![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Najpierw musisz wyrobić sobie kartę. Zapiszesz się, potwierdzisz tożsamość i możesz korzystać do woli ze zbiorów. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Brat podpisał umowę z C+. Za 1 zł miesięcznie dali mu kartę do Multiroom. Nie ta stara którą trzeba "ładować" co 6 h, tylko zwykła karta, podobno ona poprostu musi być w pobliżu tamtej głównej.
Pytanie - jaki dekoder spasuje mi do tej karty żebym podłączył na podwójnym konwerterze i wszystko hulało ? Nie musi być koniecznie HD chociaż taki by najbardziej odpowiadał mi. W Cyfrze oferują jakiś HD za 200 zł, wolałbym jakąś dużo tańszą opcję. Pytanie 2 - Czy musi być jakaś większa antena przy dwóch dekoderach na podwójnym konwerterze? Bo Pan w C+ stwierdził że jak mam mały talerz bodjaże 50 cm to mało i muszę mieć taki największy 70 cm. Nie wydaje mi się by to była prawda, śmierdzi mi zwykłą próbą wciśnięcia anteny. Doradźcie. |
Gdzie w Krakowie kupię używany garnitur może coś na Bronowicach ? taki do 150-200zł. Bo na gumtree nie chce mi się jeździć i mierzyć.
|
Cytat:
2. Gówno prawda, mały talerz starcza przy dobrym konwerterze |
Cytat:
W rynku w Dobczycach są normalnie za tyle i całkiem porządne. |
Cytat:
Ja mam czasze 90 cm wysoko na dachu i nie ma żadnych zwisów itp, a przy 60 niestety to było dość nagminne. |
A na tym targu Tandeta to tam same budy wietnamskie czy jakieś sklepy bo patrzyłem na necie to dużo osób tam kupuje.
|
Cytat:
Mam pakiet hd i na małej czaszy działają bez zarzutu. |
Cytat:
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1768038.html |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jeżeli na forum jest osoba dobrze obeznana z szlakami w Tatrach, to proszę o kontakt na PRIV.
|
działa wam megavideo?
|
Działa bez zarzutu.
|
Cytat:
Ciągnąc dalej temat anten, dekoderów itd 1. Wątpię by w punkcie C+ powiedzieli mi jakie dekodery ( te starsze ) zadziałają z tą kartą bo chyba wolą żebym u nich kupił dekoder. Mógłby mi ktoś, oprócz w/w modeli przytoczyć jakie jeszcze będą pasować ? 2. Antenę mam przy balkonie, z balkonu do niej dosięgam i śnieg zawsze mogę zgarnąć. Teraz jest podłączony pod nią jeden dekoder HD i działa wszystko bez zarzutu na nim. Więc jak podepnę drugi na podwójnym konwerterze nie powinno być problemu ? Tak myślę że najwyżej na razie mogę podpiąć pod tą antenę wszystko a najwyżej później dokupię antenę i po problemie, prawda ? Dzięki za pomoc. |
1. http://cyfraplus.pl/technologie/sprzet.html. Jak nie punkt cyfry to może jakies serwis rtv będzie miał.
2. Możesz tak zrobic, nie powinno byc problemu |
gdzie w krakowie ( najlepiej nh ) mozna zrobic zdjecia do dowodu w przyzwoitej cenie a nie 40pln za 4 fotki
|
"gdzie w krakowie ( najlepiej nh ) mozna zrobic zdjecia do dowodu w przyzwoitej cenie a nie 40pln za 4 fotki"
fotopress na karmelickiej legitymacyjne: na poczekaniu 8 sztuk 17 złotych, na drugi dzień 8 sztuk 9 złotych Nie jest to w Hucie, ale może będziesz przejazdem. Taniej w Krakowie chyba nie ma. |
mam pytanie a zarazem wielka prosbę do WIŚLAKÓW ,WŁASNIE GODZINE TEMU DOWIEDZIAŁEM SIE ŻE RESTAURACJA GDZIE MIALEM UMÓWIONA KOMUNIE DLA DZIECKA ZBANKRUTOWAŁA! swoim torem wyegzekwuje zaliczke i zobowiązania podpisanej umowy ale... moglibyście pomoc mi w znalezieniu restauracji ,knajpy itp,na komunie 15 05 2011 w NOWEJ HUCIE na ok 30 osób ,może zna ktoś kogoś lub macie coś koło siebie ,proszę o pomoc,priv lub numery restauracji -zadzwonię sobie!
|
Cytat:
Tak jakby nad agencją pocztową i kwiaciarnią koło Alior banku. |
Mam pytanie - czy na Grobla (na boisko) można sobie od tak wejść, czy trzeba tam jakiś dokument okazać przy okazji?
|
Cytat:
|
Cytat:
Nie wiem jak w Hucie, ale w Jubilacie za 7 zdjęć masz 28 zł. Pewnie za 2 fotki będzie mniej. Podpytaj też Żmijki gdzie tanio można takie foty zrobić :p |
jak moge sie nauczyc na poziomie dośc swobodnego porozumienia sie języka hiszpańskiego?? przez oglądane filmy w : "dzieciństwie" tych seriali wenezuelskich, meksykańskich ograniam tam pare ( naście, dziesiąt? ) słówek czy zwrotów ale większgo pojęcia o tym języku nie mam... a strasznie podoba mi sie ten język. Wystarczy jakiś słownik czy rozmówki...??
|
Marcin_fan - rozmówki i jakieś kursy, których jest masę w empiku oczywiście są bardzo przydatne, szczególnie do nauki słóek, gramatyki itd. Mnie osobiście dużo dało osłuchanie się z tym językiem, oglądanie różnych programów po hiszpańsku, wywiadów, wspomnianych przez ciebie telenowel, słuchanie hiszpańskiej muzyki. Mogę ci tylko doradzić, że jeśli chcesz polepszyć właśnie swoje rozumienie ze słuchu to raczej szukaj "materiałów" południowoamerykańskich, bo Hiszpanie mówią dość szybko i niewyraźnie :)
|
Dzięki wielkie za odzew i rady E: Z tego co pamiętam to tamtejsze aktorki są wyjątkowej urody:)
|
Kiedy jest losowanie biletów na euro 2012 ?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Posiada ktoś konto w Alior banku?
Mam takie pytanie do posiadaczy owego konta, czy pobierają jakąś prowizję za wpłatę pieniędzy na własne konto ? Bo chciałbym wpłacić a nie chce być nie mile zaskoczony w oddziale :) Edit: Podziękował dobra Kobieto i do tego Wiślaczko :) |
Cytat:
tabela opłat i prowizji Alior Banku |
Cytat:
Moja siostra robila tam 3 lata temu chrzciny córki, wszystko wypadlo dobrze, ładnie wszystko zorganizowane bylo. |
Cytat:
|
Orientuje się ktoś może, jaka jest kara za jazdę na bilecie ulgowym, bez ważnej legitymacji? Mam bilet semestralny, na karcie uczelnianej a naklejkę dostanę dopiero w przyszłym tygodniu. A wiem, że w pierwszych dniach zawsze sprawdzają ważność. Chodzi o MPK rzecz jasna.
|
Z tego co kojarzę to stówa bo to po prostu przejazd bez ważnego biletu.
A. Jak dostaniesz karę, a nie długo później będziesz miał naklejkę to jedź na ulicę Wawrzyńca do MPK, zapewne Ci anulują i zapłacisz 5zł ;-) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:01. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl