![]() |
Cytat:
Ps.Real zaprezentował nowe stroje biała śliczna normalnie te paski złote :D miodzio jakby to były WISEŁKI :) |
Z tego, co się orientuje to w tym sezonie graliśmy w strojach Realu z ich poprzedniego sezonu. A na nadchodzący sezon Adidas obiecał całkiem nowe stroje dla nas :)
|
Ta w paski poziome to jak Bayernu ; p
|
no bo to jest koszulka bayernu
|
Idea Białej Gwiazdy i logo SSA mnie nie przekonuje, albo jedno albo drugie ;/
|
A ja chciałbym żeby w naszych domowych czerwonych strojach pojawiły się niebieskie wstawki. Barwy mamy piękne, niech więc zagości niebieski na naszych koszulkach do tego biała gwiazda, białe spodenki i getry, byłoby zajebiście ;)
|
Taa i będziemy jak swego czasu Górnik Zabrze. Co za dużo to nie zdrowo.
|
Co jak co ale ta telefonika już mnie męczy na koszulkach.. Żeby nie znaleźć sponsora ?
|
@UP
Za******e koszulki :D Nie podobają mi się tylko te z lekkimi paskami pionowymi i z niebieskimi wstawkami na czerwonej koszulce. Reszta fantastyczna. |
a jakby na czerwonej koszulce zrobić skośny, cienki, niebieski pasek, do tego gwiazdę na środku i cutek niżej jakiegoś sponsora :]
|
Czy kupując koszulkę z nadrukiem będę miał oryginalną czcionkę? Jeśli tak, to gdzie? Mój kolega nie ma oryginalnej czcionki, ale widziałem na zdjęciach z fety ludzi z własnymi nazwiskami lub ksywkami w oryginalnej czcionce.
|
Nie jestem pewny, ale jak kupisz w Wiślackim Świecie to powinny być oryginalne czcionki (w końcu to oficjalny sklep).
|
Kolega kupował z oficjalnej strony Wisły, więc mam wątpliwości. Sklep online to to samo co Wiślacki Świat?
|
http://i51.tinypic.com/ot0zh2.png http://i55.tinypic.com/v49b95.png http://i52.tinypic.com/e0085l.png
Znalazlem cos takiego na necie, wrzucam bo calkiem fajne ;) |
Propozycja koszulek z wielką gwiazdą na brzuchu jest absolutnie genialna. Wielkie propsy dla gościa który to zmajstrował. I nawet niebieska koszulka z czerwonymi paskami wygląda całkiem fajnie, choć na odwrót już nie ;/
Co do powyższych propozycji. Pierwsza tak, druga nie bo nie lubię białego, 3 nie bo do niebieskiej koszulki chce czarne spodenki albo białe. Nie lubie monotonii. Swoją drogą możnaby wymyśleć jakiś inny kolor na koszulki z trzeciego zestawu? NIekoniecznie związane z naszumi barwami. Taka Barcelona ma zawsze koszulki domowe granatowo-czerwone ale kolejne zestawy maja róznokolorowe. Kiedys mieli fajne takie jaskrawożólte, pomarańczowe, łososiowe i w tym roku chyba mają czarne jako trzecia opcja. http://files.gadu-gadu.pl/barcelona_...b31b97c732.jpg O czymś takim mówie, zajefajna koszulka |
Wisła mogłaby mieć niebieskie paski adidasa na czerwonych koszulkach - w sumie to nasze barwy, więc element niebieskiego na pierwszych strojach powinien się znaleźć.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Każdy chciałby się reklamować na koszulkach Wisły gdyby to nic nie kosztowało. Po prostu na razie nikt jeszcze nie chce wyłożyć odpowiednich pieniędzy by się móc u nas reklamować.
Po ewentualnym awansie do LM to by się na pewno zmieniło. Ja jakoś wolę stare logo na koszulkach "Tele-Fonika" niż "TF Kable". Ta wersja z dużą gwiazdą podoba mi się. Tak jak kiedyś koszulki reprezentacji z husarzem od Pumy. |
Chyba założę jakąś firmę, osiągnę sukces w kraju, potem rozpocznę ekspansję na Europę i zacznę wielką akcję reklamową i wejdę do Wisły jako sponsor. Oczekujcie mnie na koszulkach za jakieś 20 lat ;D
|
Cytat:
Zauważ tylko, że Biała Gwiazda jest naszym symbolem jak godło na koszulce narodowej. Analogicznie Husaria na koszulce reprezentacji była by jak Smok na koszulce Wisły. Logo Wisła S.A jest analogicznie tym czym jest herb PZPN dla reprezentacji. Mam nadzieję że zrozumiałeś hierarchie. Biała Gwiazda/Godło>Logo S.A/PZPN>Smok/Husaria :) BG na sercu, każdego Wiślaka! Logo S.A na spodenki. Min. 300% - wzrost sprzedaży koszulek meczowych względem poprzednich lat. Telefonika faktycznie lepiej wygląda od TF Kabel. Dlaczego by nie użyć w stroju Wisły akcentu w kolorze złotym? Przecież ten kolor występuje w herbie TS'u. |
|
Cytat:
|
Gdyby takie były to pierwszy biegne do WŚ :)
|
Cytat:
Wyslij ten pomysl na R22... to naprawde kapitalny wzor.. :shock: Pozwolilem sobie wyslac ten wzor do dzialu marketingu naszego ukochanego klubu. Oczywiscie podkreslajac ze to twoj pomysl. mam nadzieje ze nie jest to dla CIebie zaden klopot. Moze cos z tego wyjdzie choc mysle ze male szanse... |
Inne wzory z tego tematu tez powysyłajcie chociażby to co wrzucił Maratonczyk.
lord damien to chyba to samo. Ew. zapytaj na maila. |
Cytat:
10000000 znakow |
trzeba na R22 wyslac jak juz napsiac przede mna ktos.
moze rozpatrza ten pomysl ale tzreba sie spieszyc . |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl