Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3140)

kosaTS 07.02.2010 16:35

Garguła zaje*iście cieszy. :)
Liczymy cały czas oczywiście na środkowego pomocnika, napastnika i lewego obrońce, którego jeszcze żadnego na testach nie było, a Skorża obiecywał.;)

WhiteStarDvisionTheBest 07.02.2010 16:44

lewy obronca juz jest..Diaz :D hehe

pan Dudi 07.02.2010 16:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 851839)
Ale pomysl dobry niech graja, lepsze to od siedzenia w domu i wpiepszania chipsow


Pomysł dobry, ale tylko dla tych, którym nie uda się odpaść z tych prestiżowych rozgrywek jesienią. Poza tym i tak grać będą głównie zawodnicy z ME, bo przecież starsi będą mieli przed sobą całą rundę pełną trudów i znoju, czyli jakieś 15 meczy na 4-5 miesięcy. Jak dla mnie reaktywacja tego trupa, to poroniony pomysł. Jeśli chcą coś zrobić z ilością meczy, czy długością przerwy między rundami, to proponuję reformę ligi, a nie tego typu żałosne akcje.

wolfy 07.02.2010 17:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 851838)
JEST NAPISANE :!:
(nie pisze)

Taki offtop Żmijka, ale nie stresuj chłopaka niepotrzebnie.
Obie formy są poprawne, z tym, że jedna potoczna.

Żmijka 07.02.2010 18:07

Że off top owszem - sorry. A obie są poprawne tyle, że raczej w mowie nie piśmie :-) Tego mnie uczyli dr poloniści na studiach, tak mnie mama dr w domu "chowa" i tego się trzymam ;) To tak samo jak z tą i tę. Obie poprawne, ale tylko jedna w piśmie (tę drużynę). Koniec offa, już nie będę nikogo stresować, ale ostatnio po prostu wszyscy tak piszą na forum, a mi się coś dzieje ;)

valais 08.02.2010 13:43

A jak piłkarze piszą? To dopiero śmiech na sali :)

Oczywiście zapewne nie wszyscy :)

BRTS39 10.02.2010 16:10

wrzutka na drugi metr i bramka :D mamy bramkarza???????

klubus 10.02.2010 16:12

no i gdzie są wzmocnienia? :P

elomike 10.02.2010 16:12

Po trzeciej minucie meczu przegrywamy z Metalurgiem Zaporoże. Fajno.

someonewisp 10.02.2010 16:13

Założę się, że był to błąd naszego niezawodnego bramkarza.

BRTS39 10.02.2010 16:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 853091)
Przejebane, wrzutka na drugi metr i bramka.
Strzelił ktoś taką bramkę na świecie czy tylko Metalurg Wiśle?






:lol:

Tak kilka zespołów straciło takie bramki.
Akurat mieli słabych bramkarzy.

szprotson 10.02.2010 16:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 853091)
Przejebane, wrzutka na drugi metr i bramka.
Strzelił ktoś taką bramkę na świecie czy tylko Metalurg Wiśle?






:lol:

bo podobno na 2 metrze jest błoto i nikt z naszych nie chciał sie ochlapać

Ivory1906 10.02.2010 16:46

z tego co czytam na glownej to nasi kopacze staraja sie grac szybka kombinacyjna pilke :) wiec moze nie bedzie tak zle z ta ich gra w nowym sezonie :)

koyoot 10.02.2010 16:51

Hmmm i z tego co rozumiem z relacji choc to moze byc nieco na wyrost staramy sie grac ustawieniem 4-3-3.

pan Dudi 10.02.2010 16:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koyoot (Post 853114)
Hmmm i z tego co rozumiem z relacji choc to moze byc nieco na wyrost staramy sie grac ustawieniem 4-3-3.

Trudno wyczuć, skoro nawet Diaz bywa najbardziej ofensywnie ustawionym zawodnikiem. Jak dla mnie, to wygląda na jeden wielki chaos.

someonewisp 10.02.2010 17:03

A mi się wydawało, że starają się grać 4-5-1, zagęszczając środek pola, akcje skrzydłami z dogrywaniem do jedynego napastnika.

koyoot 10.02.2010 17:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez someonewisp (Post 853122)
A mi się wydawało, że starają się grać 4-5-1, zagęszczając środek pola, akcje skrzydłami z dogrywaniem do jedynego napastnika.

Hehehehe, problem w tym i te slowa kieruje tez do pana Dudiego, ze ustawienie 4-3-3 jest najbardziej uniwersalnym ustawieniem, bo pozwala na plynne przechodzenie w 3 formacje:). Pozornie jest to jeden wielki chaos, ale to tylko pozornie bo wymusza na pilkarzach wieksza ruchliwosc a przez to lepsze konstruowanie akcji ofensywnych. Odnosnie gry defensywnej to przyznam szczerze malo wiem, bo ostatni raz ustawienie 4-3-3 widzialem w akcji dosc dawno. Wiem tylko ze Barcelona pod wodza i Rijkaarda(czy jak to sie pisze...) i Pepa Guardioli gra tym systemem.

pan Dudi 10.02.2010 17:15

Cytat:

problem w tym
że to polska liga i polscy piłkarze. 4-4-2 mają problem utrzymać w meczu, a Ty wyjeżdżasz tu z jakimś sf. :lol:

koyoot 10.02.2010 17:19

Cytat:

56' Oj padło teraz parę męskich słów. Głowacki ma pretensje do Piotrka Brożka, Jirsak do Małeckiego. Były problemy z ustawieniem, rywale jakby nieco przejęli inicjatywę
Hehe widac tutaj charakterek naszych zawodnikow, dobrze widac ze sportowa zlosc w zespole jest:).

Pan Dudi, to twoja opinia. To zdanie powyzej swiadczy o tym ze jednak wiedza o co chodzi w pilce noznej:).

1q2 10.02.2010 17:23

Tak na marginesie taktycznej dysputy:) - Gramy jeszcze z Dynamem Kijów - są znane pozostałe 2 kluby z którymi będziemy sparować?

WioReXXX 10.02.2010 17:27

PRZESTAŃCIE już.
Ciągłe i ciągłe narzekanie. Issa Ba? Beznadziejny. Ustawienie Wisły? Debilne. Cleber? Stary. Skorża? Nagorszy polski trener.
Co się z wami dzieje? Jest, jak jest, na transfery nie ma pieniędzy, mamy to co mamy. Ale trzeba grać. Tym składem, okrojonym i tak niesamowicie przek kontuzje, zdobylismy pierwsze miejsce rundy jesiennej. Doszli do tego Juszczyk, Issa Ba, Cleber. Wraca do pełnego zdrowia Boguski, Głowacki, Sobolewsi.
Wasze narzekanie jest już nudne. Nie mówię by pisać, że jest zajebiście, bo nie jest. Ale jak czytam, "Skorża OUT", bo straciliśmy bramkę w SPARINGU to mi się już scyzoryk w ręce otwiera.
Zastanówcie się, naprawdę.

someonewisp 10.02.2010 17:46

Znów geniusz Juszczyka się odezwał :D

mic 10.02.2010 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez someonewisp (Post 853146)
Znów geniusz Juszczyka się odezwał :D


Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 853148)
No i 2-3 brawo Johuuu aż boję się o ligę Mario będzie nie będzie się bał o konkurencje więc bedą mu się zdarzały babole.Transfer Juszczyka strzał w 10 :lol:

Wytlumaczcie jasnowidze, co takiego Juszczyk zrobil ?

Moze jeszcze na Pawelka i Lobodzinskiego bedziecie psioczyc ?

brylant17 10.02.2010 17:48

No i 2-3 brawo Johuuu aż boję się o ligę Mario będzie nie będzie się bał o konkurencje więc bedą mu się zdarzały babole.Transfer Juszczyka strzał w 10 :lol:

Kluvi 10.02.2010 17:55

właśnie ja też za Juszczykiem nie jestem ale nie oceniajcie tych sytuacji dopóki nie zobaczymy ich!!!
swoją drogą tracimy zawodnika i nie potrafimy w końcówce utrzymać wyniku... nie wiem nie potrafią pograć na czas? ..

someonewisp 10.02.2010 18:00

A co oni potrafią? :D

szprotson 10.02.2010 18:05

ile juz kartek czerwonych w tych przygotowaniach ? 5 ?

westersyl 11.02.2010 18:06

Co do sparingu z Metalurgiem:
Dwa ostatnie strzały, po których Metalurg zdobył gole byłby jak najbardziej do obrony, pokuszę się o stwierdzenie że przy pierwszej bramce nasz bramkarz nie był bez szans. Na podstawie poprzednich skrótów ze sparingów Filip Kurto wyglądał dla mnie dosyć solidnie. Przedewszystkim fizycznie wygląda bardziej jak bramkarz.

IncognitoTSW 11.02.2010 18:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 853584)
Przedewszystkim fizycznie wygląda bardziej jak bramkarz.

Był jedną rundę taki Trabalik. On to wyglądał fizycznie dobrze:rotfl:

sandbender 11.02.2010 19:19

A te bramki 1 i 3 dla Metalurga to nie za spalonych przypadkiem?

pablo92TSW 11.02.2010 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandbender (Post 853602)
A te bramki 1 i 3 dla Metalurga to nie za spalonych przypadkiem?

Też odniosłem takie wrażenie, chociaż może z tej kamery źle widać ;)

someonewisp 11.02.2010 19:45

Przy 3 bramce jestem 100% pewny, że był spalony.

kosaTS 11.02.2010 20:24

Co z tymi testowanymi?? Napastnik, lewy obrońca??

63.5 Kg 11.02.2010 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kosaTS (Post 853620)
Co z tymi testowanymi?? Napastnik, lewy obrońca??


Pewnie nie bedzie...

blanco 11.02.2010 21:52

Przy golu na 1-1 akcja bardzo ładna,wiec jest jakiś progres;)

zim zum 12.02.2010 14:24

Cytat:

Ostatni sparing w trakcie zgrupowania w Hiszpanii piłkarze Wisły Kraków rozegrają z hiszpańskim zespołem Ayamonte CF. Jest on wiceliderem jednej z grup Tercera División, czyli hiszpańskiej czwartej ligi.

Mecz ten zostanie rozegrany na stadionie Ayamonte CF 16 lutego, czyli we wtorek, o godzinie 19:00.

Źródło: wisla.krakow.pl
aż do Hiszpanii trzeba jechać żeby takie spotkanie rozegrać

cyke 12.02.2010 14:31

chyba się czepiasz teraz. gdzie u nas mieli by rozegrać taki mecz?

felipe 12.02.2010 14:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 853873)
aż do Hiszpanii trzeba jechać żeby takie spotkanie rozegrać

O k***a :shock:

No ale co - obiecała Wisła rywala z ligi hiszpańskiej? Obiecała. Nie dotrzymała słowa ? Dotrzymała !


Bardziej trendy grać z Hiszpanami niż jakimś tam Rużomberokiem, czy inną Duklą BB... W Hiszpanii... Ch*j, ze leje...

zim zum 12.02.2010 14:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cyke (Post 853876)
chyba się czepiasz teraz. gdzie u nas mieli by rozegrać taki mecz?

Chociazby na Nadwiślanie. Nie ma tam nawet grama śnieg i lodu.

Chodzi mi tylko o bzdurne zapowiedzi Skorży, że planują zagrać z dobrym rywalem z tamtejszej ligi. No to mają dobrego rywala. Zresztą nie ma co mówić, może się jeszcze okazać, że i to będą za wysokie progi. Bo póki co liga ukraińska nas punktuje mecz po meczu w zasadzie.

cyke 12.02.2010 14:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 853879)
Chociazby na Nadwiślanie. Nie ma tam nawet grama śnieg i lodu.

Chodzi mi tylko o bzdurne zapowiedzi Skorży, że planują zagrać z dobrym rywalem z tamtejszej ligi. No to mają dobrego rywala. Zresztą nie ma co mówić, może się jeszcze okazać, że i to będą za wysokie progi. Bo póki co liga ukraińska nas punktuje mecz po meczu w zasadzie.

nie wiem może wg Ciebie zasłużyli sobie na to by trenować w kraju, ale ja miałbym mimo wszystko obawy aby nasi "profesjonaliści" nie nabawili kolejnych kontuzji na mimo wszystko chyba zmrożonej murawie.
to, że wyjazdy do ciepłych krajów przy obecnej sytuacji finansowej to "lekka" przesada to inna sprawa. coś wydaje mi się, że udało by się znaleźć coś tańszego i bliżej.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl