Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

El'kabat 17.04.2009 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 709846)
Jezeli chodzi o jutro to na pewno idzie :
Schalke 04-Cottbus 1 1.38
Piast-Legia 02 1.17
Ako:1,45

Co uwazacie o Jastrzebie-Skra 2 1,65 ?

Elegancko :)
Na jutro Broendby i Az :)

kameleon2323 17.04.2009 23:42

Farul C.-Cluj 2
Wolfsburg-Leverkusen 1
Huelva-Real M. 2
Zurich-Sion 1
Salzburg-Mattersburg 1

wklad 10zl
Do wygrania 72.36 zl

co sadzicie??:P

kadziolek1906 18.04.2009 06:53

Dzięki ci Kamikaze za ten typ :P
Piast Gliwice - Legia Warszawa 2 1,85
FC Schalke 04 - Energie Cottbus 1 1,37


Wkład 10zł wygrana 22.75:] jest czym grać przez weekend

kadziolek1906 18.04.2009 07:49

A co o Wolfsburgu myślicie ??

banasik 18.04.2009 08:37

Kruca fuks - ja bym nie umiał stawiać na Legie, Amice, i Izrael - no bo po co stawiać na coś, co jeśli siądzie to będę się w****iał, że Wisła nie doskoczyła do czołówki?

Ja dzisiaj kombinuje coś takiego

AV - WHU 1 1.75
Huelva - Real 2 1.57
Malaga - Mallorca 1 1.95
Juventus - Inter 1x 1.40
Widzew - Łęczna 1 1.50
Arminia - BAyern 2 1.50

ako: 16,71

i jeszcze pokombinuje nad jakims dubelkiem

Zwierze 18.04.2009 08:42

Czy ja jestem nawiedzony że myślę o Górniku że to pewniak, nikt tego nie wymienia? Stawiam na nich 100zł

rocco_1906 18.04.2009 08:48

mam trafiony kupon w totomixie.postawiłem na strzelców bramek:Malkin z Pittsburgha i H.Sedin z Vancouver.obaj strzelili bo sprawdzałem na livesporcie i oficjalnej NHL ale te pedały z totomixu zaliczyły gola D.Sedinowi,kttóry miał przy tej bramce ASYSTE. i co teraz?? jakies sugestie?? bo nie chce isc zeby mnie z kwitkiem odprawili

mac251_251 18.04.2009 08:51

Zwierze myślimy podobnie ja również uważam , że dziś Górnik wygra postawiłem na nich 400zł więc do Boju :D a czemu nikt nic nie mówi o Celticu ? :) a kurs 1,30 wiec atrakcyjny dla powiększenia Ako :) powodzenia panowie


P.S rocco cieżko im będzie teraz racje udowodnić że ten strzelił , chyba że bardzo dużo ludzi stawiało na to więc powinni się ugiąć pod presją ludzi i dać że strzelił ten właściwy .A dużo tam miałeś wygranej ?

KLEPARZ 18.04.2009 09:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 710366)
mam trafiony kupon w totomixie.postawiłem na strzelców bramek:Malkin z Pittsburgha i H.Sedin z Vancouver.obaj strzelili bo sprawdzałem na livesporcie i oficjalnej NHL ale te pedały z totomixu zaliczyły gola D.Sedinowi,kttóry miał przy tej bramce ASYSTE. i co teraz?? jakies sugestie?? bo nie chce isc zeby mnie z kwitkiem odprawili

To co podaje oficjalny serwis NHL jest wiążące. Sprawdź jeszcze jakiego strzelca podają inne serwisy. Jeśli wiesz na 100% , że masz rację odwołuj się , chyba , że w porę skorygują swój błąd.
Powodzenia

rocco_1906 18.04.2009 09:17

oficjalna NHL,jak i polska strona NHL oraz livesports podają H.Sedina jako strzelca... chyba przyjdzie mi sie wykłócać;/

Zwierze 18.04.2009 09:36

A co myślicie o Arsenal - Chelsea
Semi-final at Wembley Stadium Ang. FA Cup 2.85 3.20 2.45
Dajcie jakiś pomysł na kurs min 2zł:)

jaro1985r 18.04.2009 09:59

za 2,00 to Wiselka jest w Gdyni, jutro będą zmuszeni do wygrania meczu jak nigdy. Inny wynik będzie oznaczał koniec walki o mistrzostwo naszego kraju !

PrawdziwośćDlaGry 18.04.2009 10:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 710377)
oficjalna NHL,jak i polska strona NHL oraz livesports podają H.Sedina jako strzelca... chyba przyjdzie mi sie wykłócać;/


+48 22 321 03 00 telefon do centrali, a jak nie pomoże to pisz na maile do nich. aczkolwiek najpierw śmigaj do punktu i sprawdź. a potem załatwiaj sprawę w centrali. bo babce w punkcie nic nie wmówisz ;) pozdro.

KLEPARZ 18.04.2009 10:43

Dokładnie najpierw się upewnij czy sami nie poprawili błędu. Jeśli nie to pisz mailem do nich załączając linki stron NHL-owych. Ja kiedyś miałem podobną sytuację w ilości żółtych kartek w meczu nie wiem czemu zaliczyli żółtą którą dostał zawodnik po zakończeniu spotkania. W regulaminie stanowi , że liczy się czas 90 minut i skorygowali ale 3 dni czekałem na odpowiedź. Więc biegnij do STS-a i sprawdzaj nie wykłócaj się bo kobita sama decyzji nie podejmie. Powodzenia

LuKaS TSW 18.04.2009 11:21

ja z piłki też dałem KSG dzisiaj a do tego:
Vetra Wilno 1
Elche 1
Lugano 1
Zylina 1
Borac Bania Luca 1
Brondby 1

i kupon na wariata:
Sochaux-Auxerre x
Creteil-Arles x
Lech-ŁKS x
a dobry kurs ok 2 zł to ten co zawierzyłem Rocco czyli Washington Capitals :)

a na jutro:
Wisła strzeli
Moss-Alta 1
Tubingen-Alba Berlin 2
Denver-New Orleans 1

banasik 18.04.2009 12:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez banasik (Post 710361)

Ja dzisiaj kombinuje coś takiego

AV - WHU 1 1.75
Huelva - Real 2 1.57
Malaga - Mallorca 1 1.95
Juventus - Inter 1x 1.40
Widzew - Łęczna 1 1.50
Arminia - BAyern 2 1.50

ako: 16,71

i jeszcze pokombinuje nad jakims dubelkiem

zamiast dubelka puściłem tercecik :)

Atletico - Numancia 1 1.38
Górnik - Polonia 1 1.57
Wolfsburg - Leverkusen 1 1.90

ako: 4.12

co myślicie, bracia?

Martinho 18.04.2009 12:44

Wolfsburg ma serie iles tam zwyciestw , w tym sezonie na wlasnym stadionie 12-1-0 , jak wiemy kazda seria sie kiedys konczy, życze Ci zeby nie w tym meczu. Aptekarze sa najlepsza ekipa w Bundeslidze jeskli chodzi o wyjazdy. kroi sie ciekawy mecz.

Atletico easy, a Gornik jak beda grac i strzelac anie tylko grac jak ostatnio to tez latwo powiaza Bytom:)

pan Dudi 18.04.2009 12:53

Też radziłbym odpuścić Wolfsburg z tych samych właśnie względów. Ewentualnie zagrać over 2,5. KSG- sam widzisz jak oni grają- szkoda zdrowia jak dla mnie ;)


Ja na dziś i jutro zagrałem takie mecze:

Cytat:

983596 Sunderland AFC - Hull City (Typ) 1 1,85 [Otwarte] 18-04-09 16:00
987273 Stal Stalowa Wola - GKP Gorzow Wielkopolski (Typ) 1 1,85 [Otwarte] 18-04-09 16:00
987309 Znicz Pruszkow - Motor Lublin (Typ) 1 1,35 [Otwarte] 18-04-09 19:00
Cytat:

So 18/04/09 16:00 Nottingham Forest - Coventry
akumulacyjne Ang. Championship 1 1.80
So 18/04/09 16:00 TUR Turek - Zaglebie Lubin
akumulacyjne Pol. I Liga 2 1.80
So 18/04/09 16:00 Kotwica Kołobrzeg - Zagłębie Sosnowiec
akumulacyjne Pol. II Liga Zachód 1 1.70
So 18/04/09 18:15 Widzew Lodz - Gornik Leczna
akumulacyjne Pol. I Liga 1 1.53
Cytat:

Pt 17/04/09 20:30 Schalke 04 - Energie Cottbus
akumulacyjne Niem. 1.Bundesliga 1 1 (4-0) 1.35
So 18/04/09 15:30 FC Köln - VfB Stuttgart
akumulacyjne Niem. 1.Bundesliga 2 2.15
So 18/04/09 16:00 Swansea - Bristol City
akumulacyjne Ang. Championship 1 1.80
So 18/04/09 17:00 GKS Jastrzebie - Flota Swinoujscie
akumulacyjne Pol. I Liga 1 2.30
N 19/04/09 16:00 Jagiellonia Bialystok - Ruch Chorzow
akumulacyjne Pol. Ekstraklasa 1 1.85

Najlepsze wydaje się Zagłębie Lubin po kursie 1,8.

Zwierze 18.04.2009 12:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 710392)
za 2,00 to Wiselka jest w Gdyni, jutro będą zmuszeni do wygrania meczu jak nigdy. Inny wynik będzie oznaczał koniec walki o mistrzostwo naszego kraju !

Na Wisłę nie stawiam nigdy bo to się źle kończy:) a co do "koniec walki" to mimo wszytko mocno przesadziłeś

grzesiek632 18.04.2009 13:07

moje mecze na weekend:

Celtic - Aberdeen 1 kurs 1,32

Kadra Celticu na mecz z Aberdeen:
Kadra: Boruc, Caldwell, McManus, Crosas, Loovens, Naylor, Hinkel, Flood, Nakamura, Scott Brown, McGeady, Mizuno, Vennegoor of Hesselink, McDonald, Mark Brown, Ferry, Misun, Maloney.

nie zagraja:Georgios Samaras, Darren O'Dea oraz Barry Robson

Kadra Aberdeen:
Kadra: Langfield, Foster, Diamond, Severin, Mair, Mulgrew, Jamie Smith, Kerr, McDonald, Aluko, Maguire, Wright, Bossu, Considine, Young, Duff, Vidal, Crawford.

nie zagraja: Lee Miller i Darren Mackie

Analiza:
Jeden punkt przewagi Celtiku Glasgow nad ich odwiecznym rywalem - Glasgow Rangers - to mizerna zaliczka w drodze po czwarty tytuł mistrza Szkocji z rzędu. Nie ma więc wątpliwości, iż zapowiada się walka do samego końca sezonu.

Celtic gra dzisiaj z Aberdeen FC i jeśli powtórzy się scenariusz z dwóch pojedynków z obecnego sezonu czeka go bardzo trudna przeprawa.

Na to liczą z pewnością fani The Dons, bowiem walczą z Dundee United o czwartą lokatę w lidze i w tej chwili liczyć będzie się każdy punkt. Podopieczni Jima Calderwooda przegrali po raz ostatni 14 lutego tego roku na wyjeździe z Hearts. Od tamtego czasu odnieśli dwa zwycięstwa i pięć remisów.

W wyjściowej jedenastce mistrzów Szkocji z pewnością nie zobaczymy jutro Giorgiosa Samarasa, Darrena O'Dea i Barry’ego Robsona. Niewielkie szanse na grę ma również Stephen McManus, który dzisiejszy trening przesiedział na ławce.

Aberdeen na mecz z Celtikiem pozbawione jest swoich największych armat w osobach Lee Millera i Darrena Mackie. Do składu wracają natomiast po zawieszeniu Andrew Considine i Mark Kerr, a Zander Diamond wyleczył się z urazu.

Pamiętajmy jednak, że braki w linii ataku jeszcze o niczym nie przesądzają. Wszak żaden ze wspomnianych zawodników nie zdobył gola w ostatnim zwycięstwie The Dons zakończonym wynikiem 4:2. Fani Celtiku nie mogą wybaczyć owej porażki swoim pupilom i oczekują srogiego rewanżu na własnym obiekcie. Byleby nie nastąpił on w identycznym stylu, co we wrześniowym meczu, kiedy o tym, że trzy punkty zostaną na Parkhead, zadecydowała dopiero bramka Vennegoora of Hesselinka w 90 minucie meczu.

Celtic musi zdobyc 3 pkt i bedzie walczył do upadlego... w innym wypadku moga stracic mistrzostwo.

Athletico Madryt - Numancia 1 kurs 1,40

ATLETICO MADRYT

Sytuacja w drużynie:
Tym meczem mogą, a raczej powinni potwierdzić, że przekonywujące zwycięstwo z Deportivo nie było przypadkiem. Rojiblancos są bardzo specyficzną drużyną - w tym sezonie nauczyli kibiców, że w meczu z ich udziałem każdy wynik jest możliwy. Nie dziwi już zwycięstwo z Barceloną, ani blamaż z Osasuną. Atletico zaczyna walkę o Ligę Mistrzów i żadne potknięcia nie wchodzą grę.

Nie zagrają:
Pablo Ibanez pauzuje za żółte kartki.

Taktyka:
Abel Resino po raz kolejny ma do dyspozycji prawie pełny skład. Atletico zagra w systemie 4-4-2 z Maxim Rodriguezem i Simao na bokach pomocy, oraz Diego Forlanem i Sergio Aguero w ataku. Do zdrowia wraca także Maniche, jednak jego występ od pierwszej minuty jest wątpliwy.

Warto zwrócić uwagę na:
Sergio Aguero – młody Argentyńczyk strzelił bramkę w ostatnim meczu i wydaje się, że wraca do dobrej formy jaką prezentował na początku sezonu. Jeden błysk Sergio i piłka ląduje w siatce, więc obrońcy Numancii muszą się nim specjalnie "zaopiekować".

NUMANCIA

Sytuacja w drużynie:
Z trójki będącej obecnie w strefie spadkowej, to oni wydają się być murowanym kandydatem do spadku. Nie mają specjalnych wahań formy – cały sezon grają słabo, chociaż ambicji i woli walki nie wolno im odmówić. Zdobyli wiele punktów dzięki tzw. "gryzieniu trawy" i piłkarze Atletico nie mają co liczyć, że trzy punkty z przedostatnią drużyna w tabeli przyjdą lekko, łatwo i przyjemnie.

Nie zagrają:
Carlos Aranda jest kontuzjowany i nie zagra przez trzy tygodnie.

Taktyka:
4-5-1. Javier del Pino, były gracz Atletico zagra prawdopodobnie na prawej flance, a po przeciwległej stronie boiska zobaczymy Carlosa Bellvisa. Jedynym wysuniętym napastnikiem będzie Asier Goiria.

Warto zwrócić uwagę na:
Jose Barkero – strata Carlosa Arandy to duży cios dla Numancii i w takiej sytuacji, to Barkero będzie musiał przejąć rolę lidera drużyny. Do tej pory zdobył jedenaście goli w lidze, i od jego sobotniej dyspozycji w dużej mierze zależeć będzie gra Numancii.

Zwierze 18.04.2009 13:36

Gornik Zabrze - Polonia Bytom
połowa czasu/pełny czas Pol. Ekstraklasa 1/1 2.35
za 70zł
a poza tym na Górnik - Polonia 1 za 50zł

LuKaS TSW 18.04.2009 13:51

w fortunie lepszy kurs na Lubin bo 2 zł :) też myślałem nad Zagłebiem(nowy trener) a do tego żeby zagrać Podbeskidzie i Widzew no ale akurat się nie odważyłem i pewnie będę żałować

bula1010 18.04.2009 14:31

siemka ja zagralem :
wolsburg 1
hoffenhaim 2
twente x2
arsenal 1x
widzew 1

kasjanek8 18.04.2009 15:22

Ja postawiłem:
Barcelona 2
Sporting 2
Marsylia 2
Wisła 2
Real M. 2
Man. Utd. 1
Milan 1

PrawdziwośćDlaGry 18.04.2009 17:11

ja tam wierze ;)

żeby nie było że krótki post nic nie wnoszący to...

Clevland - Detroit over 175.5 nie wiem skąd tak niska linia.
Boston - Chicago +8.5 młodzież byków powalczyć musi ;)

kasjanek8 18.04.2009 17:25

Górnik prowadzi 2:0 :)

grzesiek632 18.04.2009 17:35

haha a Łeczna prowadzi z Widzewem....

jako ze jestem z lubelszczyzny i dobrze orientuje sie na temat Gornika to odrazu chcialem ostrzec Was zebysie nie stawiali akurat w tym meczu na Widzew... ogladałem 2 poprzednie mecze Widzewa i widzialem jaka padake grali...

a Górnik to Górnik.. zawsze nieobliczalny a ostatnio w klubie troche sie dzialo;)

pan Dudi 18.04.2009 17:58

Mecz się jeszcze nie skończył.


Dla mnie największa niespodzianka, to zwycięstwo Warty Poznań nad Petrą w Płocku no i remis ****a mać Kotwicy z Zagłębiem Sosnowiec. Dobrze, że ten pierwszy kupon pewnie wejdzie. Nie wiem, czy na jutro nie zagrać na Jagę u siebie ze śmieRdzielami.

banasik 18.04.2009 18:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez banasik (Post 710476)
zamiast dubelka puściłem tercecik :)

Atletico - Numancia 1 1.38
Górnik - Polonia 1 1.57 2:0
Wolfsburg - Leverkusen 1 1.90 2:1


ako: 4.12

co myślicie, bracia?

Kruca fuks... poprzedni kupon zawaliła mi Aston Villa, która jest moim ulubionym klubem po Wiśle...

Mam nadzieję że Atletico nie da ciała i będzie chociaż trochę kaski...

kameleon2323 18.04.2009 18:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kameleon2323 (Post 710338)
Farul C.-Cluj 2
Wolfsburg-Leverkusen 1
Huelva-Real M. 2
Zurich-Sion 1
Salzburg-Mattersburg 1

wklad 10zl
Do wygrania 72.36 zl


jezu znowu pewnie 1 zdarzenie ;/ jakiego ja mam farta teraz to masakra!! :P
ja jutro gram żużel :D i wydaje mi sie ze sie odbije :D
raz mi wszedl żużel a raz nie wszedl 1pkt wiec czas znowy na wygrana!!:D

WiślakNH 18.04.2009 18:56

Mi też Zurich nie wszedł na jednym kuponie a na drugim Rapid Wideń.
Trzeba kur** na jutro poszukać czegoś

Gieerzet 18.04.2009 19:12

Nie grałem nigdy systemami. Więc może mi ktoś wytłumaczyć na czym polega np w STSie system 3 z 8 ,4 z 8 itd. ?

WiślakNH 18.04.2009 19:27

Aarhus - FC Kopenhaga 2
Rosenborg - Odd 1
Slovan - D.Streda 1
Young Boys - Grasshoppers 1
Kurs : 4,01

Jakieś sugestie?

El'kabat 18.04.2009 19:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 710776)
Aarhus - FC Kopenhaga 2
Rosenborg - Odd 1
Slovan - D.Streda 1
Young Boys - Grasshoppers 1
Kurs : 4,01

Jakieś sugestie?

Young Boys-Grasshopers bym odpuscil,3 vs 4 druzyna ligi szwajcarskiej,duza szansa ze skonczy sie na remisie :) Jedyny typ jaki wdg. mnie jest do tego meczu to over 2,5 +.Grasshopers gra na wyjazdach nie tak zle,bramki 17-16. Young boys srednio 2,84 gola u siebie,takze polecam :)

kadziolek1906 18.04.2009 19:38

zapoda ktoś jakieś typki na niedziele??:P

WiślakNH 18.04.2009 19:43

Dobra w sumie masz rację odpuszcze ten mecz i zostawie 3 pozostałe nie dokładając już nic.

LuKaS TSW 18.04.2009 19:48

a mi Lech siadł :D no ale coś niestety Washington się męczy straszliwie z NYR

WiślakNH 18.04.2009 20:43

Pod mały wpływem alko rozkminiłem coś takiego ;

Jaga - Ruch 1
Arka - Wisła 2
FC Lorient - Olympique Marseille 2
Hibernian FC - Glasgow Rangers 2
Kurs : 11,38

grzesiek632 18.04.2009 21:11

moj dublecik na jutro to:

Milan - Torino 1 kurs 1,32
Khimki - CSKA Moskwa 2 kurs 1,45

kurs ogolny: 1,9
stawka: 100zł

banasik 18.04.2009 21:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez banasik (Post 710476)
zamiast dubelka puściłem tercecik :)

Atletico - Numancia 1 1.38 3:0
Górnik - Polonia 1 1.57 2:0
Wolfsburg - Leverkusen 1 1.90 2:1


ako: 4.12

co myślicie, bracia?

Będzie za co jutro grać :)

Jutro kombinuje postawić na HSV, Milan, Wisłę i może Porto


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl