![]() |
Jak mawiał Kaziu Marcinkiewicz "YES YES YES"! :D
KELEMEN !!!! |
SlĄsk awanssssss kelemen broni!!!!
|
Kelemen to jednak przekot
|
kelemen! brawo WKS!!!!!! Męczarnie wielkie i zero skuteczności w meczu ale liczy sie awans:)
|
jjjeeeestt.. brawo Śląsk !
|
Brawo kurka wodna! KELEMEN! :D
|
łomatkoboska.... już sierpień a tu mamy trzy drużyny nadal w grze <wow>
|
Brawo Kelemen. Szkoda bo nie moge sie drzeć bo dom już śpi :)
|
Brawo Śląsk !!! Trzy zespoły w IV rundzie, brawo :)
|
Cytat:
|
No no...Pięknie strzelali te karne! Widać, że ćwiczone! Ale w ciemno można zakładać, że WKS nie wygra meczu w weekend! Mila to już nie żył pod koniec...
|
Pamięta ktoś takie czasy? żebyśmy dalej mieli 3 drużyny w decydujących fazach? jaga jakby nie zajebała sprawy z pasterzami, ale i tak jest dobrze :D
|
To jest nasz sezon ! :)
|
Czy Śląsk dostał do rankingu 0,250 czy 0,125 ktoś wie ?:)
|
Cytat:
|
Ciekawe co jutro los przyniesie. Napewno najlatwiej ma Wisla - to jest naprawde paradoks - a Slask i Legia? Coz napewno z tych rozstawionych zespolow kilka jest w zasiegu i Legii i Slaska, tzn w zasiegu, jak wypruja z siebie flaki lub jak beda mieli mase szczescia to stac ich na awans. Napewno majac 2 druzyny w LE prawdopodobienstwo, ze ktoras wylosuje tego rywala, ktory jest do przejscia jest wyzsze niz gdyby miał grac w 4 rundzie kw LE 1 zespol z Polski. 2 zespoly w fazach grupowych, hmm to by bylo cos
|
Wychodzi na to, że do osiągania sukcesów w pucharach potrzebujemy nierozstawienia naszych drużyn, lub też - przy rozstawionych Wiśle czy Lechu - wylosowani najsilniejszego nierozstawionego rywala, ot tajemnica naszego sukcesu :D I jak to "legendę" przystało, coś w tym faktycznie jest. Widać po prostu, że granie - jak to ten kebab dziś ujął - "antyfutbolu" wychodzi nam dalej jak najbardziej na dobre.
Śląsk i Legia już teraz zrobiły naprawdę coś fajnego, bo chyba nikt nie liczył, że te ekipy przejdą razem aż trzech rozstawionych rywali. Jak jedna z tych drużyn wejdzie jakimś cudem do fazy grupowej, to dla naszego rankingu będzie po prostu pięknie. I szkoda tylko teraz tego "pecha" Jagi, bo straciliśmy dosyć łatwe (realnie rzecz ujmując) 0.5 pkt do rankingu krajowego. |
jest już jakaś lista potencjalnych przeciwników?
|
Dobrze, że są w zasadach pucharowych rzuty karne, bo gdyby mieli grać do pierwszej bramki to Śląsk mógłby nie zdążyć na drugą kolejkę Ekstraklasy.
|
Nie ulega wątpliwości, że nawet zakładając najgorszy scenariusz czyli faza grupowa Ligi Europy dla Wisły Kraków oraz odpadnięcie Legii i Śląska w IV rundzie kwalifikacyjnej do Ligi Europy to i tak już sezon 2011/2012 w Europejskich Pucharach w wykonaniu polskich drużyn nie jest kompromitacją. Aż żal dupę jednak ściska panowie, że Jagiellonia nie wyeliminowała ogórów małosolnych z Pawłodaru.
|
Cytat:
|
Tak, dlatego w pucharach powinny grać Wisła, Legia i Lech. Ewentualnie jako czwarta Polonia bo teraz ma JW. Innym zakaz grania :D
|
Na tą chwile odpada Austria Wiedeń :O, odpadł Levski, CSKA, Lokomotiv i Litex do kw. LE... czyli została jedna bułgarska
do tego 2 chorwackie i szwedzka :) |
Cytat:
Zjedź sobie w dół, tam masz taką przypuszczalną tabelkę dla IV rundy. Widać, że awans do FG dla drużyny nierozstawionej graniczy na tym etapie z cudem, jakiekolwiek szanse są w większości uzależnione od farta w losowaniu. |
Ale numer,gdybyśmy mieli w LE 3 zespoły to w sumie byłoby coś. Powiem więcej,jedną już mamy, ale te dwie pozostałe stać też na ten krok. Przy takim farcie, to czego innego oczekiwać. A później golić frajerów na nowoczesnych stadionach. A co. W sumie to i dobrze,że Jagiellonia nie awansowała. Stadionowo nie pasowałaby do reszty ale nie powiem szkoda,że nie ma 4 zespołów z Polski,w sumie przy takim farcie,jak idzie to idzie.
Tacy Bułgarzy, grają na stadionie gdzie są same pustki, dla kogo oni kopią? |
Dziadostwo jagielloni prsuje calą atmosfere. Ale na prawdę wielke brawa dla Legii i Śląska!
|
Ljuboja to jest dawnych wspomnień czar co najwyżej.Z kontraktem 0,5 miliona € chyba można więcej wymagac od zawodnika ? Myśle że Jóźwiak mógł lepiej zainwestowac te pieniądze w kogoś młodszego,szybszego....
Coś sie chyba w tej naszej piłce ruszyło że o tej porze roku jeszcze mamy 3 zespoły w pucharach :):):) |
Niesamowite naprawdę niesamowite 3 polskie zespoły na ostatniej prostej ! Gratulacje dla Legii i Śląska ale ... z rywale w LE są o wiele wiele gorsi niż w LM więc jutro duzo duzo szczęścia żeby byli Rumunii i innych nacji nie jestem w stanie wymienić które dla naszych mogłyby dać realne szanse na awans ale i tak jest dobrze :)
|
No to Bułgarzy mogą ogłosić żałobę - maja dokładnie to, co my przed rokiem. Wisełka wykopała Litex, Śląsk w męczarniach przeszedł Łoko, dodatkowo Lewski odpadł (tez na karne) z Trnavą.
Chociaż z drugiej strony, mimo awansu obu ekip, i z Warszawy, i z Wrocławia, czuje pewien niedosyt. Dwa mecze, w tym jeden z dogrywką... i ani jednej bramki :-( Nic to, awans najważniejszy. Zobaczymy, jak jutro wypadnie losowanie. Oby tylko nie trafili na którąś z "siekier" w rodzaju Sevilli, Romy, Eindhoven, Glasgow czy innego Madrytu - bo wtedy "umarł w butach". |
Żabojadów PSG też nie polecam, to co się tam dzieje ostatnio to szał. W sumie to nie wiem z kim lepiej grać , przy takiej skuteczności to ja pierdo...
|
Szacunek za awans obu drużyn i tyle.
|
Będą już dzisiaj jakieś podziały na koszyki ?
|
To szczęście to musiałoby być przeogromne. Zespołów, z którymi można powalczyć w IV rundzie eliminacji LE jest jak na lekarstwo. Zdecydowanie większe prawdopodobieństwo wylosować jakiś klub pokroju Sevilli czy innego Atletico niż np Stoke City. Z taką grą jak dziś zaprezentowały Legia i Śląsk to nawet to Stoke będzie nie do pokonania.
|
Pamięta ktoś kiedy mieliśmy 3 drużyny w rundzie eliminacyjnej przed fazami grupowymi? Ja nie. Po raz pierwszy w historii reformy Platiniego polski klub dotarł do 4 rundzy el.LM oraz 2 kluby do 4 rundy el.LE Z wypiekami na twarzy oczekuje jutrzejszych losowań i meczów 4 rundy. Wisła w LM, Śląsk, Legia w LE jeżeli taki będzie scenariusz to zapomne wszystkie Levadie, Valerengii, Karabachy i nawet porażke Jagi w tym sezonie.
|
Cytat:
|
a Lechia ??
|
Lechia bez szans na sukces w pucharach obecnie, NIESTETY.
|
No z Lechią to tak średnio bym powiedział. Chodź nie wierzę że skompromitowała by się tak jak Jaga.
W sumie, zgoda. Wisła, Lech, Legia, Śląsk, Lechia. Więcej nie widzę kto. Ewentualnie Polonia Warszawa, ale tu też nie liczyłbym na więcej niż 2 runda. |
Cytat:
A widziałeś ten Śląsk dzisiaj? Tydzień temu zresztą też? |
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl