![]() |
Staralem sie to napisac w mozliwie najprostszy sposob. A i tak to nie ktorych przeroslo.
Cytat:
Podkreslenie, ze to oni podejmuja decyzje w klubie to oczywistosc a nie proba przeciagniecia liny. |
Cytat:
uściśle : w (być może teoretycznym) konflikcie zarząd vs trener opowiadasz się po stronie zarządu (temu chyba nie zaprzeczysz) jeśli słowo "broni" jest nieuprawnione to przepraszam ps że niektórych przerasta to nic dziwnego, było szacowane , że inteligentne jest ok 15% forumowiczów :p |
Nie ma żadnego teoretycznego konfliktu. Jakiś konflikt jest na 100%, realny i musi być, ponieważ: Konflikt jest w każdym zakładzie pracy. Konflikt jest w każdej rodzinie. Ludzie jednak nauczyli się rozwiązywać konflikty, rozmawiając ze sobą i tak mimo różnicy zdań funkcjonuje cały świat cywilizowany. Niektórzy jednak próbują zachowywać się jak zła teściowa i dowalać do pieca...Poczekajmy na oficjalne info, albo rozwiązania i wtedy komentujmy sytuację, bo i tak nie mamy wpływu na to co się wydarzy.
|
Cytat:
1906 znakow. |
Tu Trela z PS:
https://www.przegladsportowy.pl/pilk...enerem/34hg2c7 Cytat:
|
Znowu o tych 100 tysiącach, żenada
|
Stać nas na kolejne zwolnienie trenera ? NIE! i w tym klubie ma być normalne...
|
Cytat:
Jeśli Carrillo coś się nie bedzie podobało to odejdzie jak z Videotonu, tuż po zdobyciu mistrzostwa. Przeciez nikt go na siłę tu nie zatrzyma. Wiedział na co się pisze, że klub ma problemy finansowe. Dostał asystentów i wiedział również że Sobolewski jest ikoną Wisly. Inna sprawa, że sportowo się broni. Ma wyniki. Natomiast nie jest ponad Wisła. Musi uszanować ten klub i tradycje. Czy gdyby Carrillo trafił do Realu Madryt i chcial wywalić 3/4 sztabu to by mu na to pozwolono? Czy trener ma prawo być ponad klubem? |
Nie ale to trener decyduje o składzie swojego sztabu. Inna sytuacja to patologia.
|
O jakim byciu ponad klubem tu mowa? Bo nie układa mu się współpraca z Sobolem i Łaciakiem? To jest bycie ponad klubem, że chce swoim trenerów? Czy to przypadkiem nie jest normalnością w zachodnich klubach?
Nie zrozumcie mnie źle, nie mam nic do Sobolewskiego, bardzo go szanuje, natomiast nie obwiniałbym tu Carrillo, że chce swój własny sztab skoro z paroma osobami mu nie po drodze (Kmiecika pozbyć się nie chce). Sprawę zawalił zarząd łapiąc trenera z za wysokiej dla nas półki, można było się spodziewać, że i standardy pracy będzie miał wyższe niż nasze ekstraklasowe bajorko. Teraz wychodzi na to, że zwolnienie Kiko to był kretynizm najwyższych lotów. Nie widzę dobrego wyjścia z tej sytuacji, odejdzie Carrillo - źle posypie się domek z kart, odejdzie Sobol - źle. A Wdowca i Kiko nadal opłacamy. Zarząd musi zacząć mierzyć siły na zamiary, bajkopisarstwo powoli przestaje działać na kogokolwiek. Wykonali fantastyczną robotę tuż po przejęciu klubu, ale odnoszę wrażenie że im dłużej obecnie to trwa tym częściej się gubią. |
Mieliśmy za Cupiała 4 trenerów?.
|
Może zainicjujmy nową modę i wypożyczmy Sobolewskiego - niech się ogrywa... znaczy otrenuje w 1. lidze :rotfl:. Fejm na cały świat.
PS Z Kiko przedłużamy kontrakt i też wypożyczamy. Skoro teraz są kwoty transferowe za trenerów, to krok naprzód... |
|
Cytat:
Podobno jeszcze Sarapatę, Dudę i papieża Franciszka ... |
Niestety ale zwalniając Ramireza i ściągając Carrillo zdecydowali na pewną ścieżka rozwoju klubu. Jeśli w tym momencie rozstaną się z trenerem to będzie mega wpadka. Nie dogaduje się Carillon z Sobolem trudno trzeba to jakoś rozwiązać ale wg mnie trener jest tu najważniejszy i powinno iść się mu na rękę a po sezonie rozliczyć i trenera i tego który go tu sprowadził.
|
Generalnie to kto wie, czy nie kończy się ta cała erasmusowa droga.
Większość hiszpańskich boyów już nie ma, zaraz może polecieć Junco i Carillo. Co dalej ? :D |
Wierzyłem w to, że pomysł z Carillo może wypalić jak tu przychodził, wierzyłem w to w trakcie sezonu i wierzę w to nadal. W polskiej ekstraklasie rzadko widzi się wyraźny, konkretny pomysł taktyczny realizowany konsekwentnie w trakcie meczu. Odejście takiego trenera, który moim zdaniem jest wygranym przez nas losem na loterii, byłoby wielką stratą dla tego klubu. Mam ogromny szacunek dla naszych legend i uważam, że to dobrze, że są blisko klubu, ale nie wierzę, że z samego szacunku do nich cokolwiek da się wyczarować.To tak po prostu nie działa, tak samo jak w jakimś korpo, tu potrzebni są fachowcy, nie kumple. Informacja o rozwiązaniu kontraktu z Carillo jest dla mnie bardziej niepokojącą perspektywą, niż gdybym się dowiedział, że odejdzie od nas pół składu za darmo. Traktuję go, jak pierwszą od bardzo dawna realną nadzieję na powrót do czołówki. Kurde mol, mam nadzieję że czytuje to ktoś, kto ma realny wpływ na cokolwiek i przejmie się wieloma podobnymi głosami odzywającymi się na tym forum.
|
Nie! Nikt kto rozporzadza pieniedzmi nie czyta takich pierdów...sory, ale nie łam sie.
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Oczywiście za wyjątkiem Carrillo..... Carrillo dostał swój sztab szkoleniowy - przyszedł razem z nim asystent oraz analityk. W przypadku zwolnienia z posady Sobola i Łaciaka, dojdzie pewnie kolejny asystent i trener bramkarzy. A jak skończy się kontrakt Carrillo, to klub zostanie z przysłowiową ręką w nocniku..... Jakoś Petrescu czy Maaskant nie mieli problemów z asystentami. Jak przeczytałem, że Mitrović robił za człowieka Carrillo w szatni, to niestety raczej dobrze o trenerze nie świadczy jak i o jego pewności siebie. |
Ale się sracie jak dzieci na przerwie w szkole... A zapominacie, że Carillo złożył tylko i wyłącznie wymagany od niego raport na zakończenie sezonu, gdzie opisał wnioski oraz sugestie co do wzmocnień składu i ewentualnych zmian w sztabie. Ma sprawdzonych ludzi z poprzednich miejsc pracy, a z Sobolem pewnie nie znaleźli wspólnego języka, więc skoro miał taką możliwość to wpisał sobie taką sugestię, bo czemu nie? A że ktoś z zarządu wygadał się z tego raportu dziennikarzom i przekręcono, że to ultimatum to już wina i zarządu i dziennikarzy. Z tym, że dziennikarze z tego żyją, a w zarządzie jest jakiś amator. Czyżby Dukat? Heh. I w ten sposób powstała gównoburza na forum oraz kwas w sztabie. A w normalnych warunkach zarząd zachowałby raport dla siebie, sugestię zignorował i nie byłoby nigdy tego tematu.
|
Brak pewności to chyba ostatnia rzecz jaką można zarzucić Carrillo.
|
Cytat:
|
Smuda jest do wzięcia więc...
to oczywiście żart. Mam nadzieje że nic takiego nikomu do głowy nie wpadnie... |
Też mi się wydaję że zarząd stracił panowanie nad całą sytuacją, tzn. konfliktu Carilllo z Sobolem i wykonuje teraz jakieś nerwowe ruchy uparcie stawiając na swoim zamiast się dogadać czy pójść na jakąś ugodę. W tej sytuacji nie daj boże jak go zwolnią to kolejny trener na utrzymaniu i gdzie tu logika?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jeżeli formuła się wyczerpała to pożegnają się za porozumieniem i tyle. Czasem tak bywa, że życie weryfikuje współpracę i trzeba się pożegnać.
Obie strony możliwe, że miały inne wyobrażenie i wizje na przyszłośc to nie ma sensu ciągnąć tego dalej. |
Sprawa wydaje się oczywista czego nie zauważacie. Jako, ze w drużynie zostało nam dwóch pomocników. A na pierwszym treningu ani w pierwszym tygodniu nie będzie żadnego z nich Carillo napisał że nie potrzebuje Sobola (bo on jest od trenowania zawodników z pomocy). Jako że jego angielski nie jest najlepszy to napisał że nie chce go w ogóle no i zrobiła się afera... Całkiem proste...:D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl