![]() |
Noo jak na 8 dni, to postęp zajebisty...
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Dodatkow chyba barierki sie pojawily
|
jak majster nie goni to po co się mają śpieszyć? sie robiło na budowie to efekty były podobne, majster gdzieś pojechał to do sklepu po browar, szlug i robota "szła" ważne że dniówka leci :D
|
Mógłby ktos zapodac zdjecie krzesełka vip-owskiego ?
|
http://img219.imageshack.us/img219/607/tryb.png
http://img543.imageshack.us/img543/9...1308h13m27.png Tutaj widać różnice... że popieprzyła im się szachownica i przekręcali konstrukcje :) |
http://img709.imageshack.us/img709/2677/szczegya2.jpg
przepraszam, nie mogłem się powstrzymać :) |
Cytat:
|
Matejas_ chodzi mi o krzesełka/fotele jakie bedą na trybunie AiB bo podobno zostały wybrane a zdjecia nie ma :/
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Ogólnie konstrukcja betonowa zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz obiektu wymaga pielęgnacji! W środku szlifowanie i malowanie może i obleci, ale na zewnątrz nie ma bata... musi być czymś obłożona! Żadna hydroizolacja nie wytrzyma więcej niż kilka lat! Choć jak to powiedział znany architekt... czasem w takim kolosie musi być coś z Picassa - coś co wzbudza podziw, zachwyt, a jednocześnie wkur... i odrazę! Z czasem to docenimy :) |
Donki
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri..._na_zachodzie/ Tutaj masz na zdjęciach krzesełka dla dziennikarzy, vipowskie i jakieś jeszcze. Ale które są które to nie wiem. Był kiedyś jeszcze artykuł do tych zdjęć ale teraz nie mogę znaleźć. |
Cytat:
http://galeria.wislakrakow.com/20101018/tb/19.jpg |
Cytat:
|
krzesełka na zachodniej będą prawdopodobnie w 4 różnych wersjach:
- dla zwykłych widzów - dla prasy - dla VIPów z dolnego poziomu trybun - dla VIPów z balkonów skyboxów i loży prezydenckiej. Nie liczę stanowisk komentatorów. |
Z lozy dla Vipw najbardziej podoba mi sie ten beton,jest klasa sama w sobie ,dla vipów :lol:
oglolnie ten stadion tak pobieznie to jest fajny,ale jak juz tak glebiej poszperac ............ |
Czy odpowiedzi na interpelację dalej nie ma? Info, że miasto potrzebuje więcej czasu jest z 22 września...
|
Mostostal Warszawa (nie Polimex) dokończy budowę trybuny północnej.
http://zikit.krakow.pl/sprawy-urzedo...prawy-27ix2010 Były dwie oferty, ale jedną odrzucono. Pewnie będzie odwołanie. |
nastepne 16 baniek... w pyte to jest ze ta trybuna w sumie bedzie kosztowała prawie tyle co cały stadion Arki...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Wolelibyście taki "stadion" jak będzie mieć Arka? Nie rozśmieszajcie mnie, bo ja wolę taką jedną trybunę od tego ich kurnika.
|
Nareszcie jakis wynik, cieszy mnie ze w koncu jakas inna firma sie tym zajmie.. ale te 16 mln.. :/
|
Cytat:
Nawet jak na standardy polskiej ligi. p.s. Podobno konkurs na halę Wisły cieszy się dość sporym zainteresowaniem biur architektonicznych :-) |
Cytat:
|
To w takim razie starczy na te telebimy? Chyba mieli je kupić jak wystarczy kasy z przetargu na północną, jeśli nie to poprawcie mnie.
|
Ten Mostostal między innymi wyleciał z budowy stadionu we Wrocławiu, bo zrobili półroczne opóźnienie.
W każdym razie jak zrobią to zaplecze w 4-6 miesięcy to będzie to dobrym wynikiem, ważne że wreszcie jest jakakolwiek informacja. Teraz tylko czekać na podpisanie umowy... |
Swoją drogą trochę dziwne że zgłosiły się tylko 2 firmy. Jak wygląda sprawa z terminami na wykonanie telebimów?? Kiedy rozstrzygnięcie?
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl