Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

dj_ibutti 19.10.2010 13:14

Noo jak na 8 dni, to postęp zajebisty...

ksero87 19.10.2010 13:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marceli_szpak (Post 995884)
Krzykaczom proponuję taką prostą zabawę z lat dziecięcych...:>

http://img251.imageshack.us/img251/2755/szczegya.jpg

Nie chcę nikogo bronić, ale mówienie że nic się nie dzieje (bo rzeczywiście mogłoby się dziać szybciej) jest po prostu niesprawiedliwe...

znalazłem jedną: trochę więcej krzesełek.. jak będą tak szybko układać te krzesełka to może zdążą przed startem nowego sezonu..

Marceli_szpak 19.10.2010 13:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ksero87 (Post 995901)
znalazłem jedną: trochę więcej krzesełek...

no niestety na tym etapie, nic więcej wizualnego z tej kamerki nie da się uchwycić..

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 995899)
Noo jak na 8 dni, to postęp zajebisty...

...minus dwa dni weekendu :lol:

RLY 19.10.2010 13:33

Dodatkow chyba barierki sie pojawily

Semper Fidelis 1985 19.10.2010 13:38

jak majster nie goni to po co się mają śpieszyć? sie robiło na budowie to efekty były podobne, majster gdzieś pojechał to do sklepu po browar, szlug i robota "szła" ważne że dniówka leci :D

Donki 19.10.2010 14:01

Mógłby ktos zapodac zdjecie krzesełka vip-owskiego ?

Matejas_ 19.10.2010 14:32

http://img219.imageshack.us/img219/607/tryb.png
http://img543.imageshack.us/img543/9...1308h13m27.png

Tutaj widać różnice... że popieprzyła im się szachownica i przekręcali konstrukcje :)

yareq 19.10.2010 14:34

http://img709.imageshack.us/img709/2677/szczegya2.jpg
przepraszam, nie mogłem się powstrzymać :)

Matejas_ 19.10.2010 15:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 995924)
Mógłby ktos zapodac zdjecie krzesełka vip-owskiego ?

http://lh6.ggpht.com/_L-BTG4Y5iGo/TG...0/IMG_1807.JPG

Donki 19.10.2010 15:19

Matejas_ chodzi mi o krzesełka/fotele jakie bedą na trybunie AiB bo podobno zostały wybrane a zdjecia nie ma :/

Mario Nh 19.10.2010 15:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Matejas_ (Post 995958)

Betonik ładny, czy oszlifowany?

Matejas_ 19.10.2010 16:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 995967)
Matejas_ chodzi mi o krzesełka/fotele jakie bedą na trybunie AiB bo podobno zostały wybrane a zdjecia nie ma :/

A to przepraszam :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 995977)
Betonik ładny, czy oszlifowany?

Ani jedno ani drugie... schylasz się a tu się beton, podnosisz głowę i szpeci instalacja w rynienkach oraz goły beton! Dla mnie na VIP powinny być wyłożone ścianki i stopnice gresem i czymś obłożone te betony nad głową!

Ogólnie konstrukcja betonowa zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz obiektu wymaga pielęgnacji! W środku szlifowanie i malowanie może i obleci, ale na zewnątrz nie ma bata... musi być czymś obłożona! Żadna hydroizolacja nie wytrzyma więcej niż kilka lat!

Choć jak to powiedział znany architekt... czasem w takim kolosie musi być coś z Picassa - coś co wzbudza podziw, zachwyt, a jednocześnie wkur... i odrazę! Z czasem to docenimy :)

rabi86 19.10.2010 16:34

Donki
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri..._na_zachodzie/

Tutaj masz na zdjęciach krzesełka dla dziennikarzy, vipowskie i jakieś jeszcze. Ale które są które to nie wiem.
Był kiedyś jeszcze artykuł do tych zdjęć ale teraz nie mogę znaleźć.

Donki 19.10.2010 16:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rabi86 (Post 996006)
Donki
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri..._na_zachodzie/

Tutaj masz na zdjęciach krzesełka dla dziennikarzy, vipowskie i jakieś jeszcze. Ale które są które to nie wiem.
Był kiedyś jeszcze artykuł do tych zdjęć ale teraz nie mogę znaleźć.

Dzieki, na tym zdjeciu są chyba jeszcze inne krzesełka, mam racje ?
http://galeria.wislakrakow.com/20101018/tb/19.jpg

rabi86 19.10.2010 16:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 996013)
Dzieki, na tym zdjeciu są chyba jeszcze inne krzesełka, mam racje ?
http://galeria.wislakrakow.com/20101018/tb/19.jpg

Jakieś są. Z naszym wykonawcą to nigdy nie wiadomo.

PiotrG 19.10.2010 17:07

krzesełka na zachodniej będą prawdopodobnie w 4 różnych wersjach:
- dla zwykłych widzów
- dla prasy
- dla VIPów z dolnego poziomu trybun
- dla VIPów z balkonów skyboxów i loży prezydenckiej.
Nie liczę stanowisk komentatorów.

Wojtas 19.10.2010 23:04

Z lozy dla Vipw najbardziej podoba mi sie ten beton,jest klasa sama w sobie ,dla vipów :lol:

oglolnie ten stadion tak pobieznie to jest fajny,ale jak juz tak glebiej poszperac ............

dostuffca 20.10.2010 09:36

Czy odpowiedzi na interpelację dalej nie ma? Info, że miasto potrzebuje więcej czasu jest z 22 września...

emailowiec 20.10.2010 09:36

Mostostal Warszawa (nie Polimex) dokończy budowę trybuny północnej.

http://zikit.krakow.pl/sprawy-urzedo...prawy-27ix2010

Były dwie oferty, ale jedną odrzucono. Pewnie będzie odwołanie.

AMF 20.10.2010 10:25

nastepne 16 baniek... w pyte to jest ze ta trybuna w sumie bedzie kosztowała prawie tyle co cały stadion Arki...

PAC 20.10.2010 10:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emailowiec (Post 996260)
Mostostal Warszawa (nie Polimex) dokończy budowę trybuny północnej.

http://zikit.krakow.pl/sprawy-urzedo...prawy-27ix2010

Były dwie oferty, ale jedną odrzucono. Pewnie będzie odwołanie.

W końcu podali, ja jednak mam nadzieje że nie będzie odwołania i prace szybko ruszą. Liczę na to że ten Mostostal zrobi to jakoś sprawnie.

DominoForza 20.10.2010 10:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AMF (Post 996279)
nastepne 16 baniek... w pyte to jest ze ta trybuna w sumie bedzie kosztowała prawie tyle co cały stadion Arki...

ktos dobra lewizne zrobil na naszym stadionie ,co tu ukrywac ;)

dj_ibutti 20.10.2010 10:43

Wolelibyście taki "stadion" jak będzie mieć Arka? Nie rozśmieszajcie mnie, bo ja wolę taką jedną trybunę od tego ich kurnika.

Bartii 20.10.2010 10:45

Nareszcie jakis wynik, cieszy mnie ze w koncu jakas inna firma sie tym zajmie.. ale te 16 mln.. :/

Ela 20.10.2010 11:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AMF (Post 996279)
nastepne 16 baniek... w pyte to jest ze ta trybuna w sumie bedzie kosztowała prawie tyle co cały stadion Arki...

Stadion Arki to wyjątkowe badziewie i prowizorka.
Nawet jak na standardy polskiej ligi.

p.s.
Podobno konkurs na halę Wisły cieszy się dość sporym zainteresowaniem biur architektonicznych :-)

Donson 20.10.2010 11:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PAC (Post 996282)
W końcu podali, ja jednak mam nadzieje że nie będzie odwołania i prace szybko ruszą. Liczę na to że ten Mostostal zrobi to jakoś sprawnie.

Za ten Mostostal ręczę - a wiem co mówię;)

kolarz90 20.10.2010 12:03

To w takim razie starczy na te telebimy? Chyba mieli je kupić jak wystarczy kasy z przetargu na północną, jeśli nie to poprawcie mnie.

PiotrG 20.10.2010 12:07

Ten Mostostal między innymi wyleciał z budowy stadionu we Wrocławiu, bo zrobili półroczne opóźnienie.
W każdym razie jak zrobią to zaplecze w 4-6 miesięcy to będzie to dobrym wynikiem, ważne że wreszcie jest jakakolwiek informacja. Teraz tylko czekać na podpisanie umowy...

Pero 20.10.2010 12:07

Swoją drogą trochę dziwne że zgłosiły się tylko 2 firmy. Jak wygląda sprawa z terminami na wykonanie telebimów?? Kiedy rozstrzygnięcie?

QBAS 20.10.2010 12:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donson (Post 996315)
Za ten Mostostal ręczę - a wiem co mówię;)

Obyś miał rację.. Niech pokażą co to znaczy praca terminowa i solidna.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl