Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

wisl@k_TS 20.03.2009 16:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez EnDrJu92 (Post 695595)
Piast-Jaga 2

Patrząc na wyjazdy Jagi to najpewniejszym typem jest X, chociaż jak wiemy w polskiej lidze wszystko jest możliwe.

WiślakNH 20.03.2009 18:02

Co myślicie o :
Fulham - Manch. Utd 2
Anderlecht - Beerschot 1
PSV - Vitesse 1
Kurs : 2,89

Kordel_Walker 20.03.2009 18:53

Panowie jakiego internetowego buka polecacie. Słyszałem, że jest taka zasada, że nie mozna od razu wypłacic wygranej tylko trzeba zagrać kilka razy i dopiero potem ewentualną wygrana przelewają na konto?

Zwierze 20.03.2009 19:25

Polecam expekt wpłacasz 150zł dostajesz drugie tyle. Po takiej wpłacie musisz obrócić w sumie za 900zł po stawce min. 1.50 w 6 miesięcy. Pozdrawiam

ABG NH 20.03.2009 19:29

Zwierze a mam pytanie ile się czeka na zwrotny email z bonusem niby do 48 godzin pisze ale szybciej się nie da ?w Sobotę tez przyznają bonusy ?

WislakWloszczowa 20.03.2009 19:57

ja wysłałem im e-mail okolo 17,a e-mail zwrotny (juz z bonusem) przeslali mi zaraz po północy

WiselkaMLP 20.03.2009 22:03

Ma ktos moze dojscia do analiz / skladow/ kontuzji z nizszych lig np. Championschip Anglia ??

WISŁAZWE 20.03.2009 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 695850)
Ma ktos moze dojscia do analiz / skladow/ kontuzji z nizszych lig np. Championschip Anglia ??

Wiesz co sprawdź na www.efortuna.pl
tam w statystykach jest zakładka statystyki zawodników (kontuzje, kartki, bramki, itp)

EnDrJu92 21.03.2009 11:34

Na dzis:
Fulham-ManU 2
Man C-Sunderladn 1x
Liverpool-Aston 1
Arminia-Wolfsburg x2
Bayern-Karlsruher 1
Olimpique M-Nantes 1
Co myslicie o tym kuponie??:P

EnDrJu92 21.03.2009 12:28

Jeszcze cos takiego mam ale w tym to licze bardziej na szczescie :P

Podbeskidzie-Motor 1
Gorzów WLKP-Dolcan X
Stal-Korona 2
Flota-Górnik Ł X

Kurs 30,62 :P
Wkład 2 zł
maks wygrana 62,25 zł
:PP

ciesla1991 21.03.2009 14:32

cos odemnie :)

Fulham - Manch.Utd. 2
Tottenham - Chelsea 2
Real M. - Almeria 1
Barcelona - Malaga 1
Lech - Arka 1
Wisla - Cracovia 1

MłodyFCB 21.03.2009 15:04

Wisła-Cracovia 1x
Stuttgart-Hertha 1
Fulham-Manchester Utd 2
Podbeskidzie-Motor 1
Stal ST Wola-Korona 2
kurs: 11,28
Co myślicie ?

Bobic 21.03.2009 15:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MłodyFCB (Post 696198)
Wisła-Cracovia 1x
Stuttgart-Hertha 1
Fulham-Manchester Utd 2
Podbeskidzie-Motor 1
Stal ST Wola-Korona 2
kurs: 11,28
Co myślicie ?

Jak masz stawiać Wisła-Cracovia 1x to lepiej nie stawiaj:P

BRTS39 21.03.2009 16:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MłodyFCB (Post 696198)
Wisła-Cracovia 1x
Stuttgart-Hertha 1
Fulham-Manchester Utd 2
Podbeskidzie-Motor 1
Stal ST Wola-Korona 2
kurs: 11,28
Co myślicie ?

tak cyz tak nie wejdzie bo Korona przegrywa 3 - 0

Robin 21.03.2009 16:54

czyżby manchester utd pogrzebał większość kuponów na tym forum...

mój na dziś:
Sandecja - Pelikan 1
Hapoel T.A. - Bnei Yehuda 1
San Jose - Dallas 1
Farjestad - Skelleftea 1
Anderlecht - Beerschot 1
Petrzalka - Zl. Moravce 1
Herning - Odense 1

AKO: 22,79 :D

maciek777 21.03.2009 17:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobic (Post 696208)
Jak masz stawiać Wisła-Cracovia 1x to lepiej nie stawiaj:P

powod ?
10 znakow..

Zola 21.03.2009 19:40

Manchester i Chelsea mi spier*** kupony :/ zostal tylko jeden (1 nadzieja) na jutro, mianowicie:

Wisła- Cracovia (1p.) 1
Barca- Malaga 1
Napoli - Milan 2
Real - Almeria 1

Zakladana wygrana 43,10... OBY! :)

WiślakNH 21.03.2009 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maciek777 (Post 696254)
powod ?


No chyba troszke mały kurs

WiselkaMLP 21.03.2009 20:51

Zola a z ta 1 polowa to nie wiem ale dobra niech Ci bedzie ... To sa derby gdzie bramki praktycznie zawsze padaja w 2 polowie :)
Odnosnie Milanu :

Milan w tym sezonie na obcych boiskach radził sobie przeciętnie notując pięć zwycięstw, cztery remisy i pięć porażek. Drużyna ta poza Lazio Rzym i Atalantą Bergamo nie pokonała jednak na obcym boisku żadnej znaczącej drużyny, a komplety punktów wywoziła jeszcze tylko z boisk walczących o utrzymanie Regginy i Bolonii oraz ostatnio Sieny.

W niedzielę w drużynie gości zabraknie, aż siedmiu zawodników – Gattuso, Borriello, Nesty, Kaladze, Bonery i Abbiatiego oraz zawieszonego za kartki Ambrosiniego.

kadziolek1906 21.03.2009 21:09

Ma ktoś jakieś propo na niedzielę??:P

grabi_azory 21.03.2009 22:57

Moja propozycja na niedziele:

AEK Athens - Levadiakos FC / 1 [3-1]
Inter Milano - Reggina Calcio / 1 [3-0]
Wisła Kraków - KS Cracovia Kraków /1 [4-1]
AZ Alkmaar - Feyenoord Rotterdam / 1 [0-0]
PAOK Thessaloniki - Thrasivoulos Fylis / 1 [2-1]

WiślakNH 22.03.2009 12:41

Hajduk - NK Zagrzeb 1
D.Zagrzeb - Osijek 1
Real M. - Almeria 1
Barcelona - Malaga 1
Kurs : 2,42

Real M. - Almeria 1
Barcelona - Malaga 1


Hajduk - NK Zagrzeb 1
D.Zagrzeb - Osijek 1
Wisła - Crcovia 1

MISTA92 22.03.2009 13:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robin (Post 696238)
czyżby manchester utd pogrzebał większość kuponów na tym forum...

mój na dziś:
Sandecja - Pelikan 1
Hapoel T.A. - Bnei Yehuda 1
San Jose - Dallas 1
Farjestad - Skelleftea 1
Anderlecht - Beerschot 1
Petrzalka - Zl. Moravce 1
Herning - Odense 1

AKO: 22,79

za ile go zagrałes?:):)

Robin 22.03.2009 15:41

niestety tylko za 20 zł...

EnDrJu92 22.03.2009 20:44

A ja sie w****i...

Postawilem na Wisłe,Barce,Real,Inter,Liverpool i na PAOK co kurs byl na nich 1,15 ;/ a tu remis wszystko weszlo tylko ten jeden mecz nie ;///////

Dobrze ze WISELKA wygrala :)

rocco_1906 22.03.2009 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez EnDrJu92 (Post 697031)
A ja sie w****i...

Postawilem na Wisłe,Barce,Real,Inter,Liverpool i na PAOK co kurs byl na nich 1,15 ;/ a tu remis wszystko weszlo tylko ten jeden mecz nie ;///////

Dobrze ze WISELKA wygrala :)

nie płacz bo PAOK prowadzi:P


ku... tydzien bez kompa to dramat!!;////

edit:to sie pochwal ile wygrałeś:P

EnDrJu92 22.03.2009 20:51

A no tak 2:1 :P juz myslalem ze jest koniec i 1:1.

I tak najważniejsze zwyciestwo dnia to zwyciestwo Wisełki reszta to pikus ;]

EnDrJu92 22.03.2009 21:15

Ja wygralem 90,32 a Wam jak weekend minal z bukmacherka?:D

spinnaker 22.03.2009 23:49

EnDrJu92 miałem kupon niemal taki sam jak Ty tylko zamiast PAOK-u AEK no i wygrałem 84,18 więc udany dzień :D

kameleon2323 23.03.2009 16:53

Teplice-Sparta 2
Freiburg-Nurnberg 2
wklad 10zl
Do wygrania 71.28


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl