Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4293)

Tomgoo 13.08.2008 21:38

Wydaje mi się że przy troszke odważniejszej grze spokojnie można puknąć im bramkę.
Z tego co widze, to nasi nie narobili w pory jak to było z Realem, ale też nie ma co liczyć na bramki gdy sie posyła długie piłki do osamotnionego Brożka. Jak nam nie walną jeszce ze 2 czy 3 bramek to będzie dobrze.
Ja moge powiedzieć, że za grę się nie wstydze, bo dają z siebie dużo. Barcelona to jednak Barcelona, grają na luzie, ale też im nie wszystko wychodzi.

wislakkowalski 13.08.2008 21:38

oby nie bylo dwucyfrowego wyniku w agregate

jaszczur90 13.08.2008 21:38

ale mina Wilczka... bezcenne :rotfl: chłop posmutniał trochę, jak szybko został sprowadzony na ziemię, że Barca gra skutecznie :-)

luke1906 13.08.2008 21:38

Baszczu to zapamięta ten mecz do końca życia, Henry go robi jak chce. O dziwo dużo lepiej wygląda Piotrek Brożek.

St@chu 13.08.2008 21:38

Pawełek póki co jak Artur Sarnat gra mecz życia... Co może to wyjmuje... Szkoda tylko że Sarnat mógł więcej wyjąć... bo te dwa gole... Co bramkarz może zrobić... Nic...

Szkoda że Brożek w tej pierwszej akcji nie próbował strzału... Trzeba dać Valdesovi szanse do pomyłki... Nawet Realowi strzeliliśmy bramke... Barcelonie też choć jedną wypada... Choćby honorową...

Precel z makiem 13.08.2008 21:40

Dla mnie to wygląda jak by sie poddali już :-/
Może Skorża wyjedzie ze słowami Reymana i jeszcze wygramy :P

Jak dla mnie na boisku zieniu za Łobodzińskiego.
kiszke gra tez baszczu ale za niego raczej nie ma kto wejść. Singlar nie doświadczony...

jaszczur90 13.08.2008 21:40

na Camp Nou przegramy 2-0 a na Reymonta pykniemy ich standardowo 5-0 :D a jak :D i bilans będzie dodatni :D

rafalek 13.08.2008 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislakkowalski (Post 584819)
oby nie bylo dwucyfrowego wyniku w agregate

Ty już nie bądź taki do przodu, bo cię z tyłu zabraknie. Drugi mecz gramy u nas - jaką mamy murawę wszyscy wiemy, a Barcelona nie lubi na takiej grać, bo nie da się grać technicznej piłki. U nas stawiam remis, ale to i tak nic nie da:-/

Brzeszczot 13.08.2008 21:42

TVP ? nie mam pytań żenada ... Co do gry Pawełka to wybronił dwie 100% więc nie jest źle, no mógł wyciągnąć 2 bramkę no ale trudno. Wisła mało przy piłce na razie tylko z kontry grają stawiam na 4-2 dla barcy i mam nadzieje że Łobodziński zejdzie i wejdzie za niego Małecki lub Zieńczuk ...

depeche87 13.08.2008 21:42

Wzmocnienia? proponuje wzmocnić zespol 11 pilkarzami... ;) ludzie dajcie spokoj, to jest inny świat, tutaj ludzie przychodzą tylko po to,zeby poogladac znanych i dobrych grajkow bo co oni mają procz pilki w tej biednej Barcelonie.
Wisla poki co moze powalczyc z 'sredniakami' chociaz juz znanymi firmami. Pare zespolow jak Barcelona, Manchester są poza zasięgiem.

Co do meczu to Wisla gra lepiej niz sparing partnerzy Barcy. Barcelona dysponuje kilkoma zagraniami których my nigdy nie zrozumimy, nie nauczymy się... o ile gol z daleka mozna upsrawiedliwiac, to akcje sam na sam juz nie.

gigant 13.08.2008 21:42

Teraz wystarczy zacząć grać w ta samą dyscyplinę co Barcelona i golimy ogórków aż miło.

Nie ma co rozpaczać, nasi robią co mogą.

ZoneNh 13.08.2008 21:42

Obyśmy dowieźli to 2:0 do Krakowa, naszych podobno 2tys. mam nadzieje jednak że może tych 11 zaskoczy kibiców i Barcelony jak i nas ;)

janko04 13.08.2008 21:42

w studiu tez smuty wala.... taki Szczesny mądry.. Wyjdz sam na boisku i pokaz klasy przy gwiazdach Barcelony.... Ze byl dobrym bramkarzem to teraz kurde znawca.......

Kocur 13.08.2008 21:43

Ja wiem że to Barcelona, że znany klub na całym świecie ale to co czasami wyrabia ten pan w czarnym to po prostu przechodzi ludzkie pojęcie ...

Barca ma chyba umiejętności żeby sobie radzić bez pomocy sędziów ... ach, ciśnienie mi skoczyło kilka razy :)

Czas przygotować kolejne piwo

iiYama 13.08.2008 21:43

Qrna chata, jak się takim wynikiem skończy to nie byłoby źle patrząc trzeźwo.

Niestety to jak wyścig malucha z mercem, jakie wymiary ma boisko Barcy i o ile jest większe od naszego?

Najbardziej razi środek pola, i boli że nie mamy kogo tam wstawić.

Mam nadzieję że chłopaki zagryzą zęby i będą gryźć trawę przez nast. 45' bo jeśli zwieszą głowy i zaczną człapać może być bardzo źle.

Prezes nasz widać ogromnie zestresowany, paznokcie wcina niczym landrynki. Laporta też pewnie nie może się odnaleźć bo jak niby gościa z Polski pocieszyć.

czesiu 13.08.2008 21:43

Ciekawy mecz, bo obnaża do bólu umiejetności kilku naszych kopaczy.
Tak się zastanawiam, po jaki ...j organizujemy te sparingi z Liverpool'em czy Sevillą, bo jak przychodzi co do czego to i tak mają pełno w gaciach. Niech zagrają z jajami a nie jak panienki.

Marszałek 13.08.2008 21:44

Ale masakra, wiedzialem,ze jesteśmy slabi i gramy z drużyną, ktora naszą reprezentacje by punknęla ale żeby aż tak nie potrafić nic dobrego zagrać? Nasi grajkowie to nema techniczne. Dzięku Bogu,że gramy z Barceloną i ta niemoc pod każdym względem mnie nie dziwi ani nie martwi. Najlpesi grajac pilkę treningową pokazują nam gdzie nasze miejsce.

Jedyny plus to Pawelek, widac,ze nie pękł. A ten strzal Henrego z dobitką, bardzo ladnie.

A tak Barcelona to znowu nie takie grajki. Jakbym umial grac tak jak oni to bym duzo lepiej grał.:), nie ma się czym podniecać.

piotr 0704 dortmund 13.08.2008 21:44

No Panowie Wislacy teraz zagrac 45 min najlepiej jak sie da a reszte bedziemy konczyc w Krakowie.

JJJ BG !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Joe Cole 13.08.2008 21:44

Ludzie a Rosja wyszła z połowy w finale z Hiszpanią? Jakby nie mieli Alvesa jeszcze oprócz Messiego to by im o wiele gorzej się grało:) A tak mają 3 napastników w tym jednego w obronie:)


Nie bez kozery mówiono że to by była większa sensacja remis tam niż Wembley. Jeszcze kupią Silvę to niewielu podskoczy.

Nehiar 13.08.2008 21:47

Czy mi się wydało czy na trybunach widziałem synów Clebera :) ?

Olivarez 13.08.2008 21:52

Czy do was trzeba monosylabami dukać żebyście coś skminili. OPÓŹNIENIE NA WIZJI TO NIE WINA TVP, TYLKO REALIZATORÓW Z HISZPANII. Co do meczu duży plus Pawełek, plus Pa.Brożek, Baszczyński, Boguski, reszta też ujmy nie przynosi, ważne żeby choć 1 gola strzelić, zawsze to inaczej.

Gin 13.08.2008 21:55

Nawet nie chce ni sie tego komentować , nie maja jaj :(

Krolik 13.08.2008 21:56

Wy piszecie o bramkach..... dla Wisly ale mysmy wciaz nie oddali nawet strzalu na bramke chodzby ...niecelnego :(

Ps.
Henry kolejny raz "wkrecil" w ziemie Baszcza i mamy juz trojke :(

spidey 13.08.2008 21:57

Nie jaj tylko mają Baszcza...

patryk:) 13.08.2008 21:57

Przy tym wyniku niech Skorża spróbuje wpuścić Siglara bo Baszczyński zawolny jest do Henrego..... Chociaż Henry to Henry...

pawelos84 13.08.2008 22:01

Dzisiaj widzimy jak wiele brakuje Wiśle do europejskiego topu ...

Joe Cole 13.08.2008 22:03

Najlepsze że nikt nie pomaga Baszczyńskiemu... to się nazywa drużyna

Styk83 13.08.2008 22:03

Taki Blaszczu by sie przyedal teraz,moze z Brozkiem by cos ustrzelili ,nie pozostaje nic innego jak cieszyc sie z tego co sie ma.

BlackPoint 13.08.2008 22:04

Diaz ratuje nam wynik... kto by pomyślał ...

dorotja 13.08.2008 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez patryk:) (Post 584850)
Chociaż Henry to Henry...

Cenna uwaga. Nie ma na świecie obrońcy, którego Henry czy Eto'o nie umieliby - płycej czy głębiej - wkręcić w ziemię. Warto o tym pamiętać. W meczu z takim rywalem mieszanie z błotem Baszcza czy innego Wiślaka jest po prostu nie fair.

Krolik 13.08.2008 22:06

Niechze wpusci tego Niedzielana bo ten Valdes to glupek na calej liniii
tu ja widze szanse !!!!

CziZyZ 13.08.2008 22:09

Szkoda Baszcza , nie pamietam kto ostatnio tak go wozil (dindane?)... napewno jeszcze cos strzeli Barca , wynik bez niespodzianki , jutro Lech i legia pewnie nie przegraja ale kiepsko ich widze jak graja pierwszy mecz u siebie.

Illargui 13.08.2008 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelos84 (Post 584853)
Dzisiaj widzimy jak wiele brakuje Wiśle do europejskiego topu ...

A wczoraj tego nie wiedziałeś:P

Diaz i Pawełek naprawdę dobrze się prezentują. Sobol, Cantoro ..... no cóż - środek nie funkcjonuje.

carpenter 13.08.2008 22:11

Cytat:

Czy do was trzeba monosylabami dukać żebyście coś skminili. OPÓŹNIENIE NA WIZJI TO NIE WINA TVP, TYLKO REALIZATORÓW Z HISZPANI
Opóźnić obraz tak żeby znowu do dźwięku pasował to ja u siebie w domu potrafię, a co dopiero spece z TVP.

dynek.pl 13.08.2008 22:11

hej, zaliczyli nam 2 strzaly :)

BlackPoint 13.08.2008 22:16

" Andrzej Niedzielan , bardzo bliski oddania strzału na bramkę V.Valdesa " ... No no ... nic dodać nic ująć
"Ciekawe czy chodź trochę przestraszą się ataku Wisły , piłkarze barcelony " ... pff... szkoda no , ale ... Barcelona to światowa Liga , a Wisła...szaro to widzę ;)

Gin 13.08.2008 22:16

No nic Panowie trzeba dopingowac Naszych w rewanzu , a potem w P. Uefa . Przynajmniej czegoś sie nauczą .

eye63 13.08.2008 22:16

Nie miejcie pretensji do piłkarzy, bo jacy są to każdy wie. Miejcie pretensje do nadczłowieka o brak transferów, bo kilku piłkarzy - np. taki Boateng za Cantoro, szybki i dobry prawy obrońca, solidny ofensywny pomocnik - wszystko za ok. 6 milionów euro i całkiem inaczej ta gra by wyglądała. Jeśli ktoś liczył na wygraną, to był po prostu niespełna rozumu, wiadomo na cud można liczyć, ale zadajcie sobie pytanie ile razy widzieliście jakikolwiek cud na własne oczy, podzielcie ilość jeśli widzieliście jakikolwiek przez liczbę dni jaką żyjecie, wtedy uzyskacie odpowiedź na to jaka była szansa.
To już nie chodzi o to, że nie mają jaj piłkarze, bo pewnie mają , a przynajmniej kilku, ale chodzi o to, że taki Baszczyński to musiałby na rowerze zapierd... żeby dogonić Henry'ego. Piłkarze o większych umiejętnościach są potrzebni i tyle.

spidey 13.08.2008 22:21

Jak to komentator ujął Wisła miała swoje kilkadziesiąt sekund.
Szkoda.

patryk:) 13.08.2008 22:22

Niech po meczu składają się dla Pawełka na dobrą flaszkę... Gdyby nie on to byłby pogrom....


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl