![]() |
Cytat:
|
a będą otwarte dwie trybuny czy trzy?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jakim deszczu,teraz w centrum to było oberwanie chmury. Własnie ustaje powoli.Gorzej beda mieli pilkarze bo napadalo przez te pol godz w cholere
|
Ma ktoś moze link do transmisji z meczu Litexu?
|
Lepsze bieganie po mokrej murawie niż podczas takiego oberwania jak przed chwilą. U mnie już na szczęście słoneczko. Oby tak dalej...
|
http://www.imgw.pl/internet/zz/pogoda/burze.html tutaj macie fajną stronkę o burzach. Teoretycznie deszcz to plus dla nas, szybsza piłka, szybsza gra, strzały z dystansu. A jak będzie dowiemy się za 1.40 :)
|
Ta pogoda przypomina mi pewien srodowy wieczór, Sosnowiec...
|
A po burzy przychodzi słońce i awans pewny :)
|
Cytat:
Cytat:
Przed chwilą zmienili prognozę pogody dla Krakowa na weather.com. Bylo 'pochmurno' jest 'Mały deszcz i burza/pioruny' Prognoza na następne dni to deszcz, deszcz i lekki deszcz. Obecnie wiatr w Krakowie jest kierunku EN. W Katowicach ponoć 'Burza w sąsiedztwie' więc opad idzie nad Kraków. Po nim ciężko powiedzieć co będzie z racji na jutrzejszy deszcz. Mimo wszystko trzymam kciuki za brak deszczu i chętnie przyjmę pogodynkę na asystentkę :) |
|
hehe i już 1-0 dla Litexu
|
piękny gol - już w trzeciej minucie!
Liteks rozjedzie Mogren ... |
http://www.livestream24.tv/pl/soccer...en-livestream/
Litex - Mogren |
ta i sie zemscilo i 1:0 dla litexu:/
|
Ładnie gra Liteks, szybko, skrzydłami, z pomysłem i co najgorsze że pressingiem!!! :/
|
Idźcie na R22 dopingować nasz klub, a nie offtopujecie o jakimś Liteksie.
Do zobaczenia na stadionie |
Cytat:
|
panowie,ale to nie jest temat 'Litex w europejskich pucharach' - od tego jest temat liga mistrzow 11/12.
|
Cytat:
A nóż widelec ktoś oglądając relacja fenomenalnie rozpracuje Bułgarów co Nam przyniesie korzyść :) |
Cytat:
A co, pora wypowiedzi Ci się nie podoba? Czemu? Sam siedzisz przy komputerze i ciekawszych merytorycznie tekstów nie wpisujesz. Żeby było do tematu z mojej strony: Litex gra, na pierwszy rzut oka, podobny poziom co nasi. Wisła natomiast ma lepszy stadion i doping - każdy niuans wpływać będzie na wygraną dwumeczu z Bułgarami. Oby te drobne przeważył na korzyść Gwiazdy. |
dobrze sie stało,że nie trafiliśmy na tych Finów..70 min a oni 8-0 wygrywają
|
Cytat:
Jak Ekranas wygrałby 10:0 to tez dobrze, ze to nie jest potencjalny przeciwnik w III rundzie? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
dokładnie :D już jest 9:0 xD coś tak czuje że Helsinki wejdą od kopa do LM :)
|
Lech bo 5-0 z nie bylejakim klubem z Norwegii tez mial wejsc tyle, ze do LE, wiec mecze z ogorkami nic nie znacza
|
ale już mam ciśnienie przed meczem :D czekam już od 18:00 na pierwszy gwizdek sędziego :) chętnie bym poszedł na mecz ale musze brata pilnować ;/
|
Skład na dzisiejszy mecz: Pareiko - Lamey, Jaliens, Chavez, Pajlić - Sobolewski, Wilk, Melikson - Małecki, Genkov, Iliev
EDIT. Nathan Junior jednak zagra |
Po pierwszej połowię meczu Liteksu mogę stwierdzić że nie jest to jakaś wybitna drużyna. Grają skrzydłami, gol po stałym fragmencie gry. Ich obrona to nie jest jakiś monolit, bo kilka razy piłkarze Mogren zagrozili. Bardzo dobrze przechodzą piłki dorzucane prostopadle nad ich obrońcami, bo nie są oni jakoś zbytnio ruchliwi. Ktoś coś doda?
Myślę, że Wisłka powinna zagrać skrzydłami, oraz dwoma defensywnymi środkowymi, ważne jest również opanowanie środka pola. Nie są chyba zbyt dobrze przygotowani fizycznie, bo pograli z 15 min pressingiem i siedli. Może przez komfort wyniku, może przez braki kondycyjne... |
no to taki sam skład jak w pierwszym meczu...
|
Może ta taktyka leży naszym najlepiej i taką będziemy grać w Pucharach. Potem trzeba bardziej się asekurować oczywiście dziś trzeba wygrać ! :D
|
Grając z tak słabym przeciwnikiem dwoma defensywnymi pomocnikami - przy tym bez rozgrywającego - licząc jedynie na Meliksona my chcemy zajść daleko. Totalne nieporozumienie, zwłaszcza w momencie gdy Wisła traci pierwsza bramkę - walimy jak w mur bez ładu i składu.
|
Trzeba zaufać trenerowi ...
|
Litex grając na pół gwizdka wygrywa z Mogren - co się rzuca w oczy to fakt, że Bułgarzy szybko operują piłką, prezentują dobra organizację gry.
|
Nunez w 2 polowie mam nadzieje ze wejdzie.
|
Cytat:
|
Te trzy kropki Kris to właśnie dlatego, że mimo zaufania do trenera dobrze mówisz. Żurawski, komentatorzy i dużo innych osób też...
Oby wynik obronił. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl