![]() |
Cytat:
Żeby jeszcze nie było tak, że przy słabej grze Wisły, Legii i Lecha o mistrzostwo będą walczyć Polonia, Bełchatów i Jaga. :D |
Ja jako ciekawostka: Opis jednego ze starozakonnych na GG : Żółto czerwona..... dalej chyba nie musze konczyc. Widac jak traktuja była zgode :)
|
Legia naprawde zadziwia.
Polonia- Legia 3:0 Legia - Cracovia 2:1 - zwyciestwo ale wiadomo w jakim stylu Slask- Legia 0:1 ale tez po jednym celnym strzale Rybusa i poprzeczkach dla Slaska I teraz u siebie 0:2 Naprawde ja o takiej Legii marzylem :D |
Plujecie na Skorżę, a jeszcze niedawno skandowaliście na trybunach "Maciej Skorża"!
Powinniście mu dziękować i chwalić za "pracę" wykonywaną w zespole z Warszawy. Mimo tej ironii nie skreślałbym Legii w walce o tytuł. Legia jest zawsze groźna. |
Pierwszy raz od czasów...Hm...Szkurna kiedy to ostatni raz Legia miała jakiegoś bolka na bramce?
|
Cytat:
|
http://www.90minut.pl/news/132/news1...ama-Minsk.html
Być może Lechia pozyska Kislaka, którego chciała Wisła i Legia. Po Kriwcu który miał być gwiazdą ligi i Mayconie który był tam królem strzelców myśle że dobrze że nie kupiliśmy Kislaka. |
Druga połowa będzie ciekawsza tfu Liga będzie ciekawsza :D
|
Bełchatów i Polonia trafiła z transferami ... A Skorża cóż po co mu ta Legia była heheheeh ... tam się każdy trener przejechał uroki Stolicy
|
Małkowski, Gol, Poźniak, Wróbel .......... a aż się dłonie składają do oklasków jak klepią i biegają. Coś chyba w Bełchatowie zaiskrzyło między tymi panami :-)
Stadion Legii robi wrażenie, atmosfera też. Cieszy niezmiernie ich powrót do formy, Łazienkowska żyje. Skorża i tak ma szczęście że wygrał ze Śląskiem i Craxą w dwóch wyrównanych meczach, bo chyba już by się pakował. |
skorża zły jakby mu rower ukradli
|
Rybus zszedł,bo pewnie chciał odpowiedzi, "dlaczego takie dno grają". Wszedl slabiutki Cabral, jakie to znajome.
Legia powinna siąść na GKS-ie a to dla nich woda na młyn. Smacznie zapowiada się druga połówka. |
Cytat:
|
Ale przyznacie, że gdy te wszystkie stadiony zbudują liga będzie łatwiejsza do przełknięcia. Wygląda jakby atmosfera wyzwalała w zespołach tę dodatkową motywację i chęć "dobrej gry" :)
Nie wspominam co będzie jak Wisła wróci na R22. 14-1-0 :) |
Cytat:
Wypada tylko przeprosić kibiców... |
Przecież Antolović'a mają kupować za grube miliony :rotfl:
|
Patrząc na Żewłakowa może Żuraw weźmie przykład i odżyje...
|
No jak na razie to Żuraw najsłabiej prezentuje sie z tych graczy co wrócili, bądź przyszli (Smolarek, bo on ostatnio mało grał).
|
Cytat:
No nie rozpierdalaj systemu :rotfl: |
Dobra, Panowie.
Zaczynamy liczyć, ile sekund trzyma piłkę bramkarz Bełchatowa. Na pewno po pierwszej połowie ma już ostrzeżenie od sędziego:> EDIT: Cieszy równa forma "Pasów", oby tak dalej. Chociaż liczyłem że Korona im coś więcej wciśnie, wszak bramki mogą liczyć się przy określaniu spadkowiczów:-) |
Fatalnie gra ta Legia Skorży w przodzie niby próbują coś klepać ale wszystko to schematyczne i łatwe do rozszyfrowania. Te transfery to też przereklamowane .. Ogólnie po tym co widzę to trzeba u nas limit obcokrajowców wprowadzić. Lepiej wprowadzać więcej Polskich graczy a ściągać niby gwiazdy które niewiele wnoszą
|
Uprzedzam - nie śmiać się z Legii, zanim sami nie załatwimy Bytomian :rotfl:
|
Tak ale Legia zdaje się dużo więcej na transfery wydała i podobno to mieli być gracze którzy zawojują naszą ligę jakoś tego nie widzę. Do tego Skorża pokazuje że to co zostawił w Wiśle ...kontynuje w Legii ...
Co jest śmieszne to Wisła za Skorży jakieś setki pod koniec jeszcze stwarzała a tu cała 2 połowa żenada 0 sytuacji tylko jedna z przypadku |
Cytat:
Bełchatów za to, to jakis ewenement, czym bardziej się osłabiają, tym lepiej grają. |
Miałem wątpliwości jak GKS wytrzyma drugą połowkę,i powiem,że jestem pod wrażeniem. Oni szukają 3 bramki,dobre. Gdyby strzelali więcej z dystansu to Antolivic coś wpuści,ogórek okropny. Do Cabaja mu brakuje,ale widać,że facet ma duże rezerwy,potencjał:)Podniecają się tą lewą noga Cabrala, a ja chce zaznaczyć,że Brasilia też miał niesamowitą lewą nogę, i co z tego jak głowa i prawa noga do niczego się nie nadawały.
Ten mecz wygląda jakby spotkałą się drużyna z Europy z Afrykańską. |
A w Bełchatowie w wyjściowym składzie 9 Polaków. Da się? Da:)
|
Bełchatów ściągnął gości którzy chcą grać w piłkę plus doświadczonego Żewłakowa . Stawiają na Polaków i to procentuje ... nie ma też presji że coś muszą ...
|
Cytat:
Mnie się nie tyle gra Legii i Cracovii, co ich zdobycze punktowe podobają. Ale trzeba być porytym psychicznie, żeby dać na budowę drużyny parę baniek euro i powierzyć to zadanie Skorży:rotfl: |
gdzie te transfery za 3 mln € ? To co prasa pisała przed sezonem to Cabral będzie w pojedynke mecze wygrywał.
Chyba trzeba zacząc stawiac na Polaków jak Bełchatów żeby były wyniki |
Cytat:
|
Te transfery to efekt Macieja Skorży ..... Maciej dostanie po tyłki w Legii jak Franek Smuda co się do Warszawki wybrał !!!!
|
nakupili złomu z zagranicy a patrząc na gks to: sapela lepszy niż antolovic, późniak lepszy niż cabral, wróbel lepszy niż manu, żewłakow lepszy niż mezenga.
|
Cytat:
EDIT: Liczył ktoś, ile czasu Sapela trzymał piłkę? |
Legia tym razem legła pod naporem Bełchatowa, który grał bardzo ładną piłkę
|
Cytat:
Cóż u nas póki co też za wesoło nie jest ale przynajmniej tyle nie wydaliśmy ..... Skorża Maciej można już typować kiedy zostanie zwolniony w połowie rundy czy na koniec seoznu |
Cytat:
|
Skorża jest nie do zajechania. Transfery fatalne,gra tragiczna. Oby tak dalej. Jak ktoś daje kilka baniek Skorży na zakupy i na coś liczy,to nie zauważy potrzeby zwolnienia go po tym jak gra Legia. Szczerze mówiąc nie widzę szans na to aby Legia miała grać lepiej. Dopóki jest tam Skorża to będzie taka kopanina bez ladu i składu. Nie mają samo grajów,nikt nie ma rundy Zieńczuka,to będzie bida. Byleby Mariusz Walter to wytrzymał i nie robił nerwowych ruchów. Walter musi pamiętać,że gdyby od razu zwolniono Fergusona po fatalnych wynikach......:)
GKS ładnie grał,różnica klasy. A jak zagra za tydzień cholera wie. Takich szaleńców,pozytywnych, w lidze potrzeba. Młodzi,bez kompleksów:) Korona-Cracovia. Merda mimo wszystko lepszy od Cabaja. Dopisuje mu szczęście a jak wiemy te dopisuje lepszym. |
Bełchatów odżył bo Ulatowski zszedł na parchy.
|
Cytat:
Niewazne. Bełchatów dzisiaj zagrał ładnie i wygrał chyba zasłużenie, chociaz druga połowa nie była już taka dobra. W derbach kompleksów wyraźnie lepsze kompleksy spod Ostrowca Świętokrzyskiego. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl