![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Marcelo + Glowacki + (teoretycznie Uche + Diaz) = 3.5+1.2+1+1 = 7 mln.euro - 1.2 = 5.8 mln. euro Za takie pieniadze mozna zbudowac druzyne na LM. Odliczmy 1 mln. za trenera daje nam 5 mln. 3 dobrych grajow do pierwszego skladu. A w klubie cisza....... |
Cytat:
|
Wygląda na to że na nominację trenera musimy poczekać. Z jednej strony szkoda czasu, z drugiej jeżeli strony (Jimenez i Wisła) dały sobie czas na ostateczną decyzję to może nie jest tak źle. Skądś się wzięły przecież informacje o jego zatrudnieniu... albo celowy blef z otoczenia stolika negocjacyjnego (Cupiał lubi mydlić oczy wielkimi transferami), albo jeszcze faktycznie negocjują z Hiszpanem.
Valckx, jako dyrektor - bardzo dobry kandydat, jako trener - jakaś kpina. Jednak zatrudnienie w miarę doświadczonego menago oznacza, że jednak i trener może być z wyższej półki, a Cupiał zaczyna stawiać na profesjonalistów. Uważam, że w tej sytuacji lepiej jest zainwestować na lata w trenera klasy Jimeneza, nawet tymczasowo rezygnując z kolejnych wzmocnień (no może po za 1 obrońcą). Sądzę, że z tego składu dobry trener jest w stanie w ciągu 2-3 m-c wykręcić grającą szybko, technicznie i dynamicznie 11-tkę. Mam jednak podobne obawy, które są wyrażane na tym forum. Cupiał zachowuje się jak dziecko w piaskownicy, co przekłada się potem na nieodpowiedzialne decyzje... |
Bardzo przeżywam sytuację związaną ze zmianą trenera.Kula przegrał- i raczej ,niestety nast 5 lat ME-takie jest życie.Nie będziesz drugim Tarasiem, coć serce by chciało.Ale moim zdaniem nie ma co naciskać na Basałaja,aby szybko wybrał trenera. Może lepiej teraz stracić 1 punkt więcej niż na wiosnę zmieniać trenera
|
Na pewno jak zwykle w nasze sprawy wpierdala sie amika Na stówe szukają następcy swojego wielce utalentowanego treneiro. Oni zawsze małpowali ruchy transferowe Wisły
|
Cytat:
|
Pewnie 3 głównych kandydatów to mimo wszystko Jimenez, Petrescu i Simeone.
Ale Valcks byłby dobry na dyrektora sportowego, zresztą tak jest napisane na oficjalnej. Zagraniczny, niezależny człowiek, który mógłby zbudować swój dział skautingu od podstaw, a ponadto pomóc w utworzeniu i rozwijaniu akademii piłkarskiej. W końcu Holendrzy wiedzą jak coś takiego robi się za granicą. Zatrudnić go, dać mu pensję motywacyjną - ewentualne profity za sprowadzenie dobrych graczy, a na trenera wziąć jakiegoś z twardą ręką, by wreszcie piłkarze byli dobrze przygotowani fizycznie, czy taktycznie. |
Cytat:
dlatego ja uważam że to ma małe znaczenie czy dziś czy po Widzewie - znaczenie ma to kto zostanie trenerem. A co do transferów w tym okienku...patrząc na to kogo oni nakupowali to ja autentycznie nie chcę już żadnych transferów - Niech grają Ci co są i Ci którzy przyszli - może to otworzy oczy Cupiałowi że wiara w takich kolesi jak Kapka i reszta naszych wspaniałych skautów to jak wiara w moc jasnowidza z Człuchowa, choć tu można założyć że jego moc jest większa;) Najważniejsze by przyszedł jakiś rokujący dobrze trener a czy to będzie dziś czy za tydzień - nie ma znaczenia.Ten sezon najpewniej i tak jest stracony. |
Widze ze Basalajowi sie nie spieszy ,ot kolejny wp**ol tym razem w Lodzi ...a co tam.
fajnie fajnie tylko ze czas ucieka a jak sobie zobaczylem niekotre mecze na Orange i porównalem z nasza gra,to patrzac z boku gramy w tej chwili chyba najgorszy obok Bytomia futbol w lidze.Nawet Arka cos pograla z Amika. A my mamy czas,nowy trener zrobi druzyne zzapewne w tydzien ,Lobodzinski bedzie biegal od pola karnego do pola karnego przez 90 minut a Boguski nauczy sie przyjmowac pilke :) ktos tu wierzy w cuda? coraz bardziej jak zrezta Iq2 mysle ze ten sezon wydaje sie byc stracony. |
Cytat:
Niech choć jeden transfer w tym oknie zrobią na miarę naszych 'europejskich ambicji'. Cytat:
|
Cytat:
Jedna rzecz która mnie tylko wkurza w kwestii że nie ma trenera, to to że następny mecz poprowadzi Kula.Nie dla tego że ten zagrał, tamten nie itp - tylko przez skandaliczną konferencje. Na prawdę z dala od takich ludzi - ten człowiek nigdy trenerem nie zostanie a szkoda bo całe lata oglądałem Kulawika na boisku i był to zawodnik o którym złego słowa powiedzieć nie można było.Natomiast trenerka.... |
Cytat:
|
Cytat:
Moze nie tyle slaba ,co wyrównana z tym ze popatrzcie sobie jak graja zespoly w lidze.....sa jakies pomysly i checi ja jestem zalamany ze u nas nie ma ani jednego i drugiego,natomiast jedyna co widac to jaks dziwna niemoc?bezradnosc? flustracja? i to jest dramat ... Cytat:
zamiast po meczu w Chodzowie,powiedziec "tak cala druzyna zagrala jak ostatnie cipy" to zaczał brnać w szukanie kozla ofiarneg,bo z Ruchem nie przegral jeden Cikos tylko przegral caly zespół.Musze przyznac za bardzo szanowalem go jako pilkarza ,ale teraz jego osoba mi sie nie podoba i niech lepiej zakonczy jak najsszybciej bycie trenerm Wisly. |
Co sie tak rozhisteryzowaliscie niektorzy? Trenera trzeba wybrac dobrze i na kilka lat (mam nadzieje). Wy byscie wzieli pierwszego z brzegu zeby tylko na Widzew zdazyc? Uspokujcie sie troche, widocznie negocjacje sa trudne lub wybor ciezki i trzeba dokladnie wszystko przeanalizowac. Nawet jakby dzisiaj oglosili ze jest nowy trener to cudow w trzy dni niezdziala. Lodu troche!
|
Cytat:
|
Do tych wszystkich, którzy wyśmiewali się z poziomu dziennikarzy sportowych (bo żadna gazeta nie napisała, że Jimenez jest już w Krakowie, a przecież wiedzą o tym już wszystkie portale...). Zapraszam jutro do kiosków - przejrzyjcie sobie choćby "Fakt". Będziecie mogli zobaczyć na własne oczy jak Valckx wita się z Basałajem.
Wisła jest naprawdę wyjątkowym klubem jeśli chodzi o zdobywanie informacji. Wyjątkowo ciężkim. I przekonują się o tym nie tylko dziennikarze, ale też osoby, które na podstawie zasłyszanych informacji tworzą najprzeróżniejsze portale. I nie mówię tutaj o "informatorze44", któremu wydaje się, że narobił niesamowitego zamieszania, bo cytowały go media (tak szacowne jak maci0s czy tsw.com.pl). Miałby się czym chwalić, gdyby nazwisko trenera było wymyślone od początku przez niego (a przecież wszedł w sprawę, która faktycznie ma miejsce) i po jego publikacjach nazwisko to trafiłoby do gazet. Nie osiągnął nic więcej oprócz rozczarowania osób do których głównie kieruje te słowa. |
http://www.fakt.pl/m/Repozytorium.Ob...0805874756.jpg
Wisła będzie holenderska. Do Krakowa przyjechał Stan Valckx (47 l.), jeden z twórców potęgi PSV Eindhoven, a teraz ma wyprowadzić z kryzysu drużynę wicemistrza Polski. Valckx przez cztery lata był dyrektorem technicznym w PSV. Dla holenderskiego klubu był to świetny okres, bo zdobył w tym okresie cztery tytuły mistrzowskie. Na podobną skuteczność holenderskiego menedżera w Wiśle liczy jej właściciel Bogusław Cupiał (53 l.) http://www.fakt.pl/Holender-ma-odbud...y,80020,1.html |
Mogę się mylić ale może chodzi o to aby najpierw zatrudnić dyrektora sportowego, którego zdanie przy wyborze trenera powinno mieć znaczenie. Dlatego też Basałaj przełożył termin wyboru trenera.
|
Dyrektor sportowy i pierwszy trener powinni wspolpracowac miec podobna wizje druzyny i klubu wiec zobaczymy kogo wybiora jesli jest to prawda. Mam tylko nadzieje ze jak biora tego holendra to nieprzyoszczedza na trenerze a niestety moze tak wygladac.
|
Abel Resino kolejnym kandydatem na trenera Wisełki.Wcześniej trenował Levante i Atletico Madryt.
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,82...a_kolejni.html http://www.vipergol.com/wp-content/u...bel-resino.jpg |
Cytat:
|
Skoro dyrektor sportowy z holandii to i trener zapewne będzie z holandi.
Czyżby Frank Rijkaard ?? Galata ostatnio przegrała w lidze, tak więc jeszcze w ten weekend stracą pkt i będzie wolnym trenerem. |
jestem za "holenderską Wisłą", mam nadzieję, żę Valckx ściągnie dobrego młodego holendra na ławkę trenerską.... i oczywiście kilku dobrych zawodników z Ameryki Południowej!
|
Cytat:
Zaraz się okaże, że 'uznaliśmy, że ten najlepszy to jednak Polak' :-P |
male streszczenie przygody Valckx z PSV
http://www.pilkarze.net/index.php?a=40522 |
http://www.xn--maopolska-rub.tv/port...legie-i-wisle/ - kilka przemyśleń Michała Pola na temat sytuacji czołowych polskich klubów w tym oczywiście Wisełki.
Ech dawać tu tego Jimeneza!!! |
Mnie się zdaje że będzie tak Jimenez 500tys Euro, inny trener 400tyś Euro, inny trener 300tys Euro i wygra te ostatni z wiadomych przyczyn..a Na końcu Basałaj powie że była to przemyślana decycja...
|
A co sądzicie o tym Abelu Resino? hmm mnie jakoś nie przekonuje zbytnio ale pewnie po "naplaleniu się" na kandydature Jimeneza
|
Może Leoo?:rotfl:
|
Jimenez nam narobił nadziei dlatego już taki Abel nie robi szału ale kto wie może jest dobry.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
http://www.gds.ro/Sport/2010-08-17/D...aza++si+pleaca
Info z wczoraj nie wiem czy ktoś wklejał. Z tego co jest tutaj napisane to czekamy na odpowiedz Dana która ma nastąpić w przyszłym tygodniu. |
Galatasaray ma Rijkaarda, to my możemy mieć jego gorszą wersję, nie? Jaapa Stama jako asystenta od razu he he
|
Cytat:
|
Wprost nie mogę sie doczekać powrotu Dana - Brożek pewnie już ma traume. Wolę toporną, ale skuteczną piłkę niż pseudo technike i szybki w........ Wcześniej go nie doceniałem, ale teraz przywitam z pocałowaniem w rączkę!
|
Cytat:
http://www.itusozluk.com/img.php/317...66/jaap%2Bstam |
Cytat:
oglądałeś jakiś mecz z udziałem Kulawika? Kulawik w dobrej dawnej formie byłby obecnie jednym z najlepszych pomocników w lidze. O ile nie najlepszym. A że na dobrego trenera się nie zapowiada, to już inna sprawa. Ale osobiście, poczekałbym z tymi wyrokami na temat trenerki Tomka Kulawika. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl