![]() |
Wydaje mi się że przy troszke odważniejszej grze spokojnie można puknąć im bramkę.
Z tego co widze, to nasi nie narobili w pory jak to było z Realem, ale też nie ma co liczyć na bramki gdy sie posyła długie piłki do osamotnionego Brożka. Jak nam nie walną jeszce ze 2 czy 3 bramek to będzie dobrze. Ja moge powiedzieć, że za grę się nie wstydze, bo dają z siebie dużo. Barcelona to jednak Barcelona, grają na luzie, ale też im nie wszystko wychodzi. |
oby nie bylo dwucyfrowego wyniku w agregate
|
ale mina Wilczka... bezcenne :rotfl: chłop posmutniał trochę, jak szybko został sprowadzony na ziemię, że Barca gra skutecznie :-)
|
Baszczu to zapamięta ten mecz do końca życia, Henry go robi jak chce. O dziwo dużo lepiej wygląda Piotrek Brożek.
|
Pawełek póki co jak Artur Sarnat gra mecz życia... Co może to wyjmuje... Szkoda tylko że Sarnat mógł więcej wyjąć... bo te dwa gole... Co bramkarz może zrobić... Nic...
Szkoda że Brożek w tej pierwszej akcji nie próbował strzału... Trzeba dać Valdesovi szanse do pomyłki... Nawet Realowi strzeliliśmy bramke... Barcelonie też choć jedną wypada... Choćby honorową... |
Dla mnie to wygląda jak by sie poddali już :-/
Może Skorża wyjedzie ze słowami Reymana i jeszcze wygramy :P Jak dla mnie na boisku zieniu za Łobodzińskiego. kiszke gra tez baszczu ale za niego raczej nie ma kto wejść. Singlar nie doświadczony... |
na Camp Nou przegramy 2-0 a na Reymonta pykniemy ich standardowo 5-0 :D a jak :D i bilans będzie dodatni :D
|
Cytat:
|
TVP ? nie mam pytań żenada ... Co do gry Pawełka to wybronił dwie 100% więc nie jest źle, no mógł wyciągnąć 2 bramkę no ale trudno. Wisła mało przy piłce na razie tylko z kontry grają stawiam na 4-2 dla barcy i mam nadzieje że Łobodziński zejdzie i wejdzie za niego Małecki lub Zieńczuk ...
|
Wzmocnienia? proponuje wzmocnić zespol 11 pilkarzami... ;) ludzie dajcie spokoj, to jest inny świat, tutaj ludzie przychodzą tylko po to,zeby poogladac znanych i dobrych grajkow bo co oni mają procz pilki w tej biednej Barcelonie.
Wisla poki co moze powalczyc z 'sredniakami' chociaz juz znanymi firmami. Pare zespolow jak Barcelona, Manchester są poza zasięgiem. Co do meczu to Wisla gra lepiej niz sparing partnerzy Barcy. Barcelona dysponuje kilkoma zagraniami których my nigdy nie zrozumimy, nie nauczymy się... o ile gol z daleka mozna upsrawiedliwiac, to akcje sam na sam juz nie. |
Teraz wystarczy zacząć grać w ta samą dyscyplinę co Barcelona i golimy ogórków aż miło.
Nie ma co rozpaczać, nasi robią co mogą. |
Obyśmy dowieźli to 2:0 do Krakowa, naszych podobno 2tys. mam nadzieje jednak że może tych 11 zaskoczy kibiców i Barcelony jak i nas ;)
|
w studiu tez smuty wala.... taki Szczesny mądry.. Wyjdz sam na boisku i pokaz klasy przy gwiazdach Barcelony.... Ze byl dobrym bramkarzem to teraz kurde znawca.......
|
Ja wiem że to Barcelona, że znany klub na całym świecie ale to co czasami wyrabia ten pan w czarnym to po prostu przechodzi ludzkie pojęcie ...
Barca ma chyba umiejętności żeby sobie radzić bez pomocy sędziów ... ach, ciśnienie mi skoczyło kilka razy :) Czas przygotować kolejne piwo |
Qrna chata, jak się takim wynikiem skończy to nie byłoby źle patrząc trzeźwo.
Niestety to jak wyścig malucha z mercem, jakie wymiary ma boisko Barcy i o ile jest większe od naszego? Najbardziej razi środek pola, i boli że nie mamy kogo tam wstawić. Mam nadzieję że chłopaki zagryzą zęby i będą gryźć trawę przez nast. 45' bo jeśli zwieszą głowy i zaczną człapać może być bardzo źle. Prezes nasz widać ogromnie zestresowany, paznokcie wcina niczym landrynki. Laporta też pewnie nie może się odnaleźć bo jak niby gościa z Polski pocieszyć. |
Ciekawy mecz, bo obnaża do bólu umiejetności kilku naszych kopaczy.
Tak się zastanawiam, po jaki ...j organizujemy te sparingi z Liverpool'em czy Sevillą, bo jak przychodzi co do czego to i tak mają pełno w gaciach. Niech zagrają z jajami a nie jak panienki. |
Ale masakra, wiedzialem,ze jesteśmy slabi i gramy z drużyną, ktora naszą reprezentacje by punknęla ale żeby aż tak nie potrafić nic dobrego zagrać? Nasi grajkowie to nema techniczne. Dzięku Bogu,że gramy z Barceloną i ta niemoc pod każdym względem mnie nie dziwi ani nie martwi. Najlpesi grajac pilkę treningową pokazują nam gdzie nasze miejsce.
Jedyny plus to Pawelek, widac,ze nie pękł. A ten strzal Henrego z dobitką, bardzo ladnie. A tak Barcelona to znowu nie takie grajki. Jakbym umial grac tak jak oni to bym duzo lepiej grał.:), nie ma się czym podniecać. |
No Panowie Wislacy teraz zagrac 45 min najlepiej jak sie da a reszte bedziemy konczyc w Krakowie.
JJJ BG !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
Ludzie a Rosja wyszła z połowy w finale z Hiszpanią? Jakby nie mieli Alvesa jeszcze oprócz Messiego to by im o wiele gorzej się grało:) A tak mają 3 napastników w tym jednego w obronie:)
Nie bez kozery mówiono że to by była większa sensacja remis tam niż Wembley. Jeszcze kupią Silvę to niewielu podskoczy. |
Czy mi się wydało czy na trybunach widziałem synów Clebera :) ?
|
Czy do was trzeba monosylabami dukać żebyście coś skminili. OPÓŹNIENIE NA WIZJI TO NIE WINA TVP, TYLKO REALIZATORÓW Z HISZPANII. Co do meczu duży plus Pawełek, plus Pa.Brożek, Baszczyński, Boguski, reszta też ujmy nie przynosi, ważne żeby choć 1 gola strzelić, zawsze to inaczej.
|
Nawet nie chce ni sie tego komentować , nie maja jaj :(
|
Wy piszecie o bramkach..... dla Wisly ale mysmy wciaz nie oddali nawet strzalu na bramke chodzby ...niecelnego :(
Ps. Henry kolejny raz "wkrecil" w ziemie Baszcza i mamy juz trojke :( |
Nie jaj tylko mają Baszcza...
|
Przy tym wyniku niech Skorża spróbuje wpuścić Siglara bo Baszczyński zawolny jest do Henrego..... Chociaż Henry to Henry...
|
Dzisiaj widzimy jak wiele brakuje Wiśle do europejskiego topu ...
|
Najlepsze że nikt nie pomaga Baszczyńskiemu... to się nazywa drużyna
|
Taki Blaszczu by sie przyedal teraz,moze z Brozkiem by cos ustrzelili ,nie pozostaje nic innego jak cieszyc sie z tego co sie ma.
|
Diaz ratuje nam wynik... kto by pomyślał ...
|
Cytat:
|
Niechze wpusci tego Niedzielana bo ten Valdes to glupek na calej liniii
tu ja widze szanse !!!! |
Szkoda Baszcza , nie pamietam kto ostatnio tak go wozil (dindane?)... napewno jeszcze cos strzeli Barca , wynik bez niespodzianki , jutro Lech i legia pewnie nie przegraja ale kiepsko ich widze jak graja pierwszy mecz u siebie.
|
Cytat:
Diaz i Pawełek naprawdę dobrze się prezentują. Sobol, Cantoro ..... no cóż - środek nie funkcjonuje. |
Cytat:
|
hej, zaliczyli nam 2 strzaly :)
|
" Andrzej Niedzielan , bardzo bliski oddania strzału na bramkę V.Valdesa " ... No no ... nic dodać nic ująć
"Ciekawe czy chodź trochę przestraszą się ataku Wisły , piłkarze barcelony " ... pff... szkoda no , ale ... Barcelona to światowa Liga , a Wisła...szaro to widzę ;) |
No nic Panowie trzeba dopingowac Naszych w rewanzu , a potem w P. Uefa . Przynajmniej czegoś sie nauczą .
|
Nie miejcie pretensji do piłkarzy, bo jacy są to każdy wie. Miejcie pretensje do nadczłowieka o brak transferów, bo kilku piłkarzy - np. taki Boateng za Cantoro, szybki i dobry prawy obrońca, solidny ofensywny pomocnik - wszystko za ok. 6 milionów euro i całkiem inaczej ta gra by wyglądała. Jeśli ktoś liczył na wygraną, to był po prostu niespełna rozumu, wiadomo na cud można liczyć, ale zadajcie sobie pytanie ile razy widzieliście jakikolwiek cud na własne oczy, podzielcie ilość jeśli widzieliście jakikolwiek przez liczbę dni jaką żyjecie, wtedy uzyskacie odpowiedź na to jaka była szansa.
To już nie chodzi o to, że nie mają jaj piłkarze, bo pewnie mają , a przynajmniej kilku, ale chodzi o to, że taki Baszczyński to musiałby na rowerze zapierd... żeby dogonić Henry'ego. Piłkarze o większych umiejętnościach są potrzebni i tyle. |
Jak to komentator ujął Wisła miała swoje kilkadziesiąt sekund.
Szkoda. |
Niech po meczu składają się dla Pawełka na dobrą flaszkę... Gdyby nie on to byłby pogrom....
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl