![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
jesli o mnie chodzi to 80% trunki to tylko z bialegostoku, innych nie przyjmuje :D pozatym gdzie tam poltora litra sam bym wypil 80% trunku ,az taki alkoholik to ze mnie jeszcze nie jest:> chyba :D |
Matko o jakim wcieraniu Wy mówicie?? I w co??
zielona wrózka = Absynt |
Cytat:
no wódkę ,a o czym my mówimy :D |
Frajer Gerrard w pace :D:D
Od dawna angielskie media nie podały tak dobrej wiadomości :D |
Cytat:
Cytat:
|
a moge zadać jedno pytanie?
ale musicie obiecac że nie będziecie się śmiać.... :) |
Cytat:
:lol: |
Cytat:
|
Wszyscy muszą obiecać? :D
Ja obiecuję, nie wiem natomiast, co na to moja klawiatura :) |
Taa żadnego pytania nie będzie :) jak mogliście kobiecie dać się nabrać! :D
|
4 fun pamiętaj kobiety nigdy nie kłamią .... czasami tylko upieszają rzeczywiśtość..:lol:
zadaje pytanie :) jak Wy to robicie że w jednym poście cytujecie kilka osób... nie umiem tak :-D przypominam że padły obietnice! |
Cytat:
|
ogolilem sie od Wigilii wreszcie wygladalem jak zwierzak :)
Ni_Ma hehehe no wiesz obietnice sa po to zeby je lamac ;) |
Taaa nigdy nie kłamią :) to nie wiem gdzie są takie kobiety które nie kłamią... chyba na Marsie :)
|
"Mamy fiuta, nie nosimy silikonowych cycków i szczamy w pozycji stojącej, lecz najwazniejsza różnica to fakt, że wśród nas zdarzają się osobnicy, którzy nie traktują prawdy jako swego głównego wroga."
Nie żebym się zgadzała :P, ale tak mi się przypomniało. Przy okazji polecam przeczytać "Kielich" Łysiaka :). Rany,,, Czy ja muszę wiecznie zaczynać nową stronę,,, |
ja pierdziele jak się wszysycy rzucili z udzielaniem odpowiedzi..... :)
|
dobra ni_ma ja to robie tak, zaznaczam tekst, daje zaznaczony tenze tekst i ostatnią ikonke quote ,
tiramisu fajny awatar, za tą pomoc mozna dostac wiecej takich zdjec na pw :D :D ? |
[quote=Tiramisu;649381. Przy okazji polecam przeczytać "Kielich" Łysiaka :).
,[/quote] mężczyzna w pigułce -" ciało obce" RAZa to polecam ja :) |
Cytat:
|
Cytat:
Mnie się bardzo w kolorach podobało, choć z drugiej strony taka szarość też cieszy oko. W ogóle, szarość postrzegałem inaczej w godzinnach porannych :P |
Cytat:
Cytat:
|
rano, rano :)
między cytatem a szybką odpowiedzią jest taki klawisz jak : " " , klikasz przy tych postach, które chcesz cytować i klikasz :cytat tyle :) |
Ale bajer :D A ja się zastanawiałam do czego to jest ;P.
|
Cytat:
Cytat:
HA!!! umiem :):):) ale mi to fajnie wyszło :) Kamil, Pio dzięki ;) |
Brawo dziewczyny, awansowałyście na wyższy poziom wtajemniczenia.
I bez śmichów się obeszło :) |
Cytat:
Cytat:
|
nikt mi nie mówił o takiej nagrodzie, ale oczywiście przyjmuję, dziękując rodzicom za dobre wychowanie :)
|
czy zamiast ciasta mogą byc........ śledzie w śmietanie? :D
|
Cytat:
takze ciasto, albo jakas wlasnej roboty robiona nalewka :D |
Byleby były roboty Twojej mamy, a nie sąsiadki :)
Kamil, śledzie mogą być od Ni_Ma, a ciasto od Tiramisu :) |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
sledzie to zawsze se mozemy kupic a nalewke wlasnej roboty niezbyt:D |
Przekonałeś mnie :D
Ale to, że można kupić to bluźnierstwo :P |
dobra zróbmy tak:
1.śledzie robi mama 2.wiśniówka już jest 3.to zrobię też ciasto i pod wejściem na D3 będe stała z siatkami i sie darła Piooooooooo Kaaaaaaaaaaaaamil :rotfl: |
Cytat:
|
Cytat:
|
ok to zróbmy tak że to Wy mnie poszukacie na E - ja nie mam klonów :)
Panowie przyszedł mój czas na lulu :) dobranoc :) |
Cytat:
Cytat:
Dobranoc :) |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl