![]() |
Cytat:
|
Co myślicie o :
Fulham - Manch. Utd 2 Anderlecht - Beerschot 1 PSV - Vitesse 1 Kurs : 2,89 |
Panowie jakiego internetowego buka polecacie. Słyszałem, że jest taka zasada, że nie mozna od razu wypłacic wygranej tylko trzeba zagrać kilka razy i dopiero potem ewentualną wygrana przelewają na konto?
|
Polecam expekt wpłacasz 150zł dostajesz drugie tyle. Po takiej wpłacie musisz obrócić w sumie za 900zł po stawce min. 1.50 w 6 miesięcy. Pozdrawiam
|
Zwierze a mam pytanie ile się czeka na zwrotny email z bonusem niby do 48 godzin pisze ale szybciej się nie da ?w Sobotę tez przyznają bonusy ?
|
ja wysłałem im e-mail okolo 17,a e-mail zwrotny (juz z bonusem) przeslali mi zaraz po północy
|
Ma ktos moze dojscia do analiz / skladow/ kontuzji z nizszych lig np. Championschip Anglia ??
|
Cytat:
tam w statystykach jest zakładka statystyki zawodników (kontuzje, kartki, bramki, itp) |
Na dzis:
Fulham-ManU 2 Man C-Sunderladn 1x Liverpool-Aston 1 Arminia-Wolfsburg x2 Bayern-Karlsruher 1 Olimpique M-Nantes 1 Co myslicie o tym kuponie??:P |
Jeszcze cos takiego mam ale w tym to licze bardziej na szczescie :P
Podbeskidzie-Motor 1 Gorzów WLKP-Dolcan X Stal-Korona 2 Flota-Górnik Ł X Kurs 30,62 :P Wkład 2 zł maks wygrana 62,25 zł :PP |
cos odemnie :)
Fulham - Manch.Utd. 2 Tottenham - Chelsea 2 Real M. - Almeria 1 Barcelona - Malaga 1 Lech - Arka 1 Wisla - Cracovia 1 |
Wisła-Cracovia 1x
Stuttgart-Hertha 1 Fulham-Manchester Utd 2 Podbeskidzie-Motor 1 Stal ST Wola-Korona 2 kurs: 11,28 Co myślicie ? |
Cytat:
|
Cytat:
|
czyżby manchester utd pogrzebał większość kuponów na tym forum...
mój na dziś: Sandecja - Pelikan 1 Hapoel T.A. - Bnei Yehuda 1 San Jose - Dallas 1 Farjestad - Skelleftea 1 Anderlecht - Beerschot 1 Petrzalka - Zl. Moravce 1 Herning - Odense 1 AKO: 22,79 :D |
Cytat:
10 znakow.. |
Manchester i Chelsea mi spier*** kupony :/ zostal tylko jeden (1 nadzieja) na jutro, mianowicie:
Wisła- Cracovia (1p.) 1 Barca- Malaga 1 Napoli - Milan 2 Real - Almeria 1 Zakladana wygrana 43,10... OBY! :) |
Cytat:
No chyba troszke mały kurs |
Zola a z ta 1 polowa to nie wiem ale dobra niech Ci bedzie ... To sa derby gdzie bramki praktycznie zawsze padaja w 2 polowie :)
Odnosnie Milanu : Milan w tym sezonie na obcych boiskach radził sobie przeciętnie notując pięć zwycięstw, cztery remisy i pięć porażek. Drużyna ta poza Lazio Rzym i Atalantą Bergamo nie pokonała jednak na obcym boisku żadnej znaczącej drużyny, a komplety punktów wywoziła jeszcze tylko z boisk walczących o utrzymanie Regginy i Bolonii oraz ostatnio Sieny. W niedzielę w drużynie gości zabraknie, aż siedmiu zawodników – Gattuso, Borriello, Nesty, Kaladze, Bonery i Abbiatiego oraz zawieszonego za kartki Ambrosiniego. |
Ma ktoś jakieś propo na niedzielę??:P
|
Moja propozycja na niedziele:
AEK Athens - Levadiakos FC / 1 [3-1] Inter Milano - Reggina Calcio / 1 [3-0] Wisła Kraków - KS Cracovia Kraków /1 [4-1] AZ Alkmaar - Feyenoord Rotterdam / 1 [0-0] PAOK Thessaloniki - Thrasivoulos Fylis / 1 [2-1] |
Hajduk - NK Zagrzeb 1
D.Zagrzeb - Osijek 1 Real M. - Almeria 1 Barcelona - Malaga 1 Kurs : 2,42 Real M. - Almeria 1 Barcelona - Malaga 1 Hajduk - NK Zagrzeb 1 D.Zagrzeb - Osijek 1 Wisła - Crcovia 1 |
Cytat:
|
niestety tylko za 20 zł...
|
A ja sie w****i...
Postawilem na Wisłe,Barce,Real,Inter,Liverpool i na PAOK co kurs byl na nich 1,15 ;/ a tu remis wszystko weszlo tylko ten jeden mecz nie ;/////// Dobrze ze WISELKA wygrala :) |
Cytat:
ku... tydzien bez kompa to dramat!!;//// edit:to sie pochwal ile wygrałeś:P |
A no tak 2:1 :P juz myslalem ze jest koniec i 1:1.
I tak najważniejsze zwyciestwo dnia to zwyciestwo Wisełki reszta to pikus ;] |
Ja wygralem 90,32 a Wam jak weekend minal z bukmacherka?:D
|
EnDrJu92 miałem kupon niemal taki sam jak Ty tylko zamiast PAOK-u AEK no i wygrałem 84,18 więc udany dzień :D
|
Teplice-Sparta 2
Freiburg-Nurnberg 2 wklad 10zl Do wygrania 71.28 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl