Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7417)

domin_czyzyny 30.03.2013 12:08

Lepiej było zwolnić Bednarza, który nic nam nie daje niż ludzi z marketingu, biura prasowego czy magazynierow.

Finansowo wyszloby na to samo pewnie.

4FunNow 11.04.2013 15:55

Cytat:

W dniu 8 kwietnia 2013 roku Rada Nadzorcza Wisły Kraków SA podjęła decyzję o odwołaniu z Zarządu klubu wiceprezesów: Mirosława Pałygi, Rafała Smalcerza oraz Janusza Kozioła.


Jednocześnie powierzając Rafałowi Smalcerzowi funkcję dyrektora zarządzającego, a Januszowi Koziołowi powierzyła funkcję wiceprezesa klubu ds. marketingu i PR klubu.

Od tego momentu Zarząd Wisły Kraków jest jednoosobowy, a funkcję prezesa pełni Jacek Bednarz.

Władze spółki dziękują odwołanym członkom Zarządu za pracę i zaangażowanie w okresie pełnienia przez nich funkcji wiceprezesów.

Wisła Kraków SA

10 znakow...

GrzegorzTS 11.04.2013 16:27

Cupiał musiał zakochać się w Bednarzu innego wytłumaczenia nie ma,dobra niech wezmie sprzeda ten klub za symboliczną złotówkę komuś kto ma ambicje i pieniądze.Wiecie dlaczego nie ma chętnych na zakup Wisły? bo Cupiał chce kilkadziesiąt milionów a nikt mu takiej kasy nie da bo niby za co ? za mozliwość rządzenia klubem? gdyby była akademia to może może ale w obecnej chwili jedyna opcja niech odda klub za symboliczne 1zł i zrobi zapis ,że nie można przeniesienia licencji na inny klub.

TOMEK 11 11.04.2013 16:52

patologia, nic więcej patologia

tedyy 11.04.2013 16:54

nie Łysy odkupił Wisłę :)

damian755 11.04.2013 17:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GrzegorzTS (Post 1307746)
Cupiał musiał zakochać się w Bednarzu innego wytłumaczenia nie ma,dobra niech wezmie sprzeda ten klub za symboliczną złotówkę komuś kto ma ambicje i pieniądze.Wiecie dlaczego nie ma chętnych na zakup Wisły? bo Cupiał chce kilkadziesiąt milionów a nikt mu takiej kasy nie da bo niby za co ? za mozliwość rządzenia klubem? gdyby była akademia to może może ale w obecnej chwili jedyna opcja niech odda klub za symboliczne 1zł i zrobi zapis ,że nie można przeniesienia licencji na inny klub.

Ciekawe komu ma oddać już widzę kolejkę chętnych identyczną jak po ŁKS ŁÓDZ.

DeadOrAlive 11.04.2013 19:10

Zastanawia mnie fakt, dlaczego my się nie pchamy drzwiami i oknami do tych firm, konsorcjów, wysyłać propozycje, oferty, do upadłego, tylko po to żeby zyskać jakiś sponsorów. Czy mamy w tym klubie kogoś odpowiedzialnego za marketing? Tak ciężko napisać jakiś plan hipotetyczny oczywiście, współpracy i naprawdę starać się o tych sponsorów!?

0 22 11.04.2013 21:02

Mnie bardziej dziwi, że przy takich wynikach i takich skandalach u Was nie ma jeszcze otwartej wojny kiboli z tym co się wyrabia. Gdyby u nas wypalili z takimi wynikami i takimi jajami to prawdopodobnie spłonąłby Dom ITI na Wiertniczej, Walter miałby ochronę, cały zarząd wisiał, a piłkarze poruszali się jedynie kanałami, no i na każdym meczu mieliby tak jechane, że po prostu by płakali.

Przecież to jest ....a niepoważne, żeby Wisła Kraków nie była w pierwszej 10.

Ale nie mój cyrk nie moje małpy :)

element 11.04.2013 21:17

Pomijając ironię to z tą różnicą że wy macie Waltera za śmiecia, mende, nieudacznka i konfidenta. Zresztą prawidłowo za tyle smrodu jaki narobił.

A Cupiał to półka wyżej, gośc, który nigdy nie zrobił krzywdy klubowi i jej kibicom. Powiedziec złe słowo na niego to jak zwyzywać własną matkę od szmat.

W tym sezonie oczywistym było że będą czystki i żadnych konkretnych decyzji. Trzeba dociągnąc do końca rundy, uporządkować burdel, a od nowego sezonu zapewne Cupiał ruszy z kopyta. Przecież nie będzie prowadził klub, który ma zajmować 3 czy 5 miejsce w lidze. To nie w jego stylu i każdy o tym wie.

1q2 11.04.2013 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 1307822)
Przecież nie będzie prowadził klub, który ma zajmować 3 czy 5 miejsce w lidze. To nie w jego stylu i każdy o tym wie.

Będzie prowadził klub który będzie zajmował max 3, czy 5 miejsce od końca.Każdy o tym wie i to nie jest ironia tylko nieuchronna przyszłość.
Jacuś jeden człowiek , dziesięć funkcji, teraz najpewniej połączy się z innymi 'krezusami' by uwalić reformę ligi

ooona 11.04.2013 22:42

Zobaczycie to 3-5 miejsce jak świnia niebo....

Wojtas 11.04.2013 23:07

Łysy h.uj obejmie jeszce funkcje sprzataczki,ciecia parkingowego no i na trenera.Bedzie mial wieksze rządy niz Kim Dzong Un

:D

buczo1985 11.04.2013 23:14

Wojtas co w tym chyba jest. Bednarz chcąc udowodnić, że można mu ufać wskoczył na kilka etatów. Wcześniej przecież w ramach cięć, zwolnionych zostało kilka sprzątaczek i magazynier. Widać oprócz tych funkcji, wskoczył jeszcze na fotel prezesa. To jest dopiero oszczędność. Jeden człowiek od wszystkiego :D

KOMINEK 12.04.2013 09:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1307861)
Łysy h.uj obejmie jeszce funkcje sprzataczki,ciecia parkingowego no i na trenera.Bedzie mial wieksze rządy niz Kim Dzong Un

:D

Wiem, że to co napiszę jest obecnie bardzo niepopularne bo na Wiśle ostatnimi czasy modne jest bluzganie na wszystkich ale Bednarz jest prezesem Wisły i mówienie o nim ł ...ch.... będzie karane. Jeśli chcesz go zjechać za decyzje wypowiedzi Ok ale bez inwektyw

wiślak 86 12.04.2013 09:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1307903)
Wiem, że to co napiszę jest obecnie bardzo niepopularne bo na Wiśle ostatnimi czasy modne jest bluzganie na wszystkich ale Bednarz jest prezesem Wisły i mówienie o nim ł ...ch.... będzie karane. Jeśli chcesz go zjechać za decyzje wypowiedzi Ok ale bez inwektyw

Ale przecież on jest łysy...

Kocur 12.04.2013 09:51

Panowie - są wyjątki - wiadomo że na prezesa czy piłkarzy się na forum nie bluzga ale łysa pała działa na szkodę naszego klubu i żadnej taryfy ulgowej być nie powinno ;)

TOMEK 11 12.04.2013 10:28

łysy jebany huj jacek wąż magik ....a bednarz, czekam na bana za obrażanie człowieka legionisty który rozpierdala ten klub

emjot 12.04.2013 10:29

Majchrowski miał jako zderzaka swego czasu Tajstera, teraz ma Okońską -Walkowicz
i wszystkie niepopularne i trudne decyzje załatwiali za niego oni
I wszystkie joby i bluzgi leciały i lecą na nich a nie na światłego mądrego i w ogóle profesura dwóch uczelni
w tym tej najstarszej

podobnie z Cupiałem
wszystkie joby na zderzaka Jacka Be...
a Cupi... 1906% poparcia itp. itd nikt złego słowa nie powie...bo to wszak nasz dobroczyńca, prawie że sam te x tytułów mistrzowskich zdobył...

a rzeczywistość skrzeczy

divide et impera mocium panowie...

szprotson 12.04.2013 10:33

ja wiem o tym od początku to wolfy,milosze i inni ciupali ze jestem z fan klubu Bednarza :)

GrzegorzTS 12.04.2013 10:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez damian755 (Post 1307753)
Ciekawe komu ma oddać już widzę kolejkę chętnych identyczną jak po ŁKS ŁÓDZ.

Informacje z zeszłego roku o tym,że jest firma zainteresowana zakupem Wisły ,sprawdz sobie w wyszukiwarce.
Porównanie zakupu Wisły i ŁKS jest śmieszne,Wisła to nadal uznana marka z sukcesami z dużym stadionem i z kibicami .

aNouc 12.04.2013 11:05

Cytat:

Ciekawe komu ma oddać już widzę kolejkę chętnych identyczną jak po ŁKS ŁÓDZ.
zlituj zesz sie.. co Ty porownujesz.

Kocur 12.04.2013 17:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GrzegorzTS (Post 1307934)
Informacje z zeszłego roku o tym,że jest firma zainteresowana zakupem Wisły ,sprawdz sobie w wyszukiwarce.
Porównanie zakupu Wisły i ŁKS jest śmieszne,Wisła to nadal uznana marka z sukcesami z dużym stadionem i z kibicami .


Dobrze że sie ta firma Wisłą interesuje...
Pointeresuje sie jeszcze z 5 lat aż wszyscy zapomną o głupim artykule w sieci.

Pewnie tych firm jest tyle samo ile klubów zainteresowanych naszymi piłkarzami (łysa pała twierdziła kilka miesięcy temu ze polowe składu chcą nam wykupić).


To tak jak w tym dowcipie jak pracownik idzie do szefa po podwyżkę i mówi ze sie nim 3 firmy interesują.
Szef pyta jakie?

- elektrownia
- wodociągi
- gazownia

aNouc 12.04.2013 18:19

TS Wisła uboższa o jakieś 40 mln złotych od Wisły S.A po raz kolejny rozmontowało konkurencję kolejnym doskonałym filmikiem
=> http://www.youtube.com/watch?v=8Lt_NW8WnJM

mitmichael 19.04.2013 10:26

Robert Maaskant: 56 meczow, 31 zwyciestw, 16 porazek, 9 remisow, bramki 80-60
Kazimierz Moskal: 10 meczow, 4 zwyciestwa, 3 porazki, 3 remisy, bramki 9-8
Michał Probierz: 23 mecze, 11 zwyciestw, 8 porazek, 4 remisy, bramki 28-23
Tomasz Kulawik: 20 meczow, 7 zwyciestw, 8 porazek, 5 remisow, bramki 23-25
Franciszek Smuda, Adam Nawałka?

tarantulaw2 19.04.2013 11:33

Jeszcze w uzupełnieniu posta kolegi wyżej:
Robert Maaskant: 55,4% zwycięstw, 16,0% remisów, 28,6% porażek. 1.43 strzelonych / 1.07 straconych.
Kazimierz Moskal: 40,0% zwycięstw, 30,0% remisów, 30,0% porażek. 0.9 strzelonych / 0.8 straconych.
Michał Probierz: 47,8% zwycięstw, 17,4% remisów, 34,8% porażek. 1.22 strzelonych / 1.0 straconych.
Tomasz Kulawik: 35,0% zwycięstw, 25.0% remisów, 40.0% porażek. 1.15 strzelonych / 1.25 straconych.

wolfy 19.04.2013 13:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tarantulaw2 (Post 1309556)
Jeszcze w uzupełnieniu posta kolegi wyżej:
Robert Maaskant: 55,4% zwycięstw, 16,0% remisów, 28,6% porażek. 1.43 strzelonych / 1.07 straconych.
Kazimierz Moskal: 40,0% zwycięstw, 30,0% remisów, 30,0% porażek. 0.9 strzelonych / 0.8 straconych.
Michał Probierz: 47,8% zwycięstw, 17,4% remisów, 34,8% porażek. 1.22 strzelonych / 1.0 straconych.
Tomasz Kulawik: 35,0% zwycięstw, 25.0% remisów, 40.0% porażek. 1.15 strzelonych / 1.25 straconych.

A bierzecie pod uwagę składy jakimi dysponowali Ci trenerzy? Sam Melikson robi niebagatelną różnicę...

IMHO to jest równia pochyła, ale wynikająca raczej ze sportowego upadku samej Wisły, niż coraz słabszych trenerów.

kot 25.04.2013 23:25

Mam pytanie - czy w trakcie jednoosobowego funkcjonowania Jacka Bednarza na wszystkich możliwych stanowiskach w klubie i zarządzie Wisły Kraków - nie należałoby zmienić tytułu tego tematu na oddający ponurą rzeczywistość klubową czyli -- Wisła JACKA BEDNARZA - podejście nr. II - rok III jednoosobowego zarządzania ??

Aby łatwiej było ocenić jego katastroficzne efekty pracy w Wiśle, tak sportowe, jak i finansowe, zwłaszcza w nadchodzącym sezonie.

Oczywiście tytuł tego tematu funkcjonowałby wyłącznie do czasu powrotu normalności klubowej wraz ze zmianami personalnymi w klubie, zwłaszcza w miejsce tego syndyka Wisły, obcego klubowi do stopnia frustracji Cupiała, niezasłużenie karzącej Wisłę tym człowiekiem demolką, mimo zapowiedzi Cupiała o odbudowie Wisły zniszczonej ............raczej przez Jacka Bednarza właśnie, bo ileż jeszcze można obwiniać Basałaja za 2 lata ostatnich rządów Bednarza ??.

milosz 26.04.2013 00:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1309579)
A bierzecie pod uwagę składy jakimi dysponowali Ci trenerzy? Sam Melikson robi niebagatelną różnicę...

IMHO to jest równia pochyła, ale wynikająca raczej ze sportowego upadku samej Wisły, niż coraz słabszych trenerów.

Raczej jedno i drugie, coraz mniejszy potencjał sportowy, ale i też coraz słabsi trenerzy, ta gradacja, niestety bardzo widoczna .., a już dalsza obecność J.B. przelewa kielich goryczy ..hmm .. Szanowny Panie Cupiał, P-O-B-U-D-K-A !

8samuraj 03.05.2013 23:44

Piłkarze Wisły Kraków mają zagrać z Barceloną. Mecz ma się odbyć w Gdańsku.

http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...lona,id,t.html

pan Dudi 04.05.2013 00:06

To jest jakiś absurd.

Oczywiście, jest szansa, że Kozioł swój cel zrealizuje, tj. masa ludzi przyjdzie na ten mecz, ale to nie będą kibice Wisły, ani "zaprzyjaźnieni z nimi kibice Lechii", tylko banda przypadkowych osób, których nigdy już na meczach polskiej ligi nie zobaczymy i którzy klubowi w żaden sposób się nie przydadzą. Nie wiem jak bardzo trzeba "nie czuć" ducha piłki i kibicowania, żeby wpaść na podobnie idiotyczny pomysł.

Maciuś 04.05.2013 07:02

Dodatkowo spuszczenie nam lania 7:0 też nie będzie miłe.

vabanq 04.05.2013 08:08

pojebalo ich chyba do reszty w tym klubie

Ajax 04.05.2013 10:20

Moim zdaniem pomysł całkiem spoko, ale lepszym było by sprowadzenie BVB na mecz towarzyski do Krakowa:)

silver03 04.05.2013 10:43

Wszystko fajnie, ale...
- Szanujmy nawet tą naszą buraczaną ligę, ok? Jak można organizować to w trakcie ligi...
- Mecz w Gdańsku, żadnych korzyści oprócz finansowych dla klubu

Nie mamy przypadkiem zaległego meczu z BVB po sprzedaży Kuby? Nie lepiej zorganizować mecz z BVB tuż przed ligą i to w Krakowie?

Żmijka 04.05.2013 12:52

Ja bym się nawet o korzyści finansowe dla klubu bała, bo nie wiem po ile musza być bilety, żeby się wszystko zwróciło i jeszcze na tym zarobić ...

Przyjazd i pobyt Barcy, prowizja dla firmy zajmującej się organizacją, wynajęcie stadionu, całe koszty obsługi (ochrona, pracownicy ect), pewnie jakieś atrakcje (czirliderki, malowanie buzi czy cholera wie co), o tak małej kwocie jak przejazd i pobyt w Gdn Wisły nie wspominając ...

morganfield 04.05.2013 13:22

A pomyśleć, że jeszcze niedawno kluby tego pokroju przyjeżdżały na Reymonta bez specjalnych zaproszeń...

Kocur 04.05.2013 13:24

40 tysięcy ludzi na meczu towarzyskim w Polsce ... faceta powinni zamknąć na Babińskiego.

Marcin_fan 04.05.2013 13:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1311354)
40 tysięcy ludzi na meczu towarzyskim w Polsce ... faceta powinni zamknąć na Babińskiego.

Gdyby bilet było powiedzmy za 20, 30 i 50zł na poszczególne sektory to taki wynik padłby bez problemu. Niestety, bilety będą 3 cyfrowe..

nesta 04.05.2013 13:43

Ale organizację meczu bierze na siebie firma, która chce na tym zarobić. Więc Wisła użycza jakby jedynie drużynę tej firmie. Nic tylko się zgodzić w takim układzie, bo klub nie traci nic, a zyskuje marketingowo i szkoleniowo.
Bardzo dobry "wypełniacz" luki w mediach, która powstała przez brak awansu do pucharów. Nie zdziwilbym sie jakby media pisaly o tym wiecej niz o 1 czy 2 rundach obecnosci np. takiego Slaska w Europie.
Wisla musi walczyc o obecnosc w mediach, szukac drog dotarcia, niejako "falszować" t ą mizerie sportową prezentowana ostatnio.

kristos 04.05.2013 13:46

Już widzę 40 tys na stadionie w Gdańsku.
A w Krakowie 34 tys już bardziej możliwe.
Ciekaw jestem co to za firma ma organizować ten mecz i skąd jest ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl