![]() |
xiaomi redmi note 3, za 900zł na allegro wyrwiesz nówke.
|
Goclever Quantum 2 400, Overmax Vertis Youw, Media-Tech Imperius Aero.
|
Cytat:
|
czy ktoś może mi "doradzić" co jest lepszym zakupem... Sony Xperia Z3 czy Xperia Z3+ ?? ;) ktoś może miał z Was do czynienia z tymi modelami i jakieś opinie ?
|
Z3 i nawet sie nie zastanawiaj.
|
ok, a czemu bardziej Z3 ? a jesli nie Xperie to co innego ? slyszałem też o LG G4 i sam już nie wiem co wybierać :(
|
Bo Z3 to jednak flagowiec. Poza tym mniejsza ilosc bledow, wieksza stabilnosc systemu, tel sie tak nie nagrzewa jak z plusem.
Jak nie wiesz co wybrac to sie zastanow w ogole do czego smartfona potrzebujesz - aparat, gry etc., jaki budzet. I z tego, co wnioskuje to odezwij sie na pw. Konsultacje moga byc dlugie ;) |
Pytanie bardziej do tematu komórek.
Robiłem przywracanie ustawień fabrycznych w Samsungu Galaxy S3. Lecz zamiast loga Androida, na ekranie miałem jakieś kolorowe paski.... przez jakies 10 minut nic się nie działo. Postanowiłem zrobić dosyć głupią rzecz, bo.. wyciągnąć baterię. Po jej ponownym włożeniu telefon się nie włącza i nie reaguje na żadne kable... Jakaś sugestia co się mogło zepsuć? Bateria miała jakieś 80% |
W jaki sposob przywracales?
Wyciągając baterie przerwales uruchomione zadanie (ktore sie zwiesilo, brak odpowiedzi etc.). Wgrywales inne oprogramowanie niz oficjalne na niego? Jezeli tak, licznik KNOX pokaze nieautoryzowane zmiany w oprogramowaniu i nici z gwarancji. |
Próbowałaś kombinacje Power + Vol-/Vol+ itp?.
W internecie szukaj tytułów typu jak odceglić Galaxy S3 itp Gdybyś chciał to mam w domu S3 po upadku. Włącza się i pod słońce na ekranie widać treść więc prawdopodobnie to ekran jest padnięty. |
@ABGwislakABG, przywracałem zwyczajnie przez opcje w ustawieniach telefonu. Nie wgrywałem żadnego innego oprogramowania.
@MatMario tak, próbowałem tej kombinacji i nie daje rady. Mam inny telefon, więc dzięki, ale poczytam o tym "odceglaniu" Dzięki! |
zastanawiam się miedzy telefonem Samsung Galaxy S6 edge, a Sony Xperia Z3 Compact. który wybrać ? za i przeciw mile widziane.
|
Do jednego jak i drugiego od razu polecam zakup naprawde dobrej obudowy.
|
Ja jestem fanką serii Galaxy, więc będę ci polecać S6. Sama przymierzam się do zakupu tego modelu.
|
Cytat:
|
Polecam opcję szkło hartowane przód + bumper. Ja sam mam już ponad rok Z3C i na dzień dzisiejszy bym się na żadnego smartphone'a nie zamienił (dodam tylko, że interesują mnie tylko takie w podobnych gabarytach). Jedyna wada to trochę słaby aparat jak na taki model (nie sugeruj się 20 Mpix), reszta elegancka, bateria bije na głowę inne smartphone'y (tak jak napisał Levis88 ), wodoodporność jest (a już się od tego odchodzi), wybudzenie poprzez dwukrotne klikniecie, spust aparatu na krawędzi, muzyka też dobrze gra (jednak ekspertem w tej dziedzinie nie jestem), z grami też powinno być spoko i większość powinna pójść (ja niestety nie gram na telefonie to tu też za bardzo się nie wypowiem).
O Samsungu się nie wypowiadam, ale jak nie wiesz na co się zdecydować to sugeruje Ci oglądnąć parę recenzji na Youtube z takich kanałów jak Mobileo, Mobzilla itp. (nie wiem czy go testowali, Z3 Compact jest na pewno) i wtedy będziesz miał pełniejszy obraz. |
Z3 Compact. Soniaki rządzą, Apple i Samsung - jeden szajs.
|
Zdecydowanie Z3C. Tez sie zastanawiałem nad nim ale zdecydowałem dopłacic i wziac Z5C i jestem w pełni zadowolony. Ojciec i siostra maja szajsungi i klna jak szewce i u mnie w domu nigdy wiecej nie bedzie telefonow tej firmy. To juz lepszy Huawei
|
Apple i Samsung jeden szajs?
Chyba ty. Przez 3 lata uzywam iphona (mam tez sluzbowego androida...) i tak stabilnego systemu nie ma nigdzie. Telefon mi sie nie zawiesił ani razu, wszystko działa jak pierwszego dnia, łatwosc uzywania niektorych aplikacji az mnie zadziwia.Oczywiście mam obudowe specka bo inaczej było by po telefonie z racji tego ze mi wypada zawsze z ręki. Połaczyłem go z poczta, z aplikacjami z pracy i jest dla mnie bajka. Androida zjadał.Zjadał.No i do tego wymiar ip5s jest dla mnie idealny. Nastepny telefonem jesli bede musial kupic tez bedzie ip5s |
Co do Zetek to słyszałem że Z3 jest ostatnim dobrym modelem ale nie sprawdzałem :-) aparat ma rzeczywiście kiepski... Co do Huawei to żona ma P8 i też bardzo fajny telefon aparat daje rade!
|
Ujeżdżam Z3 od kilku miechów i jestem mega zadowlony.
Aparat jest świetny - ja robię głównie foty poza miastem, góry itp. Nie zawiesił się ani razu. Ogólnie wszystko na plus. |
a co powiecie o LG G4? jakieś sprawdzone opinie? i może jakaś inna propozycja, zbliżona cenowo i z podobnymi parametrami?
|
Gdyby nie palcujący się strasznie wyświetlacz to lg g4 jest idealny.
Jednak ta wada mnie strasznie denerwuje |
Cytat:
|
Cytat:
|
Pany jest w ogole mozliwosc wymiany samej szybki w galaxy s5? Ewentualnie razem z tą srebrną ramką?
Szukam w necie i głownie to są oferty z całym wyświetlaczem. Dzięki. |
Mogę okazyjnie kupić (całe 100 zł) Iphone 4s 8 gb w tym problem jest,że koleś zapomniał apple id/pin jak zwał tak zwał.Moje pytanie idzie da się to odblokować? czytam,że tak przez Itunes
|
Niestety bez tego nie wyczyścisz icloud
|
Kupiłem Kiano 5,0 Elegance.Telefon działał dotąd bez zarzutu.Teraz jest podłączony do ładowania jednak procenty baterii zamiast rosnąć to spadają z każdą minutą.
|
Podpowie ktoś bo umowa mi się kończy w Play i biorę znowu abonament za 45 zł i nie widze ciekawego telefonu w dobrej cenie. Doradzi ktoś czy Play ma coś godnego polecenia w rozsądnej dopłacie albo wezmę bez tel i dokupie (zaproponuje ktoś coś do 500 zł? nówka albo używany niedługo).
Dzięki za info |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl