Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

cassius31krakow 18.10.2010 07:43

Wczoraj po godzinie 20. w Radiu Złote Przeboje była rozmowa z Majchowerem.
Włączyłem radio gdy żydokomuch mówił, że to nawet dobrze, bo na otwarcie stadionu miasto planowało koncert muzyczny, ale żaden zespół nie chciał śpiewać na otwartym stadionie w listopadzie*. Więc koncert na otwarcie odbędzie się w maju.
Niestety nie słyszałem początku wypowiedzi, ale po tym co usłyszałem wnioskuję, że wcześniej Majchower zapowiedział, że stadion nie będzie gotowy w listopadzie. Czy ktoś może potwierdzić, czy wcześniej padło stwierdzenie, że stadion nie będzie gotowy w listopadzie?
Poza tym padło stwierdzenie, że opóźnienia w budowie to wina pracowni Obtułowicza, która nie "wyrabiała się" z projektem. Oraz, że miasto przekaże obiekt Wiśle, a Wisła na własną rękę dokooptuje firmę do zarządzania stadionem.


*Ciekawe czy na Sylwestra na rynku nie będzie żadnych występów. Przecież zespoły nie chcą grać już nawet w listopadzie!

dj_ibutti 18.10.2010 09:08

W RMFie ostatnio mówili, że nieoficjalnie się dowiedzieli od wykonawcy, że Wiosna 2011 to termin optymistyczny.

rav 18.10.2010 09:22

Zgadza się. Realniej mówmy o końcu sezonu. Prezydent obiecywał otwarcie stadionu w lipcu. Może dotrzyma słowa. W lipcu 2011.

Arapaho 18.10.2010 09:40

Konkretniej to mowa jest o trybunie północnej. Zachodnią spokojnie skończą do wiosny

QBAS 18.10.2010 12:12

Hej, hej, hej, nie szarżujcie z tym "spokojnie skończą do wiosny"! Jesteśmy w Krakowie, za budowę odpowiada Majchrowski, pamiętajcie o tym ;)

ksero87 18.10.2010 13:07

czy tylko mi się wydaje, czy na trybunie na prawdę nic się nie dzieje ? Krzesełek nie przybywa czy tam ktoś kur*a pracuje ?!

dostuffca 18.10.2010 13:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ksero87 (Post 995470)
czy tylko mi się wydaje, czy na trybunie na prawdę nic się nie dzieje ? Krzesełek nie przybywa czy tam ktoś kur*a pracuje ?!

w taką pogodę? Jak można spokojnie posiedzieć na browarku i popracować na wiosnę? Po co?

ksero87 18.10.2010 13:22

kur*a jakie to Polskie ;/ i wszystko wskazuje na to, że tak właśnie jest ;/ kiedy nie zerknę na kamerce tylko pustki widać i kilku ludzi pałętających się po trybunie bez celu..
Podobno czyta nas ktoś z ZIKiT`u... a więc mój mały apel: ZRÓBCIE COŚ W KOŃCU Z TYM STADIONEM !

Donki 18.10.2010 13:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ksero87 (Post 995476)
kur*a jakie to Polskie ;/ i wszystko wskazuje na to, że tak właśnie jest ;/ kiedy nie zerknę na kamerce tylko pustki widać i kilku ludzi pałętających się po trybunie bez celu..
Podobno czyta nas ktoś z ZIKiT`u... a więc mój mały apel: ZRÓBCIE COŚ W KOŃCU Z TYM STADIONEM !

Eee tam Polskie... na Legii, żydkach i na innych stadionach sie dało, a na Wisłe sie nie da :-P

QBAS 18.10.2010 13:45

Z dedykacją dla Majchrowskiego prezydenta i budowniczych naszej twierdzy ;)
http://www.youtube.com/watch?v=pe42MNDjxTk

rav 18.10.2010 13:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arapaho (Post 995386)
Konkretniej to mowa jest o trybunie północnej. Zachodnią spokojnie skończą do wiosny

Hehe, no tak, ale przecież p. Niedziałkowska pisała, że nie da się uruchomić zachodniej bez północnej, bo mają połączone systemy ;) No to uruchomić północną bez zachodniej pewnie też się nie da ;-)

Arapaho 18.10.2010 14:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rav (Post 995494)
Hehe, no tak, ale przecież p. Niedziałkowska pisała, że nie da się uruchomić zachodniej bez północnej, bo mają połączone systemy ;) No to uruchomić północną bez zachodniej pewnie też się nie da ;-)

Zapomniałem :) Można by książkę wydać bredni które wygadywali p.Brutalna i tow.Majchrowski. Mysle ze sprzedaż byłaby niezła

Markus 18.10.2010 14:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rav (Post 995494)
Hehe, no tak, ale przecież p. Niedziałkowska pisała, że nie da się uruchomić zachodniej bez północnej, bo mają połączone systemy ;) No to uruchomić północną bez zachodniej pewnie też się nie da ;-)

Czyli co w końcu jest z tą trybuną północną Rav? Przetarg unieważniony, bo...?

cassius31krakow 18.10.2010 14:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ksero87 (Post 995476)
kur*a jakie to Polskie ;/ i wszystko wskazuje na to, że tak właśnie jest ;/ kiedy nie zerknę na kamerce tylko pustki widać i kilku ludzi pałętających się po trybunie bez celu..
Podobno czyta nas ktoś z ZIKiT`u... a więc mój mały apel: ZRÓBCIE COŚ W KOŃCU Z TYM STADIONEM !

Spokojnie to tylko... awaria. Joanna "Awaria" Niedziałkowska.

picasso 18.10.2010 17:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 995487)
Eee tam Polskie... na Legii, żydkach i na innych stadionach sie dało, a na Wisłe sie nie da :-P

w Warszawie też już zapowiedzieli dwumiesięczne opóźnienia.jak znam życie na tym pewnie nie koniec.

PiotrG 18.10.2010 18:58

Tylko w Warszawie na wybudowanie trybuny zachodniej mają 8 miesięcy, u nas mieli 12, budowa trwa już 16 a trwać będzie pewnie 20-24...
Do tego ŻADNYCH informacji na temat przetargu na zaplecze północnej... Czyżby moje przewidywania się sprawdziły i nikt się nie zgłosił?

picasso 18.10.2010 19:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiotrG (Post 995649)
Tylko w Warszawie na wybudowanie trybuny zachodniej mają 8 miesięcy, u nas mieli 12, budowa trwa już 16 a trwać będzie pewnie 20-24...
Do tego ŻADNYCH informacji na temat przetargu na zaplecze północnej... Czyżby moje przewidywania się sprawdziły i nikt się nie zgłosił?

wiem,wiem.chodziło mi o to ze innych też w buca z terminami robią.każdy obiecuje gruszki na wierzbie byle tylko wybgrać przetarg a później "jakoś to będzie"

PvD 18.10.2010 19:20

PiotrG podobno zgłosiły się 2 firmy

PiotrG 18.10.2010 19:28

To dlaczego nie ma informacji o otwarciu ofert?

mikereg 18.10.2010 19:30

A skĄd takie info ze siĘ 2 firmy zgŁosiŁy ??

PvD 18.10.2010 19:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiotrG (Post 995666)
To dlaczego nie ma informacji o otwarciu ofert?

nie wiem

Cytat:

A skĄd takie info ze siĘ 2 firmy zgŁosiŁy?
własne

ksero87 18.10.2010 19:52

super.. jak zawsze nic nie wiadomo.. gdyby nie dociekliwość zapewne gówno byśmy wiedzili i widzieli..

Mako 18.10.2010 22:46

Możliwe że jakiś watek pare storn temu opuściem bo ostatnio nie czytam na bieżąco tematu ale na ostatnich 2-3 stronach nikt o tym nie pisał. Chodzi mi o te krzesełka widoczne na zdjęciu z meczu ME.

http://galeria.wislakrakow.com/20101018/tb/19.jpg

To jak sie wydaje testowe krzesełka tylko gdzie mają one być? Na trybunę dla VIP? Prasową? Czy może SkyBoxy?

dj_ibutti 18.10.2010 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ksero87 (Post 995470)
czy tylko mi się wydaje, czy na trybunie na prawdę nic się nie dzieje ? Krzesełek nie przybywa czy tam ktoś kur*a pracuje ?!

Dzisiaj w dwudziestu tesotwali krzesełka VIP, w trakcie meczu MESY. Także, harówka!

ksero87 19.10.2010 07:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 995759)
Dzisiaj w dwudziestu tesotwali krzesełka VIP, w trakcie meczu MESY. Także, harówka!

bardzo ciężka robota.. nie ma co.. musieli się chłopaki porządnie przy tym namęczyć..

fan01 19.10.2010 08:50

Widze nie tylko ja zwrocilem uwage wczoraj na ciezka prace robotnikow... dlatego w relacji na stronie Wisły liczba Widzów powinna pojsc gore o jakies 20-30 osób, bo panowie mieli super dwu-godzinna przerwe w pracy.. dziwi mnie tylko, ze tak jest pewnie na codzien i nikt z tym nic nie robi?

ksero87 19.10.2010 11:10

znowu odpalam sobie kamerkę i znowu nic tam nie robią.. czy na prawdę nie ma komu wziąć za łeb pracowników ?!
jak im się nie chce to niech mi załatwią transport do KRK, jakiś pokój żebym miał gdzie kimać i sam mogę krzesełka montować! szlag mnie trafia..

Donki 19.10.2010 11:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ksero87 (Post 995832)
znowu odpalam sobie kamerkę i znowu nic tam nie robią.. czy na prawdę nie ma komu wziąć za łeb pracowników ?!
jak im się nie chce to niech mi załatwią transport do KRK, jakiś pokój żebym miał gdzie kimać i sam mogę krzesełka montować! szlag mnie trafia..

Myslę, że krzesełka to najmniejszy problem :-/

ksero87 19.10.2010 12:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 995835)
Myslę, że krzesełka to najmniejszy problem :-/

no tak.. ale chociaż za krzesełka by się wzięli jak nic nie robią.. ale kur*a nie ! nawet za 10zł/h pójdę te krzesełka montować nawet przez te jeb*ne 10 godzin.. i pewnie bym to zrobił szybciej niż Ci pseudopracownicy..

Marceli_szpak 19.10.2010 12:55

Krzykaczom proponuję taką prostą zabawę z lat dziecięcych...:>

http://img251.imageshack.us/img251/2755/szczegya.jpg

Nie chcę nikogo bronić, ale mówienie że nic się nie dzieje (bo rzeczywiście mogłoby się dziać szybciej) jest po prostu niesprawiedliwe...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl