Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Joan Carrillo były trener Wisły Kraków. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9898)

Dariook 09.06.2018 11:20

Staralem sie to napisac w mozliwie najprostszy sposob. A i tak to nie ktorych przeroslo.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1503718)
problem z słusznością postu Darioka (bo jest słuszny) polega na tym że broniąc zarządu , zapomina jednak o tym że to tenże zarząd "ubrał" nas w Carillo , niezbyt elegancko obchodząc się z Kiko przy okazji...

A gdzie ja tam bronie zarzadu ?

Podkreslenie, ze to oni podejmuja decyzje w klubie to oczywistosc a nie proba przeciagniecia liny.

Arkadiusz.Czerepach 09.06.2018 12:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1503738)
Staralem sie to napisac w mozliwie najprostszy sposob. A i tak to nie ktorych przeroslo.



A gdzie ja tam bronie zarzadu ?

Podkreslenie, ze to oni podejmuja decyzje w klubie to oczywistosc a nie proba przeciagniecia liny.


uściśle :

w (być może teoretycznym) konflikcie zarząd vs trener opowiadasz się po stronie zarządu (temu chyba nie zaprzeczysz)
jeśli słowo "broni" jest nieuprawnione to przepraszam

ps że niektórych przerasta to nic dziwnego, było szacowane , że inteligentne jest ok 15% forumowiczów :p

Barti 10.06.2018 09:54

Nie ma żadnego teoretycznego konfliktu. Jakiś konflikt jest na 100%, realny i musi być, ponieważ: Konflikt jest w każdym zakładzie pracy. Konflikt jest w każdej rodzinie. Ludzie jednak nauczyli się rozwiązywać konflikty, rozmawiając ze sobą i tak mimo różnicy zdań funkcjonuje cały świat cywilizowany. Niektórzy jednak próbują zachowywać się jak zła teściowa i dowalać do pieca...Poczekajmy na oficjalne info, albo rozwiązania i wtedy komentujmy sytuację, bo i tak nie mamy wpływu na to co się wydarzy.

szprotson 10.06.2018 11:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barti (Post 1503770)
Nie ma żadnego teoretycznego konfliktu. Jakiś konflikt jest na 100%, realny i musi być, ponieważ: Konflikt jest w każdym zakładzie pracy. Konflikt jest w każdej rodzinie. Ludzie jednak nauczyli się rozwiązywać konflikty, rozmawiając ze sobą i tak mimo różnicy zdań funkcjonuje cały świat cywilizowany. Niektórzy jednak próbują zachowywać się jak zła teściowa i dowalać do pieca...Poczekajmy na oficjalne info, albo rozwiązania i wtedy komentujmy sytuację, bo i tak nie mamy wpływu na to co się wydarzy.

brawio.


1906 znakow.

pepe72 11.06.2018 13:27

Tu Trela z PS:
https://www.przegladsportowy.pl/pilk...enerem/34hg2c7
Cytat:

Pierwotnie napisane przez PS
Trudno sobie wyobrazić jego dalszą współpracę ze sztabem, którego członkowie wiedzą, że Carillo chciał się ich pozbyć. Wisła nie chce zwalniać Hiszpana, który zarabia blisko sto tysięcy złotych miesięcznie i działacze w tym tygodniu spróbują dowiedzieć się, co nie pasuje trenerowi, ale zarząd szykuje się na każdą ewentualność. Łącznie z poszukiwaniem nowego szkoleniowca.


badyll1906 11.06.2018 13:43

Znowu o tych 100 tysiącach, żenada

brylant17 11.06.2018 14:57

Stać nas na kolejne zwolnienie trenera ? NIE! i w tym klubie ma być normalne...

Karherop 11.06.2018 15:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1503888)
Stać nas na kolejne zwolnienie trenera ? NIE! i w tym klubie ma być normalne...

Nikt Carrillo nie zwolni! Lodu.

Jeśli Carrillo coś się nie bedzie podobało to odejdzie jak z Videotonu, tuż po zdobyciu mistrzostwa. Przeciez nikt go na siłę tu nie zatrzyma. Wiedział na co się pisze, że klub ma problemy finansowe. Dostał asystentów i wiedział również że Sobolewski jest ikoną Wisly.

Inna sprawa, że sportowo się broni. Ma wyniki. Natomiast nie jest ponad Wisła. Musi uszanować ten klub i tradycje.

Czy gdyby Carrillo trafił do Realu Madryt i chcial wywalić 3/4 sztabu to by mu na to pozwolono? Czy trener ma prawo być ponad klubem?

Arked 11.06.2018 16:37

Nie ale to trener decyduje o składzie swojego sztabu. Inna sytuacja to patologia.

silver03 11.06.2018 16:38

O jakim byciu ponad klubem tu mowa? Bo nie układa mu się współpraca z Sobolem i Łaciakiem? To jest bycie ponad klubem, że chce swoim trenerów? Czy to przypadkiem nie jest normalnością w zachodnich klubach?

Nie zrozumcie mnie źle, nie mam nic do Sobolewskiego, bardzo go szanuje, natomiast nie obwiniałbym tu Carrillo, że chce swój własny sztab skoro z paroma osobami mu nie po drodze (Kmiecika pozbyć się nie chce). Sprawę zawalił zarząd łapiąc trenera z za wysokiej dla nas półki, można było się spodziewać, że i standardy pracy będzie miał wyższe niż nasze ekstraklasowe bajorko.

Teraz wychodzi na to, że zwolnienie Kiko to był kretynizm najwyższych lotów. Nie widzę dobrego wyjścia z tej sytuacji, odejdzie Carrillo - źle posypie się domek z kart, odejdzie Sobol - źle. A Wdowca i Kiko nadal opłacamy. Zarząd musi zacząć mierzyć siły na zamiary, bajkopisarstwo powoli przestaje działać na kogokolwiek. Wykonali fantastyczną robotę tuż po przejęciu klubu, ale odnoszę wrażenie że im dłużej obecnie to trwa tym częściej się gubią.

leszekm 11.06.2018 16:55

Mieliśmy za Cupiała 4 trenerów?.

kacpaw91 11.06.2018 17:06

Może zainicjujmy nową modę i wypożyczmy Sobolewskiego - niech się ogrywa... znaczy otrenuje w 1. lidze :rotfl:. Fejm na cały świat.

PS Z Kiko przedłużamy kontrakt i też wypożyczamy. Skoro teraz są kwoty transferowe za trenerów, to krok naprzód...

Karherop 11.06.2018 17:15

@silver03



problem w tym, że podobno Carrillo chce wy*** Sobola, Łaciaka, Kondaka i Jopa

Hives4 11.06.2018 17:39

Cytat:

problem w tym, że podobno Carrillo chce wy*** Sobola, Łaciaka, Kondaka i Jopa

Podobno jeszcze Sarapatę, Dudę i papieża Franciszka


...

Jam55 11.06.2018 17:41

Niestety ale zwalniając Ramireza i ściągając Carrillo zdecydowali na pewną ścieżka rozwoju klubu. Jeśli w tym momencie rozstaną się z trenerem to będzie mega wpadka. Nie dogaduje się Carillon z Sobolem trudno trzeba to jakoś rozwiązać ale wg mnie trener jest tu najważniejszy i powinno iść się mu na rękę a po sezonie rozliczyć i trenera i tego który go tu sprowadził.

El'kabat 11.06.2018 21:13

Generalnie to kto wie, czy nie kończy się ta cała erasmusowa droga.
Większość hiszpańskich boyów już nie ma, zaraz może polecieć Junco i Carillo.

Co dalej ? :D

viktor56 11.06.2018 22:56

Wierzyłem w to, że pomysł z Carillo może wypalić jak tu przychodził, wierzyłem w to w trakcie sezonu i wierzę w to nadal. W polskiej ekstraklasie rzadko widzi się wyraźny, konkretny pomysł taktyczny realizowany konsekwentnie w trakcie meczu. Odejście takiego trenera, który moim zdaniem jest wygranym przez nas losem na loterii, byłoby wielką stratą dla tego klubu. Mam ogromny szacunek dla naszych legend i uważam, że to dobrze, że są blisko klubu, ale nie wierzę, że z samego szacunku do nich cokolwiek da się wyczarować.To tak po prostu nie działa, tak samo jak w jakimś korpo, tu potrzebni są fachowcy, nie kumple. Informacja o rozwiązaniu kontraktu z Carillo jest dla mnie bardziej niepokojącą perspektywą, niż gdybym się dowiedział, że odejdzie od nas pół składu za darmo. Traktuję go, jak pierwszą od bardzo dawna realną nadzieję na powrót do czołówki. Kurde mol, mam nadzieję że czytuje to ktoś, kto ma realny wpływ na cokolwiek i przejmie się wieloma podobnymi głosami odzywającymi się na tym forum.

Dariook 11.06.2018 23:32

Nie! Nikt kto rozporzadza pieniedzmi nie czyta takich pierdów...sory, ale nie łam sie.

Karherop 12.06.2018 08:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hives4 (Post 1503900)
Podobno jeszcze Sarapatę, Dudę i papieża Franciszka


...

Pokpiłeś sobie. Zadowolony?

PhantomRanger 12.06.2018 08:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1503892)
Nikt Carrillo nie zwolni! Lodu.

Jeśli Carrillo coś się nie bedzie podobało to odejdzie jak z Videotonu, tuż po zdobyciu mistrzostwa. Przeciez nikt go na siłę tu nie zatrzyma. Wiedział na co się pisze, że klub ma problemy finansowe. Dostał asystentów i wiedział również że Sobolewski jest ikoną Wisly.

Inna sprawa, że sportowo się broni. Ma wyniki. Natomiast nie jest ponad Wisła. Musi uszanować ten klub i tradycje.

Czy gdyby Carrillo trafił do Realu Madryt i chcial wywalić 3/4 sztabu to by mu na to pozwolono? Czy trener ma prawo być ponad klubem?

Żaden pracownik Wisły nie może stać wyżej niż dobro samego klubu.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1503898)
@silver03



problem w tym, że podobno Carrillo chce wy*** Sobola, Łaciaka, Kondaka i Jopa

Od kiedy Jop jest w jego sztabie?

funkykoval 12.06.2018 08:50

Cytat:

PhantomRanger napisał:
Żaden pracownik Wisły nie może stać wyżej niż dobro samego klubu.

Oczywiście za wyjątkiem Carrillo.....
Carrillo dostał swój sztab szkoleniowy - przyszedł razem z nim asystent oraz analityk. W przypadku zwolnienia z posady Sobola i Łaciaka, dojdzie pewnie kolejny asystent i trener bramkarzy. A jak skończy się kontrakt Carrillo, to klub zostanie z przysłowiową ręką w nocniku.....
Jakoś Petrescu czy Maaskant nie mieli problemów z asystentami.

Jak przeczytałem, że Mitrović robił za człowieka Carrillo w szatni, to niestety raczej dobrze o trenerze nie świadczy jak i o jego pewności siebie.

Hives4 12.06.2018 08:59

Ale się sracie jak dzieci na przerwie w szkole... A zapominacie, że Carillo złożył tylko i wyłącznie wymagany od niego raport na zakończenie sezonu, gdzie opisał wnioski oraz sugestie co do wzmocnień składu i ewentualnych zmian w sztabie. Ma sprawdzonych ludzi z poprzednich miejsc pracy, a z Sobolem pewnie nie znaleźli wspólnego języka, więc skoro miał taką możliwość to wpisał sobie taką sugestię, bo czemu nie? A że ktoś z zarządu wygadał się z tego raportu dziennikarzom i przekręcono, że to ultimatum to już wina i zarządu i dziennikarzy. Z tym, że dziennikarze z tego żyją, a w zarządzie jest jakiś amator. Czyżby Dukat? Heh. I w ten sposób powstała gównoburza na forum oraz kwas w sztabie. A w normalnych warunkach zarząd zachowałby raport dla siebie, sugestię zignorował i nie byłoby nigdy tego tematu.

silver03 12.06.2018 09:02

Brak pewności to chyba ostatnia rzecz jaką można zarzucić Carrillo.

serek.c2 12.06.2018 09:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hives4 (Post 1503942)
...

Jak dobrze, że wiesz jak było i dzielisz się z nami tymi informacjami na forum. Dziękujemy!

Pero 12.06.2018 09:30

Smuda jest do wzięcia więc...

to oczywiście żart. Mam nadzieje że nic takiego nikomu do głowy nie wpadnie...

Qadou 12.06.2018 09:39

Też mi się wydaję że zarząd stracił panowanie nad całą sytuacją, tzn. konfliktu Carilllo z Sobolem i wykonuje teraz jakieś nerwowe ruchy uparcie stawiając na swoim zamiast się dogadać czy pójść na jakąś ugodę. W tej sytuacji nie daj boże jak go zwolnią to kolejny trener na utrzymaniu i gdzie tu logika?

Ogryzek 12.06.2018 09:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pero (Post 1503945)
Smuda jest do wzięcia więc...

to oczywiście żart. Mam nadzieje że nic takiego nikomu do głowy nie wpadnie...

Wywalili go z Widzewa?

Dariook 12.06.2018 09:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Qadou (Post 1503946)
Też mi się wydaję że zarząd stracił panowanie nad całą sytuacją, tzn. konfliktu Carilllo z Sobolem i wykonuje teraz jakieś nerwowe ruchy uparcie stawiając na swoim zamiast się dogadać czy pójść na jakąś ugodę. W tej sytuacji nie daj boże jak go zwolnią to kolejny trener na utrzymaniu i gdzie tu logika?

A kto powiedzial ze go zwolnia? Tu jest logika :D

El'kabat 12.06.2018 13:44

Jeżeli formuła się wyczerpała to pożegnają się za porozumieniem i tyle. Czasem tak bywa, że życie weryfikuje współpracę i trzeba się pożegnać.
Obie strony możliwe, że miały inne wyobrażenie i wizje na przyszłośc to nie ma sensu ciągnąć tego dalej.

Pero 12.06.2018 14:00

Sprawa wydaje się oczywista czego nie zauważacie. Jako, ze w drużynie zostało nam dwóch pomocników. A na pierwszym treningu ani w pierwszym tygodniu nie będzie żadnego z nich Carillo napisał że nie potrzebuje Sobola (bo on jest od trenowania zawodników z pomocy). Jako że jego angielski nie jest najlepszy to napisał że nie chce go w ogóle no i zrobiła się afera... Całkiem proste...:D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl