Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

krysztal 12.06.2024 10:29

Ja tam go lubiłem,ba nawet bardzo szanowałem.
Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie...


Ps.Już widzę jak opierdala św Piotra"Od ciebie się zaczęło, byle gdzie kopnąłeś....i się zesrało póżniej już"

KOALIK 12.06.2024 10:37

Oresta zapamiętałem z rewanżu z Saragossą i z czasu pracy w Śląsku, gdy w analogicznym okresie czasu zgromadził więcej punktów od najdroższego trenera Wisły w historii i najdroższej Wisły, mając do dyspozycji o wiele mniejsze środki finansowe.

emjot 12.06.2024 14:13

i taki cytat z wypowiedzi Pana Trenera Lenczyka

Gdy po przyjściu do Wisły w latach siedemdziesiątych, mówiłem piłkarzom, że grałem w takich a takich klubach, to Zdzisław Kapka mi dociął: Panie trenerze, my gramy, a pan w piłkę kopał."

i tak mi się skojarzyło, że poza mądrością i inteligencją
Pan Trener miał dystans, duży dystans do siebie
i poczucie humoru

wolfy 12.06.2024 14:29

Jeden z najlepszych polskich trenerów, człowiek bardzo barwny i przede wszystkim - naprawdę widzący więcej niż inni.
Przykładał bardzo dużą wagę do kondycji i ćwiczeń ogólnofizycznych. Po latach Szymkowiak przyznał mu rację mówiąc że mógłby uniknąć kilku kontuzji umiejętnie się przewracając. Teraz to banał, a tamtych czasach kiedy po meczu (a czasem przed) szło się na wódkę Orest Lenczyk uchodził za ekscentryka.
Można powiedzieć - wyprzedził swój czas o jakieś kilkanaście lat - jeśli chodzi o naszą śmieszną ligę.

Arkadiusz.Czerepach 12.06.2024 17:24

szacunek i dziękujemy Panie Trenerze

btw z jakiej racji nie miałby być u nas poważany ?

doktor granat 12.06.2024 18:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1626934)
szacunek i dziękujemy Panie Trenerze

btw z jakiej racji nie miałby być u nas poważany ?

Pewnie znajdą się jakieś durnie, które będą marudziły, że trenował pejsatych.
Niech spoczywa w pokoju.

Witalis 13.06.2024 08:24

Szacunek, Trenerze.

TIR_DO_SŁUBIC 14.06.2024 10:26

Jerzy Jurczyński- jeden z najlepszych (jeśli nie najlepszy) rzecznik prasowy w historii Wisły
https://przegladsportowy.onet.pl/pil...nioski/xdje9m2

Witalis 14.06.2024 13:57

Fajne, dzięki. Wśród kibiców dużo jest sentymentu prorosyjskiego i antyukraińskiego, ale wątpię, żeby nawet relacja innego Wiślaka ich przekonała. Ewentualnie, ktoś napisze, że precz z polityką albo że przejrzyj na oczy, Ukraińcy zarabiają na wojnie czy jakiś inny wysryw.

emjot 14.06.2024 14:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Witalis (Post 1627075)
Fajne, dzięki. Wśród kibiców dużo jest sentymentu prorosyjskiego i antyukraińskiego, ale wątpię, żeby nawet relacja innego Wiślaka ich przekonała. Ewentualnie, ktoś napisze, że precz z polityką albo że przejrzyj na oczy, Ukraińcy zarabiają na wojnie czy jakiś inny wysryw.

ich ruscy "przyjaciele" "jakby co" szybko by im pokazali jacy z nich "przyjaciele"...
ale bratać się z ruską swołoczą może się tylko ten kto nie zna historii ... i generalnie ma kłopoty z logicznym myśleniem.

azor 14.06.2024 18:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 1627076)
ich ruscy "przyjaciele" "jakby co" szybko by im pokazali jacy z nich "przyjaciele"...
ale bratać się z ruską swołoczą może się tylko ten kto nie zna historii ... i generalnie ma kłopoty z logicznym myśleniem.


Znajdą się znajdą - zwłaszcza wśród przeciwników szczepień, 5G i chemitrails i innych pierdół

Drozd 14.06.2024 21:03

To że ruscy są jacy są, nie znaczy że Ukraińcy są lepsi. Wystarczy posłuchać opowiadań kresowian.

azor 14.06.2024 21:07

Drozd zostań przy piłce. Naprawdę.

Drozd 14.06.2024 21:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1627107)
Drozd zostań przy piłce. Naprawdę.

Proszę bardzo.

https://sport.interia.pl/reprezentac...ra,nId,7574915

Typowa ukraińska mentalność.

Jaroo1 14.06.2024 22:03

Przecież Ukry to to samo co Ruscy. Jeszcze niedawno nazywali się braćmi... Ta sama mentalność, te same wersje historii - no Ukry jeszcze gorsze bo i komunizm popierali i nazistów w latach 40-tych.
A jak się odwdzięczą Ukraińcy za pomoc, która dostali od Polski przez ostatnie dwa lata, to już pokazali, gdy tylko Polska, Duda czy rolnicy blokując granicę zaczęli fikać to było krótko, że zdrajcy, że wspierają Rosję itp.

Drozd 15.06.2024 07:27

Cała historia to potwierdza.

Arkadiusz.Czerepach 15.06.2024 08:40

mimo wszystko zantagonizawenie ich ze sobą jest w naszym interesie

ale może dość polityki , zawsze tak jest ktoś zacznie , i potem temat roz.ebany...

Witalis 15.06.2024 12:49

Może kwestię warto omówić w temacie politycznym albo wydzielonym, bo na żywo Drozd i Jaro mogą nie mieć okazji porozmawiać z osobami o innych poglądach. Media pewnie już wybrali, a media społecznościowe to śmietnik. Może da się jakiś rozum czy serce jeszcze uratować, a czasem i życie:
https://www.rp.pl/prawo-karne/art402...terrorystyczny

Drozd 15.06.2024 12:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Witalis (Post 1627126)
Może kwestię warto omówić w temacie politycznym albo wydzielonym, bo na żywo Drozd i Jaro mogą nie mieć okazji porozmawiać z osobami o innych poglądach. Media pewnie już wybrali, a media społecznościowe to śmietnik. Może da się jakiś rozum czy serce jeszcze uratować, a czasem i życie:
https://www.rp.pl/prawo-karne/art402...terrorystyczny

{..............}

Witalis 15.06.2024 13:00

Ale to w innym temacie, bo ten jest o naszych byłych piłkarzach, trenerach i pracownikach. Np. Jurczyńskim, który zdaje się być naprawdę godny szacunku.

Drozd 15.06.2024 14:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Witalis (Post 1627129)
Ale to w innym temacie, bo ten jest o naszych byłych piłkarzach, trenerach i pracownikach. Np. Jurczyńskim, który zdaje się być naprawdę godny szacunku.

https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11019

Markus 16.06.2024 11:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1626807)
Pomału wszystko zmierza do scenariusza, w którym Wieczysta wchodzi do I ligi, wzmacnia się, potem Wisła bankrutuje, a Wieczysta zmienia nazwę na Wisła i robi awans do Ekstraklasy.
Nierealne?

Nie wiadomo co przyniesie przyszłość. W polskich ligach różne dziwy i pozornie nieprawdopodobne czy niemożliwe rzeczy się działy w przeszłości. Kwiecień na pewno ma zarówno pieniądze jak i fantazję oraz własne marzenia.

Tymczasem ściągnął już do Wieczystej dwóch Hiszpanów z ich niższych lig: Daniela Sandovala i Chumę. W planach podobno są kolejni. Koaliczek z Jaroo, Witalisem, Kryształem i Jagulikiem już go gdzieś za to zhejtowali czy jeszcze nie?

Jaroo1 16.06.2024 12:34

Ale ściąga elektykow jaka Raton, cieniasów jak Eneko czy kaleki jak Jucna?

krysztal 16.06.2024 12:34

A co mnie obchodzi Kwiecień i jego ....i dołek. Równie mocno co Radunia Stezyca chłopie....

FraMat 16.06.2024 13:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1627152)
Tymczasem ściągnął już do Wieczystej dwóch Hiszpanów z ich niższych lig: Daniela Sandovala i Chumę. W planach podobno są kolejni. Koaliczek z Jaroo, Witalisem, Kryształem i Jagulikiem już go gdzieś za to zhejtowali czy jeszcze nie?

Czyżby Kwiecień też posługiwał się AI?
Jeśli nie to jego projekt skończy się niepowodzeniem.
Przecież żadne pieniądze i doświadczeni piłkarze nie wygrają z trenerem czy piłkarzami wyselekcjonowanymi przez AI.
Oh wait..

Jaroo1 16.06.2024 13:36

Po prostu markus nadal nie rozumie i nie widzi różnicy między ściągnięciem Hiszpana a Hiszpana albo ściągnięciem zawodnika z przeszłością Ligue 1 czy z dobrymi wynikami w rumuńskiej ektraklasie a ściągnięciem takiego samego zawodnika ale z wagą 108 kg.

Dla markusa liczy się tylko okładka, a nie to co jest w środku. Wiele nie kuma z niuansów i tego jaka rolę one odgrywają. Całe spuszczanie się nad Hiszpanią, Hiszpanami tego dowodzi. Myślał, ze wystarczy mieć pół skauta w okręgówce hiszpańskiej i tym się zwojuje polskie pastwiska czy boiska ektraklasowe.

Jak na takiego znawce i eksperta, przemądrzałego człowieka, to dość płytkie myślenie i horyzonty.

Ale zaraz mnie wyjasni, że hejtuję i głupoty pletę i jemu chodziło o cos innego.

Markus 16.06.2024 13:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1627155)
Ale ściąga elektykow jaka Raton, cieniasów jak Eneko czy kaleki jak Jucna?

Ściąga zawodników, którzy w jego przekonaniu okażą się tam wzmocnieniem na miarę Rodado, Carlitosa, Carbo, Imaza, Igora Angulo, Esposito itd. w innych klubach. Jak widać przekalkulował sprawę i uznał, że warto iść tym tropem, bo tam tego typu zawodników jest pełno, a szansa na to bardzo duża - zwłaszcza gdy ma się pieniądze.

Racjonalne podejście.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fra Mat
Czyżby Kwiecień też posługiwał się AI?
Jeśli nie to jego projekt skończy się niepowodzeniem.

Wizje czy mrzonki Królewskiego na temat AI nie czynią bezsensownym ściągania do Polski wartościowych zawodników z hiszpańskich niższych lig.

Kwiecień również uznał, że warto czerpać z tamtego bardzo bogatego rynku dobrze wyszkolonych piłkarzy i może to być bardzo opłacalne. Oczywistość niezrozumiała dla niektórych forumowych hejterów.

Arkadiusz.Czerepach 16.06.2024 14:32

Adam Buksa z golem na euro

emjot 20.06.2024 20:27

Plewka do Znicza

LucjuszWielki 24.06.2024 21:43

Tymczasem Lukas KLEMENZ w e-klapie w GKS Katowice.

Dawał sygnały, aby tutaj przyjść, ale raz, że mamy skałę kapitana Alana, dwa wolimy przedłużyć kontuzjowanego Łasickiego :lol: trzy eksperci wyzywali od parodystów :lol:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl