![]() |
Każda drużyna Smudy grała do końca więc nie ma co się dziwić. Uważam że jest to póki co bardzo dobry wynik. Dla Włochów oczywiście.
|
Nie lubie Kuchcikow - za sztame z pasiastymi, za sprzedanie sie, za kibicow, za sprzedawczyka Reksia, ale trzeba przyznac, ze w wielkim sa gazie. Mistrzostwo nijak nie jest jeszcze rozstrzygniete, ale nie bedzie nowoscia, ze faworytem to my nie jestesmy. Z taka gra Amica rozklada bez problemu wszystkich oprocz nas i Legii. Obawiam sie, ze to im moze wystarczyc. Mam nadzieje, ze sie zatna gdzies.
|
Cytat:
Jak Amica potrafi tak przyjebac w koncowce, sredniaka ale jednak z jednej z najlepszej lig swiata, to tak sie zastanawiam co bedzie z nami.Oprocz oczywiscie wielkiej napinki przed meczem. |
Kiedy oni rewanż grają? Za tydzień czy dwa?
|
za tydzień 20:45
|
Powiem szczerze, że Lewandowski na swoim etapie kariery jest przynajmniej dwukrotnie lepszy niż Brożek. JAk mu sie w głowie nie pomiesza, to będzie z niego konkretny grajek.
Wg mnie nie ma sie czym zbytnio ekscytować, bo "kultura gry" była ewidentnie po stronie Udine. Wyjdą na lepszą murawe i Lecha nie ma. |
Lewandowski jeśli już nie jest ,to może być w niedlugim czasie lepszym piłkarzem od Brożka.Smuda to chyba najlepszy motywator wsrod trenerów.
|
Był naprawde szybki dobry mecz.Nie raz nawet ogladajac powazne marki człowiek sie nudzi,a tu...
|
Właśnie się zastanawiam ,jak duże znaczenie miały warunki i przystosowanie,my się lepiej adaptujemy w takich warunkach ,po prostu jesteśmy lepiej przystosowani.Znaczy glównie to czas robi swoje a oni są tu raptem 2 dni .
Ale z drugiej strony te bramki stracone przez Lecha były frajerskie ,nie weszli w ten mecz odpowiednio skoncentrowali ,po czym musieli gonić na "wariata",ten impuls akurat odpowiednio zadziałał ,a w innym przypadku wcale nie musiało być lepiej . W każdym razie widać że Lech jest raczej świeży ,niema problemów z piłką,przy dobrej grze i odrobinie szczęścia awansują do następnej rundy . Czy powinniśmy się bać ? Wisełka jest oczywiście najlepsza,charakter też swój ma ,Lech wydaje się mieć przewagę w ofensywie. Oby Ćwieląg i Beto wnieśli nową jakość do naszej gry . |
Cytat:
Skonczylo sie 2-0 ,moglo ze 4 a Lubin nie wiem czy jakis celny strzal oddal ,a najwiekszy problem to mial jak przejsc polowe. Wniosek - Amica ma teraz na prawde dobra pake a ze Franc ich dobrze poukladal i zmotywowal to tysz prawda. |
Splèndido final.
Lech jak zawsze... najpierw wszyscy oglądający mecz przyzwyczajeni do podejścia naszych drużyn do gry przy stanie 0:2 wygłasza opinie "Lech zdech" a potem niespodziewanie cieszy się z powrotu do żywych. Gra niezła ,końcówka świetna = emocjonująca walka o mistrza ;) |
Dzisiaj padł jeden z moich mitów, a mianowicie taki, że zawsze kibicuję polskim drużynom w pucharach, niezależnie od antypatii na krajowym podwórku. No i było tak faktycznie zawsze, Widzew, Legia, niezmiennie. Do dzisiaj :)
No kurde nie potrafię się po prostu cieszyć sukcesami tego napinkowego ostatnimi czasami tworu i wynik na kwadrans przed końcem szczerze mnie satysfakcjonował. No ale z drugiej strony ta moja duża niechęć jest jakimś tam dowodem na to, że serio zaczynają nieco wyrastać ponad ligę, bo ten remis osiągnięty w tych warunkach, przed rozpoczęciem ligi w lutym jest jednak sukcesem, choć szanse na awans po 2-2 u siebie mają mizerne. |
A ten zawodnik ktory odpada udinese przez kartkę ,to jakiś kluczowy ?
Z drugiej strony chyba ktoryś wraca po kontuzji . W Lech w następnym meczu będzie mógł wystąpić Peszko Cytat:
|
Życzenie źle Lechowi nie spowoduje, że Wisła zacznie odnosić sukcesy. Osobiście gratuluję Lechowi i mam nadzieję że jego sukces spowoduje to że ktoś z władz Wisły pójdzie w końcu po rozum do głowy.
|
Jak nie kibicuje tej Amice na żadnym polu to tym razem wolałbym, żeby przeszli Udinese. Raz, że nie lubię tych makaronów ;/ a dwa, że awansując dalej Smuda będzie ubabrany na trzech frontach.Wtedy między 7 marca a 7 kwietnia oprócz ligi dostanie porcje pucharów: dwa z nami w PP i dwa w UEFA. Nie ma bata, żeby gdzieś nie umoczyli... A skoro Smuda mówi, że nowi to melodia przyszłości to ja mu wierzę ;)
Łapiąc trzy sroki naraz zwykle ma sie tylko trochę pierza... |
Nie ma się o co kłócić ,każdy z sercem patrzy tylko na Wisełkę .
|
Dajcie już spokoj, bo takim zawistnym bełkotem (90% postów) zapełniamy już kolejną ładną strone... I tak jest przy okazji każdego meczu Lecha...
Kompeksy ! Mamy dzień, w którym Wisła pozyskała strategicnzgeo sponsora a i tak 3/4 forumowiczów z FORUM WISŁY KRAKÓW woli komentować gre drużyny, która ich niby nie interesuje... Zastanówcie się troche... |
Lech pokazuje ambicję i gra do końca w tych rozgrywkach PUEFA. I to niestety jest właśnie to, czego nie pokazała Wisła w rewanżu z Tottenhamem.
Nie ma bata, żeby Lech wygrał z Udine na wyjeździe. |
Pytanie do modów (retoryczne): Czemu ten temat nie jest jeszcze zamknięty? Wylęgarnia kompleksów i robienie sobie i Wiśle wstydu. Co nas jakiś Lech-Amika (uzgodnili wersję?) obchodzi? Jakby na ichnim forum były takie żale po meczach Wisły to byśmy padali ze śmiechu albo czytali z politowaniem (jesli w ogóle, i miejmy nadzieję, że oni tu nie przyłażą),,,
"Wielki człowiek nie musi innym udowadniać, że są maluczcy",, To samo tyczy się klubów. Rozumiem o grze porozmawiać,, Nie wszyscy patrza na piłkę przez pryzmat trybun, ale tu jest tego max 5%. |
Cytat:
Dorzucę swoje trzy grosze do dyskusji. Lech zagrał przeciętne spotkanie, Udinese bardzo słabe. W zasadzie Udine tylko przez chwilę próbowało prowadzić grę, zdobyło dwa gole, jeden farfocel, drugi po tragicznym błędzie obrony i myśleli, że jest po zabawie. Oceniając grę Lecha można powiedzieć wszystko na temat niedokładności (murawa?), słabej postawie Murawskiego i Rengifo, czy wreszcie katastrofie w pierwszych minutach drugiej połowy, ale trzeba oddać to, że pokazali niesamowity charakter. Od 0:2 zaczęli ostrą walkę o to, żeby doprowadzić do remisu, a nawet wygrać. Pokazali coś, czego nam w ostatnim czasie zawsze brakowało. Kibice Lecha również nie zabłyszczeli. Widać, że nadal wierzą, iż ich pupilek, legenda, i t d jest czysta. Myślę, że są w błędzie, wcale nie udowodnili swojej wyższości w światku kibicowskim, wręcz pokazali, że popierają złodziejstwo i s****ienie się. Nie wiem, może lubią... |
Cytat:
a potem zasłuzenie strzelili gole :) są dobrzy, możemy sie pocieszac, że do maja dalekooo :( |
Cytat:
|
Cytat:
Albo im gratulujemy albo krytykujemy (merytorycznie!) albo olewamy. Napinka tylko osmiesza jej autorów, bo w czym my aktualnie jestesmy lepsi ? Smutne ale chyba prawdziwe... |
Ja się pierwszy raz nieco orzywilem przy ich meczu .
Tak w ogóle to życzę im zwycięstwa dla dobra Polskiej piłki . Nie wierzę w to że oni mogą zdominować tą ligę,jest to niemal niemożliwe . Widzę tylko pozytywy, głupio byłoby się zresztą przejmować czymś na co nie mam wpływu ,a sam Lech jawi mi się bardzo mały przy Wisełce . I ch.... mnie obchodzi co kto sobie myśli na temat , to nie zmienia faktu że kocham tylko Wisłe . Właśnie się zastanawiam ,jak duże znaczenie miały warunki i przystosowanie,my się lepiej adaptujemy w takich warunkach ,po prostu jesteśmy lepiej przystosowani.Znaczy glównie to czas robi swoje a oni są tu raptem 2 dni . Ale z drugiej strony te bramki stracone przez Lecha były frajerskie ,nie weszli w ten mecz odpowiednio skoncentrowali ,po czym musieli gonić na "wariata",ten impuls akurat odpowiednio zadziałał ,a w innym przypadku wcale nie musiało być lepiej . W każdym razie widać że Lech jest raczej świeży ,niema problemów z piłką,przy dobrej grze i odrobinie szczęścia awansują do następnej rundy . Czy powinniśmy się bać ? Wisełka jest oczywiście najlepsza,charakter też swój ma ,Lech wydaje się mieć przewagę w ofensywie. Oby Ćwieląg i Beto wnieśli nową jakość do naszej gry A ten zawodnik ktory odpada udinese przez kartkę ,to jakiś kluczowy ? Z drugiej strony chyba ktoryś wraca po kontuzji . W Lech w następnym meczu będzie mógł wystąpić Peszko |
Ciekawe, czy tak samo dobrze będą grać w lidze. Bo to co pokazują w pucharze, to rzeczywiście jest imponujące.
Odjechali reszcie stawki, a przecież nie mają nadzwyczaj silnego składu. Arboleda nie jest lepszy od Clebera, Wilk i Peszko od Bouskiego i Małego, a Rengifo od Brożka. Ale jednak nam zabrakło jednej, może dwóch postaci w ofensywie. Dzisiaj taki Stilic, to piłkarz, który robił różnice na boisku. U nas nie ma nikogo takiego ;/ Pomimo tego na Wisłę nie ma ch... i mistrza nikt łatwo nie odda :D |
Cytat:
I jak każdy z zespołów zagra przeciwko Lechowi. |
Naprawdę wstyd mi za większość piszących tu posty. I wkoło tylko Amica Amica Amica. Mnie tam już ten dowcip o Lecho-Amice, czy Grodzisko-Poloni już nie bawią. Można się było pośmiać, ale dalsze pisanie tego w co 2gim poście i śmianie się z bardzo dobrego meczu i udawanie że zagrali słabo, albo że rywal słaby, w kontekście naszych ostatnich wyników, jest tylko dowodem wturnego debilizmu u części z piszących na tym forum. Można było by to wytłumaczyć w wypadku 12 latów, przechodzących kryzys dojżewania, leczących swoje kompleksy, jednak wszystko wskazuje na to że starsi koledzy nioe są wcale lepsi.
A o samym meczu: Lech okazał się być świetnie przygotowany do spodkania pod względem fizycznym, i taktycznym czego nie zmienia 10 minut zagudienia na początku II częsci gry. Słabo za to wygladała forma strzelecka, a przedewszystkim zgranie i zwykłe czucie gry. 80% podań krótkich była niedokładna i jedyne co pozwalało jLechowi stwarzać jakieś akcje to wysokie umiejętności indywidualne CAŁEJ 11 z wyjątkiem Turiny (który dla mnie jest bramkarzem znacznie gorszym od pawełka. Jeszcze nie widziałem jego dobrego meczu w którym nie wykonywał by żadnych idotycznych i panicznych ruchów). Słabiej niż wiosną prezentował się Murawski i Rengifo. Natomiast Lewandowski !! - w zeszłej rundzie kiedy wszyscy nad nim piali z zachwytu, on wedłóg mnie grał bardzo przeciętnie zwykle czasem jedną akcją pokazując swój ogromny potencjał. Ogólnie medai bardziej patrzyłu na jego wiek niż wlaściwą przydatnosc w meczach. Wszyscy dziwili sie czemu Rengifo gra w pierwszym składzie a Lewandowski grzał ławę. A był po prostu od niego znacznie mniej produktywny - po prostu gorszy. Natomiast dziś prezentował się wyśmienicie, jak dla mnie obok Injacia i Arboledy (a także Bandrowskiego, ale on grął tylko końcówke) był najlepszy na boisku z Lechitów. Ogólnie Lech zagrał dobry mecz, ale nie wybitny Włosi tez sie trochę oszczędzali (brak Di Natale i Floro Floresa) ale ci co byli na boisku widać było ze dawali z siebie wszystko (zarówno Lechici i Udine). Dla Lecha szkoda że rewanż jest już za tydzień. Gdyby mieli więcej czasu ich szanse na awans oceniał bym na wysokie 40%. A tak to awans bedzie sprawą wybitnie trudną. Na koniec o LEchu w kontekście walki o mistrzostwo, niestety wydaje się że Smuda drugi raz z Żedu kapitalnie rzygotował zespół pod względem kondycyjnym i sprawnościowym, jak drużyne ominą kontuzje (jak jesienią) i zespól zgra się, to żeczywiście jest zdecydowanym faworytem do mistrzostwa w tym roku. Choć ciekawe czy wystarczy im sił i motywacji do walki na 3 frontach. My za to mamy słabą kadrę, która jeszcze nam się osłabiła (Baszczu - ktry gra juz z przymusu) i nie mamy tego powera, tego entuzjazmu zawodników, fali na której Lech buduje swoje wyniki. O ile Skorża nie uczyni z nami jakiegoś cudu, a wszyscy nasi piłkarze nie zaczną grac na 150% swoich możliwości, to ciężko wróżyć nam inny scenariusz na runde wiosenną, niż wymęczanie każdych 3 punktów w bólach ze słabeuszami jak to miało miejsce na jesieni. Gorzej z klubami z czołówki które zdaja się mieć przewage sportową nad nami - ostatnie wyniki z Legią, i Lechem to potwierdzają, nawet śląsk jak akurat maił zwyżke formy nas zlał aż miło. Od dawna nie graliśmy w lidze w innej roli niż faworyt. Chyba przyjdzie nam sobie przypomnieć jak to kiedyś wyglądało. Pierwszą próbkę porównania z Lechem da nam mecz PP. I nie piszcie żałosnych odpowiedzi typu: "Jak ci się tak w Poznaniu podoba to spier.... tam" Ja z bycia za Wisłą nie zrezygnuje nawet w wypadku spadku z ligi, nie zaczne też być szalikowcem Lecha, choćby i Wygrali ten PUEFA. Oceniam jednak fakty a te są takie że Lech wyprzedza nas teraz w tabeli, sportowo, i organizacyjnie. Mam nadzieje że Skorża dobrze wykorzystał okres przygotowawczy i drużyna będzie silna wiosną, a przedewszystkim będzie grała z chęcią do gry i ambicją. Chciałem jescze napisać że mam nadzieję że gdyby Skorży udało się wywalczyć w hetroiczny sposób ten tytuł w tym roku, nie zostanie to zmarnowane, i sukces ten nie zostanie zaprzepaszczony przez działania zarządu i innych decydentów, jednak przypomniałem sobie że to samo mówiłęm po zeszłorocznym mistrzostwie i każdym poprzednim i poprawiając się już nie mam takich złudnych nadzieji. Teraz wystarczy mi żeby następny mecz był niezły. |
Ziemniakoidzi po awansie przeżyją apogeum ekstazy choć trzeba im przyznać ,że Amika gra teraz całkiem przyzwoitą piłeczkę.... Ciepłe swetry ,kalesony, szaliki i czapki krepowały trochę zawodników Udinese ,do tego ten padający śnieg ich trochę deprymował. W rewanżu Włosi powinni całkiem spokojnie wygrać dwa ,trzy do zera. Remis w dzisiejszym meczu na pewno bardzo krzywdzący dla Włochów ponieważ Amika w każdym elemencie prezentowała się znacznie gorzej od nich. Choć trzeba oddać ,że wielu zawodników drużyny ze stolicy Wielkopolski grało całkiem przyzwoicie.
PS. Te modły na cześć Piotra R. w wykonaniu kibiców Amiki żałosne. Albo są tak prymitywni , albo tak obłudni ,żeby nie potępiać co gorsza wspierać oszusta ,który za garść dolarów sprzedał się i ich Szymańskiemu ze Świtu. Wstyd , poziom upokorzenia równy publicznemu obnażeniu się w autobusie MPK w godzinach szczytu. |
Jeśli chodzi o tego Lecha całego ja się cieszę z Roberta Lewandowskiego.Mimo młodego wieku nie odbija mu szajba widac że gra genialnie te jego podania dryblingi są na światowym poziomie i nie ma się co oszukiwac czy jest dobry czy zły, bo wyrasta nam po Kubie Błaszczykowskim piłkarz który oby tylko nie doznał żadnej kontuzji poważnej będzie mógł grac w którymś z silnych klubów w Europie. My mieliśmy swojego Kube tak oni teraz mają Lewandowskiego.Jesli chodzi o tego zawodnika życzę mu jak najlepiej, żeby w reprezentacji wspólnie z Kubą Pawłem Brożkiem Rafałem Boguskim Gancarczykami ze Śląska i innymi młodymi piłkarzami stworzyli pakę na MŚ lub Euro
Jeśli chodzi o samą grę Lecha to walczyli do końca to trzeba przyznac ale jak takie błędy się popełnia w obronie to wielkich szans im nie wróżę.... |
Cytat:
A teraz do meritum sprawy. Nie chce być złośliwy ale w 2 i 4 akapicie to piejesz z zachwytu i jako "starszy kolega" Ty przeginasz w 2 stronę. Nie sadze że cala 11 Lecha jest wspaniałą (oprócz turiny jak napisałęs) . Chyba deprecjonujesz troche siłe naszej 11 , ja wiem że Lech jest pierwsazy , jak sam przyznałem zagrał dobry mecz ,ale na Boga Lech to nie ultra-gwiazdy-z-wielkopolski-kótre-niszcza-wszystkich . Czy taktyznie zagrali wspaniale ...można sie spierac , wg. mnie to byłwesoły football kótry z wyrafinowana taktyka nie miał wiele wspólnego , a że okazał sie skuteczny , dobrze dla nich. Kondycyjne wytrzymali zgoda ,ale chyba to normalne ,że teraz trzeba być na gazie . A nie mamy powera? Skąd wiesz rozmawiałes z zawodnikami , ze sztabem. Zakłądam ,że nie. Mamy mocna , ograna 11 więc nie widze potrzeby podkreslania ,że Lech to faworyt bla bla bla... opórcz Wisły jest jeszcze Legia , któa znajac ich nieobliczalnośc moze namieszac (tj. w koncu oni sa przed nami ..póki co :D ). Te porazki które wymieniłeś .... to prawda ale mieliśmy potknięcie z ruchem czy to oznacza ze bedziemy bili się o miejsca 11-16 ?? Trzeba podejśc do tego z pewnym dystansem , mamy 3pkt. straty do Lecha.. to jest nic w naszej chimerycznej lidze . Nawet jak nie daj Boże przegramy z Lechem a reszta pkt. jak przytomnie napsiałes... zostanie wymeczona ze słabeuszami nie ma sie o co martwić. Przedostatnie zdanie z 4 akapitu... też tak myśle w nestepnym sezonie będzie srodek tabeli a w 2012 to bedzie II liga . Ja zauważam ,ze jesteśmy faworytem we wszystkich meczach (z wyjątkiem Meczu z Legia w Wawie ) . Z ostatnim akapitem sie zgadzam w 100% :) |
Cytat:
Co do rewanżu szans nie mają żadnych, bałem się że wygrają przypadkowo i tam będą murować bramkę ale na szczęście tak się nie stało. Włosi jak to włosi poczuli się pewnie i to się zemściło. W rewanżu spokojne 3-0. Runda się nie zaczęła a wy już lamentujecie jakie to w nim szanse mamy i jak to niby jesteśmy do niej fizycznie/psychicznie przygotowani.... |
Cytat:
Amicy tak jak chyba każdy Wiślak, nie toleruję i nie życzę im niczego dobrego. Muszę im jednak przyznać, że mają niesamowity charakter. Ktoś porównywał ten mecz do naszego meczu z Lazio, ja widzę podstawową różnicę. W Krakowie po stracie drugiej bramki drużyna poszła w rozsypkę i nie było żadnej koncepcji na dobranie się makaronom do dupy. Amica tymczasem, po chwilowym szoku, wzięła się w garść i dała radę. Takie coś bardzo rzadko zdarza się polskim drużynom, dlatego uznanie dla Smudy i reszty Kuchenkorza. Do tej pory miałem nadzieję, że Amica, tradycyjnie dla Smudy, fatalnie zacznie wiosnę i coś uda się ugrać. Dzięki konieczności wcześniejszego przygotowania formy, Franz nie zrobił chyba swojego tradycyjnego błędu, dlatego na wiosnę optymistycznie nie patrzę. Aha. Tradycyjne pozdrowienia dla Łysego za Lewandowskiego. Kawał dobrej roboty. |
Cytat:
Mają tyle samo punktów co Legia, punkt więcej od Polonii, trzy od nas. Po jednej kolejce moga być poza pucharami... To takie przypomnie, bo widzę, że niektórym odbija... Cytat:
Co do postawy Lecha - rzeczywiście brawa za charakter, ale pamiętajmy że coś takiego z Niemcami czy Anglikami by nie przeszło... Włosi po strzeleniu drugiej bramki, i mając w kieszeni awans przestali grać... |
Konrad - latwo jest postawic teze ze makaronom sie nie chcialo ale ja nie wiem czy czasem znow nie zaklinasz rzeczywistosci.
Pamietam jak pol roku temu nasmiewales sie z ludzi co pisali ze bedzie ciezko - przypominajac to nascie punktow z ubieglego sezonu. Teraz znow próbujesz zbagatelizowac sytuacje ,ze to niby tylko 3 punkty. Tak to sa tylko 3 punkty ale jesli patrzyc na sile ofensywna nasza i Amiki ,w sensie nie kto ma kogo w skladzie, tylko jak to w jednej i drugiej druzynie wyglada , to zdecydowanie bardziej prawdopodobnym jest to ze ta roznica sie bedzie zwiekszac, zamiast zmniejszac. Oni sa w gazie i nie zdziwie sie jak beda rozbijac przeciwnikow, tak jak my w sezonie gdzie tez znakomicie nam szlo w pucharach. A my? Ja wiem ze komentowanie sparingow jest ryzykowne ale z naprawde rzetelnych relacji tekstowych wynika ze nadal brakuje nam pary z przodu a zamiast kombinacyjnej gry, dominuje chaos. Mam nadzieje ze sie myle ale jakbym mial postawic do kogo bedzie nalezala ta runda, to niestety postawilbym na Amice. |
Ja uważam jak już pisałem że był to impuls ,który wywołał odpowiednią reakcję,przez co Lech wszedł w dobre obroty .
Bramki które stracili też były raczej frajerskie ,wynikały ze słabego wejścia w mecz,braku koncentracji . Z drugiej strony trzeba pamiętać że grali na własnym terenie,nie wiadomo też na ile ich przewaga wynikała z aury,warunków Nie są w każdym razie bez szans , co by nie mówić te Udinese specjalnie nie zachwyca . Cytat:
Ja osobiście wysoko cenie siłę Wisły,można mieć jednak uzasadnioną nadzieje że w ofensywie też będzie lepiej . Mam swoje obawy ,ale cóż chyba już nic nie pozostaje jak bycie dobrej myśli . |
Szok, kilka stron postów na temat Lecha, a ponoć Was nie obchodzimy. Po pierwszych dwóch stronach już miałem stracić resztki szacunku do kibiców Wisły - sama napinka i nienawiść (ale przynajmniej się pośmiałem). Jednak później już bardziej merytoryczne posty się znalazły. Mimo wszystko zagońcie moderatorów do roboty ;)
Podziękowania dla tych kibiców Wisły, którzy wczoraj nam kibicowali. A co do ligi to mocno przesadzacie, Lech daleko nie uciekł, to wciąż ta sama klasa co Wisła czy Legia. Gdyby było inaczej, to wczoraj schodziłbym z trybun śpiewając o zwycięstwie, a nie ciesząc się z wybronionego w końcówce remisu. |
Ma ktoś link z bramkami ???
|
Cytat:
raczej slabo z bramkami... szanowne tvp usuwa bramki z youtube... i chca zeby im abonament placic ... a takiego wala jak Polska cala :foch: |
Lech jest w niezłej formie i śmiem twierdzić, że gdyby murawa nie była zaśnieżona to kolejorz cieszyłby się dzisiaj ze zwycięstwa. Mieli wczoraj naprawde dużo pecha jeśliby wspomnieć samobójczą bramkę Arboledy, i sytuacje z słupkami i poprzeczkami, ale na szczęscie się nie zrazili i doprowadzili do remisu. Niestety musze to napisać, ale mentalnie piłkarze Lecha są lepsi od tej Wisły z rundy jesiennej, umiejętności nie będe oceniał. Nie mogę się już doczekać pierwszego mecz przy Reymonta 4 marca z Lechem:D
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl