![]() |
Cytat:
|
Za bardzo dorabiacie teorie do burdelu. Będzie kasa - będą zawodnicy a nie szrot.
|
Jak np. Fazlagic za pol miliona euro?:D
|
Cytat:
|
Kurde - może kiedyś dożyjemy czasów, że będziemy tak szybko podpisywać kontrakty jak w ostatnich dniach żegnać zawodników
|
Akurat sprzątanie idzie nadzwyczaj dobrze w tym okienku. Każdej jednej decyzji przyklaskuję, jakby się jeszcze jakimś cudem udało rozwiązać za porozumieniem stron z kimś z dwójki Fazlagić/Sapała... (wiem wiem, rozmarzyłem się).
|
Cytat:
Jedyny pozytyw że nowe kontrakty za Kiko były podpisywane na sezon + automatyczne przedłużenie po rozegraniu X minut. Bardzo rozsądnie z jego strony. Sprzątanie to byłoby pozbycie się Sapały, Urygi, Fazlagicia, a na to widoki są takie sobie. |
Wyobraź sobie, że ktoś mógł wpaść na pomysł przedłużenia Żyro, albo Junci. Mówię to całkiem poważnie.
|
Sobolewski oficjalnie w Opolu. https://radio.opole.pl/100,828019,ra...nerem-odry-opo
|
Cytat:
Ale wiadomo, cieszmy się z malych rzeczy... |
Cytat:
Uryga ... jeszcze lepiej kontrakt do 30.06.2026 zejdźcie na ziemię Królewski tego nie zrobi (pomijam fakt że Uryga to podstawa jego hmmm "projektu" wszak wychowanek.....) skąd on kasę na to weźmie |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Dobra spokojnie,sam nie mogę na Sapałę patrzeć ale żeby się nie okazało że pomyje na niego wylewamy a on zwyczajnie nie będzie robił problemów.
|
Cytat:
|
Miki vilar do płocka
https://transfery.info/aktualnosci/z...y-plock/213288 |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
no ale zmilczane koncertowo |
Cytat:
@Drozd - może się trafi jakiś desperat? Nadzieja umiera ostatnia. |
ex piłkarz Cracovii, AP 21 Kraków, Wisły, Garbarni a ostatnio Ruchu blisko Wieczystej
|
M. Feliks ex piłkarz Cracovii, AP 21 Kraków, Wisły, Garbarni a ostatnio Ruchu blisko Wieczystej
|
Ta sama Wieczysta pożegnała dzisiaj ... 20.pilkarzy
W tym naszych byłych piłkarzy Jankowskiego i Kumają oraz Skrobanskiego i Letkiewicza którzy do nas wracają. Co by nie mówić to się nie pie..... . Ale jak Peszko będzie dostanie teraz zbieraninę 15 nowych zawodników to i na starcie dostanie kilka razy w cymbał to powoli moze się pakować. |
Tomasz "Byłeś legendą, zostałeś sprzedajną mendą" Frankowski poza PE -> https://transfery.info/aktualnosci/o...pejskim/214044
Mała rzecz, a cieszy :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl