![]() |
Cytat:
Cytat:
|
Czytając wczorajszą konwersację, zacząłem wierzyć w to, iż potomków niektórych "inteligentów" faktycznie ściągnięto na siłę do blokowisk prosto z pola, a Ci poświęcając całe życie socjalistycznej idei pracy niewiele przekazali dzieciom wartościach, o których nawet ktoś wspomniał w tej dyskusji. Idąc na trening repry Holandii zatracam poczucie własnej wartości? Pytanie tylko co to za wartość! To, że nazjeżdżało się do miasta Holendrów, Brytyjczyków czy Włochów nie znaczy że mam latać za nimi, jeb@ć ich od najgorszych, a widząc czarnoskórego udawać szympansa. Jeśli to dla niektórych wartość... to prosze Was bardzo. Ja mam zdecydowanie inną hierarchię wartości, aniżeli Wy i pewnie jak wielu usłyszał bym od Was że frajer, ciota albo pedał... tymczasem wielu "państwowców" jest tak męskich, jakby robiło ich dwóch facetów! To że nie napierd@lam na Tuska, że nie biegam za policją z kamieniami, że walą mnie występy "reprezentacji biało-czerwonych", że nie mam polskiej flagi czy kondona na lusterko przypieprzonego na samochodzie, że nie napierd@lam czarnoskórych tylko za to że są inni nie oznacza, że moje wartości są gorsze! Kolor skóry jakoś mi nie przeszkadza! Jednak tolerować chamstwa i prostactwa nie mam zamiaru, o czym miał okazję wczoraj przekonać się w Lasku Wolskim pewien młody człowiek, który splunął na jakiś samochód, który stał prawidłowo ale według młodzieńca nie, gdyż nie mógł sobie "z ulubionej strony przeskakiwać szlabanu". Ponadto osłabia mnie prostactwo i minimalizm ludzki! Dlaczego u nas nie przyjmują się piosenki ambitne, dłuższe niż 2-3 wersy?! Pytanie pozostawiam tym, którzy nie są w stanie zapamiętać więcej niż "jesteśmy dumą tego miasta..." oraz "tak się bawią ludzie..."!!
Kilku osobom odjeb@ło na punkcie porządkowania świata po swojemu. Z nikim się nie liczyć, nikomu nie popuścić. "Nie podoba się to wypad" - tekst pokroju dresa spod Apogeum albo Energy - oj niektórych dotknęło. Zwięrzęce instynkty, prostackie zachowania... to pokazuje, jak wiele ludzi zatrzymało się "pomiędzy drzewem z ziemią". Ale jeśli to są Wasze wartości, których będziecie bronić po kres swych dni - wasze prawo brońcie je! Ale pamiętajcie, że na jest od Was o wiele więcej ludzi, których gówno obchodzi Wasze zdanie. |
[QUOTE=domin_czyzyny;1255432]może nie rozumiesz, ale FUCK EURO nie jest rasistowskim okrzykiem, ale okrzykiem określającym nasz stosunek do tej szopki, którą serwuję nam EUFA, rząd, media i wszyscy tzw. NORMALNI KIBICE, którzy na stadionie nigdy nie byli. Gdyby to były okrzyki FUCK NIGER - to bym może zrozumiał to oburzenie.
ale ja mówie o ekipie spod gniazda udającej małpy. wiec? |
Cytat:
Co do Enschede. Nie ukrywajmy że cała Europa jest ustawiona naegatywnie do polskich kibiców ale tak naprawdę Wiślacy czy inni - wszyscy dostejmy teraz "nagrodę" za Wilno, mecz z Parmą, Superpuchar w Bydgoszczy. Poniosło się to w świat i nie dziwmy się że pół Europy ma do nas uprzedzenia. Ale teraz przy Euro jest szansa żeby pokazać jacy są naprawdę Polscy kibice. Nie mam pojęcia czy były te rasistowskie odzywki ale jeśli tak to pytam się czemu Ci ludzie skoro mają takie poglądy nie pokazują tego w stosunku do Chaveza, Jaliensa czy Diaza? Albo ktoś jest rasistą albo kompletnym idiotą. A poza tym to nawet jak jeden czy drugi ubierze się w koszulke holandii, paragwaju czy nawet gwatemali to czy przestaje być Polakiem? Poszedł na trening zobaczyć zawodników których możemy nie zobaczyć w Polsce przez następne 10lat. I co do zdjecia wyżej - jesli powodem żeby Jeb.... Euro ma być to że na stadionie Wisły nie będą rozgrywane mecze - to żaden argument. Ja rozumiem że coś można manifestować ale powiedzcie co CI ludzie którzy tam byli chcieli przekazać?? |
Po meczu Borussi w Dortmundzie większośc przystanków jest rozwalonych, ale że Niemcy dość mądry naród jeśli chodzi o dbanie o własny wizerunek to nie nagłaśniają takich rzeczy i maja opinię wzorowych kibiców.
Czytajcie wybiórczą- daleko zajdziecie. Kochajcie Holandię, kraj w którym nasi rodacy, którzy tam pracują boją się rozmawiać po polsku bo jest taka napinka na nas. Sami doświadczyliśmy jak się traktuje ludzi w Holandii- Enschede. Kochajcie EURO 2012 w Polsce , bo przecież przyniesie nam tylko miliardy strat, a potem nie będzie na ważniejsze rzeczy jak służba zdrowia, oświata, emerytury i inne. |
Cytat:
Jak my jako naród nie będziemy się szanować, to nikt nas szanować nie będzie. Jeśli my nie będziemy bronić własnego zdania, to nikt nie będzie nas szanował i traktował poważnie. Musimy mieć ogromne kompleksy, które pogłębiają jeszcze media i wmawiają nam, że jesteśmy gorsi od Włochów, Niemców czy Hiszpanów. I tylko lizidupstwo jest pochwalane. Cytat:
I nie cała Europa jest negatywnie nastawiona do naszych kibiców, w wielu miejscach byliśmy traktowani dużo lepiej niż w tej "TOLERANCYJNEJ HOLANDII" (choćby Liege - tak blisko a jaka różnica w traktowaniu). A w Enschede zostaliśmy potraktowani gorzej od muzułmanów, czarnuchów, żółtych, itp. - co oczywiście nie znaczy, że teraz się zaczaję na Holendra i mu w.......ę. Ja mówiłem tylko o tym, że dla mnie ten kraj pod względem wizerunku jest skończony i wiele lat minie zanim zmienię zdanie. I nigdy nie ubrałbym sobie koszulki w tym kolorze (rodem z MPO) i z pogardą patrze na ludzi nieświadomych, którzy ją ubierają - podczas, gdy nasi rodacy są gnębieni przez obywateli i państwo holenderskie i traktowani w wielu przypadkach jak zwierzęta. Osoba, która ubiera sobie koszulkę obcego Państwa i jara się nim, dla mnie nie jest świadoma swojej Polskości. Dla takiej osoby, Polska to tylko miejsce, w którym się urodziła i obecnie mieszka. Taką świadomość narodową zresztą lansują obecne media i niestety szkoła. W Twojej głowie ta świadmość chyba też jest na takim poziomie. Cytat:
I nie mówiłem o udawaniu małp, mówiłem o szacunku dla samego siebie, swojego Klubu i Kraju. Chodziło mi głównie i jaranie się jakimiś kopaczami, ubieranie obcych barw i zlewanie swojej godności i szacunku do swojego kraju. Cytat:
Nie jeden taki jak Ty chodzi oglądać mecze na stadionie Cracovii, bo przecież Legia, Lech tam też przyjeżdża - a to renomowane kluby są ... Cytat:
DO JERRY.LII - rada - wyjdź z domu, choć na chwilę i przestań oglądać TVN i czytać GW |
Cytat:
|
Cytat:
Generalnie to mi się wierzyć nie chce w to bo o taki idiotyzm to bym naszych nie podejrzewał, z drugiej strony też ciężko mi wierzyć by holenderski trener robił aferę z niczego bądź się przesłyszał. ps. mam nadzieje że już żadnych otwartych treningów nie będzie;) |
Poziom protestu jego forma i miejsce dla wiekszosci kibicow zenujace . Z roznymi na Wisle sie spotkalem i nigdy sie na ich temat nie wypowiadalem. Nie trafiaja do mnie argumenty o ktorych wypowiadacie sie wyzej, dla mnie ponizyliscie siebie kibicow i Wisle. Mam nadzieje ze za kilka lat patrzac na to co pokazaliscie kilku z was bedzie poprostu glupio. Ciekawi mnie rownierz ilu z was zagorzalych fanow dzis, dotrwa w milosci do klubu czasu kiedy bedzie zajmowal miejsce wsrod starych Wislakow na innej trybunie... Obym sie mylil ale polowa z was nie przetrwa najblizszych pieciu lat bycia wiernym sympatykiem Wisly.
P.S.Pelne poparcie dla Wypowiedzi Dorotsok73 |
Najlepiej by było gdyby w ogóle olać ten trening Holendrów i nie przychodzć. Trenowali by sobie przy pustych trybunkach. No ale cóż, chcieli zobczyć gwiazdy. I co są teraz szczęśliwsi? hehe
|
Nie wiem komu potrzebne są takie komentarze o Wiśle. Co chcieli udowodnić?? Że charakter mają?? Własne zdanie na temat EURO??
I co do tego mają Holendrzy?? Trzeba było pojechać do Warszawy i jako kibice piłkarscy (nie kibice Wisły bo piłka klubowa do tego nic nie ma) protestować podczas obiadu u Platiniego. Ale do tego trzeba by dupę ruszyć, a w przypadku niekulturalnych odzywek po tejże dupie słusznie oberwać :) A co do forum - nic dziwnego, że się z nas śmieją, skoro takie teksty padają: Cytat:
Cytat:
A gdzie się tacy uchowali ????:shock: Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Po treningu szkoleniowiec Holendrów Bert van Marwijk chwalił atmosferę na stadionie. "Trening przy tak licznej widowni to coś niezwykłego. Atmosfera na stadionie była fantastyczna" - powiedział. Trening obserwowało kilkudziesięciu holenderskich dziennikarzy. Na późniejszej konferencji nikt z nich nie pytał o domniemany incydent. To jak to w końcu było ?:D Wierzcie nadal wiarygodnym mediom |
Cytat:
niestety coraz bardziej utrwalam się w przekonaniu, że "działacze" tak w właśnie postępują. Daliście wodę na młyn Gównianej Gazecie, a teraz będziecie bronic swoich postępowań. Przypomina mi to historie z meczu ligowego, gdy Wisła grając o ważne punkty nie dostawała wsparcia trybun, bo był protest. Trzeba było to zorganizować tak, żeby nikt nie mógł się przy.ebać do Waszej akcji. Żeby nie było rozgłosu na pól Europy, że w Krakowie śpiewają na czarnych... a fota zamieszczona powyżej mówi sama za siebie. I nie są to "błędy młodości" bo każdy kumaty człowiek, wiedział wcześniej, jak to Euro będzie wyglądać! WETO! |
Cytat:
Ja, w przeciwieństwie do Ciebie, nie zwracam się do nikogo na forum osobiśce, jadąc mu od debilow, czy ciot. Nie piszę; "Jot, jesteś debilem", albo: "Jaro, jesteś debilem", albo "domin, jesteś debilem". ja, w przeciwieństwie do Ciebie, w latach 80-ych bylem na meczach, a Ciebie chyba jeszcze w planie nie było. Debile faktycznie zdarzali się zawsze, nawet wtedy, ale to był margines. A teraz jest odwrotnie. Normalni sa marginesem. Ale skończy się to. Bedzie jak w wielu krajach, gdzie hołotę odsunięto od stadionów. Masz bezterminowego bana. |
Cytat:
|
Cytat:
"mieszkam w mieście z którego wywodzi się ta cała frakcja anty, ale z jakimś zagrożeniem, piętnowaniem czy czymkolwiek się nie spotkałam." Ponadto uważam, że filozofia "oni nam tak, to my im bardziej" jest błędna, lepiej pokazac, że potrafimy to zignorowac co może niektórym zamknąc mordy, pomóc wyciągnac wnioski po błędnych zachowaniach. |
Cytat:
Jeśli ban jest niezbędny to powinien go dać kto inny, a nie Ty. Bo bycie sędzią na własnym procesie zawsze pozostawi NIESMAK. Zastanów się nad tym. |
Cytat:
Tym razem pojechaliście po normalnych ludziach, którzy przyszli na piknik piłkarski. Zachęciliście tym eventem ludzi do przychodzenia na nasz 35 tyś stadion?! Nie podcina się własnych korzeni! To tak OFTOP |
Cytat:
Jot nie tylko mnie zwyzywał, ale zwracał się do innego użytkownika krkgiba per "smutne piz.dy" Jesli inny moderator zdejmie mu bana, nie będe miał nic naprzeciwko |
To co, były te okrzyki te nie.wg belgijskiej prasy nie było, wg rosyjskiej gazety wyborczej były.To wiec jak wkońcu?trybuna ludu jak widać wiecznie żywa.Troche to przerażające wszystko....
|
Panowie ale po co ta cała napinka. Lepiej skupić się na tym co dzieję się teraz. Bo dzieje się dużo.
|
Cytat:
Błędem był brak komunikacji z innymi kibicami, błędem był rozdźwięk który wtedy powstał. Wtedy uważałem, że ten protest nie był potrzebny, dziś uważam, że jednak był. To co się dzieje na stadionach względem kibiców wymaga naszych reakcji. Ale jak taki protest chce się przeprowadzić, to trzeba o nim poinformować dużo wcześnieji wytłumaczyć co i dlaczego - a wtedy tego zabrakło (ale chyba tez nie było na to czasu, bo decyzja o nie wpuszczeniu oprawy była na kilka godzin przed meczem). Ale Ty tak wychwalasz tych "normalnych" kibiców, starszych kibiców - co z meczy na kilka minut przed końcem wychodzili, bo Wisła przecież już nie odrobiłaby strat... Każdy ma za uszami wiele, i nie ma stron bez winy. Jedni i drudzy chcą być nad. Ale ja myślę, że problemem nie są Pikniki, ale ludzie, którzy na mecze nigdy nie chodzą, albo tylko sporadycznie a wypowiadają się jakby byli alfą i omegą. |
Cytat:
|
Cytat:
Ja myślę, ale to moje skromne zdanie i mam nadzieję że inni forumowicze to popierają, że jednak BANA powinien dać mu kto inny. Bo wiesz, że inny moderator nie ściągnie mu bana, bo podobno jest u Was taka zasada, że nie podważa się banów innych moderatorów. To tak jak dać mandat i powiedzieć: załatwiaj sobie jego anulacje. edit by FraMat: W przypadku Jot to nie był jednorazowy wyskok. Nie będe pisał do innych moderatorów ze skargą. Sam proponuję, że jesli inny moderator uzna, że Jot zachował sie OK, niech mu zdejmie bana |
Cytat:
Chociaż, właściwie co po niektórzy nie muszą udawać. człowiek to się uczy jednak całe życie. |
Cytat:
W którym miejscu napisałem, że rozpowszechniam jakiekolwiek tezy o rasistowskim zachowaniu? Jesli czegokolwiek się czepiam, to zachowania podczas treningu w ogólności. Zachowania, ktore było WIOCHĄ, bez wchodzenia w szczegóły Powtórzę: ludzie przyszli sobie na trening, żeby zobaczyć w akcji jednych z najlepszych piłkarzy na świecie. Być może nie będą mieli biletów na żaden mecz Euro. Mieli okazję przyjśc za darmo NA TRENING a nie na JAKIEŚ AKCJE GRUPKI OSZOŁOMÓW. Tymczasem mała grupka uznała za słuszne pokazac przed całym swiatem z jakiej wiochy się wywodzi, zajmując się sprawami, które z TRENINGIEM HOLENDRÓW nie miały nic wspólnego. Przy okazji pojawiły się zarzuty o rasizm. Nie byłem na treningu. Nie bawią mnie takie rzeczy, ale wkurza mnie gdy garstka oszołomów robi z kibiców Wisły wisokowych idiotów i rasistów. ps. za błazna, też masz upomnienie |
Cytat:
Zresztą, nawet jakby to faktycznie miało miejsce.Ilu ludzi wydawało tego typu odgłosy?caly stadion?Cala trybuna? Oburzony holender nieh się spyta swojego kolegi z drużyny Marcelo, czy spotkała go w Krakowie krzywda. ....a czasami mi się wydaje, że ludziom coraz trudniej przychodzi własne myślenie... |
Cytat:
|
Każdy słyszy to co chce i na co jest akurat zapotrzebowanie w zachodniej prasie. Aby się nie ośmieszyć BBC i inne media atakujące Polskę będą widzieć rasizm wszędzie gdzie tylko się da. Moralnośc i rzetelnosc dzisiejszych dziennikarzy jest mocno naciągana. Pamietam jak kilka lat temu konkurencyjna stacja nagrała dziennikarza ,który rozmawiał z protestującymi ludzmi pod ambasadą Rosyjską. Namowił ich aby weszli na teren ambasady bo będzie lepszy efekt i lepsze ujęcia. Dziennikarz wyleciał z pracy.Ksenofobia wobec Polaków jest bardzo mocna w Belgii i Holandii min. wystąpienia polityków nawołujących do niechęci wobec naszych rodaków czy to nie jest naganne ? Wyszukuje się jakieś incyndentalne zdarzenia ,których nigdzie i nikomu jeszcze nie udało sie uniknąć.
p.s. Rozumiem ,ze ci niezadowoleni kibice skandujący f**ck euro nie oglądną żadnego meczu.... bo inaczej byli by hipokrytami. |
Ciekawe dlaczego inne treningi w innych miastach przebiegły spokojnie i prasa nie miała sie do czego doczepić.
Zawsze tylko ten biedny Kraków prześladowany. Może warto się nad tym zastanowic, zamiast iść w zaparte i wybielać grupkę, ktora często robi nam wiochę? |
[QUOTE=domin_czyzyny;1255461]tekst prawie jak z Gówna Wybiórczego. Nikt mądry nie zachęca do latania za Holendrami, Włochami czy Niemcami. Przyjechali do nas i mają się czuć dobrze, co nie znaczy, że Polacy (Ci dla których Polska to coś więcej niż malowanie ryjów i kupowanie kondomów w barwach Biało - Czerwonych) mają im dawać dupy czy robić loda... Mamy się zachowywać godnie, z honorem i szacunkiem do nich i do nas samych.
Jak my jako naród nie będziemy się szanować, to nikt nas szanować nie będzie. Jeśli my nie będziemy bronić własnego zdania, to nikt nie będzie nas szanował i traktował poważnie. Musimy mieć ogromne kompleksy, które pogłębiają jeszcze media i wmawiają nam, że jesteśmy gorsi od Włochów, Niemców czy Hiszpanów. I tylko lizidupstwo jest pochwalane. nie obrażam się na określenie "prawdziwy Polak" - widzę, że w Twoim języku to określenie obraźliwe, szydercze, itp. Nigdy też nie udawałem małpy na widok czarnucha - tak uprzedzając Twoje oskarżenie. I nie cała Europa jest negatywnie nastawiona do naszych kibiców, w wielu miejscach byliśmy traktowani dużo lepiej niż w tej "TOLERANCYJNEJ HOLANDII" (choćby Liege - tak blisko a jaka różnica w traktowaniu). A w Enschede zostaliśmy potraktowani gorzej od muzułmanów, czarnuchów, żółtych, itp. - co oczywiście nie znaczy, że teraz się zaczaję na Holendra i mu w.......ę. Ja mówiłem tylko o tym, że dla mnie ten kraj pod względem wizerunku jest skończony i wiele lat minie zanim zmienię zdanie. I nigdy nie ubrałbym sobie koszulki w tym kolorze (rodem z MPO) i z pogardą patrze na ludzi nieświadomych, którzy ją ubierają - podczas, gdy nasi rodacy są gnębieni przez obywateli i państwo holenderskie i traktowani w wielu przypadkach jak zwierzęta. Osoba, która ubiera sobie koszulkę obcego Państwa i jara się nim, dla mnie nie jest świadoma swojej Polskości. Dla takiej osoby, Polska to tylko miejsce, w którym się urodziła i obecnie mieszka. Taką świadomość narodową zresztą lansują obecne media i niestety szkoła. W Twojej głowie ta świadmość chyba też jest na takim poziomie. ja nic takiego nie słyszałem, reportem PAP też tego nie słyszał. Może Fuck Euro zrozumieli zgodnie z linia polityczną dzisiejszego lewactwa, że jak jesteś przeciw EURO to jesteś rasista i cham!! I nie mówiłem o udawaniu małp, mówiłem o szacunku dla samego siebie, swojego Klubu i Kraju. Chodziło mi głównie i jaranie się jakimiś kopaczami, ubieranie obcych barw i zlewanie swojej godności i szacunku do swojego kraju. a dla mnie Wisłę i Polskę poniżaja osoby, które piszczą na widok kopacza, ubierają obce barwy - w szczególności holenderskie. I nie piernicz o wierności, bo co ma piernik do wiatraka. Nie jeden taki jak Ty chodzi oglądać mecze na stadionie Cracovii, bo przecież Legia, Lech tam też przyjeżdża - a to renomowane kluby są ... Widze ze wszystko o mnie wiesz. mowisz o piernku do wiatraka, tylko ze to wy przyszliscie manifestowac swoja nienawisc do wszystkiego w formie ktora byla jaka byla. Ciezko bylo mi zrozumiec jaki cel mial ten protest gdyz poszedl w zla strone. Wygladalo to tak jakby dwoch wiedziala co robi a reszta klakierow przyszla "bo bedzie fajnie" ktos cos zaspiewal ktos cos powtorzyl i wyszla wielka "kupa" nie protest. Poruszasz sie po forum w bardzo patriotycznym tonie i dobrze z tym ze nie oceniaj innych lub krytykuj na podstawie opini z ktorymi ci nie po drodze. |
Cytat:
|
Cytat:
Mojsza racja http://www.youtube.com/watch?v=ff-XVdiepTo |
Cytat:
I co? Czują się bohaterami? Uratowali Polskę przed rozbiorami niechybnymi, wzniecili iskrę rewolucji, która niczym kula śnieżna spowoduję lawinę i wyzwoli Polskę spod jarzma Unii Europejskiej, tak? A gówno. Zrobili z siebie debili i na szczęście tylko z siebie. Bezmózgowcy, manipulowani, tylko jestem ciekaw, przez kogo, bo sami nie zdolni do przyjęcia jakiejkolwiek wizji. Starszy powie, że trzeba udawać małpę, to trzeba udawać. Na wymioty się zbiera, ale przyzwyczaiłem się już. Poziom wiślackiego kibica schodzi - nomen omen - na psy. |
Cytat:
A co do pozostałego zachowania - bo też je potępiasz - może po prostu na innych stadionach byli sami tzw. "normalni kibice", którzy na meczu nigdy nie byli - nie dostali gazem, pałką w twarz, nigdy nie byli traktowani jak bydło przez policjantów, ochroniarzy, rząd. Może tamci ludzie nigdy nie mieli do czynienia z sytuacjami, które polski ruch kibicowski spotyka na każdym kroku. I dla nich szczytem zainteresowania piłką (i jedynym przypadkiem zainteresowania futbolem) był właśnie trening. Nigdy wcześniej, ani nigdy później nie będzie to ich dotyczyć. Ot takie przemyślenie. I nie jest tak, że to zawsze winna jest ta "hołota", jak Ty ją nazywasz. Cytat:
P.S. Jak cytujesz czyjeś posty to rób to prawidłowo, bo nie można się w tym połapać. |
Cytat:
Za wiele lat jestem na Wiśle, żeby nadal myśleć że charakter dopingu ma wpływ na frekwencje, liczą się tylko sukcesy koledzy, sukcesy i ceny biletów. @FraMat Po twoich postach sądzę, że nie miałeś nic z latami 80/90 wspólnego, w mojej pamięci to sie troche różniło, przypomnij sobie np tramwaj po meczu hokeja |
Cytat:
Dlatego wielu ludzi się buntuje i ma w głebokim poważaniu tą propagandę sukcesu i ten cyrk na kólkach który się serwuje w mediach.Tak jestem zawistnym Polakiem, wiecznym malkontentem, który zawsze widzi szklankę do połowy pustą. |
Cytat:
|
Cytat:
W sytuacji gdy cała Europa (słusznie czy nie słusznie) jest wyczulona na rasizm na polskich stadionach, trzeba dać sobie na wstrzymanie ...... Oczywiście uważam że małpie pohukiwania to szczyt prymitywizmu i gdyby tylko ci odważni kibice dawali świadectwo tylko sobie było by mi ich co najwyżej żal. No ale przez kilku ..... opinia o wszystkich kibicach Wisły będzie jaka będzie. Co z tego że 24,900 osób nie ma nic wspólnego z rasizmem ?. Nic. Takie są media. Wkurza mnie takie stanowisko że "prawdziwy" kibic to dostawał pałą a w związku z tym ci "grzeczni" niech się nie odzywają bo nie wiedza co to prawdziwe kibicowanie ..... |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl