Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Komórki... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=321)

ulTraS 16.05.2016 17:34

xiaomi redmi note 3, za 900zł na allegro wyrwiesz nówke.

ABGwislakABG 16.05.2016 18:04

Goclever Quantum 2 400, Overmax Vertis Youw, Media-Tech Imperius Aero.

IncognitoTSW 16.05.2016 18:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez OpEnTaNy (Post 1440036)
jakis dobry telefon do 1000 zl ?

lenovo moto g3

Damianek_ABG 21.05.2016 17:47

czy ktoś może mi "doradzić" co jest lepszym zakupem... Sony Xperia Z3 czy Xperia Z3+ ?? ;) ktoś może miał z Was do czynienia z tymi modelami i jakieś opinie ?

ABGwislakABG 21.05.2016 18:00

Z3 i nawet sie nie zastanawiaj.

Damianek_ABG 21.05.2016 18:11

ok, a czemu bardziej Z3 ? a jesli nie Xperie to co innego ? slyszałem też o LG G4 i sam już nie wiem co wybierać :(

ABGwislakABG 21.05.2016 18:25

Bo Z3 to jednak flagowiec. Poza tym mniejsza ilosc bledow, wieksza stabilnosc systemu, tel sie tak nie nagrzewa jak z plusem.

Jak nie wiesz co wybrac to sie zastanow w ogole do czego smartfona potrzebujesz - aparat, gry etc., jaki budzet.

I z tego, co wnioskuje to odezwij sie na pw. Konsultacje moga byc dlugie ;)

Lupo 08.06.2016 07:46

Pytanie bardziej do tematu komórek.

Robiłem przywracanie ustawień fabrycznych w Samsungu Galaxy S3. Lecz zamiast loga Androida, na ekranie miałem jakieś kolorowe paski.... przez jakies 10 minut nic się nie działo. Postanowiłem zrobić dosyć głupią rzecz, bo.. wyciągnąć baterię. Po jej ponownym włożeniu telefon się nie włącza i nie reaguje na żadne kable...

Jakaś sugestia co się mogło zepsuć?

Bateria miała jakieś 80%

ABGwislakABG 08.06.2016 09:48

W jaki sposob przywracales?

Wyciągając baterie przerwales uruchomione zadanie (ktore sie zwiesilo, brak odpowiedzi etc.).

Wgrywales inne oprogramowanie niz oficjalne na niego?

Jezeli tak, licznik KNOX pokaze nieautoryzowane zmiany w oprogramowaniu i nici z gwarancji.

MatMario 08.06.2016 11:02

Próbowałaś kombinacje Power + Vol-/Vol+ itp?.

W internecie szukaj tytułów typu jak odceglić Galaxy S3 itp

Gdybyś chciał to mam w domu S3 po upadku. Włącza się i pod słońce na ekranie widać treść więc prawdopodobnie to ekran jest padnięty.

Lupo 10.06.2016 17:07

@ABGwislakABG, przywracałem zwyczajnie przez opcje w ustawieniach telefonu. Nie wgrywałem żadnego innego oprogramowania.
@MatMario tak, próbowałem tej kombinacji i nie daje rady. Mam inny telefon, więc dzięki, ale poczytam o tym "odceglaniu"

Dzięki!

maTyS. 14.06.2016 10:52

zastanawiam się miedzy telefonem Samsung Galaxy S6 edge, a Sony Xperia Z3 Compact. który wybrać ? za i przeciw mile widziane.

szprotson 14.06.2016 11:29

Do jednego jak i drugiego od razu polecam zakup naprawde dobrej obudowy.

gypsy 14.06.2016 14:45

Ja jestem fanką serii Galaxy, więc będę ci polecać S6. Sama przymierzam się do zakupu tego modelu.

Levis88 14.06.2016 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maTyS. (Post 1441201)
zastanawiam się miedzy telefonem Samsung Galaxy S6 edge, a Sony Xperia Z3 Compact. który wybrać ? za i przeciw mile widziane.

Z3c zajebisty!czas na baterii nie do porównania z innymi modelami, dokup tylko szkło na tył i przód i jazda.

R33 14.06.2016 20:46

Polecam opcję szkło hartowane przód + bumper. Ja sam mam już ponad rok Z3C i na dzień dzisiejszy bym się na żadnego smartphone'a nie zamienił (dodam tylko, że interesują mnie tylko takie w podobnych gabarytach). Jedyna wada to trochę słaby aparat jak na taki model (nie sugeruj się 20 Mpix), reszta elegancka, bateria bije na głowę inne smartphone'y (tak jak napisał Levis88 ), wodoodporność jest (a już się od tego odchodzi), wybudzenie poprzez dwukrotne klikniecie, spust aparatu na krawędzi, muzyka też dobrze gra (jednak ekspertem w tej dziedzinie nie jestem), z grami też powinno być spoko i większość powinna pójść (ja niestety nie gram na telefonie to tu też za bardzo się nie wypowiem).

O Samsungu się nie wypowiadam, ale jak nie wiesz na co się zdecydować to sugeruje Ci oglądnąć parę recenzji na Youtube z takich kanałów jak Mobileo, Mobzilla itp. (nie wiem czy go testowali, Z3 Compact jest na pewno) i wtedy będziesz miał pełniejszy obraz.

ABGwislakABG 14.06.2016 20:54

Z3 Compact. Soniaki rządzą, Apple i Samsung - jeden szajs.

mitmichael 15.06.2016 07:35

Zdecydowanie Z3C. Tez sie zastanawiałem nad nim ale zdecydowałem dopłacic i wziac Z5C i jestem w pełni zadowolony. Ojciec i siostra maja szajsungi i klna jak szewce i u mnie w domu nigdy wiecej nie bedzie telefonow tej firmy. To juz lepszy Huawei

szprotson 15.06.2016 08:15

Apple i Samsung jeden szajs?
Chyba ty.

Przez 3 lata uzywam iphona (mam tez sluzbowego androida...) i tak stabilnego systemu nie ma nigdzie. Telefon mi sie nie zawiesił ani razu, wszystko działa jak pierwszego dnia, łatwosc uzywania niektorych aplikacji az mnie zadziwia.Oczywiście mam obudowe specka bo inaczej było by po telefonie z racji tego ze mi wypada zawsze z ręki.
Połaczyłem go z poczta, z aplikacjami z pracy i jest dla mnie bajka. Androida zjadał.Zjadał.No i do tego wymiar ip5s jest dla mnie idealny. Nastepny telefonem jesli bede musial kupic tez bedzie ip5s

Levis88 15.06.2016 11:18

Co do Zetek to słyszałem że Z3 jest ostatnim dobrym modelem ale nie sprawdzałem :-) aparat ma rzeczywiście kiepski... Co do Huawei to żona ma P8 i też bardzo fajny telefon aparat daje rade!

Kocur 15.06.2016 12:36

Ujeżdżam Z3 od kilku miechów i jestem mega zadowlony.

Aparat jest świetny - ja robię głównie foty poza miastem, góry itp.

Nie zawiesił się ani razu. Ogólnie wszystko na plus.

Al_29 21.06.2016 11:39

a co powiecie o LG G4? jakieś sprawdzone opinie? i może jakaś inna propozycja, zbliżona cenowo i z podobnymi parametrami?

centrifugal 21.06.2016 13:49

Gdyby nie palcujący się strasznie wyświetlacz to lg g4 jest idealny.
Jednak ta wada mnie strasznie denerwuje

felipe 21.06.2016 19:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Al_29 (Post 1441558)
a co powiecie o LG G4? jakieś sprawdzone opinie? i może jakaś inna propozycja, zbliżona cenowo i z podobnymi parametrami?

Niby nie G4, ale mam od ponad półtora roku G2. Zakładając, że ewoluowali to mogę polecić ich flagowce. Moja G2 jest bardzo stabilna, wszystko chodzi płynnie.

LucjuszWielki 22.06.2016 21:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1441288)
Ujeżdżam Z3 od kilku miechów i jestem mega zadowlony.

Aparat jest świetny - ja robię głównie foty poza miastem, góry itp.

Nie zawiesił się ani razu. Ogólnie wszystko na plus.

Jeszcze się nie zawiesił, powgrywasz troche apilkacji minie pol roku i zobaczysz. KAŻDY telefon na androidzie wiesza sie i powoduje nerwice u uzytkownika, chyba ze ktos na siłe chce sobie wmawiac ze jest inaczej....

El'kabat 31.07.2016 16:07

Pany jest w ogole mozliwosc wymiany samej szybki w galaxy s5? Ewentualnie razem z tą srebrną ramką?
Szukam w necie i głownie to są oferty z całym wyświetlaczem.
Dzięki.

brylant17 04.08.2016 19:22

Mogę okazyjnie kupić (całe 100 zł) Iphone 4s 8 gb w tym problem jest,że koleś zapomniał apple id/pin jak zwał tak zwał.Moje pytanie idzie da się to odblokować? czytam,że tak przez Itunes

wierny 04.08.2016 21:08

Niestety bez tego nie wyczyścisz icloud

drfootball 06.09.2016 13:42

Kupiłem Kiano 5,0 Elegance.Telefon działał dotąd bez zarzutu.Teraz jest podłączony do ładowania jednak procenty baterii zamiast rosnąć to spadają z każdą minutą.

Natkan 08.09.2016 17:32

Podpowie ktoś bo umowa mi się kończy w Play i biorę znowu abonament za 45 zł i nie widze ciekawego telefonu w dobrej cenie. Doradzi ktoś czy Play ma coś godnego polecenia w rozsądnej dopłacie albo wezmę bez tel i dokupie (zaproponuje ktoś coś do 500 zł? nówka albo używany niedługo).

Dzięki za info


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl