![]() |
Cytat:
Łukasz Fabiański - Marcin Wasilewski, Bartosz Bosacki, Dariusz Dudka, Jacek Krzynówek - Rafał Boguski, Mariusz Lewandowski, Roger Guerreiro, Euzebiusz Smolarek - Ireneusz Jeleń, Robert Lewandowski. |
Cytat:
|
Wasilewski za kartki przecież nie może grać.
|
Cytat:
|
Nie rozumiem tego naszego selekcjonera.Znowu dość dziwny skład :>
Może mi ktoś wytłumaczyć , czemu gdy Kokoszka siedział u nas na ławie Leo powoływał Go wychwalał, a teraz gdy gra regularnie w serii B , nie mieści się nawet w kadrze z Irlandią? |
Jeśli Rafał będzie grał na skrzydle to nie oczekujcie od niego cudów.
|
Mam nadzieje, ze Wygramy..!!!:D
|
Krzynówek na lewej obronie... ? Zobaczymy jak sie to sprawdzi mam nadzieję , że nasi piłkarze nie zrobią tym razem jaj i pokonają San Marino , zresztą innej opcji być nie może ten mecz musimy wygrać !
|
W dzisiejszym meczu mnie wkurza to, że dziennikarze mówią o "zmazaniu plamy" i "rehabilitacji".
Rehabilitacją będzie wygranie wszystkich meczy do końca eliminacji - i to w niezłym stylu. A nie pokonanie drużyny kelnerów i kierowców taksówek, którą każdy leje. Pokonanie San Marino to dla naszych powinno być coś tak oczywistego, jak zrobienie - za przeproszeniem - kupy do klozetu, a nie w majty. |
Cytat:
Zobaczymy, jak wypadnie Boguski ... |
W dzisiejszym meczu nie liczę tylko na zwycięstwo ( bo to jest pewne !- nie oszukujmy się !)
Liczę na to ,że zagramy ofensywnie , narzucimy od początku swój styl i będziemy skuteczni ! Wtedy wynik może być nawet dwucyfrowy..... Co do składu - Dobrze ,że Rafał dostaje szanse........Podzielam zdanie przedmówców co do Kokoszki ! Skoro nasz szkoleniowiec boi się go wystawić z San Marino to się pytam : Z kim on się k....wa ma ogrywać ? |
1:0 Boguś! !!!!!!!!!!
|
Cytat:
|
Swoja drogą to do czego doszło, że wielka mobilizacja na amatorów z pięć razy mniejszego państwa od miasta Krakowa ! Boguski strzela na 1-0 i wielkie święto jakbyśmy conajmniej Argentynie wbili gola, tak przynajmniej zachowuje się Szpakowski. Czy wy też zaczęliście na wyłączonej fonii oglądać ?
|
Szkoda, że Błaszcza nie ma na murawie bo całe boisko by sam przejechał... i musimy sie męczyć pozycyjnym
|
Taki mecz to zaden sprawdzian. Kelnerzy ktorzy sami chca max 3:0....
Ladne podanie Lewandowskiego i poprawny strzal Boguskiego. Jakos serce sie kraja patrzac na San Marino....Kelnerzy i amatorzy i to widac, slychac i czuc. 3:0 wystarczy...takie moje zdanie :) Krzynowek? Nie moga tego czlowieka juz wyslac na emeryture? PS: Blaszczu by sie bal noge dostawic wiec by przejechal max 2 metry i nie ma sie co dziwic. Niech odpoczywa i "naprawi" to co felerne teraz. |
nad czym sie tu zachwycac jezeli bym zebral 11 chlopakow od piwa to podejrzewam ze jedna polowe z tym San Marino napewno bysmy wytrzymali a i moze by nam nic nie wbili!
|
ta i cały obraz nędzy kadry zostanie na kilka miesięcy zamazany
|
Cytat:
Dziekuj Bogu bo Wasacz juz przebiera nozkami by dobrac sie do zloba. Chyba ze chcesz kolejnej ch*** o nazwie " polska mysl szkoleniowa" |
To będzie mecz Rafała:) będzie hattrick?
i jest 3:0 i Leeoo na stadionie ;p |
ale Rafal sie rozbujal uuu heba bedzie wiecej bramek hahahah
|
alez sie rozumieja z Lewnadowskim.. Do Wisly go!:D
|
A na stadionie od 20 minut fetuja kogo sie da. Leo (2 razy), PZPN, Boruca i Fabianskiego :)
Czekam kiedy pojada z Ulatowskim, De Zeuwem i Szpakowskim :D Edit : chopaki poszerzyli repertuar i dolozyli pozdro dla Zaluski oraz WTSK :) |
pozdrawiają nas :O? czy tylko mi sie wydawalo?
|
Też to słyszeliście ? Oo
|
Cytat:
PS W Pradze na razie 1-1 (39minuta) |
słoma z butów wystaje jak słychać...
|
Co za debilne zachowanie idiotów z Kielc, gra reprezentacja, na ... mieszają w to kluby.
|
Haa! Napewno o nas! Pewnie nudne widowisko...
|
Cytat:
cztery |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:34. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl