskiego Łobodzińskiego. Ci dwaj zawodnicy zagrali naprawdę wspaniały mecz. PIĘKNA asysta Łobodzińskiego. A na dodatek gra bez Zieńczuka i Głowackiego była dobra i składna co oznacza że Wisła ma dobrych zmienniłów. Ten mecz naprawdę cieszy oko. Nie byłem zbytnio zadowolny po pierwszym meczu i nie szczędziłem słów krytyki pod adresem piłkarzy jaki Pana Bednarza (co do transferów) za co bardzo przepraszam. A dziś bije wam brawo za wspaniały mecz i czymam kciuki przed meczem z Barceloną z którą napewno zagramy i napewno nie połorzymy się na murawie.

Illargui 06.08.2008 21:48

Czapki z głów. Ogromne gratulacje!!!Wspanialy mecz, Skorża - kawał dobrej roboty.:D

SpoXsteR 06.08.2008 21:49

Nie moge uwierzyc.


Jakbym ogladal jakas Chelsea.

Ta asysta z przewrotki... nie nie, ide sprawdzic czy mnie nie ma w lozku bo ja chyba snie.

pio 06.08.2008 21:51

Świetny mecz i pomimo kilku sytuacji gdy w środkowej strefie brakowało naszych zawodników, cały czas kontrolowaliśmy przebieg spotkania.
Podobała mi się przede wszystkim zdziorność i determinacja, oby tak dalej, a w meczu z Barcą szansą na korzystny wyni będzie TAKTYKA,bo jakby nie było Maciek Skorża ma zdecydowanie większe doświadczenie trenerskie niż Pep Guardiola!
A i zmuszać do błędów Valdeza :)

SpoXsteR 06.08.2008 21:51

Wrzuccie jesli tylko bedziecie mogli skrot z meczu do SCIAGNIECIA!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl