![]() |
Jak oglądam "mecze przyjaźni" w triadzie to śmiać mi sie chce.
Amica siedzi w narożniku oddzielona od pasiastych (to nie jest przypadkiem sektor gości?), przekrzykują sie z pasiastymi. Amica śpiewa swoje, Cracovia swoje. Najpiew słychać gości śpiewających "Cracovie pokonamy", potem Cracovia odpowiada tym samym (Lecha pokonamy) :D |
Ile dzisiaj białoczerwonych w Kauflandzie? Bo się napinali, że dziś komplet będą mieli ?
|
Cytat:
Doczekałem się WTSK. |
Cytat:
BTW Kompletu na pewno nie ma:) |
Panowie, ale to nie chodzi czasem o te karty kibica Cracovii?
|
http://www.youtube.com/watch?v=Ts0Tn...layer_embedded
Doping Legii na Sląsku... zaciekawiło mnie że oprócz głównego gniazdowego jest ktoś kto ogarnia doping w innej częsci młyna... warta uwagi także praca głównego gniazdowego |
Podbeskidzie z nami. Ładne i proste, chyba trochę już nawet za proste.
Hasło na płocie: "Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych nigdy ich nie osiągnie". http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...3190695514.jpg |
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...i-ligi,1612441
To jest jeszcze raz coś dla tych, co szumnie twierdzą, że "okrzyki" a nie ceny biletów mają wpływ na frekwencje... Niech tak kiedyś nasz zarząd zrobi jeden mecz ligowy za 10-15 zł na nowym stadonie... zobaczycie co się bedzie działo... |
Do tego potrzeba jeszcze panią prezes z botoksem w ustach z przeszłością w Playboyu ;)
|
Cytat:
a) teraz karnet = 15 zł za mecz| b) na Warcia kilka tysięcy biletów było darmowych - nawet nie wiem czy nie wszystkie edit b): "Bilety były rozdawane w kilku punktach w mieście" Lubie takich malkontentów co tylko czekają by dojebać swojemu klubowi. |
Darmowe byly wszystkie, ale trzeba bylo je odebrac, ale spokojnie:) Nagle na Warcie nie bedzie tyle chodzilo a i kiedys darmowe wejsciowki sie skoncza.
|
Cytat:
|
A ja jestem tego zdecydowanie pewien no i kompletnie nie trafiony przyklad dales:) Czas pokaze kto mial racje:)
|
Cytat:
A co do Warty, to nie dość, ze rocznik lepszy to przynajmniej poznański klub a nie wynalazek z Wronek ściągnięty do Poznania w miejsce zlikwidowanego Lecha. |
Widac ze trzeba "recznie" tlumaczyc.
Cytat:
Co maja prawie darmowe bilety dla kobiet zwiazanego z jakas sensowna srednia frekwencja? Czy to kobiety maja przychodzic na stadiony? Sa "dodatkiem". Cracovia ma jakas srednia a teraz zobacz sobie na srednia Warty bez wczorajszego meczu to moze oczy Ci sie otworza ze glupoty piszesz. Tak samo moge napisac ze Warta miala wczoraj lepsza frekwencje niz Wy na ostatnim meczu z Widzewem. Ale jaki to ma sens jak na nastepnym meczu bedzie ich max 10k? i to przy naprawde wielkim szczesciu. Nie chce mi sie wiecej dyskutowac na temat ktory nie ma sensu. e: a druga czesc wypowiedzi to juz typowo podworkowa napinka. Tak Cie boli wczorajszy remis? |
Cytat:
No i nie zapominajmy, że Warta występuje w niższej klasie rozgrywkowej niz porównywany klubik z ul. Kałuży. Gdyby Warta grała w ekstraklasie np. z Legią, Wisłą, Widzewem, Górnikiem, Ruchem itp. frekwencja mogłaby być taka co mecz. Co do Warty to pewnie teraz jest to folklor, ale z czasem jestem przekonany, że może zaistniec jako alternatywa, tymbardziej że kiedyś więcej ludzi chodziło w Poznaniu na ten klub. Od czegoś trzeba zacząć. Początek już jest zrobiony :). Za 10 lat nikt nie będzie pytał skąd się to wzięło. |
Cytat:
Chyba nie wiesz o co mi chodziło... |
Cytat:
|
Cytat:
Inny przyklad to frekwencja na Górniku... ok 10-5 lat temu - zenada 5 tys góra... nagle zrobili bilety najpierw za 5 zł potem za 10 i na kazdym meczu komplet 15-18 tys na tym ich kurniku To chyba są przyklady nad ktorymi trzeba się troche zastanowić... Nie sugeruje karnetów za 15 zł. ale stwierdzam fakt, że jestesmy tak "dobrzy" kibicowsko, ze wiecej jak 15 zł ludzie nie chcą płacic za bilet na mecz... bez względu na to, czy na meczach się klnie czy nie. Mnie to osobiscie frustruje, ale tak juz jest... takich kibicow mamy |
Warta ma w ogole jakis kibicow czy to sa tylko Amicowcy utozsamiajacy sie z Warta? Duzo osob w barwach Amici bylo na tym wspomnianym meczu? Pytanie do studia
|
Kupujesz karnet za 190 PLn i masz w tym 9 meczy...To potrzeba rozumiem sprzedawac za 15 pLN bilet żebys przyszedł jeden z drugim??? Załozę się że malkontenci przyviegną na mecz Lechem w sile dotąd niespodziewanej gdzie bilety będa po 50 PLN. Wiadomo...Przeciez nie chodzi sie na mecze dla Wisły. ;-)
|
Cytat:
Dla mnie i dla wielu z was to nie problem... Ja tylko zwiracam uwagę na to, że jesli klub chce sciągać "nowych" kibiców o pardon klientów cenami biletów - 40- 50 zł... na mecz ligowy Wiła-Ruch... to nie scągnie... Sciągnie na Legie, na Lige Mistrzów czy grupy LE tak jak w Poznaniu. Powiedzmy sobie szczerze, kibiców w Polsce mamy słabych, a Ci fanatyczni są nieliczni... Widac to u nas jak na dłoni... Ci ktorzy dadzą 190 zł i zapełnią całą trybunę jest 6 tys. do tego kilka tysiecy ktorzy dadzą wiecej i pójda na prostą bo ich stać i Wisłe kochają... A gdzie reszta? te 33 tysiace? Ma w dupie Wisłe... przyjdą jak będzie tanio, wygodnie, i będzie pachniało medialnym wydarzeniem... coś a'la show z TVn-u. To samo w Poznaniu... Na lige chodzi 18- 22 tys ludzi... Przyjedzie City i nagle pół miasta zapomina, że burdy, bluzgi, chamstwo, opluwanie itd. Taka niestety rzeczywistość... dlatego akcja Belfasta zajawiania młodych Wisłą jako ABG jest akcją szczególną, na co nie powinniśmy szczędzić ani kasy ani chęci. |
Z tymi barwami to przesadziliscie :) Szaliki byly rozdawane pod stadionem :) Kibicow moze maja max 3 tys. Srednio ich chyba 1 tysiac przychodzilo, mozna powiedziec, produkt marginalny:) Dlatego z tym hip hura to bym poczekal:)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Najmniejsza frekwencja: Lech Poznań 1-1 Amica Wronki 25 marca, 18:30 (4.500) Najwieksza frekwencja Lech Poznań 1-0 Legia Warszawa 30 września, 20:00 (26.000) Srednio ok 9-10tys Sezon dokladnie z przed 6 lat. |
Cytat:
TO są dane waszego sezonu sprzed 6 lat Średniej nie liczyłem |
hahaha... no nie ma to jak suche fakty :)
|
Cytat:
http://www.sport.pl/lechpoznan/1,104...ba_15_056.html W Poznaniu tez nie dorośli. No ale im pewnie klub rozdał te karnety. Bez odpowiedzi. |
Cytat:
Nawet dokładnie 6 lat temu (z małym marginesem) - dokładny tysiak w meczu z Polonią W-wa |
A jesli chodzilo o nieistniejacy juz dzisiaj klub KKS Lech Poznan to (z 90minut.pl):
21 wrzesnia 2004 Lech Poznań - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-0 1500 widzów na meczu zgodowym! Dwa tygodnie pozniej, 6 pazdziernika 2004 kolejny mecz zgodowy z Arką Gdynia - widzow 3000. Kibice sukcesu i tyle. Masz jeszcze cos do dodania? Zanim stwierdzisz ze to byl Puchar Polski i w tym samym czasie na meczu z Legia bylo 17.000 to sam sobie odpowiedz czy to powinno miec znaczenie dla tej "rzeszy wiernych fanatykow Kolejorza". Nam liga ani rywal nie przeszkadzal aby na ten sam PP na mecze z hitowymi druzynami jak Koszarawa Zywiec, Szczakowianka i Tloki Gorzyce przychodzilo po 6 tys ludzi. Alez wtedy ....zilo... |
PEWNIE ZE MAM:) obecny Puchar Polski, ostatnia runda:
Wisła Kraków 0-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 marca, 20:30 (8.000) Lech Poznań 0-1 Polonia Warszawa 20 lutego, 15:30 (20.000) Milego dnia :D |
Cytat:
|
Czyli idziesz ogladac przeciwnika niz Wisle ?:) Jak u nas teraz bedzie wiecej z Podbeskidziem to bedziecie pisac ze to polfinal to co innego niz cwiercfinal:) Dla zakonczenia bezensownej licytacji popatrzcie na post Jotki.
ps. orzeu, rzeczywiscie musimy byc kibicami sukcesu skoro przez 15 lat zdobylismy az jeden PP i jedno mistrzostwo:) |
Cytat:
|
Trzeba pamiętać, że obecny okres jest dla amikowców najlepszym w historii klubu (mistrzostwo + puchary). Dlatego taki run na karnety. Chociaż jak widać nie daje to i tak jakiegos większego przełożenia na frekwencje. Mając jako pierwsi oddany cały stadion i tak zapełniają go w połowie w meczach ligowych.
U nas z kolei po zeszłorocznej wtopie, zespół w przebudowie montowany na nowo, minie trochę czasu zanim skusi swoją grą większą ilość ludzi. No i ceny biletów robią swoje. |
Cytat:
|
Studio zobacz sobie jaki macie potencjał. Cała Wielkopolska i okolice to Lech, u nas w Małopolsce i okolicy jest Wisła,Cracovia,Hutnik,Sandecja,Korona Kielce i cały Śląsk w pobliżu, który ma swoje fan cluby juz w Małopolsce. Nie zazdroszczę wam tego bo atrakcji u was wogóle nie ma a u nas cały czas trzeba rywalizować na mieście na każdym kroku
|
orzeu, mi rowniez nie o to chodzilo, to wy zaczeliscie liczbami rzucac, kibice suckesu to byli na Man city, Juve czy Salzburg, na Brage juz wszystkie bilety sie nie sprzedaly, sprzedadza sie pewnie jeszcze na Legie i to koniec, chyba ze w ostatni mecz o mistrza bedziemy walczyc co byloby cudem.
Ale nie pozwole rzucac haslami ze jestesmy kibicami sukcesu jak taka frekwencje mamy budowana od ladnych paru lat gdzie mistrza nie mamy co roku. Jaro ale czy to nasza wina? Spieranie sie o frekwencje czy doping kompletnie nie ma sensu bo na to wszystko sklada sie wiele czynnikow, czasem nie zaleznych od nas samych. |
Cytat:
że w niedziele jednak troche wiecej kibiców przychodzi na takie mecze niż we wtorek |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl