![]() |
Ja tam go lubiłem,ba nawet bardzo szanowałem.
Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie... Ps.Już widzę jak opierdala św Piotra"Od ciebie się zaczęło, byle gdzie kopnąłeś....i się zesrało póżniej już" |
Oresta zapamiętałem z rewanżu z Saragossą i z czasu pracy w Śląsku, gdy w analogicznym okresie czasu zgromadził więcej punktów od najdroższego trenera Wisły w historii i najdroższej Wisły, mając do dyspozycji o wiele mniejsze środki finansowe.
|
i taki cytat z wypowiedzi Pana Trenera Lenczyka
Gdy po przyjściu do Wisły w latach siedemdziesiątych, mówiłem piłkarzom, że grałem w takich a takich klubach, to Zdzisław Kapka mi dociął: Panie trenerze, my gramy, a pan w piłkę kopał." i tak mi się skojarzyło, że poza mądrością i inteligencją Pan Trener miał dystans, duży dystans do siebie i poczucie humoru |
Jeden z najlepszych polskich trenerów, człowiek bardzo barwny i przede wszystkim - naprawdę widzący więcej niż inni.
Przykładał bardzo dużą wagę do kondycji i ćwiczeń ogólnofizycznych. Po latach Szymkowiak przyznał mu rację mówiąc że mógłby uniknąć kilku kontuzji umiejętnie się przewracając. Teraz to banał, a tamtych czasach kiedy po meczu (a czasem przed) szło się na wódkę Orest Lenczyk uchodził za ekscentryka. Można powiedzieć - wyprzedził swój czas o jakieś kilkanaście lat - jeśli chodzi o naszą śmieszną ligę. |
szacunek i dziękujemy Panie Trenerze
btw z jakiej racji nie miałby być u nas poważany ? |
Cytat:
Niech spoczywa w pokoju. |
Szacunek, Trenerze.
|
Jerzy Jurczyński- jeden z najlepszych (jeśli nie najlepszy) rzecznik prasowy w historii Wisły
https://przegladsportowy.onet.pl/pil...nioski/xdje9m2 |
Fajne, dzięki. Wśród kibiców dużo jest sentymentu prorosyjskiego i antyukraińskiego, ale wątpię, żeby nawet relacja innego Wiślaka ich przekonała. Ewentualnie, ktoś napisze, że precz z polityką albo że przejrzyj na oczy, Ukraińcy zarabiają na wojnie czy jakiś inny wysryw.
|
Cytat:
ale bratać się z ruską swołoczą może się tylko ten kto nie zna historii ... i generalnie ma kłopoty z logicznym myśleniem. |
Cytat:
Znajdą się znajdą - zwłaszcza wśród przeciwników szczepień, 5G i chemitrails i innych pierdół |
To że ruscy są jacy są, nie znaczy że Ukraińcy są lepsi. Wystarczy posłuchać opowiadań kresowian.
|
Drozd zostań przy piłce. Naprawdę.
|
Cytat:
https://sport.interia.pl/reprezentac...ra,nId,7574915 Typowa ukraińska mentalność. |
Przecież Ukry to to samo co Ruscy. Jeszcze niedawno nazywali się braćmi... Ta sama mentalność, te same wersje historii - no Ukry jeszcze gorsze bo i komunizm popierali i nazistów w latach 40-tych.
A jak się odwdzięczą Ukraińcy za pomoc, która dostali od Polski przez ostatnie dwa lata, to już pokazali, gdy tylko Polska, Duda czy rolnicy blokując granicę zaczęli fikać to było krótko, że zdrajcy, że wspierają Rosję itp. |
Cała historia to potwierdza.
|
mimo wszystko zantagonizawenie ich ze sobą jest w naszym interesie
ale może dość polityki , zawsze tak jest ktoś zacznie , i potem temat roz.ebany... |
Może kwestię warto omówić w temacie politycznym albo wydzielonym, bo na żywo Drozd i Jaro mogą nie mieć okazji porozmawiać z osobami o innych poglądach. Media pewnie już wybrali, a media społecznościowe to śmietnik. Może da się jakiś rozum czy serce jeszcze uratować, a czasem i życie:
https://www.rp.pl/prawo-karne/art402...terrorystyczny |
Cytat:
|
Ale to w innym temacie, bo ten jest o naszych byłych piłkarzach, trenerach i pracownikach. Np. Jurczyńskim, który zdaje się być naprawdę godny szacunku.
|
Cytat:
|
Cytat:
Tymczasem ściągnął już do Wieczystej dwóch Hiszpanów z ich niższych lig: Daniela Sandovala i Chumę. W planach podobno są kolejni. Koaliczek z Jaroo, Witalisem, Kryształem i Jagulikiem już go gdzieś za to zhejtowali czy jeszcze nie? |
Ale ściąga elektykow jaka Raton, cieniasów jak Eneko czy kaleki jak Jucna?
|
A co mnie obchodzi Kwiecień i jego ....i dołek. Równie mocno co Radunia Stezyca chłopie....
|
Cytat:
Jeśli nie to jego projekt skończy się niepowodzeniem. Przecież żadne pieniądze i doświadczeni piłkarze nie wygrają z trenerem czy piłkarzami wyselekcjonowanymi przez AI. Oh wait.. |
Po prostu markus nadal nie rozumie i nie widzi różnicy między ściągnięciem Hiszpana a Hiszpana albo ściągnięciem zawodnika z przeszłością Ligue 1 czy z dobrymi wynikami w rumuńskiej ektraklasie a ściągnięciem takiego samego zawodnika ale z wagą 108 kg.
Dla markusa liczy się tylko okładka, a nie to co jest w środku. Wiele nie kuma z niuansów i tego jaka rolę one odgrywają. Całe spuszczanie się nad Hiszpanią, Hiszpanami tego dowodzi. Myślał, ze wystarczy mieć pół skauta w okręgówce hiszpańskiej i tym się zwojuje polskie pastwiska czy boiska ektraklasowe. Jak na takiego znawce i eksperta, przemądrzałego człowieka, to dość płytkie myślenie i horyzonty. Ale zaraz mnie wyjasni, że hejtuję i głupoty pletę i jemu chodziło o cos innego. |
Cytat:
Racjonalne podejście. Cytat:
Kwiecień również uznał, że warto czerpać z tamtego bardzo bogatego rynku dobrze wyszkolonych piłkarzy i może to być bardzo opłacalne. Oczywistość niezrozumiała dla niektórych forumowych hejterów. |
Adam Buksa z golem na euro
|
Plewka do Znicza
|
Tymczasem Lukas KLEMENZ w e-klapie w GKS Katowice.
Dawał sygnały, aby tutaj przyjść, ale raz, że mamy skałę kapitana Alana, dwa wolimy przedłużyć kontuzjowanego Łasickiego :lol: trzy eksperci wyzywali od parodystów :lol: |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl