![]() |
Wisła powinna teraz zażądać obniżki ceny za wynajem stadionu, z powodu obniżenia jakości z jego korzystania dla kibiców, którym deszcz będzie ciął prosto w oczy.
|
niech to Wisła załatwia po cichu, tak byłoby najlepiej.
|
Spadł śnieg i rozwalił dach w zeszłym roku to nadzór budowlany skapował że coś jest nie tak i trzeba to poprawić.
Jako że pewnie nie ma kasy lub możliwości technicznych na zrobienie ogrzewania to zdjęli je w całości. Tak to stać nie będzie, mam nadzieję że chwilowy ruch żeby zrobić sobie dupochron. Też nikt nie wie jaka pogoda będzie teraz w lutym i marcu. Spadłby śnieg, nadzór zabroniłby rozgrywania meczy albo coś innego. Martwi tylko że to taka dość kosztowna zabawa zdjęcie tego wszystkiego. Trzeba poczekać albo niech ktoś dzwoni jakiś reporter do ZIS'u i spyta jaki mają sposób na rozwiązanie tego problemu. |
Cytat:
|
Ale śnieg zjechał właśnie z tych okapników. Okapników nie ma to nic z nich nie zjedzie.
|
Cytat:
Edit: Tak jak myślalem - "urzędnicy na razie nie zamierzają nic z tym robić" http://www.dziennikpolski24.pl/artyk...ecia,id,t.html Jest tez wzmianka o nowym operatorze stadionu. |
Najzabawniejsze jest to że elementy z których ubiegłej zimy spadł lód zostawiono ( te części nad dachem północnej i południowej). Ktoś po tej akcji zlecił ekspertyzę nadzorowi budowlanemu - jeszcze nie słyszałem żeby takowy w odpowiedzi napisał ze wszystko jest ok. Klasyczny dupochron, jak powiemy że wszystko gra a przy kolejnej amonali spadnie choć by okruch to do nas przyjdą więc piszemy że trzeba zdjąć wszystko i po problemie.
|
W radiu Kraków również mówili, że miasto prowadzi rozmowy z być może przyszłym operatorem stadionu.
Co jeszcze mówili? Stadion Cracovii to wzór, Wisły przykład źle zagospodarowanych pieniędzy. I oczywiście na koniec wnioski. W Mediolanie jakoś dwie większe drużyny grają na jednym stadionie. |
Daszki wracają! Nie będzie plandeki ani gazet czy kartonów :d
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,444...tml#LokKrakTxt |
Cytat:
Dla mnie ,to hit sezonu. |
Przynajmniej ludzie mają pracę i mogą zarobić :P
|
powinni wkońcu coś wymyślić z tym sektorem gości. Przez to że przyjeżdzają goście ubywa nam około 3 tysiące miejsc... od okrąglaka powinni odgrodzić pleksą a od strony G3 podwyższyć plekse plus siatka na górę i sprawa by sie rozwiązała. Nie trzeba było by żadnych buforów.
|
Cytat:
|
Cytat:
To, że wracają to za daleko idące stwierdzenie...Wrócą, kiedy bedzie projekt budowlany, a kiedy on bedzie to tez niewiadomo, bo najpierw musza wybrac firme, ktora go wykona. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Dodałbym, że pewnie przekalkulowali u Nas i taniej wyjdzie im zamknąć troche H i G, niż potem płacić kary czy nawet grać jeden mecz przy pustych trybunach. Dawno żaden polityk od zamykania stadniów nie mógł się pokazać w mediach, okazja idealna.
|
|
Nooo było by mega gdyby wybudowali nam hale na powiedzmy te 4-5tyś.
A co to już nie ma planów zadaszenie naszego R22 ? |
Nawet nie straszcie zabudową naszego el stadio ;)
|
Może nie wyglądało by to tak źle.
http://d.polskatimes.pl/k/r/1/04/15/...jpg?1386293860 http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...keja,id,t.html Chociaż pewnie skończyło by się tak: http://stadiony.net/aktualnosci/2013...tadionem_wisly |
@Ventigo: Na prawdę w to wierzysz? Rozumiem być optymistą ale żyjemy w Krakowie. Rządzi nami Majcher i spółka. Oni trybunę za bramką klepnęli 15-20 metrów szerszą od szerokości boiska... O innych wynalazkach nie wspominając, bo i po co ;)
|
Ten artykuł jest stary, nieco wyżej jest aktualna rozpiska.
Hokej męski w Arena Kraków, hokej damski w nowej hali TS-u. Shortrack i łyżwiarstwo figurowe w zadaszonym kauflandzie. Jeżeli by się udało ugrać wybudowanie hali TSW to nie jest źle. Stadion zostawmy w spokoju, jakaś kosmetyka, parkingi i jest OK. |
Kiełbacha wyborcza, do Europarlamentu za pasem, potem do Sejmu i wybory prezia. Będzie się sypać jak z rogu obfitości. Już piepszą androny o metrze w Krakowie. Nie dajcie się wypuszczać
|
Na oficjalnej stronie są zdjęcia z treningu piłkarzy na stadionie. Czyli jak to jest z tym wynajmem? Do tej pory myślałem, że stadion udostępniany jest 12h przed meczem?
Druga sprawa ciekawi mnie ten wóz strażacki na zdjęciach. Pewnie coś czyszczą? |
Cytat:
|
Cytat:
|
no to się dopiero okaże :)
|
Właśnie się tak zastanawiałem czy te pomieszczenia pod trybuną południową odkąd zawodnicy przenieśli się do szatni pod zachodnią są jakoś wykorzystywane. Przecież tam jest basen i jacuzzi plus jakieś sprzęty (mini siłownia).
|
Cytat:
|
No wiec nic z ambitnych planow nie wyszlo bo w ty mcaly jest ambaras zeby dwoje chcialo naraz -> http://stadiony.net/aktualnosci/2014..._stadion_wisly
Tego stadionu w tej formie sie wynajac po prostu nie uda. Najglupsze jest to, ze utopiono miliony zlotych w wykonczenie wnetrz. Ten stadion w srodku jest odstawiony jakby to miala byc galeria handlowa gdzie na wiekszosci stadionow za granica sa jednak gole sciany i instalacje na wierzchu, a nie jakies podwieszane sufity. No ale widac u nas inna tendencja - na zewnatrze wszystko moze byc widoczne ale srodek ma byc odjebany. Przeciez z Krakowa Arena bedzie pdoobnie. |
Ambitnych dla kogo? bo przeciez nie dla Wisly.. chyba ze bedzie miala z tego chociaz jakis maly procent zysku?
bo jesli nie to mi kolo pedzla lata czy Krakow znajdzie sponsora tytularnego skoro cala kasa idzie dla nich, nie ma sie czym przejmowac. |
Od strony ul.Reymana rozkładają barierki pod trybuną ,ponieważ szyby z trybuny pękają,sypią się i szkło leci na ulice.
|
Jak z powodu wad konstrukcyjnych zamkną stadion, to np. do Sosnowca ewentualnie, lub gdziekolwiek indziej, nie pojedzie już nawet żaden piknik i Wisła będzie grała kompletnie bez kibiców, bo kibole będą nadal mieć zakaz od Bednarza i Cupiała. O przepraszam, będzie Bednarz, ale chyba bez żony, bo z nią to on bywa tylko w Warszawie i Chorzowie. :-D Rzeczywiście - zamknięcie R22 to wręcz apokalipsa dla Wisły, bo przyspieszyłaby i tak nieuniknioną z czasem, całkowitą nieobecność kibiców Wisły na jej meczach i w domu i na wyjazdach, gdyż już teraz widać, że pikniki na wyjazdy nie ruszają, a z meczu na mecz topnieją tysiącami ze stadionu, więc bez R22 to byłby koniec kibicowania Wiśle najprawdopodobniej .
Wszystko się na Wiśle zawala. Stadion, frekwencja na nim, drużyna i jej wyniki, finanse i budżet, sponsorzy uciekają..................................... i tylko Bednarz stoi na stanowisku, aby na koniec podpisać w imieniu TF kapitulacje z Wisły, zadłużonej na śmierć :-/ i ogłosić światu, że zadanie wykonał, żaden kibic Wisły już na R22 nigdy nie wróci, tak jak to zapowiedział.:mysli: |
Ludzie odpowiedzialni za ten stadion już dawno powinni siedzieć w celi.
|
Ten stadion to jeden z największych skandali w Krakowie.. jak można było tyle kasy zdefraudować.. że niby niema tam solidnych wykonawców ? Pewnie jak z autostradami tanie zamienniki były stosowane..
|
Cytat:
|
Nawet już stadion nie może patrzeć na to, co się dzieje z tym klubem i postanowił spier...olić...
A tak serio, to chyba jest nasz najmniejszy problem ostatnimi czasy. Czymże jest szyba w porównaniu do naszych innch pozasportowych i sportowych kłopotów? |
Cytat:
A może udowodnisz mi, że pikniki będą jeździć na wyjazdy a wypadanie szyb z trybun naszego stadionu, to normalny objaw po 3 latach od zakończenia budowy. Okapników dachowych już nie ma. Wytłumaczono to brakiem ich podgrzewania zimą. No chyba, że okna też powinny być podgrzewane, nawet latem :lol: Osobiście uważam, ze pękanie szyb w oknach to bardzo poważny problem i może się okazać, że twoje kpiny z tego, skończą się jednak zamknięciem stadionu. I co wtedy ? Udowodnisz, że pikniki pojadą za Wisłą, tam gdzie będzie musiała grać ? Bo historia dotychczasowa temu raczej przeczy. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl