![]() |
Cytat:
Na jutro Broendby i Az :) |
Farul C.-Cluj 2
Wolfsburg-Leverkusen 1 Huelva-Real M. 2 Zurich-Sion 1 Salzburg-Mattersburg 1 wklad 10zl Do wygrania 72.36 zl co sadzicie??:P |
Dzięki ci Kamikaze za ten typ :P
Piast Gliwice - Legia Warszawa 2 1,85 FC Schalke 04 - Energie Cottbus 1 1,37 Wkład 10zł wygrana 22.75:] jest czym grać przez weekend |
A co o Wolfsburgu myślicie ??
|
Kruca fuks - ja bym nie umiał stawiać na Legie, Amice, i Izrael - no bo po co stawiać na coś, co jeśli siądzie to będę się w****iał, że Wisła nie doskoczyła do czołówki?
Ja dzisiaj kombinuje coś takiego AV - WHU 1 1.75 Huelva - Real 2 1.57 Malaga - Mallorca 1 1.95 Juventus - Inter 1x 1.40 Widzew - Łęczna 1 1.50 Arminia - BAyern 2 1.50 ako: 16,71 i jeszcze pokombinuje nad jakims dubelkiem |
Czy ja jestem nawiedzony że myślę o Górniku że to pewniak, nikt tego nie wymienia? Stawiam na nich 100zł
|
mam trafiony kupon w totomixie.postawiłem na strzelców bramek:Malkin z Pittsburgha i H.Sedin z Vancouver.obaj strzelili bo sprawdzałem na livesporcie i oficjalnej NHL ale te pedały z totomixu zaliczyły gola D.Sedinowi,kttóry miał przy tej bramce ASYSTE. i co teraz?? jakies sugestie?? bo nie chce isc zeby mnie z kwitkiem odprawili
|
Zwierze myślimy podobnie ja również uważam , że dziś Górnik wygra postawiłem na nich 400zł więc do Boju :D a czemu nikt nic nie mówi o Celticu ? :) a kurs 1,30 wiec atrakcyjny dla powiększenia Ako :) powodzenia panowie
P.S rocco cieżko im będzie teraz racje udowodnić że ten strzelił , chyba że bardzo dużo ludzi stawiało na to więc powinni się ugiąć pod presją ludzi i dać że strzelił ten właściwy .A dużo tam miałeś wygranej ? |
Cytat:
Powodzenia |
oficjalna NHL,jak i polska strona NHL oraz livesports podają H.Sedina jako strzelca... chyba przyjdzie mi sie wykłócać;/
|
A co myślicie o Arsenal - Chelsea
Semi-final at Wembley Stadium Ang. FA Cup 2.85 3.20 2.45 Dajcie jakiś pomysł na kurs min 2zł:) |
za 2,00 to Wiselka jest w Gdyni, jutro będą zmuszeni do wygrania meczu jak nigdy. Inny wynik będzie oznaczał koniec walki o mistrzostwo naszego kraju !
|
Cytat:
+48 22 321 03 00 telefon do centrali, a jak nie pomoże to pisz na maile do nich. aczkolwiek najpierw śmigaj do punktu i sprawdź. a potem załatwiaj sprawę w centrali. bo babce w punkcie nic nie wmówisz ;) pozdro. |
Dokładnie najpierw się upewnij czy sami nie poprawili błędu. Jeśli nie to pisz mailem do nich załączając linki stron NHL-owych. Ja kiedyś miałem podobną sytuację w ilości żółtych kartek w meczu nie wiem czemu zaliczyli żółtą którą dostał zawodnik po zakończeniu spotkania. W regulaminie stanowi , że liczy się czas 90 minut i skorygowali ale 3 dni czekałem na odpowiedź. Więc biegnij do STS-a i sprawdzaj nie wykłócaj się bo kobita sama decyzji nie podejmie. Powodzenia
|
ja z piłki też dałem KSG dzisiaj a do tego:
Vetra Wilno 1 Elche 1 Lugano 1 Zylina 1 Borac Bania Luca 1 Brondby 1 i kupon na wariata: Sochaux-Auxerre x Creteil-Arles x Lech-ŁKS x a dobry kurs ok 2 zł to ten co zawierzyłem Rocco czyli Washington Capitals :) a na jutro: Wisła strzeli Moss-Alta 1 Tubingen-Alba Berlin 2 Denver-New Orleans 1 |
Cytat:
Atletico - Numancia 1 1.38 Górnik - Polonia 1 1.57 Wolfsburg - Leverkusen 1 1.90 ako: 4.12 co myślicie, bracia? |
Wolfsburg ma serie iles tam zwyciestw , w tym sezonie na wlasnym stadionie 12-1-0 , jak wiemy kazda seria sie kiedys konczy, życze Ci zeby nie w tym meczu. Aptekarze sa najlepsza ekipa w Bundeslidze jeskli chodzi o wyjazdy. kroi sie ciekawy mecz.
Atletico easy, a Gornik jak beda grac i strzelac anie tylko grac jak ostatnio to tez latwo powiaza Bytom:) |
Też radziłbym odpuścić Wolfsburg z tych samych właśnie względów. Ewentualnie zagrać over 2,5. KSG- sam widzisz jak oni grają- szkoda zdrowia jak dla mnie ;)
Ja na dziś i jutro zagrałem takie mecze: Cytat:
Cytat:
Cytat:
Najlepsze wydaje się Zagłębie Lubin po kursie 1,8. |
Cytat:
|
moje mecze na weekend:
Celtic - Aberdeen 1 kurs 1,32 Kadra Celticu na mecz z Aberdeen: Kadra: Boruc, Caldwell, McManus, Crosas, Loovens, Naylor, Hinkel, Flood, Nakamura, Scott Brown, McGeady, Mizuno, Vennegoor of Hesselink, McDonald, Mark Brown, Ferry, Misun, Maloney. nie zagraja:Georgios Samaras, Darren O'Dea oraz Barry Robson Kadra Aberdeen: Kadra: Langfield, Foster, Diamond, Severin, Mair, Mulgrew, Jamie Smith, Kerr, McDonald, Aluko, Maguire, Wright, Bossu, Considine, Young, Duff, Vidal, Crawford. nie zagraja: Lee Miller i Darren Mackie Analiza: Jeden punkt przewagi Celtiku Glasgow nad ich odwiecznym rywalem - Glasgow Rangers - to mizerna zaliczka w drodze po czwarty tytuł mistrza Szkocji z rzędu. Nie ma więc wątpliwości, iż zapowiada się walka do samego końca sezonu. Celtic gra dzisiaj z Aberdeen FC i jeśli powtórzy się scenariusz z dwóch pojedynków z obecnego sezonu czeka go bardzo trudna przeprawa. Na to liczą z pewnością fani The Dons, bowiem walczą z Dundee United o czwartą lokatę w lidze i w tej chwili liczyć będzie się każdy punkt. Podopieczni Jima Calderwooda przegrali po raz ostatni 14 lutego tego roku na wyjeździe z Hearts. Od tamtego czasu odnieśli dwa zwycięstwa i pięć remisów. W wyjściowej jedenastce mistrzów Szkocji z pewnością nie zobaczymy jutro Giorgiosa Samarasa, Darrena O'Dea i Barry’ego Robsona. Niewielkie szanse na grę ma również Stephen McManus, który dzisiejszy trening przesiedział na ławce. Aberdeen na mecz z Celtikiem pozbawione jest swoich największych armat w osobach Lee Millera i Darrena Mackie. Do składu wracają natomiast po zawieszeniu Andrew Considine i Mark Kerr, a Zander Diamond wyleczył się z urazu. Pamiętajmy jednak, że braki w linii ataku jeszcze o niczym nie przesądzają. Wszak żaden ze wspomnianych zawodników nie zdobył gola w ostatnim zwycięstwie The Dons zakończonym wynikiem 4:2. Fani Celtiku nie mogą wybaczyć owej porażki swoim pupilom i oczekują srogiego rewanżu na własnym obiekcie. Byleby nie nastąpił on w identycznym stylu, co we wrześniowym meczu, kiedy o tym, że trzy punkty zostaną na Parkhead, zadecydowała dopiero bramka Vennegoora of Hesselinka w 90 minucie meczu. Celtic musi zdobyc 3 pkt i bedzie walczył do upadlego... w innym wypadku moga stracic mistrzostwo. Athletico Madryt - Numancia 1 kurs 1,40 ATLETICO MADRYT Sytuacja w drużynie: Tym meczem mogą, a raczej powinni potwierdzić, że przekonywujące zwycięstwo z Deportivo nie było przypadkiem. Rojiblancos są bardzo specyficzną drużyną - w tym sezonie nauczyli kibiców, że w meczu z ich udziałem każdy wynik jest możliwy. Nie dziwi już zwycięstwo z Barceloną, ani blamaż z Osasuną. Atletico zaczyna walkę o Ligę Mistrzów i żadne potknięcia nie wchodzą grę. Nie zagrają: Pablo Ibanez pauzuje za żółte kartki. Taktyka: Abel Resino po raz kolejny ma do dyspozycji prawie pełny skład. Atletico zagra w systemie 4-4-2 z Maxim Rodriguezem i Simao na bokach pomocy, oraz Diego Forlanem i Sergio Aguero w ataku. Do zdrowia wraca także Maniche, jednak jego występ od pierwszej minuty jest wątpliwy. Warto zwrócić uwagę na: Sergio Aguero – młody Argentyńczyk strzelił bramkę w ostatnim meczu i wydaje się, że wraca do dobrej formy jaką prezentował na początku sezonu. Jeden błysk Sergio i piłka ląduje w siatce, więc obrońcy Numancii muszą się nim specjalnie "zaopiekować". NUMANCIA Sytuacja w drużynie: Z trójki będącej obecnie w strefie spadkowej, to oni wydają się być murowanym kandydatem do spadku. Nie mają specjalnych wahań formy – cały sezon grają słabo, chociaż ambicji i woli walki nie wolno im odmówić. Zdobyli wiele punktów dzięki tzw. "gryzieniu trawy" i piłkarze Atletico nie mają co liczyć, że trzy punkty z przedostatnią drużyna w tabeli przyjdą lekko, łatwo i przyjemnie. Nie zagrają: Carlos Aranda jest kontuzjowany i nie zagra przez trzy tygodnie. Taktyka: 4-5-1. Javier del Pino, były gracz Atletico zagra prawdopodobnie na prawej flance, a po przeciwległej stronie boiska zobaczymy Carlosa Bellvisa. Jedynym wysuniętym napastnikiem będzie Asier Goiria. Warto zwrócić uwagę na: Jose Barkero – strata Carlosa Arandy to duży cios dla Numancii i w takiej sytuacji, to Barkero będzie musiał przejąć rolę lidera drużyny. Do tej pory zdobył jedenaście goli w lidze, i od jego sobotniej dyspozycji w dużej mierze zależeć będzie gra Numancii. |
Gornik Zabrze - Polonia Bytom
połowa czasu/pełny czas Pol. Ekstraklasa 1/1 2.35 za 70zł a poza tym na Górnik - Polonia 1 za 50zł |
w fortunie lepszy kurs na Lubin bo 2 zł :) też myślałem nad Zagłebiem(nowy trener) a do tego żeby zagrać Podbeskidzie i Widzew no ale akurat się nie odważyłem i pewnie będę żałować
|
siemka ja zagralem :
wolsburg 1 hoffenhaim 2 twente x2 arsenal 1x widzew 1 |
Ja postawiłem:
Barcelona 2 Sporting 2 Marsylia 2 Wisła 2 Real M. 2 Man. Utd. 1 Milan 1 |
ja tam wierze ;)
żeby nie było że krótki post nic nie wnoszący to... Clevland - Detroit over 175.5 nie wiem skąd tak niska linia. Boston - Chicago +8.5 młodzież byków powalczyć musi ;) |
Górnik prowadzi 2:0 :)
|
haha a Łeczna prowadzi z Widzewem....
jako ze jestem z lubelszczyzny i dobrze orientuje sie na temat Gornika to odrazu chcialem ostrzec Was zebysie nie stawiali akurat w tym meczu na Widzew... ogladałem 2 poprzednie mecze Widzewa i widzialem jaka padake grali... a Górnik to Górnik.. zawsze nieobliczalny a ostatnio w klubie troche sie dzialo;) |
Mecz się jeszcze nie skończył.
Dla mnie największa niespodzianka, to zwycięstwo Warty Poznań nad Petrą w Płocku no i remis ****a mać Kotwicy z Zagłębiem Sosnowiec. Dobrze, że ten pierwszy kupon pewnie wejdzie. Nie wiem, czy na jutro nie zagrać na Jagę u siebie ze śmieRdzielami. |
Cytat:
Mam nadzieję że Atletico nie da ciała i będzie chociaż trochę kaski... |
Cytat:
ja jutro gram żużel :D i wydaje mi sie ze sie odbije :D raz mi wszedl żużel a raz nie wszedl 1pkt wiec czas znowy na wygrana!!:D |
Mi też Zurich nie wszedł na jednym kuponie a na drugim Rapid Wideń.
Trzeba kur** na jutro poszukać czegoś |
Nie grałem nigdy systemami. Więc może mi ktoś wytłumaczyć na czym polega np w STSie system 3 z 8 ,4 z 8 itd. ?
|
Aarhus - FC Kopenhaga 2
Rosenborg - Odd 1 Slovan - D.Streda 1 Young Boys - Grasshoppers 1 Kurs : 4,01 Jakieś sugestie? |
Cytat:
|
zapoda ktoś jakieś typki na niedziele??:P
|
Dobra w sumie masz rację odpuszcze ten mecz i zostawie 3 pozostałe nie dokładając już nic.
|
a mi Lech siadł :D no ale coś niestety Washington się męczy straszliwie z NYR
|
Pod mały wpływem alko rozkminiłem coś takiego ;
Jaga - Ruch 1 Arka - Wisła 2 FC Lorient - Olympique Marseille 2 Hibernian FC - Glasgow Rangers 2 Kurs : 11,38 |
moj dublecik na jutro to:
Milan - Torino 1 kurs 1,32 Khimki - CSKA Moskwa 2 kurs 1,45 kurs ogolny: 1,9 stawka: 100zł |
Cytat:
Jutro kombinuje postawić na HSV, Milan, Wisłę i może Porto |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl