![]() |
Cytat:
Dobrze wiedzieć :] |
Cytat:
|
Cytat:
Po drugie, nie sądzę żeby takie oświadczenie było potrzebne, bo zaraz będą musieli się odcinać od każdego napisu na byle bloku w Krakowie. |
Powstanie tych napisów to czysty zbieg okoliczności.
|
^^ Ale tu nie chodzi o jakiś bazgrol na bloku czy w szkolnym kiblu ale o to, że ucierpiała infrastruktura klubu. Nie chodzi o odcinanie się od samego napisu i treści ale odcięcie się od niszczenia klubowej infrastruktury. Na takie oświadczenie nie trzeba godziny czy dwóch.
|
najbardziej ucierpiał wizerunek. napisy zostały namalowane na tle bannerów sponsorskich i to w kulminacyjnym momencie szukania sponsora
|
Dla mnie ten kto niszczy mienie klubu nigdy ale to nigdy nie powinien nazwać siębie kibicem. To bezmózgi gnojek.
Cytat:
Cytat:
Jak chesz podważać podstawy logiki to możesz, tylko po co tworzyć logikę alternatwyną? |
Taa nie zawsze coś bardziej prawdopodobne jest prawdziwe. A brzytwa Ockhama to nie logika a przydatny schemat rozumowania, nie mieszaj tego.
(przeczytaj link który sam zamieściłeś) Ale zgadzam się że pierwsze podejrzenia można skierować na niechętnych Bednarzowi kibiców. Natomiast nie wiem czemu niby SKWK miałby za tym stać? Co SKWK miałby tym zyskać? |
Momentami mam wrażenie że zalatuje tu ruską propagandą...
|
Cytat:
Wątpię że nabazgrał napisy Pan Wawro, natomiast tłumaczenie że SKWK jest 'czyste' jest równie ciekawe jak brak ingerencjii wojsk rosyjskich na Ukrainie. Wszystko zrobiły zielone ludki. Więc kto jest stronnikiem SKWK wierzy w malujące zielone ludki niezależne organizacyjnie od stowarzyszenia ale całkowicie z nim zgodne ideogogicznie. Co do części merytorycznej - dzięki, będe pamiętać. :) Cytat:
|
Nie wiedziałem gdzie to wkleić, ale chyba tu będzie najlepiej. http://www.pzpn.pl/public/system/fil...APORT_PZPN.pdf
Tyle było psioczenia na nasz stadion a nie wygląda aż tak źle w poszczególnych rankingach. Chyba poniżej "zieleni" nie zeszliśmy. |
Cytat:
To jak to musi wyglądać na innych stadionach :D |
Na pewno mamy maxa za "zarządzanie kolejkami kibiców ustawiających się przed bufetami" i "dostępny asortyment" :D
Chyba oceniali tylko bufety dla vipów. |
Jak to wygląda na innych stadionach można dowiedzieć się jeżdząc na wyjazdy. Nie dziwi więc tak dobra ocena naszego stadionu w tej kwesti.
|
Nawet starsze zachodnie stadiony mogą się schować przy Tym co jest u Nas.
|
Ciekawe gdzie są obecnie Ci dziennikarze i kibice, którzy nazywali stadion Wisły " Budą dla psa". ??
Przypomnę, ze w/g ich badań opinii oraz rankingów, stadion Wisły zajął ostatnie miejsce w Polsce. Czy stać ich będzie teraz na przeprosiny ?? Czy ktoś wyrówna straty wizerunkowe Wiśle ?? Profesjonalny ranking wskazuje na miejsce Wisły na podium, powyżej stadionu marzeń z Łazienkowskiej, pod każdym względem, nawet obsługi dziennikarzy czy kibiców. Mówię wypad ze stadionu Wisły, wszystkim ignorantom a zwłaszcza szydercom, stawiającym swoje prywatne estetyczne gusty nad jakość wnętrza. Ja tam wolę moją Wisłę za jej wartości a moda przemija szybko i niejednokrotnie po czasie bardziej podziwiamy rzeczy starsze od tej szybko przemijającej mody. |
Cytat:
|
Cytat:
Ale jakiś matoł zaczął nadawać reszta podchwyciła i wszystko źle. Są problemy z przestrzenią komercyjną jednak sądzę że one wynikają w dużej mierze z podejścia SA do tego aspektu i braku profesjonalizmu w klubie który eufemistycznie powiem nie pomaga. Tyle złego zostało powiedziane i napisane że niestety straty wtedy poniesione są dziś nie do odrobienia. Zresztą dla mnie ta sytuacja jest analogiczna z ZIO w Krakowie. Też zakłamano sytuację do granic przyzwoitości a później efekt było widać w głosowaniu, dla mnie osobiście okłamanych i zmanipulowanych ludzi. |
Nasz stadion ma przede wszystkim fatalny PR a wszystko przez takie akcje jak uszkodzony dach czy pękające szyby media to podłapują i wyolbrzymiają. Oczywiście swoje wady( nawet wiele) ma ale jest dużo lepiej niż sie zapowiadało zaraz po oddaniu. Problem polega na tym że stadion ma opinie jaką ma wygląda jak wygląda a te dwie kwestie sprawiają że mało która firma chce być z nim kojarzona
|
Problemem tego stadionu głównie jest wygląd z zewnątrz a dokładnie surowy beton.
|
Cytat:
Wciąż nie daje Ci do myślenia sytuacja, w której miastu, będącemu: - inwestorem, - właścicielem, - operatorem obiektu nie opłaca się przenieść swoich wydziałów do przestrzeni biurowej stadionu, bo koszty wynajmu i utrzymania przestrzeni biurowej gdzie indziej są wielokrotnie niższe? |
Cytat:
Chodzi mi bardziej o takie podejście jak zaprezentowały parchy. Zaangażowali się na etapie projektów i wykonawstwa. Wiedzieli czym dysponują, jak chcą to zagospodarować ogólnie mieli biznes plan na to miejsce. SA a wcześniej SSA u nas miała na temat centralnie wyjebane, nawet na sprawy dla nich bardzo ważne. Dziś dochodzi do tego bardzo zły PR wokół tego budynku i mamy pełny obraz. Jasne że miasto jest głównym winowajcą tego stanu rzeczy jednak od podmiotu który z budynku miał głównie korzystać osobiście wymagam więcej. Realnie uważam że budynek nie jest tak zły jak to się próbuje przedstawić. Brakuje w działaniach jednak zęba aby temat ruszyć w dobrym kierunku a może nawet nie zęba a samych działań. |
Cytat:
|
Nikt nie chce naprawić dachu na stadionie Wisły
Czytaj więcej: http://www.dziennikpolski24.pl/artykul/3559357,nikt-nie-chce-naprawic-dachu-na-stadionie-wisly,id,t.html |
Od następnego meczu 3-ligowe rezerwy Wisły Kraków występować będą na stadionie Dalinu Myślenice.
- W Krakowie płaciliśmy 4 tys. za wynajem stadionu, a nie mogliśmy mieć przychodów z biletów. Na stadionie Dalinu będzie można sprzedawać bilety. Myślenice obecnie nie mają piłki nożnej, chcielibyśmy aby Myślenice stały się takim wiślackim miastem. Jest tam bardzo dużo kibiców Wisły i przychylny klimat - powiedział prezes Wisły, Ludwik Miętta-Mikołajewicz. |
Cytat:
|
Zlozyl ktos oferty 9 września w przetargu?
|
http://zikit.krakow.pl/sprawy-urzedo...rawy-20vii2014
Postępowanie przeprowadzono w trybie przetargu nieograniczonego. 45.26.00.00-7 (Roboty w zakresie konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczne) 45.26.10.00-4 (Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty) Termin wykonania zamówienia: do 31.10.2014r. Wybrano ofertę: Iwona Radwańska Firma Usługowo-Budowlana DECO ul. Żwirki i Wigury 29, 31-465 Kraków Cena : 299.000,00 zł brutto |
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...acic,id,t.html
Czy ktoś w końcu za to beknie? Od siebie dodam (z góry przepraszam jak ktoś już o tym pisał), że w trakcie meczu z Legią włączył się alarm pożarowy - pani Janina Magnetofon informowała że należy bez paniki opuścić stadion. Ta informacja ogłaszana była przez kilka minut i nikt nie był w stanie tego ogarnąć. Stewardzi też byli zdezorientowani. Całe szczęście, że panika nie wybuchła. Niech ta szopka się już skończy a winnych uwalić, bo wstyd jak nie powiem co... |
Nie!, jak już mają nowy budować to może jakoś ładniejszy? Chociaż trochę?
|
|
Cytat:
a co powiesz o naszych architektach? |
Cytat:
|
Cytat:
|
brzydki jak cholera to jest beton z zaciekami i śladami po szalunkach
|
Wiadomo już co z tą naprawą dachu? Bo zima niedaleko.
|
Cytat:
|
Na szczęście można zrobić wiele z wykończeniem naszej stadionowej elewecji. Czekam, może za 10 lat będzie w mieście atmosfera do tego żeby ten stadion był wizytówką miasta.
|
Cytat:
|
To bierzmy szpreja i będziemy malować.
Tak na poważnie to niestety stadion wygląda jak wygląda i ciężko aby coś się zmieniło, a szkoda. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl