Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

Tiramisu 29.12.2008 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 649320)
No widzisz najpierw posądzono mnie o akloholizm a potem rzucono... ech faceci, normalnie nie dogodzisz ;)

U mnie na odwrót. Uzupełniamy się nie tylko kolorami włosów buhahahaha ;).

Kamil 29.12.2008 20:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 649314)
spróbuj wetrzeć trochę pod powiekę podobno efekt podobny jak po litrze :)

ja jeszcze nie próbowałem ,jak coś to opisz efekt :D

ale co mam wcierac bo ni huhu nie kaapuje:>


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 649320)
Kamil jak to "zielona wrózka" w wersji limitowanej - 80% to ok półtora litra wystarczy :)

ale że co to jest bo nie kapuje?:D
jesli o mnie chodzi to 80% trunki to tylko z bialegostoku, innych nie przyjmuje :D
pozatym gdzie tam poltora litra sam bym wypil 80% trunku ,az taki alkoholik to ze mnie jeszcze nie jest:> chyba :D

Ni_Ma 29.12.2008 20:58

Matko o jakim wcieraniu Wy mówicie?? I w co??

zielona wrózka = Absynt

South 29.12.2008 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 649327)
ale co mam wcierac bo ni huhu nie kaapuje:>


no wódkę ,a o czym my mówimy :D

vote-for-mikey 29.12.2008 21:10

Frajer Gerrard w pace :D:D
Od dawna angielskie media nie podały tak dobrej wiadomości :D

Kamil 29.12.2008 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 649328)

zielona wrózka = Absynt

o nieeeeeeeeeeeeeeeee. juz jeden "niesmaczny" to pil, a potem udawal zawal serca :lol:

Cytat:

no wódkę ,a o czym my mówimy :D
no co ty, pojebany, wodeczke marnowac, widze ze cie nikt jeszcze nie nauczyl gdzie sie ją wlewa :D

Ni_Ma 29.12.2008 21:26

a moge zadać jedno pytanie?

ale musicie obiecac że nie będziecie się śmiać.... :)

wislak_92 29.12.2008 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 649353)
a moge zadać jedno pytanie?

ale musicie obiecac że nie będziecie się śmiać.... :)

obiecuje










:lol:

Kamil 29.12.2008 21:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 649353)
a moge zadać jedno pytanie?

ale musicie obiecac że nie będziecie się śmiać.... :)

obecujemy, na slowo harcerza :D

pio 29.12.2008 22:02

Wszyscy muszą obiecać? :D
Ja obiecuję, nie wiem natomiast, co na to moja klawiatura :)

4fan_player 29.12.2008 22:09

Taa żadnego pytania nie będzie :) jak mogliście kobiecie dać się nabrać! :D

Ni_Ma 29.12.2008 22:30

4 fun pamiętaj kobiety nigdy nie kłamią .... czasami tylko upieszają rzeczywiśtość..:lol:

zadaje pytanie :)



jak Wy to robicie że w jednym poście cytujecie kilka osób... nie umiem tak :-D


przypominam że padły obietnice!

Kamil 29.12.2008 22:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 649374)
4 fun pamiętaj kobiety nigdy nie kłamią .... czasami tylko upieszają rzeczywiśtość..:lol:

zadaje pytanie :)



jak Wy to robicie że w jednym poście cytujecie kilka osób... nie umiem tak :-D


przypominam że padły obietnice!

a jak zlamiemy obietnice to co wtedy?:D

WiselkaMLP 29.12.2008 22:33

ogolilem sie od Wigilii wreszcie wygladalem jak zwierzak :)

Ni_Ma hehehe no wiesz obietnice sa po to zeby je lamac ;)

4fan_player 29.12.2008 22:35

Taaa nigdy nie kłamią :) to nie wiem gdzie są takie kobiety które nie kłamią... chyba na Marsie :)

Tiramisu 29.12.2008 22:43

"Mamy fiuta, nie nosimy silikonowych cycków i szczamy w pozycji stojącej, lecz najwazniejsza różnica to fakt, że wśród nas zdarzają się osobnicy, którzy nie traktują prawdy jako swego głównego wroga."

Nie żebym się zgadzała :P, ale tak mi się przypomniało. Przy okazji polecam przeczytać "Kielich" Łysiaka :).

Rany,,, Czy ja muszę wiecznie zaczynać nową stronę,,,

Ni_Ma 29.12.2008 22:46

ja pierdziele jak się wszysycy rzucili z udzielaniem odpowiedzi..... :)

Kamil 29.12.2008 22:47

dobra ni_ma ja to robie tak, zaznaczam tekst, daje zaznaczony tenze tekst i ostatnią ikonke quote ,



tiramisu fajny awatar, za tą pomoc mozna dostac wiecej takich zdjec na pw :D :D ?

Ni_Ma 29.12.2008 22:49

[quote=Tiramisu;649381. Przy okazji polecam przeczytać "Kielich" Łysiaka :).
,[/quote]

mężczyzna w pigułce -" ciało obce" RAZa

to polecam ja :)

Tiramisu 29.12.2008 22:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 649384)
tiramisu fajny awatar, za tą pomoc mozna dostac wiecej takich zdjec na pw :D :D ?

Zmianę na szarość wymusił na mnie pio przed południem hehe ;). Kamilu, nie można :). Pomoc nieoceniona, ale za nią masz to umówione ciasto na D3 buhahahaha :P.

pio 29.12.2008 22:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 649388)
Zmianę na szarość wymusił na mnie pio przed południem hehe ;). Kamilu, nie można :). Pomoc nieoceniona, ale za nią masz to umówione ciasto na D3 buhahahaha :P.

Pio wymusił? :> he?
Mnie się bardzo w kolorach podobało, choć z drugiej strony taka szarość też cieszy oko.
W ogóle, szarość postrzegałem inaczej w godzinnach porannych :P

Tiramisu 29.12.2008 23:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 649391)
w godzinnach porannych :P

Ładne mi rano,, Kilka minut przed południem :P

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 649384)
dobra ni_ma ja to robie tak, zaznaczam tekst, daje zaznaczony tenze tekst i ostatnią ikonke quote

Ni_Ma zrozumiałaś? Bo ja chyba jestem blondynką ;).

pio 29.12.2008 23:06

rano, rano :)

między cytatem a szybką odpowiedzią jest taki klawisz jak : " " , klikasz przy tych postach, które chcesz cytować i klikasz :cytat
tyle :)

Tiramisu 29.12.2008 23:08

Ale bajer :D A ja się zastanawiałam do czego to jest ;P.

Ni_Ma 29.12.2008 23:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 649396)



Ni_Ma zrozumiałaś? Bo ja chyba jestem blondynką ;).

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 649399)

między cytatem a szybką odpowiedzią jest taki klawisz jak : " " , klikasz przy tych postach, które chcesz cytować i klikasz :cytat
tyle :)


HA!!! umiem :):):)
ale mi to fajnie wyszło :)
Kamil, Pio dzięki ;)

pio 29.12.2008 23:10

Brawo dziewczyny, awansowałyście na wyższy poziom wtajemniczenia.
I bez śmichów się obeszło :)

Kamil 29.12.2008 23:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 649399)
rano, rano :)

między cytatem a szybką odpowiedzią jest taki klawisz jak : " " , klikasz przy tych postach, które chcesz cytować i klikasz :cytat
tyle :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 649403)
Brawo dziewczyny, awansowałyście na wyższy poziom wtajemniczenia.
I bez śmichów się obeszło :)

dokladnie, pio, mamy po ciascie juz :D

pio 29.12.2008 23:13

nikt mi nie mówił o takiej nagrodzie, ale oczywiście przyjmuję, dziękując rodzicom za dobre wychowanie :)

Ni_Ma 29.12.2008 23:18

czy zamiast ciasta mogą byc........ śledzie w śmietanie? :D

Kamil 29.12.2008 23:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 649409)
czy zamiast ciasta mogą byc........ śledzie w śmietanie? :D

śledzi nie lubimy, w szczegolnoisci tych z gdyni :D
takze ciasto, albo jakas wlasnej roboty robiona nalewka :D

pio 29.12.2008 23:21

Byleby były roboty Twojej mamy, a nie sąsiadki :)

Kamil, śledzie mogą być od Ni_Ma, a ciasto od Tiramisu :)

Ni_Ma 29.12.2008 23:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 649411)
śledzi nie lubimy, w szczegolnoisci tych z gdyni :D
takze ciasto, albo jakas wlasnej roboty robiona nalewka :D

a propos nalewki!!! mam wisnióweczkę, 2 letnią cud palce lizać a wisieńki mmrrrr po 5 sztukach już mi w głowie szumi :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 649412)
Byleby były roboty Twojej mamy, a nie sąsiadki :)

tylko mamy!!! śledzi w śmietanie w obce ręce do zrobienia nie oddam :)

Kamil 29.12.2008 23:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 649412)
Byleby były roboty Twojej mamy, a nie sąsiadki :)

Kamil, śledzie mogą być od Ni_Ma, a ciasto od Tiramisu :)

a nie lepsza nalewka?
sledzie to zawsze se mozemy kupic a nalewke wlasnej roboty niezbyt:D

pio 29.12.2008 23:28

Przekonałeś mnie :D
Ale to, że można kupić to bluźnierstwo :P

Ni_Ma 29.12.2008 23:34

dobra zróbmy tak:
1.śledzie robi mama
2.wiśniówka już jest
3.to zrobię też ciasto

i pod wejściem na D3 będe stała z siatkami i sie darła Piooooooooo Kaaaaaaaaaaaaamil :rotfl:

pio 29.12.2008 23:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 649422)
dobra zróbmy tak:
1.śledzie robi mama
2.wiśniówka już jest
3.to zrobię też ciasto

i pod wejściem na D3 będe stała z siatkami i sie darła Piooooooooo Kaaaaaaaaaaaaamil :rotfl:

Pomysł świetny, tylko nie daj się nabrać klonom :D

Kamil 29.12.2008 23:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 649425)
Pomysł świetny, tylko nie daj się nabrać klonom :D

oooo my jestesmy wyjatkowi:-p

Ni_Ma 29.12.2008 23:47

ok to zróbmy tak że to Wy mnie poszukacie na E - ja nie mam klonów :)


Panowie przyszedł mój czas na lulu :)

dobranoc :)

pio 29.12.2008 23:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 649428)
oooo my jestesmy wyjatkowi:-p

Fakt :D
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 649430)
ok to zróbmy tak że to Wy mnie poszukacie na E - ja nie mam klonów :)


Panowie przyszedł mój czas na lulu :)

dobranoc :)

W takim razie ustawimy się u Wiślaków, bo śledzi nie wpuszczą na wiślacki sektor :)
Dobranoc :)

Kamil 30.12.2008 00:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 649434)
Fakt :D


W takim razie ustawimy się u Wiślaków, bo śledzi nie wpuszczą na wiślacki sektor :)

ejjj, ale u wislakow to beda chcieli zebysmy sie podzielili, to moze domowke zrobmy? :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl