Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

Ala1955 01.04.2009 17:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 702201)
z tego wynika ze Boguski w ataku a Jelen na pomocy ?

Nie. Skład podany przez pana B.:
Łukasz Fabiański - Marcin Wasilewski, Bartosz Bosacki, Dariusz Dudka, Jacek Krzynówek - Rafał Boguski, Mariusz Lewandowski, Roger Guerreiro, Euzebiusz Smolarek - Ireneusz Jeleń, Robert Lewandowski.

ToTylkoJa 01.04.2009 17:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ala1955 (Post 702206)
Nie. Skład podany przez pana B.:
Łukasz Fabiański - Marcin Wasilewski, Bartosz Bosacki, Dariusz Dudka, Jacek Krzynówek - Rafał Boguski, Mariusz Lewandowski, Roger Guerreiro, Euzebiusz Smolarek - Ireneusz Jeleń, Robert Lewandowski.

to musi byc błąd w druku. Leo na taką silna ekipe jaką jest S.Marino wystawi dwóch napastników :shock: Przecież on uwielbia grać jednym

martinius028 01.04.2009 18:01

Wasilewski za kartki przecież nie może grać.

HEDu 01.04.2009 18:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martinius028 (Post 702213)
Wasilewski za kartki przecież nie może grać.

czytasz w ogole newsy, prase, albo serwisy typu onet ;d ? wasyl moze grac bo w tv był błąd na ekranie, wasyl ma tylko 1 kartke

darekolsztyn 01.04.2009 18:22

Nie rozumiem tego naszego selekcjonera.Znowu dość dziwny skład :>
Może mi ktoś wytłumaczyć , czemu gdy Kokoszka siedział u nas na ławie Leo powoływał Go wychwalał, a teraz gdy gra regularnie w serii B , nie mieści się nawet w kadrze z Irlandią?

4fan_player 01.04.2009 18:32

Jeśli Rafał będzie grał na skrzydle to nie oczekujcie od niego cudów.

Hardcore1906 01.04.2009 18:35

Mam nadzieje, ze Wygramy..!!!:D

Tylko_Wisła! 01.04.2009 18:38

Krzynówek na lewej obronie... ? Zobaczymy jak sie to sprawdzi mam nadzieję , że nasi piłkarze nie zrobią tym razem jaj i pokonają San Marino , zresztą innej opcji być nie może ten mecz musimy wygrać !

flamengista 01.04.2009 18:44

W dzisiejszym meczu mnie wkurza to, że dziennikarze mówią o "zmazaniu plamy" i "rehabilitacji".

Rehabilitacją będzie wygranie wszystkich meczy do końca eliminacji - i to w niezłym stylu.

A nie pokonanie drużyny kelnerów i kierowców taksówek, którą każdy leje.

Pokonanie San Marino to dla naszych powinno być coś tak oczywistego, jak zrobienie - za przeproszeniem - kupy do klozetu, a nie w majty.

Illargui 01.04.2009 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 702232)
W dzisiejszym meczu mnie wkurza to, że dziennikarze mówią o "zmazaniu plamy" i "rehabilitacji".

Rehabilitacją będzie wygranie wszystkich meczy do końca eliminacji - i to w niezłym stylu.

A nie pokonanie drużyny kelnerów i kierowców taksówek, którą każdy leje.

Dokładnie - reprezentacja 40 milionowego kraju spotyka się z drużyną amatorów a jest takie poruszenie, jak gdyby grali z jakimś solidnym przeciwnikiem. Paranoja.

Zobaczymy, jak wypadnie Boguski ...

Wiślak1994 01.04.2009 19:09

W dzisiejszym meczu nie liczę tylko na zwycięstwo ( bo to jest pewne !- nie oszukujmy się !)
Liczę na to ,że zagramy ofensywnie , narzucimy od początku swój styl i będziemy skuteczni ! Wtedy wynik może być nawet dwucyfrowy.....

Co do składu - Dobrze ,że Rafał dostaje szanse........Podzielam zdanie przedmówców co do Kokoszki ! Skoro nasz szkoleniowiec boi się go wystawić z San Marino to się pytam : Z kim on się k....wa ma ogrywać ?

Tylko_Wisła! 01.04.2009 19:31

1:0 Boguś! !!!!!!!!!!

kibic sukcesu 2007 01.04.2009 19:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tylko_Wisła! (Post 702253)
1:0 Boguś! !!!!!!!!!!

Boguś Cupiał ?? ?? ??

tomo 01.04.2009 19:43

Swoja drogą to do czego doszło, że wielka mobilizacja na amatorów z pięć razy mniejszego państwa od miasta Krakowa ! Boguski strzela na 1-0 i wielkie święto jakbyśmy conajmniej Argentynie wbili gola, tak przynajmniej zachowuje się Szpakowski. Czy wy też zaczęliście na wyłączonej fonii oglądać ?

Kamson 01.04.2009 19:46

Szkoda, że Błaszcza nie ma na murawie bo całe boisko by sam przejechał... i musimy sie męczyć pozycyjnym

kreseq 01.04.2009 19:47

Taki mecz to zaden sprawdzian. Kelnerzy ktorzy sami chca max 3:0....
Ladne podanie Lewandowskiego i poprawny strzal Boguskiego.
Jakos serce sie kraja patrzac na San Marino....Kelnerzy i amatorzy i to widac, slychac i czuc.
3:0 wystarczy...takie moje zdanie :)


Krzynowek? Nie moga tego czlowieka juz wyslac na emeryture?

PS: Blaszczu by sie bal noge dostawic wiec by przejechal max 2 metry i nie ma sie co dziwic. Niech odpoczywa i "naprawi" to co felerne teraz.

piotrek chicago 01.04.2009 19:49

nad czym sie tu zachwycac jezeli bym zebral 11 chlopakow od piwa to podejrzewam ze jedna polowe z tym San Marino napewno bysmy wytrzymali a i moze by nam nic nie wbili!

ToTylkoJa 01.04.2009 19:52

ta i cały obraz nędzy kadry zostanie na kilka miesięcy zamazany

kreseq 01.04.2009 19:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 702262)
ta i cały obraz nędzy kadry zostanie na kilka miesięcy zamazany


Dziekuj Bogu bo Wasacz juz przebiera nozkami by dobrac sie do zloba. Chyba ze chcesz kolejnej ch*** o nazwie " polska mysl szkoleniowa"

unpredictable_wislaczka 01.04.2009 19:59

To będzie mecz Rafała:) będzie hattrick?
i jest 3:0 i Leeoo na stadionie ;p

piotrek chicago 01.04.2009 19:59

ale Rafal sie rozbujal uuu heba bedzie wiecej bramek hahahah

WislaFan123 01.04.2009 20:00

alez sie rozumieja z Lewnadowskim.. Do Wisly go!:D

Eustachy 01.04.2009 20:05

A na stadionie od 20 minut fetuja kogo sie da. Leo (2 razy), PZPN, Boruca i Fabianskiego :)
Czekam kiedy pojada z Ulatowskim, De Zeuwem i Szpakowskim :D

Edit : chopaki poszerzyli repertuar i dolozyli pozdro dla Zaluski oraz WTSK :)

Kamil 01.04.2009 20:12

pozdrawiają nas :O? czy tylko mi sie wydawalo?

PasiorWKS 01.04.2009 20:12

Też to słyszeliście ? Oo

spartan 01.04.2009 20:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 702268)
A na stadionie od 20 minut fetuja kogo sie da. Leo (2 razy), PZPN, Boruca i Fabianskiego :)
Czekam kiedy pojada z Ulatowskim, De Zeuwem i Szpakowskim :D

Też dostaliśmy pozdrowienia
PS
W Pradze na razie 1-1 (39minuta)

Jurand 01.04.2009 20:13

słoma z butów wystaje jak słychać...

Witoldon 01.04.2009 20:13

Co za debilne zachowanie idiotów z Kielc, gra reprezentacja, na ... mieszają w to kluby.

DrewniaQ 01.04.2009 20:13

Haa! Napewno o nas! Pewnie nudne widowisko...

Kamson 01.04.2009 20:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 702269)
pozdrawiają nas :O? czy tylko mi sie wydawalo?

Co śpiewali? Przeoczyłem

cztery


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:34.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl