Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

wierny 23.03.2011 18:19

jak w excelu obliczyć prowizję od ceny z wartością minimalną np 5 zł?
Prowizja wynosi np 0,75 % z danej kwoty ale nie mniej niż 5 zł.

jurukuru 23.03.2011 18:39

Mam taki mały problem z gadu- gadu, tzn. zmieniłem liczbę kontaktów, skasowałem starą listę na serwerze i zapisałem na serwer nową, to mimo to mam tą wcześniejszą jak się loguje gdzieś indziej.
Hę? :)

dostuffca 23.03.2011 18:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wierny (Post 1068998)
jak w excelu obliczyć prowizję od ceny z wartością minimalną np 5 zł?
Prowizja wynosi np 0,75 % z danej kwoty ale nie mniej niż 5 zł.

A1 - wartość od której liczysz prowizję

=Jeżeli(A1<5;5;A1*0,0075)

crazykaro 23.03.2011 19:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jurukuru (Post 1069003)
Mam taki mały problem z gadu- gadu, tzn. zmieniłem liczbę kontaktów, skasowałem starą listę na serwerze i zapisałem na serwer nową, to mimo to mam tą wcześniejszą jak się loguje gdzieś indziej.
Hę? :)

Normalka. Tez nie wiem jak usunąć stare kontakty na gg:-/

jurukuru 23.03.2011 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1069018)
Normalka. Tez nie wiem jak usunąć stare kontakty na gg:-/

Czyli powszechnie znany problem:)
Jest w stanie ktoś pomóc ?

Mistel 23.03.2011 19:54

Jestem zainteresowany taką myszą:

http://www.hiiret.fi/pics/Rlifeline.jpg

Ma ktoś w hodowli? Ile by kosztowała?

tomo 23.03.2011 20:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jurukuru (Post 1069022)
Czyli powszechnie znany problem:)
Jest w stanie ktoś pomóc ?

Dziwna sprawa, właśnie niedawno aktualizowałem sobie swoją listę. Skróciłem ją gdzieś o połowę i wyeksportowałem ją na serwer. Po zalogowaniu wszystko w porządku, zaimportowało mi nową listę. Sęk w tym że ja to robiłem poprzez tlena i może to jest recepta ? Gadu jako programu nie używałem w zasadzie nigdy, tylko poprzez plugin w tlenie.

Kowal! 24.03.2011 20:29

kto w Skawinie zgarnął 22 bańki w lotto?? :D

WISŁAZWE 24.03.2011 20:35

Witam, z racji że temat ''mam pytanie'' w takim razie pytam:

1. Czy ktoś z Wiślackiej braci nie orientuje się gdzie w Krakowie znajdę biuro podróży, które ''podpisze mi'' że odbyłem u nich praktykę, bardzo mi zależy a z racji tego że pracuje, nie dam rady tego pogodzić.
Jeżeli ktoś może pomóc będę wdzięczny :)
może ktoś już załatwiał coś podobnego.

2. Czy ktoś z użytkowników chodził w takich modelach butów:
- Adidas S Vespa
- Nike Topcourt

Jakie opinie o tych butach, wytrzymałe itd ?

:)

Jachcik 24.03.2011 20:53

Jakiej komendy uzyć w bascomie, aby pisząc program na login i hasło. Hasło było zastepowane np"*"?
Nie chodzi mi o komendę Noecho, bo przy tej poprostu nie widac znaków. Pilne!

RecordAble 24.03.2011 20:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mistel (Post 1069030)
Jestem zainteresowany taką myszą:

Ma ktoś w hodowli? Ile by kosztowała?

W hodowli nie mam, ale kiedyś posiadałem dwie myszy. Jedną całą białą, drugą czarną w białe łaty. Znajdziesz takie w większości zoologicznych. Cena 8-15zł.

bercik860 24.03.2011 21:33

Można w normalny dzień przyjść na nasz stadion i zobaczyć go od środka?

duce! 24.03.2011 22:30

Ponawiam pytanie: Wie ktoś gdzie można sprzedać aparat słuchowy?

Luu... 25.03.2011 07:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wierny (Post 1068998)
jak w excelu obliczyć prowizję od ceny z wartością minimalną np 5 zł?
Prowizja wynosi np 0,75 % z danej kwoty ale nie mniej niż 5 zł.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez dostuffca (Post 1069004)
A1 - wartość od której liczysz prowizję

=Jeżeli(A1<5;5;A1*0,0075)

moim zdaniem jest to źle, bo wstawiłem w A1= 100 zł i wyszło 0,75 zł, a powinno 5 zł

powinno być tak =JEŻELI(A1*0,0075<5;5;A1*0,0075)

palczi 25.03.2011 09:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez duce! (Post 1069290)
Ponawiam pytanie: Wie ktoś gdzie można sprzedać aparat słuchowy?

Po Babci mojej dziewczyny sprzedany na allegro jakis czas temu:)pozdrawiam

Mistel 25.03.2011 11:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bercik860 (Post 1069273)
Można w normalny dzień przyjść na nasz stadion i zobaczyć go od środka?

Na pewno można ze strefy kibica przez okno.

szprotson 25.03.2011 12:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1069257)
Witam, z racji że temat ''mam pytanie'' w takim razie pytam:



2. Czy ktoś z użytkowników chodził w takich modelach butów:
- Adidas S Vespa
- Nike Topcourt

Jakie opinie o tych butach, wytrzymałe itd ?

:)

ja mialem/mam pierwsze vespy czyli yy 2 lata juz je mam jak nie wiecej, i ...chuja. Bardzo duzo w nich chodziłem a dalej wygladaja jak nowe, jestem w szoku, nic sie nie odekleiło ani temu podobne.
Ja jestem z nich very zadowolony.

pirat.z.karaibow 25.03.2011 15:16

Dobra pizzeria. Stosunek cena->jakość->wielkość.

Polecicie?

Padrino 25.03.2011 15:44

są moze w Fanatyku koszulki copACABana rozmiar S ?

ManiekTS 25.03.2011 15:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 1069442)
Dobra pizzeria. Stosunek cena->jakość->wielkość.

Polecicie?

Zdecydowanie Ogrody Smaków na Bieżanowie. Duża tania, i smaczna ;)

jaszczur90 25.03.2011 16:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 1069442)
Dobra pizzeria. Stosunek cena->jakość->wielkość.

Polecicie?

Ja bym polecił Pizzerię Fantazję na Skorupki 30 . Mają bardzo smaczne piizze, na serze mozarella , 60-tka jest i polecam Gang-Banga :D

LuKaS TSW 25.03.2011 18:52

http://images35.fotosik.pl/568/1c0917557478a8f6med.jpg w czym może tkwić przyczyna że nie mogę zmaksymalizować okna z grą?

bercik860 25.03.2011 19:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 1069520)
http://images35.fotosik.pl/568/1c0917557478a8f6med.jpg w czym może tkwić przyczyna że nie mogę zmaksymalizować okna z grą?

Nie da rady przez alt+enter?

LuKaS TSW 25.03.2011 19:37

niestety nie

simone 25.03.2011 23:58

Miał ktoś z forumowiczów lub waszych znajomych taki fryz? Jak długie trzeba mieć włosy żeby zrobić sobie coś takiego?

http://static.technorati.com/09/11/25/1847/iverson.jpg
http://i2.pinger.pl/pgr237/672069940...#37;5B1%5D.jpg
http://www.men-hairstyle.net/wp-cont...versonHair.jpg

nosu 26.03.2011 00:14

Co poradzic na zacinający się obraz podczas oglądania filmów na laptopie?? Dźwięk chodzi normalnie natomiast obraz dośc często tnie. Zmieniłem kodeki ale nic to nie dało.

crazykaro 26.03.2011 00:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nosu (Post 1069632)
Co poradzic na zacinający się obraz podczas oglądania filmów na laptopie?? Dźwięk chodzi normalnie natomiast obraz dośc często tnie. Zmieniłem kodeki ale nic to nie dało.

Muli tylko przy jakimś konkretnym filmie czy przy każdym? Teraz zaczął mulić czy ma tak od początku?
Wejdz w menadzer zadań i zobacz jak bardzo jest obciążony procesor i pamięć podczas odtwarzania filmu. Zobacz czy jakiś inny proces nie muli komputera.

nosu 26.03.2011 00:56

Przy każdym filmie. A sprawdzałem na innym komputerze te same filmy i chodzą bez zarzutów. Od pewnego czasu zaczęło się tak dziac.
Jak film włączyłem to obciążenie procesora wzrasta do ~80% wtedy kiedy się tnie to do 100% nawet.

Manson33 26.03.2011 01:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez simone (Post 1069625)
Jak długie trzeba mieć włosy żeby zrobić sobie coś takiego?

Tam znajdziesz nomen omen odpowiedź:

Kod:

http://benzandabackpack.com/wp-content/uploads/2009/12/Allen-Iverson-Benz-and-a-Backpack.jpg

swirson 26.03.2011 09:02

Potrzebuję ubezpieczyć auto. Jak ktoś działa w ubezpieczeniach to priv

WISŁAZWE 26.03.2011 10:53

Gdzie w Krakowie wymienię wymienię Izraelską walutę, nie wiem czy w każdym kantorze wymieniają, dlatego pytam :)

P.s nie pójdę z tym do Meliksona :D

joshi 26.03.2011 11:30

jak wyłączyć wersję lajt naszej oficjalnej strony?

LanceTS 26.03.2011 13:19

Będzie mozna dzisiaj pooglądać w restauracji u Wiślaków skoki? A jak nei to gdzieś w pobliżu?

Genio 26.03.2011 19:08

jakie głośniki w systemie 5.0 polecicie do 1k zł? do kina domowego

Jachcik 26.03.2011 20:21

Gdzie w Krakowie kupie, tanią Mp3 ?

El'kabat 26.03.2011 20:48

2 lata temu wyrabiałem ksiązeczke sanepidowska.Rozumiem,ze jak chce odnowic waznosc,to nie musze nosic znowu probek z kalem na nosicielstwo ? Tylko do lekarza medycyny pracy po pieczatke ?

z gory dzieki

WISŁAZWE 26.03.2011 20:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1069823)
2 lata temu wyrabiałem ksiązeczke sanepidowska.Rozumiem,ze jak chce odnowic waznosc,to nie musze nosic znowu probek z kalem na nosicielstwo ? Tylko do lekarza medycyny pracy po pieczatke ?

z gory dzieki

Tylko do lekarza.

ZwrABG 26.03.2011 20:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1069823)
2 lata temu wyrabiałem ksiązeczke sanepidowska.Rozumiem,ze jak chce odnowic waznosc,to nie musze nosic znowu probek z kalem na nosicielstwo ? Tylko do lekarza medycyny pracy po pieczatke ?

z gory dzieki

Badanie kału robi się raz na całe życie chyba ze miało się jakąś chorobę zakazną z tego co mi wiadomo

crazykaro 27.03.2011 01:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nosu (Post 1069641)
Przy każdym filmie. A sprawdzałem na innym komputerze te same filmy i chodzą bez zarzutów. Od pewnego czasu zaczęło się tak dziac.
Jak film włączyłem to obciążenie procesora wzrasta do ~80% wtedy kiedy się tnie to do 100% nawet.

No to jest problem. Pytanie tylko z czym. Skoro kiedyś ci działało normalnie to moze to być jakiś wirusik. Ale na początku zobacz w procesach co ci obciąża procesor. Czy jest to program w którym puszczasz film czy może jakiś inny proces zaśmieca. Znaczenie może mieć również program w którym film jest puszczany (nie tylko kodeki). Możesz spróbować WMP albo bestplayera. No i przede wszystkim jakość filmu. Nie każdy lapek płynnie wyświetli film w jakości full hd

DominoForza 27.03.2011 11:25

gdzie w Krk kupie dobre jakosciowo i cenowo akcesoria do sziszy ,dokladnie cybuch , tyton i wegiel .


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl