Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Dymisja Kasperczaka. Kto jego następcą? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7522)

konkursowicz 17.08.2010 22:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAF (Post 963522)
Mowisz, masz ;)


http://www.fifa.com/worldfootball/cl...id=648867.html

A reform of the UEFA Champions League for the period from 2009 to 2012...

Masz rację, ale... Platini raczej nie zrobi kroku w tył, straciłby poparcie przed kolejnymi wyborami. Poza tym trudno sobie wyobrazić aby jakaś formuła istniała zaledwie 3 lata...

AgresywnyChomik 17.08.2010 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 963531)
Hm, chciałbym zobaczyć to starcie tytanów. Ciekawe, kto pierwszy wbiłby sobie samobója.

Pewnie Pawelek...

RAF 17.08.2010 22:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez konkursowicz (Post 963532)
Masz rację, ale... Platini raczej nie zrobi kroku w tył, straciłby poparcie przed kolejnymi wyborami. Poza tym trudno sobie wyobrazić aby jakaś formuła istniała zaledwie 3 lata...

A ja sie obawiam ze presja lepszych pilkarsko krajow wygra... Dlatego oddawanie tego sezonu (zamierzone / niezamierzone) jest glupota; klub musi zrobic WSZYSTKO aby udalo sie w tym sezonie.

Marcelo + Glowacki + (teoretycznie Uche + Diaz) = 3.5+1.2+1+1 = 7 mln.euro - 1.2 = 5.8 mln. euro

Za takie pieniadze mozna zbudowac druzyne na LM. Odliczmy 1 mln. za trenera daje nam 5 mln. 3 dobrych grajow do pierwszego skladu. A w klubie cisza.......

jason wiślak 17.08.2010 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 963494)
Jak się broniłem przed paranoją, tak po tej wypowiedź bariery pękły. Mamy jeden wielki burdel w obronie, mamy burdel jeśli idzie o obiecany pion sportowy( dyrektor, scouci) a teraz wykorzystujemy zwolnienie trenera żeby zatuszować te braki. Przez najbliższy tydzień oczy mediów i kibiców będą zwrócone na wolną posadę trenera. W końcu zatrudnią jakiegoś gościa, prawdopodobnie bez doświadczenia i... Okaże się, że jest już za późno na wzmocnienia, że nie chcą brać piłkarzy "z youtube'a". Dadzą trenerowi rozwaloną drużynę bez wzmocnień jednocześnie oczekując wyników. Zimą zwolnią bo zostawi drużynę poza podium i będzie to samo- "przecież z transferami trzeba poczekać na decyzję w sprawie trenera". Naprawdę chciałbym się mylić. Nawet jeżeli oni przesuwają decyzję z zatrudnieniem trenera w dobrej wierze( żeby zakontraktować najlepszego) to i tak robią źle. Chytry dwa razy traci. W zarządzaniu nawet bardzo duża p*zda nie jest w stanie zastąpić kogoś z cojones na miejscu- chodzi mi o umiejętność podejmowania zdecydowanych decyzji. W tej chwili trzeba jeszcze kogoś zakontraktować na boki obrony i przydałoby się na stopera. O napastniku strzelającym bramki nie wspomnę, bo jest tylko Brożek( w dodatku chwilowo kontuzjowany), a jak się okazuje reszta "napastników" woli chować się po kątach a nie dochodzić do sytuacji strzeleckich( nie mówiąc o ich wykorzystywaniu). Małecki to typ bocznego napastnika, Boguski to typ cofniętego napastnika zresztą z tą formą to on się do ME nadaje, Żuraw to teraz też cofnięty napastnik, jak się okazuje Rios też biega gdzieś koło linii połowy boiska. Tymczasem my się pierdzielimy z zatrudnieniem trenera. Nawet Mourinho bata z g*wna nie ukręci.

Cóż muszę przyznać że zgadzam się w 100%. Dokładnie to samo sobie pomyślałem...ale nie chciałem pisać, bo co to da...i tak nikt nie bierze pod uwagę opinii kibiców. Coś mi się zdaje ze własnie tak będzie,że trenera zatrudnią w ostatniej chwili, nawet nie wiadomo kogo, i zaczną jęczeć że nie mieli czasu na wzmocnienia i że dogrywamy tym składem do zimy. W zimie niby miały być wzmocnienia, ale wątpię. Myślę ze jak będziemy zajmować miejsce poza pierwszą czwórką z duża stratą to Cupiał machnie ręką...i powie że walczymy za rok....i tak ch*j strzeli kolejny sezon...

ziz99 17.08.2010 22:13

Wygląda na to że na nominację trenera musimy poczekać. Z jednej strony szkoda czasu, z drugiej jeżeli strony (Jimenez i Wisła) dały sobie czas na ostateczną decyzję to może nie jest tak źle. Skądś się wzięły przecież informacje o jego zatrudnieniu... albo celowy blef z otoczenia stolika negocjacyjnego (Cupiał lubi mydlić oczy wielkimi transferami), albo jeszcze faktycznie negocjują z Hiszpanem.

Valckx, jako dyrektor - bardzo dobry kandydat, jako trener - jakaś kpina. Jednak zatrudnienie w miarę doświadczonego menago oznacza, że jednak i trener może być z wyższej półki, a Cupiał zaczyna stawiać na profesjonalistów.

Uważam, że w tej sytuacji lepiej jest zainwestować na lata w trenera klasy Jimeneza, nawet tymczasowo rezygnując z kolejnych wzmocnień (no może po za 1 obrońcą). Sądzę, że z tego składu dobry trener jest w stanie w ciągu 2-3 m-c wykręcić grającą szybko, technicznie i dynamicznie 11-tkę.

Mam jednak podobne obawy, które są wyrażane na tym forum. Cupiał zachowuje się jak dziecko w piaskownicy, co przekłada się potem na nieodpowiedzialne decyzje...

marek2a 17.08.2010 22:41

Bardzo przeżywam sytuację związaną ze zmianą trenera.Kula przegrał- i raczej ,niestety nast 5 lat ME-takie jest życie.Nie będziesz drugim Tarasiem, coć serce by chciało.Ale moim zdaniem nie ma co naciskać na Basałaja,aby szybko wybrał trenera. Może lepiej teraz stracić 1 punkt więcej niż na wiosnę zmieniać trenera

krzywy 17.08.2010 22:43

Na pewno jak zwykle w nasze sprawy wpierdala sie amika Na stówe szukają następcy swojego wielce utalentowanego treneiro. Oni zawsze małpowali ruchy transferowe Wisły

R33 17.08.2010 23:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raindog (Post 963517)
PS: Na pewno trenerem nie będzie Polak - czytajcie ze zrozumieniem. "Myślę, że będziemy szukać za granicą, tak, żeby nowy szkoleniowiec mógł przenieść do nas wartości z dobrej ligi zachodniej”

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ukamy_od_dzis/

Czytamy, ,,myślę" nie znaczy ,,na pewno" :-) .

bonawentura 17.08.2010 23:25

Pewnie 3 głównych kandydatów to mimo wszystko Jimenez, Petrescu i Simeone.

Ale Valcks byłby dobry na dyrektora sportowego, zresztą tak jest napisane na oficjalnej. Zagraniczny, niezależny człowiek, który mógłby zbudować swój dział skautingu od podstaw, a ponadto pomóc w utworzeniu i rozwijaniu akademii piłkarskiej. W końcu Holendrzy wiedzą jak coś takiego robi się za granicą. Zatrudnić go, dać mu pensję motywacyjną - ewentualne profity za sprowadzenie dobrych graczy, a na trenera wziąć jakiegoś z twardą ręką, by wreszcie piłkarze byli dobrze przygotowani fizycznie, czy taktycznie.

1q2 17.08.2010 23:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 963406)

Ja się pytam - ile jeszcze mamy czekać na fachowca, który da szansę na walkę o górną część tabeli (o podium nawet już nie marzę, widzę jak Henry zawalił przygotowania do sezonu). Czy nowy trener przyjdzie, jak będziemy czerwoną latarnią, czy dopiero po spadku do pierwszej ligi.

Ja nie żartuję, w obecnej formie, przy całkowitym braku drużyny nawet ze spadkiem należy się liczyć.

Oczywiście trenera zatrudni się na tyle późno, by okienko transferowe się zamknęło. Będzie wtedy można przez całą rundę wciskać kit o "rychłych wzmocnieniach" - zarówno nowemu szkoleniowcowi, jak i kibicom. Znowu pojawi się zainteresowanie Tristanami i Izoldą, Romeu i Julią. Nowi zawodnicy będą już spakowani, na walizkach oczekiwać na sygnał. Kto wie, może nawet dojdą do samolotu.

.

A dla mnie tydzień w tą czy w tamtą to nie jest jakiś problem.Wiadomo że wszystko się może zmienić ale z tego co widać plan jest trener z zagranicy, czyli gość nie mający pojęcia kim mu przyjdzie grać.Tak więc optymistycznie można przyjąć że jakieś prawdziwe efekty pracy poznamy na wiosnę - ta runda to bardziej wieczorek zapoznawczy.

dlatego ja uważam że to ma małe znaczenie czy dziś czy po Widzewie - znaczenie ma to kto zostanie trenerem.
A co do transferów w tym okienku...patrząc na to kogo oni nakupowali to ja autentycznie nie chcę już żadnych transferów -
Niech grają Ci co są i Ci którzy przyszli - może to otworzy oczy Cupiałowi że wiara w takich kolesi jak Kapka i reszta naszych wspaniałych skautów to jak wiara w moc jasnowidza z Człuchowa, choć tu można założyć że jego moc jest większa;)

Najważniejsze by przyszedł jakiś rokujący dobrze trener a czy to będzie dziś czy za tydzień - nie ma znaczenia.Ten sezon najpewniej i tak jest stracony.

Wojtas 17.08.2010 23:29

Widze ze Basalajowi sie nie spieszy ,ot kolejny wp**ol tym razem w Lodzi ...a co tam.

fajnie fajnie tylko ze czas ucieka a jak sobie zobaczylem niekotre mecze na Orange i porównalem z nasza gra,to patrzac z boku gramy w tej chwili chyba najgorszy obok Bytomia futbol w lidze.Nawet Arka cos pograla z Amika.

A my mamy czas,nowy trener zrobi druzyne zzapewne w tydzien ,Lobodzinski bedzie biegal od pola karnego do pola karnego przez 90 minut a Boguski nauczy sie przyjmowac pilke :)

ktos tu wierzy w cuda?

coraz bardziej jak zrezta Iq2 mysle ze ten sezon wydaje sie byc stracony.

JrQ- 17.08.2010 23:47

Cytat:

Widze ze Basalajowi sie nie spieszy ,ot kolejny wp**ol tym razem w Lodzi ...a co tam.
Łomot z Jimenezem/Petrescu/Mourinho/Simeone/Engelem czy też z Kulawikiem mi nie robi różnicy.

Niech choć jeden transfer w tym oknie zrobią na miarę naszych 'europejskich ambicji'.
Cytat:

coraz bardziej jak zrezta Iq2 mysle ze ten sezon wydaje sie byc stracony.
Nie koniecznie, liga jest tak 'wyrównana' (słaba), każdy gubi punkty z kim może, więc jeśli np (załóżmy) rundę rewanżową zagramy bez porażki (nie jest to niemożliwe) to mozna dużo nadrobić.

1q2 17.08.2010 23:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 963580)
,to patrzac z boku gramy w tej chwili chyba najgorszy obok Bytomia futbol w lidze

Niestety tak to wygląda, ja spore kłopoty to przewidywałem w Łodzi, natomiast w Chorzowie to spodziewałem się na pewno lepszej gry niż gospodarze...wyszła z tego prawie taka kupa jak w Azerbejdżanie

Jedna rzecz która mnie tylko wkurza w kwestii że nie ma trenera, to to że następny mecz poprowadzi Kula.Nie dla tego że ten zagrał, tamten nie itp - tylko przez skandaliczną konferencje.
Na prawdę z dala od takich ludzi - ten człowiek nigdy trenerem nie zostanie a szkoda bo całe lata oglądałem Kulawika na boisku i był to zawodnik o którym złego słowa powiedzieć nie można było.Natomiast trenerka....

!!IRIVER!! 17.08.2010 23:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JarTSW (Post 963583)
Nie koniecznie, liga jest tak 'wyrównana' (słaba), każdy gubi punkty z kim może, więc jeśli np (załóżmy) rundę rewanżową zagramy bez porażki (nie jest to niemożliwe) to mozna dużo nadrobić.

Dokładnie - przykład Lecha z wiosny wydaje się być trafiony. Fakt, że Wisła była katastrofalna, ale Lech generalnie zdobył prawie wszystko co mógł.

Wojtas 17.08.2010 23:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JarTSW (Post 963583)
Łomot z Jimenezem/Petrescu/Mourinho/Simeone/Engelem czy też z Kulawikiem mi nie robi różnicy.

Niech choć jeden transfer w tym oknie zrobią na miarę naszych 'europejskich ambicji'.

Nie koniecznie, liga jest tak 'wyrównana' (słaba), każdy gubi punkty z kim może, więc jeśli np (załóżmy) rundę rewanżową zagramy bez porażki (nie jest to niemożliwe) to mozna dużo nadrobić.



Moze nie tyle slaba ,co wyrównana

z tym ze popatrzcie sobie jak graja zespoly w lidze.....sa jakies pomysly i checi

ja jestem zalamany ze u nas nie ma ani jednego i drugiego,natomiast jedyna co widac to jaks dziwna niemoc?bezradnosc? flustracja? i to jest dramat ...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Iq2
Jedna rzecz która mnie tylko wkurza w kwestii że nie ma trenera, to to że następny mecz poprowadzi Kula.Nie dla tego że ten zagrał, tamten nie itp - tylko przez skandaliczną konferencje.
Na prawdę z dala od takich ludzi - ten człowiek nigdy trenerem nie zostanie a szkoda bo całe lata oglądałem Kulawika na boisku i był to zawodnik o którym złego słowa powiedzieć nie można było.Natomiast trenerka....

Kulawik tez mnie wkurzyl

zamiast po meczu w Chodzowie,powiedziec "tak cala druzyna zagrala jak ostatnie cipy" to zaczał brnać w szukanie kozla ofiarneg,bo z Ruchem nie przegral jeden Cikos tylko przegral caly zespół.Musze przyznac za bardzo szanowalem go jako pilkarza ,ale teraz jego osoba mi sie nie podoba i niech lepiej zakonczy jak najsszybciej bycie trenerm Wisly.

As 18.08.2010 00:05

Co sie tak rozhisteryzowaliscie niektorzy? Trenera trzeba wybrac dobrze i na kilka lat (mam nadzieje). Wy byscie wzieli pierwszego z brzegu zeby tylko na Widzew zdazyc? Uspokujcie sie troche, widocznie negocjacje sa trudne lub wybor ciezki i trzeba dokladnie wszystko przeanalizowac. Nawet jakby dzisiaj oglosili ze jest nowy trener to cudow w trzy dni niezdziala. Lodu troche!

Colin 18.08.2010 00:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 963580)
Widze ze Basalajowi sie nie spieszy ,ot kolejny wp**ol tym razem w Lodzi ...a co tam.

fajnie fajnie tylko ze czas ucieka a jak sobie zobaczylem niekotre mecze na Orange i porównalem z nasza gra,to patrzac z boku gramy w tej chwili chyba najgorszy obok Bytomia futbol w lidze.Nawet Arka cos pograla z Amika.

A my mamy czas,nowy trener zrobi druzyne zzapewne w tydzien ,Lobodzinski bedzie biegal od pola karnego do pola karnego przez 90 minut a Boguski nauczy sie przyjmowac pilke :)

ktos tu wierzy w cuda?

coraz bardziej jak zrezta Iq2 mysle ze ten sezon wydaje sie byc stracony.

A skąd Ty możesz widzieć czy Mu się spieszy czy nie spieszy? Teraz to ma najmniejsze znaczenie, czy nowy zagraniczny trener będzie za dzień, tydzien, czy dwa tygodnie. Ważne żeby wybór był słuszny i PRZEMYŚLANY. Prawdopodobnie Basałaj potrzebuje jeszcze czasu do namysłu, byc może z jakimś kandydatem będzie jeszcze rozmawiał, zbierał materiały, podpytywał o kandydatów z różnych źródeł. Efekty pracy nowego "wybrańca Basałaja" poznamy i tak dopiero najprawdopodobniej na wiosnę więc po co ten nerw? Trzeba się liczyć z tym, że póki co ale z taką grą nasze zwycięstwa w lidze będą opatrzone duuużym szczęściem. Być może walkę o Mistrza w tym sezonie będzie trzeba sobie odpuścić i walczyć choć o el. LM. Ważne natomiast, żeby wybrać dobrze jeśli chodzi o trenera na dłuższy horyzont czasowy i żeby w zimie Basałaj kontynuował wzmocnienia zespołu (o czym wspominał) profesjonalniej niż to miało miejsce latem (żeby nasze nowe potencjalne cele transferowe były dokładniej obejrzane).

zmięty 18.08.2010 00:26

Do tych wszystkich, którzy wyśmiewali się z poziomu dziennikarzy sportowych (bo żadna gazeta nie napisała, że Jimenez jest już w Krakowie, a przecież wiedzą o tym już wszystkie portale...). Zapraszam jutro do kiosków - przejrzyjcie sobie choćby "Fakt". Będziecie mogli zobaczyć na własne oczy jak Valckx wita się z Basałajem.

Wisła jest naprawdę wyjątkowym klubem jeśli chodzi o zdobywanie informacji. Wyjątkowo ciężkim. I przekonują się o tym nie tylko dziennikarze, ale też osoby, które na podstawie zasłyszanych informacji tworzą najprzeróżniejsze portale. I nie mówię tutaj o "informatorze44", któremu wydaje się, że narobił niesamowitego zamieszania, bo cytowały go media (tak szacowne jak maci0s czy tsw.com.pl).

Miałby się czym chwalić, gdyby nazwisko trenera było wymyślone od początku przez niego (a przecież wszedł w sprawę, która faktycznie ma miejsce) i po jego publikacjach nazwisko to trafiłoby do gazet. Nie osiągnął nic więcej oprócz rozczarowania osób do których głównie kieruje te słowa.

PanPlamka 18.08.2010 06:15

http://www.fakt.pl/m/Repozytorium.Ob...0805874756.jpg

Wisła będzie holenderska. Do Krakowa przyjechał Stan Valckx (47 l.), jeden z twórców potęgi PSV Eindhoven, a teraz ma wyprowadzić z kryzysu drużynę wicemistrza Polski. Valckx przez cztery lata był dyrektorem technicznym w PSV. Dla holenderskiego klubu był to świetny okres, bo zdobył w tym okresie cztery tytuły mistrzowskie. Na podobną skuteczność holenderskiego menedżera w Wiśle liczy jej właściciel Bogusław Cupiał (53 l.)



http://www.fakt.pl/Holender-ma-odbud...y,80020,1.html

lazy 18.08.2010 06:40

Mogę się mylić ale może chodzi o to aby najpierw zatrudnić dyrektora sportowego, którego zdanie przy wyborze trenera powinno mieć znaczenie. Dlatego też Basałaj przełożył termin wyboru trenera.

arbuz 18.08.2010 07:08

Dyrektor sportowy i pierwszy trener powinni wspolpracowac miec podobna wizje druzyny i klubu wiec zobaczymy kogo wybiora jesli jest to prawda. Mam tylko nadzieje ze jak biora tego holendra to nieprzyoszczedza na trenerze a niestety moze tak wygladac.

AYALA 18.08.2010 07:19

Abel Resino kolejnym kandydatem na trenera Wisełki.Wcześniej trenował Levante i Atletico Madryt.
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,82...a_kolejni.html

http://www.vipergol.com/wp-content/u...bel-resino.jpg

szlaQ 18.08.2010 07:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lazy (Post 963610)
Mogę się mylić ale może chodzi o to aby najpierw zatrudnić dyrektora sportowego, którego zdanie przy wyborze trenera powinno mieć znaczenie. Dlatego też Basałaj przełożył termin wyboru trenera.

W sumie wtedy było by to robione "profesjonalnie" ale czy u Nas się tym kierują hmmm....:>

_al3x 18.08.2010 07:33

Skoro dyrektor sportowy z holandii to i trener zapewne będzie z holandi.
Czyżby Frank Rijkaard ?? Galata ostatnio przegrała w lidze, tak więc jeszcze w ten weekend stracą pkt i będzie wolnym trenerem.

tomasz_19 18.08.2010 07:34

jestem za "holenderską Wisłą", mam nadzieję, żę Valckx ściągnie dobrego młodego holendra na ławkę trenerską.... i oczywiście kilku dobrych zawodników z Ameryki Południowej!

fond 18.08.2010 07:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raindog (Post 963573)
Wiem, to akurat śmiesznie wyszło - czytajcie ze zrozumieniem miało być do tego wcześniejszego. Tak, czy inaczej raczej trenera z Polski nie będzie.

Taaa, Basałaj powiedział, że trener będzie z zagranicy to można mu wierzyć tak samo jak w to, że trener będzie najpóźniej dziś - też tak powiedział a potem powiedział inaczej.

Zaraz się okaże, że 'uznaliśmy, że ten najlepszy to jednak Polak' :-P

moce 18.08.2010 07:59

male streszczenie przygody Valckx z PSV
http://www.pilkarze.net/index.php?a=40522

moskit 18.08.2010 07:59

http://www.xn--maopolska-rub.tv/port...legie-i-wisle/ - kilka przemyśleń Michała Pola na temat sytuacji czołowych polskich klubów w tym oczywiście Wisełki.

Ech dawać tu tego Jimeneza!!!

SĘDZIA ZGRED 18.08.2010 10:25

Mnie się zdaje że będzie tak Jimenez 500tys Euro, inny trener 400tyś Euro, inny trener 300tys Euro i wygra te ostatni z wiadomych przyczyn..a Na końcu Basałaj powie że była to przemyślana decycja...

mgła 18.08.2010 10:33

A co sądzicie o tym Abelu Resino? hmm mnie jakoś nie przekonuje zbytnio ale pewnie po "naplaleniu się" na kandydature Jimeneza

Syn Kangura z 1984 18.08.2010 10:37

Może Leoo?:rotfl:

TymonPRO 18.08.2010 10:41

Jimenez nam narobił nadziei dlatego już taki Abel nie robi szału ale kto wie może jest dobry.

DrunkenBear 18.08.2010 10:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SĘDZIA ZGRED (Post 963679)
Mnie się zdaje że będzie tak Jimenez 500tys Euro, inny trener 400tyś Euro, inny trener 300tys Euro i wygra te ostatni z wiadomych przyczyn..a Na końcu Basałaj powie że była to przemyślana decycja...

Ja coś tak czuję, że wybiorą tego trenera, który do kontraktu nie będzie się domagał wpisania konkretnej sumy na transfery na sezon.

PhantomRanger 18.08.2010 11:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DrunkenBear (Post 963687)
Ja coś tak czuję, że wybiorą tego trenera, który do kontraktu nie będzie się domagał wpisania konkretnej sumy na transfery na sezon.

To żaden szanujący się trener nie przyjdzie i będziemy skazani jakieś wynalazki z włoskiej Serie D lub co gorsza jakimś ogórem z Polski

westersyl 18.08.2010 11:14

http://www.gds.ro/Sport/2010-08-17/D...aza++si+pleaca
Info z wczoraj nie wiem czy ktoś wklejał. Z tego co jest tutaj napisane to czekamy na odpowiedz Dana która ma nastąpić w przyszłym tygodniu.

polska.mysl.szkoleniowa 18.08.2010 11:15

Galatasaray ma Rijkaarda, to my możemy mieć jego gorszą wersję, nie? Jaapa Stama jako asystenta od razu he he

DwayneWade3 18.08.2010 11:26

Cytat:

Jedna rzecz która mnie tylko wkurza w kwestii że nie ma trenera, to to że następny mecz poprowadzi Kula.Nie dla tego że ten zagrał, tamten nie itp - tylko przez skandaliczną konferencje.
Na prawdę z dala od takich ludzi - ten człowiek nigdy trenerem nie zostanie a szkoda bo całe lata oglądałem Kulawika na boisku i był to zawodnik o którym złego słowa powiedzieć nie można było.Natomiast trenerka....
Kulawik dobry był tylko w FIFIE 2002...

a_r_e_n_a 18.08.2010 11:32

Wprost nie mogę sie doczekać powrotu Dana - Brożek pewnie już ma traume. Wolę toporną, ale skuteczną piłkę niż pseudo technike i szybki w........ Wcześniej go nie doceniałem, ale teraz przywitam z pocałowaniem w rączkę!

tofik 18.08.2010 11:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez polska.mysl.szkoleniowa (Post 963702)
Galatasaray ma Rijkaarda, to my możemy mieć jego gorszą wersję, nie? Jaapa Stama jako asystenta od razu he he

Dobry pomysł. Samym wyglądem budziłby strach.
http://www.itusozluk.com/img.php/317...66/jaap%2Bstam

Proud 18.08.2010 11:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DwayneWade3 (Post 963712)
Kulawik dobry był tylko w FIFIE 2002...

co Ty za przeproszeniem chrzanisz?

oglądałeś jakiś mecz z udziałem Kulawika?

Kulawik w dobrej dawnej formie byłby obecnie jednym z najlepszych pomocników w lidze. O ile nie najlepszym.
A że na dobrego trenera się nie zapowiada, to już inna sprawa. Ale osobiście, poczekałbym z tymi wyrokami na temat trenerki Tomka Kulawika.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl