Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7374)

Proud 27.08.2010 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez studio2 (Post 969552)
Wy nie myślicie przed tym jak klikniecie 'wyślij odpowiedź' ?:lol:

Nie zwracaj uwagi, to tylko wielce ironiczny styl element'a. Zwróć uwagę, każdy post jest identyczny...

Żeby jeszcze nie było tak, że przy słabej grze Wisły, Legii i Lecha o mistrzostwo będą walczyć Polonia, Bełchatów i Jaga. :D

Sensej 27.08.2010 20:03

Ja jako ciekawostka: Opis jednego ze starozakonnych na GG : Żółto czerwona..... dalej chyba nie musze konczyc. Widac jak traktuja była zgode :)

Jaroo1 27.08.2010 20:03

Legia naprawde zadziwia.
Polonia- Legia 3:0
Legia - Cracovia 2:1 - zwyciestwo ale wiadomo w jakim stylu
Slask- Legia 0:1 ale tez po jednym celnym strzale Rybusa i poprzeczkach dla Slaska
I teraz u siebie 0:2
Naprawde ja o takiej Legii marzylem :D

_ukoL 27.08.2010 20:03

Plujecie na Skorżę, a jeszcze niedawno skandowaliście na trybunach "Maciej Skorża"!
Powinniście mu dziękować i chwalić za "pracę" wykonywaną w zespole z Warszawy.
Mimo tej ironii nie skreślałbym Legii w walce o tytuł. Legia jest zawsze groźna.

pchelas 27.08.2010 20:04

Pierwszy raz od czasów...Hm...Szkurna kiedy to ostatni raz Legia miała jakiegoś bolka na bramce?

fst 27.08.2010 20:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez studio2 (Post 969552)
Wy nie myślicie przed tym jak klikniecie 'wyślij odpowiedź' ?:lol:

A Ty myślisz czasami nad tym co czytasz?

cinekw 27.08.2010 20:05

http://www.90minut.pl/news/132/news1...ama-Minsk.html

Być może Lechia pozyska Kislaka, którego chciała Wisła i Legia. Po Kriwcu który miał być gwiazdą ligi i Mayconie który był tam królem strzelców myśle że dobrze że nie kupiliśmy Kislaka.

brylant17 27.08.2010 20:06

Druga połowa będzie ciekawsza tfu Liga będzie ciekawsza :D

Borinho 27.08.2010 20:08

Bełchatów i Polonia trafiła z transferami ... A Skorża cóż po co mu ta Legia była heheheeh ... tam się każdy trener przejechał uroki Stolicy

witeq 27.08.2010 20:09

Małkowski, Gol, Poźniak, Wróbel .......... a aż się dłonie składają do oklasków jak klepią i biegają. Coś chyba w Bełchatowie zaiskrzyło między tymi panami :-)

Stadion Legii robi wrażenie, atmosfera też. Cieszy niezmiernie ich powrót do formy, Łazienkowska żyje.
Skorża i tak ma szczęście że wygrał ze Śląskiem i Craxą w dwóch wyrównanych meczach, bo chyba już by się pakował.

leszekm_ 27.08.2010 20:12

skorża zły jakby mu rower ukradli

Marszałek 27.08.2010 20:13

Rybus zszedł,bo pewnie chciał odpowiedzi, "dlaczego takie dno grają". Wszedl slabiutki Cabral, jakie to znajome.

Legia powinna siąść na GKS-ie a to dla nich woda na młyn.

Smacznie zapowiada się druga połówka.

DysoN 27.08.2010 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cinekw (Post 969561)

Być może Lechia pozyska Kislaka, którego chciała Wisła i Legia. Po Kriwcu który miał być gwiazdą ligi i Mayconie który był tam królem strzelców myśle że dobrze że nie kupiliśmy Kislaka.

Ale przeciez nowy Footbal Manager juz wkrotce.... To juz stare jest :)

tofik 27.08.2010 20:15

Ale przyznacie, że gdy te wszystkie stadiony zbudują liga będzie łatwiejsza do przełknięcia. Wygląda jakby atmosfera wyzwalała w zespołach tę dodatkową motywację i chęć "dobrej gry" :)
Nie wspominam co będzie jak Wisła wróci na R22. 14-1-0 :)

Jagul 27.08.2010 20:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 969554)
Współczuje Skorży i stolicy takiego "bramkarza".

Spójrz na naszego Mariusza...
Wypada tylko przeprosić kibiców...

brylant17 27.08.2010 20:18

Przecież Antolović'a mają kupować za grube miliony :rotfl:

Borinho 27.08.2010 20:24

Patrząc na Żewłakowa może Żuraw weźmie przykład i odżyje...

Sylwek1906 27.08.2010 20:26

No jak na razie to Żuraw najsłabiej prezentuje sie z tych graczy co wrócili, bądź przyszli (Smolarek, bo on ostatnio mało grał).

pchelas 27.08.2010 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Borinho (Post 969576)
Patrząc na Żewłakowa może Żuraw weźmie przykład i odżyje...


No nie rozpierdalaj systemu :rotfl:

wolfy 27.08.2010 20:34

Dobra, Panowie.
Zaczynamy liczyć, ile sekund trzyma piłkę bramkarz Bełchatowa. Na pewno po pierwszej połowie ma już ostrzeżenie od sędziego:>

EDIT:

Cieszy równa forma "Pasów", oby tak dalej. Chociaż liczyłem że Korona im coś więcej wciśnie, wszak bramki mogą liczyć się przy określaniu spadkowiczów:-)

Borinho 27.08.2010 20:36

Fatalnie gra ta Legia Skorży w przodzie niby próbują coś klepać ale wszystko to schematyczne i łatwe do rozszyfrowania. Te transfery to też przereklamowane .. Ogólnie po tym co widzę to trzeba u nas limit obcokrajowców wprowadzić. Lepiej wprowadzać więcej Polskich graczy a ściągać niby gwiazdy które niewiele wnoszą

Syn Kangura z 1984 27.08.2010 20:43

Uprzedzam - nie śmiać się z Legii, zanim sami nie załatwimy Bytomian :rotfl:

Borinho 27.08.2010 20:48

Tak ale Legia zdaje się dużo więcej na transfery wydała i podobno to mieli być gracze którzy zawojują naszą ligę jakoś tego nie widzę. Do tego Skorża pokazuje że to co zostawił w Wiśle ...kontynuje w Legii ...
Co jest śmieszne to Wisła za Skorży jakieś setki pod koniec jeszcze stwarzała a tu cała 2 połowa żenada 0 sytuacji tylko jedna z przypadku

gigant 27.08.2010 20:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Borinho (Post 969584)
Fatalnie gra ta Legia Skorży w przodzie niby próbują coś klepać ale wszystko to schematyczne i łatwe do rozszyfrowania. Te transfery to też przereklamowane .. Ogólnie po tym co widzę to trzeba u nas limit obcokrajowców wprowadzić. Lepiej wprowadzać więcej Polskich graczy a ściągać niby gwiazdy które niewiele wnoszą

Mnie tam gra Legii baaardzo się podoba, bardziej w tej lidze podoba mi się tylko gra Szmaty zza Błoń.

Bełchatów za to, to jakis ewenement, czym bardziej się osłabiają, tym lepiej grają.

Marszałek 27.08.2010 20:52

Miałem wątpliwości jak GKS wytrzyma drugą połowkę,i powiem,że jestem pod wrażeniem. Oni szukają 3 bramki,dobre. Gdyby strzelali więcej z dystansu to Antolivic coś wpuści,ogórek okropny. Do Cabaja mu brakuje,ale widać,że facet ma duże rezerwy,potencjał:)Podniecają się tą lewą noga Cabrala, a ja chce zaznaczyć,że Brasilia też miał niesamowitą lewą nogę, i co z tego jak głowa i prawa noga do niczego się nie nadawały.

Ten mecz wygląda jakby spotkałą się drużyna z Europy z Afrykańską.

Grisza1 27.08.2010 20:53

A w Bełchatowie w wyjściowym składzie 9 Polaków. Da się? Da:)

Borinho 27.08.2010 20:53

Bełchatów ściągnął gości którzy chcą grać w piłkę plus doświadczonego Żewłakowa . Stawiają na Polaków i to procentuje ... nie ma też presji że coś muszą ...

wolfy 27.08.2010 20:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 969591)
Mnie tam gra Legii baaardzo się podoba, bardziej w tej lidze podoba mi się tylko gra szmaty zza Błoń.

Bełchatów za to, to jakis ewenement, czym bardziej się osłabiają, tym lepiej grają.

Czy tak bardzo się osłabili? Nowak - człowiek szkło, Ujek - napastnik strzelający średnio bramkę na sezon.

Mnie się nie tyle gra Legii i Cracovii, co ich zdobycze punktowe podobają.

Ale trzeba być porytym psychicznie, żeby dać na budowę drużyny parę baniek euro i powierzyć to zadanie Skorży:rotfl:

AYALA 27.08.2010 20:56

gdzie te transfery za 3 mln € ? To co prasa pisała przed sezonem to Cabral będzie w pojedynke mecze wygrywał.

Chyba trzeba zacząc stawiac na Polaków jak Bełchatów żeby były wyniki

gigant 27.08.2010 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 969595)
Czy tak bardzo się osłabili? Nowak - człowiek szkło, Ujek - napastnik strzelający średnio bramkę na sezon.

Mnie się nie tyle gra Legii i Cracovii, co ich zdobycze punktowe podobają.

Ale trzeba być porytym psychicznie, żeby dać na transfery parę baniek euro i powierzyć to zadanie Skorży:rotfl:

Tosik, Pietrasiak, Nowak, Ujek. Mało?

Borinho 27.08.2010 20:57

Te transfery to efekt Macieja Skorży ..... Maciej dostanie po tyłki w Legii jak Franek Smuda co się do Warszawki wybrał !!!!

leszekm_ 27.08.2010 20:59

nakupili złomu z zagranicy a patrząc na gks to: sapela lepszy niż antolovic, późniak lepszy niż cabral, wróbel lepszy niż manu, żewłakow lepszy niż mezenga.

wolfy 27.08.2010 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 969597)
Tosik, Pietrasiak, Nowak, Ujek. Mało?

Z nich wszystkich jeden Tosik faktycznie coś sobą prezentował. Nowaka z naddatkiem zastąpił Żewłakow, Ujek to jakaś pomyłka. Pietrasiak żadna rewelacja.

EDIT: Liczył ktoś, ile czasu Sapela trzymał piłkę?

IncognitoTSW 27.08.2010 21:01

Legia tym razem legła pod naporem Bełchatowa, który grał bardzo ładną piłkę

Borinho 27.08.2010 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekm_ (Post 969600)
nakupili złomu z zagranicy a patrząc na gks to: sapela lepszy niż antolovic, późniak lepszy niż cabral, wróbel lepszy niż manu, żewłakow lepszy niż mezenga.



Cóż u nas póki co też za wesoło nie jest ale przynajmniej tyle nie wydaliśmy .....
Skorża Maciej można już typować kiedy zostanie zwolniony w połowie rundy czy na koniec seoznu

AYALA 27.08.2010 21:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 969597)
Tosik, Pietrasiak, Nowak, Ujek. Mało?

no i jeszcze nam Gargułe oddali w promocji z małym urazem

Marszałek 27.08.2010 21:06

Skorża jest nie do zajechania. Transfery fatalne,gra tragiczna. Oby tak dalej. Jak ktoś daje kilka baniek Skorży na zakupy i na coś liczy,to nie zauważy potrzeby zwolnienia go po tym jak gra Legia. Szczerze mówiąc nie widzę szans na to aby Legia miała grać lepiej. Dopóki jest tam Skorża to będzie taka kopanina bez ladu i składu. Nie mają samo grajów,nikt nie ma rundy Zieńczuka,to będzie bida. Byleby Mariusz Walter to wytrzymał i nie robił nerwowych ruchów. Walter musi pamiętać,że gdyby od razu zwolniono Fergusona po fatalnych wynikach......:)


GKS ładnie grał,różnica klasy. A jak zagra za tydzień cholera wie. Takich szaleńców,pozytywnych, w lidze potrzeba. Młodzi,bez kompleksów:)

Korona-Cracovia. Merda mimo wszystko lepszy od Cabaja. Dopisuje mu szczęście a jak wiemy te dopisuje lepszym.

Gwiaździsty 27.08.2010 21:07

Bełchatów odżył bo Ulatowski zszedł na parchy.

gigant 27.08.2010 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 969601)
Z nich wszystkich jeden Tosik faktycznie coś sobą prezentował. Nowaka z naddatkiem zastąpił Żewłakow, Ujek to jakaś pomyłka. Pietrasiak żadna rewelacja.

Jest tylko jedno małe ale. Cała czwórka była podstawowymi pilkarzami Bełchatowa w zeszłym sezonie. Może Ujek grał mniej przez chorobę. U nas wyleciało czterech podstawowych i wygląda to chyba gorzej niż tam.

Niewazne.
Bełchatów dzisiaj zagrał ładnie i wygrał chyba zasłużenie, chociaz druga połowa nie była już taka dobra.

W derbach kompleksów wyraźnie lepsze kompleksy spod Ostrowca Świętokrzyskiego.

Hrluc 27.08.2010 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 969596)
gdzie te transfery za 3 mln € ? To co prasa pisała przed sezonem to Cabral będzie w pojedynke mecze wygrywał.

Chyba trzeba zacząc stawiac na Polaków jak Bełchatów żeby były wyniki

Bez sensu polityka Legii i Wisły.Legia dała 3mln na przecietnosci,zamiast kupic jednego dobrego gracza.Musimy się nauczyć,że lepiej kupić jednego drogo niż pięciu tanio.Za jakość się płaci.Za bylejakość przepłaca.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl