Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Aro1234 05.09.2008 12:35

Czy gdzieś obecnie skupują podręczniki do liceum?

Sensej 05.09.2008 12:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 598863)
ma ktoś kablówke z Astera ?
Ile kosztuje przykładowo pakiet z C+ i jakims netem?

Widziałem te ich cenniki i nie moge rozkminić

Kwestia jaki net.

Np. Ja mam teraz Kablowke + Net 6/10 + Cyfrowa + Telefon 60 min za 129.99 Dodatkowo Canal kosztuje 29 albo 35. Zalezy

szprotson 05.09.2008 12:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sensej (Post 598887)
Kwestia jaki net.

Np. Ja mam teraz Kablowke + Net 6/10 + Cyfrowa + Telefon 60 min za 129.99 Dodatkowo Canal kosztuje 29 albo 35. Zalezy

co to net 6/10 ?
telefonu za cholere nie chce, wiec chyba taniej bym miał ?

Awe 05.09.2008 12:56

Nietypowe pytanie:
mieszkam w bloku z wielkiej płyty na wysokim piętrze i gdzieś koło mojego okna się zalęgły nietoperze... I wlatują bydlaki do pokoju. Komu ja to mogę zgłosić? Straż pożarna? :) Jacyś ekolodzy? :) Bo to jest siódme piętro, więc jakiś wysięgnik by trzeba albo rusztowanie. A jak chmara nietoperzy lata przed oknem czy na balkonie w środku nocy to widok jest nieciekawy, a jak wpadnie do pokoju to już w ogóle masakra.

19*TSW*06 05.09.2008 13:07

Najlepiej byłoby udać się do administratora budynku, ale na Straż też możesz zadzwonić i zapytać czy się zajmują tego typu problemami ;)

wislak_92 05.09.2008 13:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 598889)
co to net 6/10 ?
telefonu za cholere nie chce, wiec chyba taniej bym miał ?

Zapewne 6/10 czyli, że 6mb w dzień 10 w nocy.

Edit: A co do cennika to też nie mogę rozkminić tego od bardzo dawna, dlatego też zapytam ile by wyszedł net 3/6 i telefon domowy?

Kaan 05.09.2008 13:16

@Awe

Wydział Kształtowania Środowiska UMK http://www.bip.krakow.pl/?id=32&sub=struktura&query=id%3D10955%26pz%3D1
Krakowskie Towarzystwo Opieki Nad Zwierzetami http://www.ktoz.krakow.pl/kontakt/kontakt.htm

Jesteś pewien ze to nietoperze a nie np. jeżyki? Choć jak piszesz że w nocy lataja i miałeś spotkanie w pokoju to watpliwości raczej brak. Zadzwoń na 1-szy numer, oni podnajmuja firmy do interwencji.

Żmijka 05.09.2008 13:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 598889)
co to net 6/10 ?
telefonu za cholere nie chce, wiec chyba taniej bym miał ?

Niekoniecznie. U mnie taniej wyszło z telefonem, z którego nikt nie korzystał i sobie poprostu stał. A teraz nawet aparatu nie mamy podłaczonego. W jakims tam pakiecie jak chcesz brać prawie wszystkie usługi to sie opłacało wziąc wszystko.

Ja mam kablówkę, C+, net i telefon. I płacimy 199zł. tylko, że mamy 2 dekodery (cyfrowa TV i C+ na tym jest). Bo mamy 2 telwizory i żeby móc oglądać na nich różne rzeczy przez dekoder. Ale za to płacimy jakies 45zł. Więc mając 1 TV zapłacić powinieneś koło 150zł.
Internet pakiet "Twój Dom", dla mnie działa ok i starcza.

Genio 05.09.2008 13:35

która stroną piłkarskiego Śląska Wrocław jest najpopularniejsza, a dokładniej mam na myśli forum tego klubu?

jeżeli znalibyście inne, bardziej ogólne forum Ślaska Wrocław [piłkarsko-koszykarskiego] również będę wdzięczny za podanie adresów

maciekwisla 05.09.2008 14:27

Otwarty jest jeszcze basen na Reymonta?
Bo weekend ciepły zapowiadają i wypada pożegnać wakacje :)

mckoval 05.09.2008 14:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dean (Post 598862)
byłem pewien, że dzisiaj wisla gra z borkiem fałęckim z okazji 80 lecia istnienia tego klubu? był kiedyś taki news. może coś wiecie?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KS Borek
Dzisiaj, 5 września o godz. 17.00 pierwsza drużyna Borku spotka się z ekipą Wisły Kraków w ramach obchodów jubileuszu 80-lecia naszego klubu. Wszystkich serdecznie zapraszamy !!!!

www.ksborek.pl


Cytat:

Pierwotnie napisane przez mckoval (Post 598858)
Gdzie są tanie sklepy jubilerskie w Krakowie, w których znajdę srebrne obrączki - wie ktoś?

pomijam Apart, bo tam nie mają par :S

podbijam

Sensej 05.09.2008 16:28

Co do cenników w Aster. Te na necie to duże uproszczenie. Najlepiej łapać plakaty na klatkach.

Co do telefony to racja najbardziej się opłaca brać wszystko. Tym bardziej że teraz bez telewizji cyfrowej nie możesz brać C+.

Na necie pisze że za 129. można dostać ale net 3/6. Troche kiepsko. Oni co miesiąc mają inne cenniki. C+ zazwyczaj 3 miesiace po 1 zł pozniej 29. Czesto zdaża się że pierwsze miesiące za kilka złotych są.

piter116 05.09.2008 16:34

W jakich godzinach otwarty jest w soboty "Fanatyk" ? I czy WŚ nadal jest otwarty od 10-14 ?

kubawislak 05.09.2008 17:46

http://85.12.43.84/go/?cmp=nm_bm3c_2...50044&rid=zdez
Jeżeli na wielu przezemnie otwierqanych strobnach po wciśnięciu na reklamę(reklamuje jakieś:" WARNING!!! Your pirvacy data is danger" Wydaje mi się, ze ta reklama jest nie prawidłowa.) po za tym np. otwierają mi się gogle, ale jak wpisze w nie jakieś słowo to się tylko ładuje, ładuje i nic więcej za pierona nie wyszuka wciąz pozostaje na stronie głownej google, to samo nasza-klasa.pl za pierona się nie załadują. Czy mam jakiegoś wirusa czy co??? A po za tym niekiedy wyskakuje mi informacja jak się ładuję Windows, żebym Włożył dyskj do stacji dysków A, nie wiem czemu, ale daję kontynuj, i za drugim razem na wciśnięcie "kontunuj" w tym okienku Windows normalnie się ładuje do końca...

Konrad. 05.09.2008 17:47

Może głupie pytanie, ale czy aby kierować tirem z naczepą, trzeba mieć CE, czy wystarczy samo C?

Serwatkus 05.09.2008 19:16

Na bank C+E

JacobusTSW 05.09.2008 19:21

Czy wie ktoś może kiedy w końcu wychodzi Fifa Manger 09??

Dzięki bardzo za odpowiedź

PauL 05.09.2008 19:29

Prawdopodobnie w październiku, z tego co słyszałem. Wszystkie gry EA z końcówką 09 mają wyjść w październiku.

AOT 05.09.2008 20:08

Mam poważny problem egzystencjonalny :(
Błagam, pomóżcie, bo popadne w rozpacz !

Otóż pewnego dnia zapragnąłem sie polansować na naszej-klasie i wstawić wreszcie zdjęcie swojej facjaty na profil w tym jakże zacnym portalu. Wszystko szło jak po maśle: znalazłem odpowiednią fotke na dysku, znalazłem tą opcję wstawiania zdjęć i przystąpiłem do działania. Tutaj pojawia się właśnie problem - firefox mieli i mieli to zdjęcie, a po kilku minutach mocowania sie z nim wyskakuje mi komunikat, że połączenie zostało zresetowane :(
Nie dane mi będzie pochwalić się kolegom swoją muskulaturą ? :(

Carlton 05.09.2008 20:11

Może ktoś polecić jakąś dobrą i sprawdzoną sekcję bokserską w Krakowie (oprócz Wisły)? Z góry dzięki.

gigant 05.09.2008 20:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AOT (Post 599038)
Mam poważny problem egzystencjonalny :(
Błagam, pomóżcie, bo popadne w rozpacz !

Otóż pewnego dnia zapragnąłem sie polansować na naszej-klasie i wstawić wreszcie zdjęcie swojej facjaty na profil w tym jakże zacnym portalu. Wszystko szło jak po maśle: znalazłem odpowiednią fotke na dysku, znalazłem tą opcję wstawiania zdjęć i przystąpiłem do działania. Tutaj pojawia się właśnie problem - firefox mieli i mieli to zdjęcie, a po kilku minutach mocowania sie z nim wyskakuje mi komunikat, że połączenie zostało zresetowane :(
Nie dane mi będzie pochwalić się kolegom swoją muskulaturą ? :(

Może jesteś najnormalniej w świecie paskudny i program antywirusowy rozpoznaje Cię na zdjęciu jako robaka.:lol:

AOT 05.09.2008 20:45

aż tak ? :(((((

dj_ibutti 05.09.2008 20:50

Przykro mi, ale nie martw się "każda potwora..." ;)

AOT 05.09.2008 20:54

Na pewno każda ? Obiecujesz ? :(


dobre, dość tego, bo jeden z przydatniejszych tematów rozwalimy :D lepiej niech mi ktoś poważnie odpowie czemu nie moge tego zdjecia tam wrzucić.

dj_ibutti 05.09.2008 20:59

Radziłbym zmniejszyć rozmiar fotki. Wina raczej leży po stronie NK., która sobie kiepsko radzi z dużymi plikami.

konrad1991tsw 05.09.2008 21:12

Czy ktoś ma może link do takiej fotki co koleś (kibic Legii) ma na dowodzie osobistym literkę L wpisaną w kółko ? Z góry dzięki

DrewniaQ 05.09.2008 21:17

Wpisz w grafice Tumulec

Żmijka 05.09.2008 21:37

Co do NK to ostatnio mają problemy z serwerami i mnie jak i kilku osobom (znajomym) wiem, że zdjęcia nie wchodza. W ogólę. Nawet jak "waza" 50kb. Trzeba czekac ponoć, tak komuś tam napisali z NK ...

AOT 05.09.2008 21:42

No właśnie, naprawde waży niewiele. Jeśli napisali, że trzeba czekać to ok. Tylko sie zdziwiłem, bo widze ze inni se dodaja normalnie foteczki, a ja nie moge :(

rafiABG 05.09.2008 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 599063)
Radziłbym zmniejszyć rozmiar fotki. Wina raczej leży po stronie NK., która sobie kiepsko radzi z dużymi plikami.

Też mi się tak wydaje.

Numark 05.09.2008 21:45

chcesz dodac sweetasna fotusie? dam ci 11:D nie NK faktycznie wali w chuja.

AOT 05.09.2008 21:58

a sKoMmEnTuJeShHh mi JoM ? ;********************


dostaniemy za to bana :D

Romy S. 05.09.2008 22:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AOT (Post 599081)
dostaniemy za to bana ?

Nie

.........


:-)

rafiABG 05.09.2008 22:30

Mam pytanie odnośnie meczu Wisły w Białymstoku.
Czy będzie organizowany wyjazd na ten mecz z SKWK ?
Pytam ponieważ mecz ten jest zaraz po tym w Londynie.

Gucio25 05.09.2008 23:20

pytanie z innej beki, co w perspektywie, po studiach socjologii? na jakie zajęcia można liczyć, co robić?

rafiABG 05.09.2008 23:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 599095)
pytanie z innej beki, co w perspektywie, po studiach socjologii? na jakie zajęcia można liczyć, co robić?

Mam kolege ktory po socjologii został ankieterem ;)

Zola 06.09.2008 11:02

POSZUKUJE KOREPETYTORA/ KOREPETYTORKI Z GEOGRAFII, ktory przygotuje pewna osobe do Matury (poziom rozszerzony)! Najlepiej dosw. nauczyciel/ka itp, (Studenci odpadaja:P) jak znacie Kogos to PRIV!

wisl@k_TS 06.09.2008 11:48

Listę wszystkich wiślackich FC potrzebuję...

Zwitter 06.09.2008 12:46

Coś mi się popieprzyło z komputerem a konkretniej to chyba z biosem.

Mianowicie, gdy włączam komputer wyświetla się najpierw taki obrazek:
http://img158.imageshack.us/my.php?i...1530792yv9.jpg
później jest to:
http://img296.imageshack.us/my.php?i...9529649ok2.jpg
a na końcu to:
http://img262.imageshack.us/my.php?i...4703513sc0.jpg
po tym wszystkim komputer "czyta" stacje dyskietek i dopiero po tym wszystkim wczytuje się Windows. Powiem od razu, że czegoś takiego wcześniej nie było

Nie wiem o co w tym wszystkim chodzi, denerwuje mnie to strasznie i chciałbym się pozbyć jakoś tego problemu. Powiedzcie o co w tym chodzi lub odeślijcie mnie na jakieś inne forum, czy coś...

TSW Fanatyk 06.09.2008 12:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwitter (Post 599215)
Coś mi się popieprzyło z komputerem a konkretniej to chyba z biosem.

Mianowicie, gdy włączam komputer wyświetla się najpierw taki obrazek:
http://img158.imageshack.us/my.php?i...1530792yv9.jpg
później jest to:
http://img296.imageshack.us/my.php?i...9529649ok2.jpg
a na końcu to:
http://img262.imageshack.us/my.php?i...4703513sc0.jpg
po tym wszystkim komputer "czyta" stacje dyskietek i dopiero po tym wszystkim wczytuje się Windows. Powiem od razu, że czegoś takiego wcześniej nie było

Nie wiem o co w tym wszystkim chodzi, denerwuje mnie to strasznie i chciałbym się pozbyć jakoś tego problemu. Powiedzcie o co w tym chodzi lub odeślijcie mnie na jakieś inne forum, czy coś...

Nie za bardzo się na tym znam ale na ostatnim obrazku na dole pisze żeby zainstalować Xpress Recovery2 z płyty Gigabyta :) Może pomoże :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl