Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Karherop 25.06.2024 08:10

A ogladaliscie mecze Łecznej?

Klemenz to ten sam poziom do Uryga, może z trochę lepsza dynamika i timingiem wyskoku. Po prostu grał też w lepiej ustawionym taktycznie zespole gdzie 3/4 zespołu nie wychodziło do akcji ofensywnych. Nie grając w wysoko ustawionej obronie i mając za plecami Gostomskiego babole łatwiej było ukryć, co nawet w ostatniej kolejce z Tychami mogły przesadzić o wypadnięciu z barazy.

https://youtu.be/NiZ5PunUgqw?si=GEwTFPdJxLxB6uyk
Babol z 30 minuty do oceny

Witalis 25.06.2024 09:03

Środek Klemenz-Uryga, ale by to żarło.



Jeszcze Głowacki jako trzeci obrońca środkowy i liga oldboyów nasza.

Patryko 25.06.2024 09:11

Dajcie spokój z Klemenzem, to jest nieco młodsza wersja Alana. Obaj mają tą samą wadę - brak szybkości, aczkolwiek Alan w sprincie na 60 m byłby chyba jeszcze wolniejszy niż Lukas.
Obaj potrafią też odjebać akcję taką, że zęby wypadają (Klemenz np. akcja zlinkowana przez Karheropa, Alan choćby akcja z GKSem z tej samej kategorii - niechlujne podanie na odległość 4 metrów).

emjot 26.06.2024 10:45

no to tatuś świetnie pokierował karierą młodego Buksy
po transferze do Genoi i odbiciu się od ligi włoskiej i wypożyczeniach do Belgii i Austrii
wraca do Polski

do Zabrza i to ma być transfer definitywny, znaczy Włosi postawili krzyżyk na młodym zdolnym
cóż
gratulacje wyborów
były świetne

ps. staty z ligi austriackiej: 32 mecze 1 gol 2 asysty. Napastnika....

Witalis 26.06.2024 12:06

U nas zapowiadał się fajnie. Widocznie był to jednak przebłysk formy, a nie talentu.

azor 26.06.2024 13:42

ależ się zaraz trio Markus/Drozd/Wolfy odpali :)

emjot 26.06.2024 13:45

syn Piotra Brożka, Maciej podpisał kontrakt z Puszczą Niepołomice



https://gazetakrakowska.pl/podpisal-...ar/c2-18634629

środkowy pomocnik, grał też w Zieleńczance i Garbarni.

Jaroo1 26.06.2024 14:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1627830)
ależ się zaraz trio Markus/Drozd/Wolfy odpali :)

No powinni się zesrać z w....ienia, że Buksie lepiej szlo z PMSami w zapyziałej polskiej lidze niż u wielkich trenejro zagranicznych, w wielkim profesjonalnym świecie, wśród samych profesjonalistów w drużynie a nie jakichś smierdzacych demotywijacych i bagnistych polaczkach.

No ale wiadomo, pojechał Polaczek pokraka za granicę, trenowac się nie chciało, myślał że tam też bagienko jest i będzie grał czy z formą czy bez, jak u PMSow i dlatego tak to się skończyło.

Drozd 26.06.2024 16:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1627834)
No powinni się zesrać z w....ienia, że Buksie lepiej szlo z PMSami w zapyziałej polskiej lidze niż u wielkich trenejro zagranicznych, w wielkim profesjonalnym świecie, wśród samych profesjonalistów w drużynie a nie jakichś smierdzacych demotywijacych i bagnistych polaczkach.

No ale wiadomo, pojechał Polaczek pokraka za granicę, trenowac się nie chciało, myślał że tam też bagienko jest i będzie grał czy z formą czy bez, jak u PMSow i dlatego tak to się skończyło.

Buksie bagienko pop.... w głowie, zresztą podobnie jak Krzyżanowskiemu, a że bez głowy się nie da to efekt był wiadomy. Więc jest to kolejny dowód skali patologii naszej piłkarskiej rzeczywistości.

Dlatego każdy element z zewnątrz czy to będzie trener, dyrektor sportowy, prezes czy właściciel to jest nadzieja na progres. W związku z tym będzie przez bagienko zwalczany w każdy możliwy sposób.

Jaroo1 26.06.2024 16:45

No dokładnie. Tak jak pisałem, wyjechał dzieciak bez ambicji za granicę, przeżarty bagienkiem i myślał że świat zawojuje. Won spowrotem do ligi PMSow i nara.

gizmowisla 26.06.2024 20:02

ja bym z tego Buksy tak nie szydzil , chlopak przynajmniej pokopie w ekstraklasie - czyli tam gdzie my nie bediemy grali dddddlllluuuuugggoooo

Witalis 26.06.2024 20:38

Jeśli Brożek wolał wysłać syna do Puszczy niż do Wisły, to nie świadczy to najlepiej o Wiśle.

azor 26.06.2024 20:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Witalis (Post 1627851)
Jeśli Brożek wolał wysłać syna do Puszczy niż do Wisły, to nie świadczy to najlepiej o Wiśle.

Jeden z królewskich klakierów już rozprzestrzenia na tt teorie(przez niego uznana za fakt), iż po prostu z Zielonek jest bliżej do Niepołomic :) true story

Drozd 26.06.2024 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1627843)
No dokładnie. Tak jak pisałem, wyjechał dzieciak bez ambicji za granicę, przeżarty bagienkiem i myślał że świat zawojuje. Won spowrotem do ligi PMSow i nara.

Dlaczego Won ojkofobie, niech tam zostanie kto mu każe wracać? Taki talent przecież.

Teraz będzie szukał u nas frajera z pomocą bagienka. Jako młody ale już doświadczony :).

sevenheaven 26.06.2024 23:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Witalis (Post 1627851)
Jeśli Brożek wolał wysłać syna do Puszczy niż do Wisły, to nie świadczy to najlepiej o Wiśle.

a gdyby trafił do Wisły i by nie dojeżdzał to pisalibyscie, że grają po znajomości, więc skończcie peird..

Arkadiusz.Czerepach 27.06.2024 00:11

na młodym Buksie nie ma co stawiać krzyżyka, starszy też najpierw odbił się od zachodu , pokopał w Lubinie i Szczecinie , a teraz kosi hajsy w poważnym klubie i strzela gole na euro ...

Karherop 27.06.2024 07:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1627852)
Jeden z królewskich klakierów już rozprzestrzenia na tt teorie(przez niego uznana za fakt), iż po prostu z Zielonek jest bliżej do Niepołomic :) true story

A trasa Zielonki - Myślenice jak Ci wyszła.:>

Afera z niczego. Żeby to chociaż chodziło o syna Pawła, który pracuje dla Wisły, a nie jego brata który związków z nami obecnie z tym nie ma żadnych (poza kopaniem w oldboyach).

emjot 27.06.2024 07:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1627865)
na młodym Buksie nie ma co stawiać krzyżyka, starszy też najpierw odbił się od zachodu , pokopał w Lubinie i Szczecinie , a teraz kosi hajsy w poważnym klubie i strzela gole na euro ...

no chyba nie do końca
Adam przez rok terminował w juniorach Novary Calcio i wrócił do Polski
a Aleksander przez trzy sezony zwiedzał Włochy, Belgię i Austrię (tylko w Genoi przez chwilę grał w juniorach) grając i trenując w seniorach
moim zdaniem skala odbicia od zachodu młodego B. jest znacznie większa

i jeden i drugi wyjechali za wcześnie
widocznie tatuś chciał szybko spieniężyć ich talenty

Patryko 27.06.2024 08:11

A może ten młody Brożek jest po prostu leszczem? Wujek, będący w zasadzie jedynym skautem Wisły, wypuściłby z rąk taki diament?

azor 27.06.2024 08:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1627870)
A trasa Zielonki - Myślenice jak Ci wyszła.:>

Afera z niczego. Żeby to chociaż chodziło o syna Pawła, który pracuje dla Wisły, a nie jego brata który związków z nami obecnie z tym nie ma żadnych (poza kopaniem w oldboyach).

Ale gdzie Ty tu widzisz aferę Ot stwierdzenie faktu, że facet wolał inny klub niż Wisła, a niepotrzebnie do tego dopisywane są .......ety o odległości na treningi. Zwłaszcza że Myślenice zaczynają się od u-17, do tego momentu treningi dzieciaków są w Krakowie.

Jak dla mnie to młody Brożek może nawet w pasiakach grać, co mi do tego.

Witalis 27.06.2024 08:16

Brednie.


W Wiślackiej akademii znalazło się swojego czasu miejsce dla syna Kuźby, a ostatnio Kiko. Nikt nie miał o to pretensji. Biorąc pod uwagę, jak działa/ła nasza akademia naprawdę nic złego się w związku z tym nie działało. Oni nie zabierali miejsca młodemu brylantowi wyscautowanemu na wiejskim boisku.


Skoro młody Brożek poszedł do Niepołomic, znaczy to tylko tyle, że w klubie są kwasy.

swiety37 27.06.2024 08:29

Może po prostu woli sobie pokopać rekreacyjnie, bez presji w Niepołomicach z planem na przyszłość innym niż piłka nożna?

Może po prostu nie chce jechać na nazwisku i woli zapracować na siebie bez posądzeń o znajomości?

Może po prostu znacząco odstaje od rówieśników z naszej akademii? itd itp...

Karherop 27.06.2024 08:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1627872)
A może ten młody Brożek jest po prostu leszczem? Wujek, będący w zasadzie jedynym skautem Wisły, wypuściłby z rąk taki diament?

I w tym jest zapewne najwięcej prawdy. To że nie chciał się pchać gdzieś w Kraków to pewnie już kwestia lokalizacyjna.

doktor granat 27.06.2024 10:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 1627871)
no chyba nie do końca
Adam przez rok terminował w juniorach Novary Calcio i wrócił do Polski
a Aleksander przez trzy sezony zwiedzał Włochy, Belgię i Austrię (tylko w Genoi przez chwilę grał w juniorach) grając i trenując w seniorach
moim zdaniem skala odbicia od zachodu młodego B. jest znacznie większa

i jeden i drugi wyjechali za wcześnie
widocznie tatuś chciał szybko spieniężyć ich talenty

Zaczyna niemalże od zera w wieku 21 lat.
Co do terminu wyjazdu to moim zdaniem akurat Aleksandra należało wysłać w świat od razu po tym jak strzelił te 4 gole w lidze w wieku 16/17. Wisła by coś zarobiła no i może jemu by się wcześniej udało trafić w miejsce w którym może mógłby uzupełnić braki i gdzieś coś grać.
Po covidzie to nawet w Wiśle był kiepski, a co tu mówić o Zachodzie.

emjot 28.06.2024 09:04

Sobol w Widzewie.
Nie wróżę powodzenia, ale będę się przyglądał z ciekawością

emjot 28.06.2024 09:17

Buksa oficjalnie w GZ na 3 lata

Watts 28.06.2024 09:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Futbol Małopolska
Rafał Boguski zagra w ataku z Piotrem Brożkiem! Takie wnioski płyną z komunikatu wydanego przez Świt Krzeszowice informującego o zatrudnieniu w roli grającego trenera właśnie Rafała Boguskiego. Zastąpi na tym stanowisku Zdzisława Janika, który w ostatnim czasie zakończył swoją dwuletnią pracę dla tego klubu.

https://futmal.pl/news/boguski-graja...em-w-okregowce

azor 04.07.2024 10:58

https://youtu.be/bWSr3TMBEKk?si=Mo9OTROhNXqXTM-a

Fajny wywiad z Żyro - min. o Rude, Jarku i o tym, że Sapala jest ziomkiem z Szalonym reporterem, co chyba nikogo nie dziwi ;)

Revolver 10.07.2024 14:50

Ciekawostka: Adrian Gula został trenerem Apollonu Limassol - siódmej drużyny cypryjskiej pierwszej ligi w sezonie 23/24.

Witalis 10.07.2024 16:47

Który kiedyś trenował Engel, a grał tam Kosowski.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl