![]() |
A ogladaliscie mecze Łecznej?
Klemenz to ten sam poziom do Uryga, może z trochę lepsza dynamika i timingiem wyskoku. Po prostu grał też w lepiej ustawionym taktycznie zespole gdzie 3/4 zespołu nie wychodziło do akcji ofensywnych. Nie grając w wysoko ustawionej obronie i mając za plecami Gostomskiego babole łatwiej było ukryć, co nawet w ostatniej kolejce z Tychami mogły przesadzić o wypadnięciu z barazy. https://youtu.be/NiZ5PunUgqw?si=GEwTFPdJxLxB6uyk Babol z 30 minuty do oceny |
Środek Klemenz-Uryga, ale by to żarło.
Jeszcze Głowacki jako trzeci obrońca środkowy i liga oldboyów nasza. |
Dajcie spokój z Klemenzem, to jest nieco młodsza wersja Alana. Obaj mają tą samą wadę - brak szybkości, aczkolwiek Alan w sprincie na 60 m byłby chyba jeszcze wolniejszy niż Lukas.
Obaj potrafią też odjebać akcję taką, że zęby wypadają (Klemenz np. akcja zlinkowana przez Karheropa, Alan choćby akcja z GKSem z tej samej kategorii - niechlujne podanie na odległość 4 metrów). |
no to tatuś świetnie pokierował karierą młodego Buksy
po transferze do Genoi i odbiciu się od ligi włoskiej i wypożyczeniach do Belgii i Austrii wraca do Polski do Zabrza i to ma być transfer definitywny, znaczy Włosi postawili krzyżyk na młodym zdolnym cóż gratulacje wyborów były świetne ps. staty z ligi austriackiej: 32 mecze 1 gol 2 asysty. Napastnika.... |
U nas zapowiadał się fajnie. Widocznie był to jednak przebłysk formy, a nie talentu.
|
ależ się zaraz trio Markus/Drozd/Wolfy odpali :)
|
syn Piotra Brożka, Maciej podpisał kontrakt z Puszczą Niepołomice
https://gazetakrakowska.pl/podpisal-...ar/c2-18634629 środkowy pomocnik, grał też w Zieleńczance i Garbarni. |
Cytat:
No ale wiadomo, pojechał Polaczek pokraka za granicę, trenowac się nie chciało, myślał że tam też bagienko jest i będzie grał czy z formą czy bez, jak u PMSow i dlatego tak to się skończyło. |
Cytat:
Dlatego każdy element z zewnątrz czy to będzie trener, dyrektor sportowy, prezes czy właściciel to jest nadzieja na progres. W związku z tym będzie przez bagienko zwalczany w każdy możliwy sposób. |
No dokładnie. Tak jak pisałem, wyjechał dzieciak bez ambicji za granicę, przeżarty bagienkiem i myślał że świat zawojuje. Won spowrotem do ligi PMSow i nara.
|
ja bym z tego Buksy tak nie szydzil , chlopak przynajmniej pokopie w ekstraklasie - czyli tam gdzie my nie bediemy grali dddddlllluuuuugggoooo
|
Jeśli Brożek wolał wysłać syna do Puszczy niż do Wisły, to nie świadczy to najlepiej o Wiśle.
|
Cytat:
|
Cytat:
Teraz będzie szukał u nas frajera z pomocą bagienka. Jako młody ale już doświadczony :). |
Cytat:
|
na młodym Buksie nie ma co stawiać krzyżyka, starszy też najpierw odbił się od zachodu , pokopał w Lubinie i Szczecinie , a teraz kosi hajsy w poważnym klubie i strzela gole na euro ...
|
Cytat:
Afera z niczego. Żeby to chociaż chodziło o syna Pawła, który pracuje dla Wisły, a nie jego brata który związków z nami obecnie z tym nie ma żadnych (poza kopaniem w oldboyach). |
Cytat:
Adam przez rok terminował w juniorach Novary Calcio i wrócił do Polski a Aleksander przez trzy sezony zwiedzał Włochy, Belgię i Austrię (tylko w Genoi przez chwilę grał w juniorach) grając i trenując w seniorach moim zdaniem skala odbicia od zachodu młodego B. jest znacznie większa i jeden i drugi wyjechali za wcześnie widocznie tatuś chciał szybko spieniężyć ich talenty |
A może ten młody Brożek jest po prostu leszczem? Wujek, będący w zasadzie jedynym skautem Wisły, wypuściłby z rąk taki diament?
|
Cytat:
Jak dla mnie to młody Brożek może nawet w pasiakach grać, co mi do tego. |
Brednie.
W Wiślackiej akademii znalazło się swojego czasu miejsce dla syna Kuźby, a ostatnio Kiko. Nikt nie miał o to pretensji. Biorąc pod uwagę, jak działa/ła nasza akademia naprawdę nic złego się w związku z tym nie działało. Oni nie zabierali miejsca młodemu brylantowi wyscautowanemu na wiejskim boisku. Skoro młody Brożek poszedł do Niepołomic, znaczy to tylko tyle, że w klubie są kwasy. |
Może po prostu woli sobie pokopać rekreacyjnie, bez presji w Niepołomicach z planem na przyszłość innym niż piłka nożna?
Może po prostu nie chce jechać na nazwisku i woli zapracować na siebie bez posądzeń o znajomości? Może po prostu znacząco odstaje od rówieśników z naszej akademii? itd itp... |
Cytat:
|
Cytat:
Co do terminu wyjazdu to moim zdaniem akurat Aleksandra należało wysłać w świat od razu po tym jak strzelił te 4 gole w lidze w wieku 16/17. Wisła by coś zarobiła no i może jemu by się wcześniej udało trafić w miejsce w którym może mógłby uzupełnić braki i gdzieś coś grać. Po covidzie to nawet w Wiśle był kiepski, a co tu mówić o Zachodzie. |
Sobol w Widzewie.
Nie wróżę powodzenia, ale będę się przyglądał z ciekawością |
Buksa oficjalnie w GZ na 3 lata
|
Cytat:
|
https://youtu.be/bWSr3TMBEKk?si=Mo9OTROhNXqXTM-a
Fajny wywiad z Żyro - min. o Rude, Jarku i o tym, że Sapala jest ziomkiem z Szalonym reporterem, co chyba nikogo nie dziwi ;) |
Ciekawostka: Adrian Gula został trenerem Apollonu Limassol - siódmej drużyny cypryjskiej pierwszej ligi w sezonie 23/24.
|
Który kiedyś trenował Engel, a grał tam Kosowski.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl