Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8092)

FraMat 19.07.2011 17:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasz (Post 1129552)
Poprę ustawienie 4-2-3-1. To jest zbyt ważny mecz by myśleć inaczej.

już przekazałem Maaskantowi. Odpowiedział, ze takich fachowców musi posłuchac i ze będzie ubiegał się o miejsca Twojego asystenta

Hanys 19.07.2011 17:27

a będą otwarte dwie trybuny czy trzy?

Miguelito 19.07.2011 17:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hanys (Post 1129564)
a będą otwarte dwie trybuny czy trzy?

Trzy trybuny

Jasmin_Bogow 19.07.2011 17:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 1129557)
a ja wam mówie że sie do tej 20.30 wyhuczy i wypada i bedzie lajtowa pogoda. typowe konwekcyjne opady, 2 godziny i po ptokach

Zgadza się - spodziewam się, że o 20 deszczu już nie będzie.

El'kabat 19.07.2011 17:47

Jakim deszczu,teraz w centrum to było oberwanie chmury. Własnie ustaje powoli.Gorzej beda mieli pilkarze bo napadalo przez te pol godz w cholere

tomas_n 19.07.2011 17:48

Ma ktoś moze link do transmisji z meczu Litexu?

snikki_(konto-usuniete) 19.07.2011 17:50

Lepsze bieganie po mokrej murawie niż podczas takiego oberwania jak przed chwilą. U mnie już na szczęście słoneczko. Oby tak dalej...

WislaOnly 19.07.2011 17:50

http://www.imgw.pl/internet/zz/pogoda/burze.html tutaj macie fajną stronkę o burzach. Teoretycznie deszcz to plus dla nas, szybsza piłka, szybsza gra, strzały z dystansu. A jak będzie dowiemy się za 1.40 :)

tarantulaw2 19.07.2011 17:51

Ta pogoda przypomina mi pewien srodowy wieczór, Sosnowiec...

robertos 19.07.2011 17:53

A po burzy przychodzi słońce i awans pewny :)

Lukasz 19.07.2011 17:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1129562)
już przekazałem Maaskantowi. Odpowiedział, ze takich fachowców musi posłuchac i ze będzie ubiegał się o miejsca Twojego asystenta

O to to to. Dzięki.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jasmin_Bogow (Post 1129568)
Zgadza się - spodziewam się, że o 20 deszczu już nie będzie.

Co do prognozy pogody:

Przed chwilą zmienili prognozę pogody dla Krakowa na weather.com. Bylo 'pochmurno' jest 'Mały deszcz i burza/pioruny' Prognoza na następne dni to deszcz, deszcz i lekki deszcz. Obecnie wiatr w Krakowie jest kierunku EN. W Katowicach ponoć 'Burza w sąsiedztwie' więc opad idzie nad Kraków. Po nim ciężko powiedzieć co będzie z racji na jutrzejszy deszcz.

Mimo wszystko trzymam kciuki za brak deszczu i chętnie przyjmę pogodynkę na asystentkę :)

PeterSett 19.07.2011 17:54

mecz Litex-Mogren - linki na stronie:

http://www.lshunter.tv/football-live...ing-video.html

WislaOnly 19.07.2011 18:03

hehe i już 1-0 dla Litexu

PeterSett 19.07.2011 18:03

piękny gol - już w trzeciej minucie!

Liteks rozjedzie Mogren ...

morganfield 19.07.2011 18:04

http://www.livestream24.tv/pl/soccer...en-livestream/
Litex - Mogren

|el0|ManoeL 19.07.2011 18:04

ta i sie zemscilo i 1:0 dla litexu:/

WislaOnly 19.07.2011 18:07

Ładnie gra Liteks, szybko, skrzydłami, z pomysłem i co najgorsze że pressingiem!!! :/

snikki_(konto-usuniete) 19.07.2011 18:09

Idźcie na R22 dopingować nasz klub, a nie offtopujecie o jakimś Liteksie.

Do zobaczenia na stadionie

WislaOnly 19.07.2011 18:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez snikki (Post 1129597)
Idźcie na R22 dopingować nasz klub, a nie offtopujecie o jakimś Liteksie.

Do zobaczenia na stadionie

Chłopie, jak ja bym poszedł, uwierz, gdybym był z Krakowa to chodziłbym na każdy mecz. Ale niestety do Krakowa mam prawie 400 km. :-/ Staram się być na meczu 3-4 razy na sezon, to i tak nieźle.

tarantulaw2 19.07.2011 18:19

panowie,ale to nie jest temat 'Litex w europejskich pucharach' - od tego jest temat liga mistrzow 11/12.

szprotson 19.07.2011 18:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tarantulaw2 (Post 1129606)
panowie,ale to nie jest temat 'Litex w europejskich pucharach' - od tego jest temat liga mistrzow 11/12.

ale musisz przyznać że Litex jednak jakoś się ma do Wisły Krakow w europejskich pucharach?
A nóż widelec ktoś oglądając relacja fenomenalnie rozpracuje Bułgarów co Nam przyniesie korzyść :)

noff 19.07.2011 18:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tarantulaw2 (Post 1129606)
panowie,ale to nie jest temat 'Litex w europejskich pucharach' - od tego jest temat liga mistrzow 11/12.

Nie rozumiem - czy analiza przyszłego przeciwnika Wisły (nie wierzysz chyba, że Mogren wybiega korzystny wynik) jest niezgodna z tematem?! To gdzie ktoś ma o przeciwniku Wisły pisać jak nie w tym temacie?
A co, pora wypowiedzi Ci się nie podoba? Czemu? Sam siedzisz przy komputerze i ciekawszych merytorycznie tekstów nie wpisujesz.
Żeby było do tematu z mojej strony: Litex gra, na pierwszy rzut oka, podobny poziom co nasi. Wisła natomiast ma lepszy stadion i doping - każdy niuans wpływać będzie na wygraną dwumeczu z Bułgarami. Oby te drobne przeważył na korzyść Gwiazdy.

WhiteStarDvisionTheBest 19.07.2011 18:28

dobrze sie stało,że nie trafiliśmy na tych Finów..70 min a oni 8-0 wygrywają

kpn 19.07.2011 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WhiteStarDvisionTheBest (Post 1129617)
dobrze sie stało,że nie trafiliśmy na tych Finów..70 min a oni 8-0 wygrywają

a skad mozesz wiedziec jaki wynik byłby z Nami?
Jak Ekranas wygrałby 10:0 to tez dobrze, ze to nie jest potencjalny przeciwnik w III rundzie?

WislaOnly 19.07.2011 18:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kpn (Post 1129618)
a skad mozesz wiedziec jaki wynik byłby z Nami?
Jak Ekranas wygrałby 10:0 to tez dobrze, ze to nie jest potencjalny przeciwnik w III rundzie?

Jedyne co wiadomo, to że są w formie! Nie przypadkowo strzela się 8 bramek, nawet w II rundzie. I to nie jest zespół pokroju tego, co nasi grali i wygrali 9-0. Myślę, że byłby to groźny przeciwnik.

JrQ- 19.07.2011 18:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WhiteStarDvisionTheBest (Post 1129617)
dobrze sie stało,że nie trafiliśmy na tych Finów..70 min a oni 8-0 wygrywają

i co z tego?

WhiteStarDvisionTheBest 19.07.2011 18:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kpn (Post 1129618)
a skad mozesz wiedziec jaki wynik byłby z Nami?
Jak Ekranas wygrałby 10:0 to tez dobrze, ze to nie jest potencjalny przeciwnik w III rundzie?

Bo oglądam wlasnie ich mecz i widze jak grają ;) Są lepsi na dzien dzisiejszy..a juz na pewno sprzyja im fakt ,że są w srodku sezonu w Swojej lidze

aguero20 19.07.2011 18:37

dokładnie :D już jest 9:0 xD coś tak czuje że Helsinki wejdą od kopa do LM :)

rnandez 19.07.2011 18:42

Lech bo 5-0 z nie bylejakim klubem z Norwegii tez mial wejsc tyle, ze do LE, wiec mecze z ogorkami nic nie znacza

aguero20 19.07.2011 18:48

ale już mam ciśnienie przed meczem :D czekam już od 18:00 na pierwszy gwizdek sędziego :) chętnie bym poszedł na mecz ale musze brata pilnować ;/

Jachu018 19.07.2011 18:48

Skład na dzisiejszy mecz: Pareiko - Lamey, Jaliens, Chavez, Pajlić - Sobolewski, Wilk, Melikson - Małecki, Genkov, Iliev

EDIT. Nathan Junior jednak zagra

WislaOnly 19.07.2011 18:49

Po pierwszej połowię meczu Liteksu mogę stwierdzić że nie jest to jakaś wybitna drużyna. Grają skrzydłami, gol po stałym fragmencie gry. Ich obrona to nie jest jakiś monolit, bo kilka razy piłkarze Mogren zagrozili. Bardzo dobrze przechodzą piłki dorzucane prostopadle nad ich obrońcami, bo nie są oni jakoś zbytnio ruchliwi. Ktoś coś doda?
Myślę, że Wisłka powinna zagrać skrzydłami, oraz dwoma defensywnymi środkowymi, ważne jest również opanowanie środka pola. Nie są chyba zbyt dobrze przygotowani fizycznie, bo pograli z 15 min pressingiem i siedli. Może przez komfort wyniku, może przez braki kondycyjne...

aguero20 19.07.2011 18:54

no to taki sam skład jak w pierwszym meczu...

Arronax 19.07.2011 18:58

Może ta taktyka leży naszym najlepiej i taką będziemy grać w Pucharach. Potem trzeba bardziej się asekurować oczywiście dziś trzeba wygrać ! :D

Merkury 19.07.2011 19:05

Grając z tak słabym przeciwnikiem dwoma defensywnymi pomocnikami - przy tym bez rozgrywającego - licząc jedynie na Meliksona my chcemy zajść daleko. Totalne nieporozumienie, zwłaszcza w momencie gdy Wisła traci pierwsza bramkę - walimy jak w mur bez ładu i składu.

Arronax 19.07.2011 19:08

Trzeba zaufać trenerowi ...

Merkury 19.07.2011 19:21

Litex grając na pół gwizdka wygrywa z Mogren - co się rzuca w oczy to fakt, że Bułgarzy szybko operują piłką, prezentują dobra organizację gry.

HEDu 19.07.2011 19:21

Nunez w 2 polowie mam nadzieje ze wejdzie.

kriswisla 19.07.2011 19:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arronax (Post 1129644)
Trzeba zaufać trenerowi ...

ja rozumiem obawy o awans ale lekko przesadza chyba ze ta nasza obrona faktycznie to dno no to sie nie dziwie, tylko takim ustawieniem to my duzo nie ugramy na arenie europejskiej

Arronax 19.07.2011 19:24

Te trzy kropki Kris to właśnie dlatego, że mimo zaufania do trenera dobrze mówisz. Żurawski, komentatorzy i dużo innych osób też...

Oby wynik obronił.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl