Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Jakub Meresiński życie i twórczość - fakty, wydarzenia,aluzje (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9665)

Fugiel 11.08.2016 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 1447783)
Powiem tak. Jeśli BC to dkupi to będzie psychologiczny majstersztyk. Nawet najwięksi maruderzy narzekający na Cupiała pozwoli mu na zmianę 56 razy trenera w ciągu sezonu byleby gołodupce i oszuści nie rządzili klubem....Będzie pomnik, będzie wieczna pamięć o nim. :)

A moze to wszystko po to, aby co poniektórzy docenili Cupiała jako właściciela ? :)

wolfy 11.08.2016 21:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fugiel (Post 1447790)
A moze to wszystko po to, aby co poniektórzy docenili Cupiała jako właściciela ? :)

Ale jacy co poniektórzy? Jeżeli piszesz o mózgach takich jak nesta, Markus, Merkury etc. to ja mam na nich wyjebane, a co dopiero Cupiał który nie wie o ich istnieniu.

Oby się to odzyskanie okazało prawdą.

jackieboy 11.08.2016 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1447779)
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...437,1,727.html
Nie wiem gdzie to wrzucić, ale wrzucam tutaj.

Czy to jest możliwe z prawnego punktu widzenia?

Robek 11.08.2016 21:16

W Polsce wszystko jest mozliwe

krzaq12 11.08.2016 21:17

Cytat:

Czy to jest możliwe z prawnego punktu widzenia?
Teoretycznie tak, jeśli Meresiński w chwili podpisywania umowy kupno-sprzedaż pełnił funkcję w zarządzie firmy Projekt-gmina.pl, na którą umowa została zawarta to stanie się ona najprawdopodobniej nieważna.

Lukasz 11.08.2016 21:18

Niepojęte co się dzieje - gra o tron i brazylijskie seriale miękną.

P.S.
Nowa klubowa strona internetowa jest rewelacyjna :) https://www.wisla.krakow.pl/index.html ;)

@picasso i od Cupiała.

picasso 11.08.2016 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jackieboy (Post 1447793)
Czy to jest możliwe z prawnego punktu widzenia?

to nie tyle zależy od prawa co od prawników:-D

Vinci 11.08.2016 21:20

Brzmi, jak matrix.
Nie takie rzeczy jednak już gazety pisały w ważnych chwilach, żeby podbić sobie sprzedaż....

Trudno jednak nie zgłupieć, kiedy drużyna mogąca wskoczyć po kilkudziesięciu latach i kilku epokach do ligi mistrzów, jest w medialnym cieniu Wisły :) Świat stoi na głowie :D

fond 11.08.2016 21:21

http://www.krs-online.com.pl/projekt...rs-841635.html

Robek 11.08.2016 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasz (Post 1447796)
Niepojęte co się dzieje - gra o tron i brazylijskie seriale miękną.

P.S.
Nowa klubowa strona internetowa jest rewelacyjna :) https://www.wisla.krakow.pl/index.html ;)

@picasso i od Cupiała.

szkoda ze nie z 2011

Pan Jotka 11.08.2016 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzaq12 (Post 1447795)
Teoretycznie tak, jeśli Meresiński w chwili podpisywania umowy kupno-sprzedaż pełnił funkcję w zarządzie firmy Projekt-gmina.pl, na którą umowa została zawarta to stanie się ona najprawdopodobniej nieważna.

Jedyne co go ratuje przed nieważnością to fakt złożenia wniosku o wpis w KRS. Ale on zapewbe będzie brnął w uchwale antydatowaną...

Dariook 11.08.2016 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1447792)
Ale jacy co poniektórzy? Jeżeli piszesz o mózgach takich jak nesta, Markus, Merkury etc. to ja mam na nich wyjebane, a co dopiero Cupiał który nie wie o ich istnieniu.

Oby się to odzyskanie okazało prawdą.

Oby oby...ale pewnie to kolejny kit lokalnych bajkopisarzy.

bódyń 11.08.2016 21:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasz (Post 1447796)
Niepojęte co się dzieje - gra o tron i brazylijskie seriale miękną.

P.S.
Nowa klubowa strona internetowa jest rewelacyjna :) https://www.wisla.krakow.pl/index.html ;)

@picasso i od Cupiała.

Bez index.html dziala normalnie
https://www.wisla.krakow.pl/

Gin 11.08.2016 21:32

Chyba jest jasne ze nie na twarz tylko nie ma pokrycia w kasie , więcej nie mogę napisać

hunter 11.08.2016 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bódyń (Post 1447803)
Bez index.html dziala normalnie
https://www.wisla.krakow.pl/

Jak działa, jak nie działa?

To przecież sklep, nie oficjalna www.

gdsmk 11.08.2016 21:34

https://twitter.com/and_klemba/statu...06814853038080

wg tego, Citko powiedział Klembie, że to bzdura z tym Cupiałem.

Mówię wam, na naszych oczach pisze się Wrogie Przejęcie II

Lukasz 11.08.2016 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bódyń (Post 1447803)
Bez index.html dziala normalnie
https://www.wisla.krakow.pl/

Przekierowuje na skle internetowy. Strony nie ma.

serek.c2 11.08.2016 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gin (Post 1447804)
Chyba jest jasne ze nie na twarz tylko nie ma pokrycia w kasie , więcej nie mogę napisać

A skąd Boniek może wiedzieć takie rzeczy, jak jeszcze dokumentów mu nie dostarczono? Poza tym - klub chyba już otrzymał licencję na obecny sezon?

Paweł 11.08.2016 21:39

To o czym pisze Mateusz Miga jest możliwe, tylko jest jeden haczyk.

Zarząd spółki "Projekt-Gmina" jest 2-osobowy. Zgodnie ze statutem tej spółki, do jej reprezentowania uprawniony jest każdy z członków zarządu. Jeśli drugi z członków zarządu (Pani Katarzyna Ptak) będzie próbowała potwierdzić tę nieważną czynność, to zaczną się schody. Sądy będą rozstrzygały czy jest to dopuszczalne, a orzeczenia w takich sprawach są często odmienne. Nie jest to wprost uregulowane w przepisach i wszystko rozbija się o bardzo twórczą interpretację.

Herbi1303 11.08.2016 21:42

PZPN zabierze licencje JM, BC założy nową Wisłę Kraków SA wykupi licencję od JM i gramy dalej z czystymi papierami ;) ale historia, takie jaja tylko w Polsce

hunter 11.08.2016 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gdsmk (Post 1447806)
https://twitter.com/and_klemba/statu...06814853038080

wg tego, Citko powiedział Klembie, że to bzdura z tym Cupiałem.

Mówię wam, na naszych oczach pisze się Wrogie Przejęcie II

Tylko skąd niby Citko miałby wiedzieć o ruchach w Myślenicach? Gaszą pożar i tyle.

krzaq12 11.08.2016 21:54

Cytat:

Tylko skąd niby Citko miałby wiedzieć o ruchach w Myślenicach? Gaszą pożar i tyle.
Dokładnie tak, gdyby potwierdzili jeszcze to, byliby spaleni na mln %. Teraz są w fatalnej sytuacji, a mogą być w jeszcze gorszej, jeśli BC odzyska klub, za co mocno trzymam kciuki, i meresiński i citko są totalnie spaleni. TO-TAL-NIE !!!!

borys 11.08.2016 21:56

To bije na łeb powrót Johna Snow:)

P.S Czy tu trzeba się sądzić... Meresinski jest w ciemnej dupie nikt nie da grosza a tym bardziej wizerunku na jego burdel a wraz z klubem przejął długi i tu już nie ma że boli.

mgła 11.08.2016 21:57

Boguś działaj!

Gin 11.08.2016 22:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1447808)
A skąd Boniek może wiedzieć takie rzeczy, jak jeszcze dokumentów mu nie dostarczono? Poza tym - klub chyba już otrzymał licencję na obecny sezon?

Otrzymał ale to było za czasów Tf , teraz jest zmiana właściciela i trzeba przestawić dokumenty ze ma się pokrycie na funkcjonowanie klubu i spłatę długów, JM ich nie przedstawił

Dariook 11.08.2016 22:12

PROJEKT-GMINA.PL SP. Z O.O., WARSZAWA
Ulica: Grzybowska 3/U-8
Udziałowcy, Wspólnicy lub Akcjonariusze (obecni i poprzedni) MERESIŃSKI JAKUB ADAM, Firma MCCARTHY & TAGGART SPÓŁKA KOMANDYTOWA

G9 SP. Z O.O., WARSZAWA
Ulica: Grzybowska 3/U-8
Udziałowcy, Wspólnicy lub Akcjonariusze (obecni i poprzedni) - BIMO BORIS (WTF?) MERESIŃSKI JAKUB ADAM

G8 BROKERS sp. z o.o.
Ulica: Grzybowska 3/U-8
Handel samochodami

MADE SPECIAL SP. Z O.O.
Ulica: Grzybowska 3/U-8
Udziałowcy, Wspólnicy lub Akcjonariusze (obecni i poprzedni) KOSZAŁKA ANNA JANINA, MERESIŃSKI JAKUB ADAM

Dane osoby: ESPOSITO ESPEDITO FABIO :D
Niektóre osoby współwystępujące: BIMO BORIS :D, MERESIŃSKI JAKUB ADAM

Tak na szybko i od....... sie..informacje z KRS.
Wszystkie spółki kapital 50 tys zł...i znajomi Esposito Fabio Espodito. PRzeciez to wszystko zapierdala wałami!

Takie firmy podpisały listy intencyjne .
:alleluja:

whitestar1990 11.08.2016 22:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1447818)
PROJEKT-GMINA.PL SP. Z O.O., WARSZAWA
Ulica: Grzybowska 3/U-8
Udziałowcy, Wspólnicy lub Akcjonariusze (obecni i poprzedni) MERESIŃSKI JAKUB ADAM, Firma MCCARTHY & TAGGART SPÓŁKA KOMANDYTOWA

G9 SP. Z O.O., WARSZAWA
Ulica: Grzybowska 3/U-8
Udziałowcy, Wspólnicy lub Akcjonariusze (obecni i poprzedni) - BIMO BORIS (WTF?) MERESIŃSKI JAKUB ADAM

G8 BROKERS sp. z o.o.
Ulica: Grzybowska 3/U-8
Handel samochodami

MADE SPECIAL SP. Z O.O.
Ulica: Grzybowska 3/U-8
Udziałowcy, Wspólnicy lub Akcjonariusze (obecni i poprzedni) KOSZAŁKA ANNA JANINA, MERESIŃSKI JAKUB ADAM

Dane osoby: ESPOSITO ESPEDITO FABIO :D
Niektóre osoby współwystępujące: BIMO BORIS :D, MERESIŃSKI JAKUB ADAM

Tak na szybko i od....... sie..informacje z KRS.
Wszystkie spółki kapital 50 tys zł...i znajomi Esposito Fabio Espodito. PRzeciez to wszystko zapierdala wałami!

Takie firmy podpisały listy intencyjne .
:alleluja:

Skąd info?

heoij 11.08.2016 22:20

Aż dziw bierze jak Cupiał robi interesy w Tele-fonice, jak tu takiego Meresińskiego nie mogli sprawdzić :D

Profesjonalna firma, profesjonalny klub...

funkykoval 11.08.2016 22:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez whitestar1990 (Post 1447819)
Skąd info?

wystarczy wyguglować a potem sprawdzić w krs-online .............

whitestar1990 11.08.2016 22:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1447822)
wystarczy wyguglować a potem sprawdzić w krs-online .............

Przecież nie znajdziesz treści listu intencyjnego i sygnatariuszy... Powiązanie Meresińskiego z niezliczoną liczbą spółek jest już znane od ponad dwóch tygodni. Nie ma jednak wiedzy kto podpisał.

Lukasz 11.08.2016 22:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1447822)
wystarczy wyguglować a potem sprawdzić w krs-online .............

Google tez jest dobre go tego. Skoro istnieje G9... tak sie zastanawiam co z pozostałymi spółkami?? Były G1,G2, G3 .... ?

I prosze, ten sam adres:

G6
http://panoramafirm.pl/mazowieckie,,...-zbmryg_i.html

G8
http://krs-pobierz.pl/gemcotex-i47132

funkykoval 11.08.2016 22:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez whitestar1990 (Post 1447823)
Przecież nie znajdziesz treści listu intencyjnego i sygnatariuszy... Powiązanie Meresińskiego z niezliczoną liczbą spółek jest już znane od ponad dwóch tygodni. Nie ma jednak wiedzy kto podpisał.

Odnoszę się do informacji podanych przez Dario... a on porównał to z branżami jakie miały reprezentować przyjaciele - sponsorzy JM

Revolver 11.08.2016 22:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1447822)
wystarczy wyguglować a potem sprawdzić w krs-online .............

Jak wrzucałem te dane -naście stron temu, to mnie ktoś pojechał, że znowu "sieję ferment" :-D

Od razu widać, że to większy przekręt, niż demokratyczne wybory na Kubie.

regan 11.08.2016 22:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Herbi1303 (Post 1447810)
PZPN zabierze licencje JM, BC założy nową Wisłę Kraków SA wykupi licencję od JM i gramy dalej z czystymi papierami ;) ale historia, takie jaja tylko w Polsce

Obysmy nie zaczeli od 4 ligi

funkykoval 11.08.2016 22:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Revolver (Post 1447826)
Jak wrzucałem te dane -naście stron temu, to mnie ktoś pojechał, że znowu "sieję ferment" :-D

Od razu widać, że to większy przekręt, niż demokratyczne wybory na Kubie.

Wiesz kolegę JM jeszcze kilka dni temu niektórzy chwalili za przekręty VATowskie, a nawet dzisiaj z rana byli tacy, którzy bagatelizowali.....
A kolega z Zombie w nicku podsumował mnie, że kręcę nosem, czegoś wymagam, a przecież JM to w sumie spoko gość :D

KOMINEK 11.08.2016 22:42

Jeśli Rysiu Niemiec pisze że Boguś chce odzyskać Wisłę to to już nie są plotki panów dziennikarzy W niedzielę wszyscy na stadion i gromkie Bogusław Cupiał. I piszę to nie po to by się z tego śmiać.

funkykoval 11.08.2016 22:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1447829)
Jeśli Rysiu Niemiec pisze że Boguś chce odzyskać Wisłę to to już nie są plotki panów dziennikarzy W niedzielę wszyscy na stadion i gromkie Bogusław Cupiał. I piszę to nie po to by się z tego śmiać.

Może jakaś szybka akcja z oprawą ???

Martinus 11.08.2016 22:46

Co do listu intencyjnego nie wiemy kto tam figuruje. Gdyby to rzeczywiscie były firmy widmo to Bareja wymięka. Ale to niemożliwe żeby TF, nawet jeśli Monika prowadziła negocjację, to klepnęła.

czaro 11.08.2016 22:46

Ciekawe, czy to prawda z BC. A jeżeli tak, to czy by mu się udało. A jeżeli by się udało, to czy odzyskałby Wisłę, żeby ją zostawić sobie (nie TF, to chyba wykluczone), czy sprzedać osobie trzeciej. A jeżeli zostawić to, czy na chwilę, aż nie pojawi się na horyzoncie ktoś w stylu Kity, czy znów na starych dobrych zasadach: raz na rok-dwa burzymy wszystko i rzucamy kilka milionów.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1447825)
Odnoszę się do informacji podanych przez Dario... a on porównał to z branżami jakie miały reprezentować przyjaciele - sponsorzy JM

To by się wszystko układało w całość.

Nie jestem pewien, czy Citko wie, w co się wpakował. Nie zdziwiłbym się, gdyby po prostu skusiła go wizja prowadzenia własnego klubu i budowa biznesu większego niż menedżerski i stał się przez to nieuważny.

Wszystkie Wasze teorie o słupach, wielkich możnych ludziach itd. - najprostsze wytłumaczenia są czasem najlepsze. Jaki jest koń, każdy widzi.

yarow 11.08.2016 22:48

https://twitter.com/tomekziel/status/759102544262168576


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl