Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8096)

Velture 04.08.2011 21:11

Jak mawiał Kaziu Marcinkiewicz "YES YES YES"! :D

KELEMEN !!!!

vip2008 04.08.2011 21:12

SlĄsk awanssssss kelemen broni!!!!

leszekm_ 04.08.2011 21:12

Kelemen to jednak przekot

Mako 04.08.2011 21:12

kelemen! brawo WKS!!!!!! Męczarnie wielkie i zero skuteczności w meczu ale liczy sie awans:)

jaszczur90 04.08.2011 21:12

jjjeeeestt.. brawo Śląsk !

Birsa 04.08.2011 21:12

Brawo kurka wodna! KELEMEN! :D

szorstki 04.08.2011 21:12

łomatkoboska.... już sierpień a tu mamy trzy drużyny nadal w grze <wow>

Marcin_fan 04.08.2011 21:12

Brawo Kelemen. Szkoda bo nie moge sie drzeć bo dom już śpi :)

Grisza1 04.08.2011 21:13

Brawo Śląsk !!! Trzy zespoły w IV rundzie, brawo :)

rafkur 04.08.2011 21:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szorstki (Post 1140388)
łomatkoboska.... już sierpień a tu mamy trzy drużyny nadal w grze <wow>

Dokładnie to samo pomyślałem po drugiej obronie Kelemena - jaja jakieś normalnie :lol:

Pan Jotka 04.08.2011 21:18

No no...Pięknie strzelali te karne! Widać, że ćwiczone! Ale w ciemno można zakładać, że WKS nie wygra meczu w weekend! Mila to już nie żył pod koniec...

dobra_bestia 04.08.2011 21:19

Pamięta ktoś takie czasy? żebyśmy dalej mieli 3 drużyny w decydujących fazach? jaga jakby nie zajebała sprawy z pasterzami, ale i tak jest dobrze :D

szczepek19 04.08.2011 21:19

To jest nasz sezon ! :)

Pajo1906 04.08.2011 21:22

Czy Śląsk dostał do rankingu 0,250 czy 0,125 ktoś wie ?:)

Kibic1928 04.08.2011 21:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pajo1906 (Post 1140404)
Czy Śląsk dostał do rankingu 0,250 czy 0,125 ktoś wie ?:)

to drugie.zremisował prawda?

Jaroo1 04.08.2011 21:24

Ciekawe co jutro los przyniesie. Napewno najlatwiej ma Wisla - to jest naprawde paradoks - a Slask i Legia? Coz napewno z tych rozstawionych zespolow kilka jest w zasiegu i Legii i Slaska, tzn w zasiegu, jak wypruja z siebie flaki lub jak beda mieli mase szczescia to stac ich na awans. Napewno majac 2 druzyny w LE prawdopodobienstwo, ze ktoras wylosuje tego rywala, ktory jest do przejscia jest wyzsze niz gdyby miał grac w 4 rundzie kw LE 1 zespol z Polski. 2 zespoly w fazach grupowych, hmm to by bylo cos

rw88 04.08.2011 21:26

Wychodzi na to, że do osiągania sukcesów w pucharach potrzebujemy nierozstawienia naszych drużyn, lub też - przy rozstawionych Wiśle czy Lechu - wylosowani najsilniejszego nierozstawionego rywala, ot tajemnica naszego sukcesu :D I jak to "legendę" przystało, coś w tym faktycznie jest. Widać po prostu, że granie - jak to ten kebab dziś ujął - "antyfutbolu" wychodzi nam dalej jak najbardziej na dobre.

Śląsk i Legia już teraz zrobiły naprawdę coś fajnego, bo chyba nikt nie liczył, że te ekipy przejdą razem aż trzech rozstawionych rywali. Jak jedna z tych drużyn wejdzie jakimś cudem do fazy grupowej, to dla naszego rankingu będzie po prostu pięknie. I szkoda tylko teraz tego "pecha" Jagi, bo straciliśmy dosyć łatwe (realnie rzecz ujmując) 0.5 pkt do rankingu krajowego.

dobra_bestia 04.08.2011 21:26

jest już jakaś lista potencjalnych przeciwników?

wolfy 04.08.2011 21:26

Dobrze, że są w zasadach pucharowych rzuty karne, bo gdyby mieli grać do pierwszej bramki to Śląsk mógłby nie zdążyć na drugą kolejkę Ekstraklasy.

_ukoL 04.08.2011 21:28

Nie ulega wątpliwości, że nawet zakładając najgorszy scenariusz czyli faza grupowa Ligi Europy dla Wisły Kraków oraz odpadnięcie Legii i Śląska w IV rundzie kwalifikacyjnej do Ligi Europy to i tak już sezon 2011/2012 w Europejskich Pucharach w wykonaniu polskich drużyn nie jest kompromitacją. Aż żal dupę jednak ściska panowie, że Jagiellonia nie wyeliminowała ogórów małosolnych z Pawłodaru.

Kibic1928 04.08.2011 21:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1140409)
Ciekawe co jutro los przyniesie. Napewno najlatwiej ma Wisla - to jest naprawde paradoks - a Slask i Legia? Coz napewno z tych rozstawionych zespolow kilka jest w zasiegu i Legii i Slaska, tzn w zasiegu, jak wypruja z siebie flaki lub jak beda mieli mase szczescia to stac ich na awans. Napewno majac 2 druzyny w LE prawdopodobienstwo, ze ktoras wylosuje tego rywala, ktory jest do przejscia jest wyzsze niz gdyby miał grac w 4 rundzie kw LE 1 zespol z Polski. 2 zespoly w fazach grupowych, hmm to by bylo cos

Masz liste rozstawionych i nie rozstawionych?

PeterSett 04.08.2011 21:29

Tak, dlatego w pucharach powinny grać Wisła, Legia i Lech. Ewentualnie jako czwarta Polonia bo teraz ma JW. Innym zakaz grania :D

palikot 04.08.2011 21:29

Na tą chwile odpada Austria Wiedeń :O, odpadł Levski, CSKA, Lokomotiv i Litex do kw. LE... czyli została jedna bułgarska

do tego 2 chorwackie i szwedzka :)

rw88 04.08.2011 21:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dobra_bestia (Post 1140414)
jest już jakaś lista potencjalnych przeciwników?

http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/...eedel2011.html

Zjedź sobie w dół, tam masz taką przypuszczalną tabelkę dla IV rundy. Widać, że awans do FG dla drużyny nierozstawionej graniczy na tym etapie z cudem, jakiekolwiek szanse są w większości uzależnione od farta w losowaniu.

Marszałek 04.08.2011 21:31

Ale numer,gdybyśmy mieli w LE 3 zespoły to w sumie byłoby coś. Powiem więcej,jedną już mamy, ale te dwie pozostałe stać też na ten krok. Przy takim farcie, to czego innego oczekiwać. A później golić frajerów na nowoczesnych stadionach. A co. W sumie to i dobrze,że Jagiellonia nie awansowała. Stadionowo nie pasowałaby do reszty ale nie powiem szkoda,że nie ma 4 zespołów z Polski,w sumie przy takim farcie,jak idzie to idzie.

Tacy Bułgarzy, grają na stadionie gdzie są same pustki, dla kogo oni kopią?

qqq_b 04.08.2011 21:35

Dziadostwo jagielloni prsuje calą atmosfere. Ale na prawdę wielke brawa dla Legii i Śląska!

AYALA 04.08.2011 21:40

Ljuboja to jest dawnych wspomnień czar co najwyżej.Z kontraktem 0,5 miliona € chyba można więcej wymagac od zawodnika ? Myśle że Jóźwiak mógł lepiej zainwestowac te pieniądze w kogoś młodszego,szybszego....

Coś sie chyba w tej naszej piłce ruszyło że o tej porze roku jeszcze mamy 3 zespoły w pucharach :):):)

djjamajczyk 04.08.2011 21:47

Niesamowite naprawdę niesamowite 3 polskie zespoły na ostatniej prostej ! Gratulacje dla Legii i Śląska ale ... z rywale w LE są o wiele wiele gorsi niż w LM więc jutro duzo duzo szczęścia żeby byli Rumunii i innych nacji nie jestem w stanie wymienić które dla naszych mogłyby dać realne szanse na awans ale i tak jest dobrze :)

el Nuero 04.08.2011 21:47

No to Bułgarzy mogą ogłosić żałobę - maja dokładnie to, co my przed rokiem. Wisełka wykopała Litex, Śląsk w męczarniach przeszedł Łoko, dodatkowo Lewski odpadł (tez na karne) z Trnavą.

Chociaż z drugiej strony, mimo awansu obu ekip, i z Warszawy, i z Wrocławia, czuje pewien niedosyt. Dwa mecze, w tym jeden z dogrywką... i ani jednej bramki :-( Nic to, awans najważniejszy.

Zobaczymy, jak jutro wypadnie losowanie. Oby tylko nie trafili na którąś z "siekier" w rodzaju Sevilli, Romy, Eindhoven, Glasgow czy innego Madrytu - bo wtedy "umarł w butach".

dobra_bestia 04.08.2011 21:50

Żabojadów PSG też nie polecam, to co się tam dzieje ostatnio to szał. W sumie to nie wiem z kim lepiej grać , przy takiej skuteczności to ja pierdo...

HEDu 04.08.2011 21:53

Szacunek za awans obu drużyn i tyle.

piter116 04.08.2011 21:54

Będą już dzisiaj jakieś podziały na koszyki ?

Gordian 04.08.2011 21:57

To szczęście to musiałoby być przeogromne. Zespołów, z którymi można powalczyć w IV rundzie eliminacji LE jest jak na lekarstwo. Zdecydowanie większe prawdopodobieństwo wylosować jakiś klub pokroju Sevilli czy innego Atletico niż np Stoke City. Z taką grą jak dziś zaprezentowały Legia i Śląsk to nawet to Stoke będzie nie do pokonania.

Dariusz 04.08.2011 21:58

Pamięta ktoś kiedy mieliśmy 3 drużyny w rundzie eliminacyjnej przed fazami grupowymi? Ja nie. Po raz pierwszy w historii reformy Platiniego polski klub dotarł do 4 rundzy el.LM oraz 2 kluby do 4 rundy el.LE Z wypiekami na twarzy oczekuje jutrzejszych losowań i meczów 4 rundy. Wisła w LM, Śląsk, Legia w LE jeżeli taki będzie scenariusz to zapomne wszystkie Levadie, Valerengii, Karabachy i nawet porażke Jagi w tym sezonie.

Fiti 04.08.2011 22:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PeterSett (Post 1140424)
Tak, dlatego w pucharach powinny grać Wisła, Legia i Lech. Ewentualnie jako czwarta Polonia bo teraz ma JW. Innym zakaz grania :D

A Śląsk...?

Marcin_fan 04.08.2011 22:05

a Lechia ??

Junior_Battle 04.08.2011 22:06

Lechia bez szans na sukces w pucharach obecnie, NIESTETY.

Fiti 04.08.2011 22:08

No z Lechią to tak średnio bym powiedział. Chodź nie wierzę że skompromitowała by się tak jak Jaga.
W sumie, zgoda. Wisła, Lech, Legia, Śląsk, Lechia. Więcej nie widzę kto. Ewentualnie Polonia Warszawa, ale tu też nie liczyłbym na więcej niż 2 runda.

rafkur 04.08.2011 22:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fiti (Post 1140461)
A Śląsk...?


A widziałeś ten Śląsk dzisiaj? Tydzień temu zresztą też?

ManiekTS 04.08.2011 22:09

http://www.90minut.pl/news/164/news1...-i-Slaska.html


ooo kur*a..


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl