![]() |
Na forum Soccer Live jest, że mecz będzie na Public Sport 2, a na jedynce Korona - Polonia.
|
tu sa najlepsze trasmisje i bedzie Wisla vs Ruch najlepszej jakosci jakie dotad widzialem w necie:
http://tomciotv.dbv.pl/news.php trzeba miec zainstalowanego SopCasta i uzywac przegladarki explorer. Pozdawiam .....piekne leci teraz liga holenderska , a po Ajaxie nasza Wiselka!!! |
Cytat:
Edit. i właśnie to się dzieje.. pooglądane |
Na Sopie mam dźwięk ale nie mam obrazu, też tak macie? bufforing 100%
|
Ja mam normalnie, przedtem się troche cieło, teraz chodzi już dobrze
|
Jaki numer kanału na sopcascie?
|
Pomyłka....
|
Nie wiem, jak u was, ale ja na razie na sopcast'cie mam pokaz slajdów, a nie mecz.
|
U mnie bardzo podobnie niestety
|
U mnie działa jak fabryka dała :)
Misiek570 kasuj posta natychmiast! Mamy podawać nazwę kanału i linka, inaczej nie bedzie transmisji!! |
mi leci pieknie na 40 " tv nie widac pikseli jakosc bdb:D , jeszcze zeby grali jak ludzie:)
|
|
Mam prośbę, czy może ktoś przytoczyć adres strony na której były zamieszczone linki do meczów Wisły Kraków? Kiedyś jak mnie pamięć nie myli, ktoś podawał adres takiej strony. Z góry dzięki.
PS. Chodzi mi o stronę skąd można ściągnąć skróty lub nawet całe mecze. |
Chodzi Wam mecz na sopcast na public sport 3 ?
|
u mnie tez offline
|
Cytat:
|
Nie . Dajcie jakies linki
|
macie kanał bo na 1 i 3 off?
|
tutaj jest transmisja
http://sportlivetv.net/Wisla-Krakow-...in,132296.html |
sop://SOPCAST2.SOCCER-LIVE.COM.PL:3912/80258 tutaj jest public sport 1+ i mecz wisly
|
strasznie tnie
|
dajcie coś lepszego tnie stasznie
|
|
|
najlepsza jakość
http://www.fromsport.com/video-132296.html |
http://goldtv.pl/kanaly.php?go=bigsport tutaj ładnie, nie zacięło się przez całą 1 połowę ;p
|
Cytat:
Cytat:
|
|
http://yourtv.com.pl/viewpage.php?page_id=16
Nie taka zła jakość, nie ma lagów. |
Wie ktoś gdzie obejrze dzisiejszy mecz Legii ?!
Na meczyki.pl są "złe" kanały :| |
Cytat:
http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=niedziela |
będzie jutro na sopcast lub justin tv piłkarskie Oskary c+??
|
Co się dzieje z sopcastem? Od miesiąca nie mogę obejrzeć na nim żadnego meczu. Po kliknięciu kanału i próbie połączenia pojawia się magiczny komunikat "No peers to connect"
|
sopcast działa- widocznie problem tkwi albo w Twojej wersji sopcasta albo Twoim necie.
|
wydaje mi sie, że powinienś usunąć, a następnie zainstalować sopcasta jeszcze raz, chyba też kiedyś tak miałem i pomogło
|
Czy jest planowana gdzieś w internecie transmisja z Remes Cup ???
|
sport.tvp.pl :)
|
|
a bedzie może transmisja sparingu? :P oczywiście podejrzewam że zostaje relacja
|
relacja i skrot meczu bedzie na oficjalnej:)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl