Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

4fan_player 27.11.2008 18:32

Oj jak nam przykro :) co nie koledzy?:D

Tobi1906 27.11.2008 18:32

No to mamy 1-0 dla Cska

Sensej 27.11.2008 18:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 634884)
Oj jak nam przykro :) co nie koledzy?:D

Normalnie sie popłakałem :(

steve1906 27.11.2008 18:38

komentator jest kibicem pyr i nie stwierdzam tego bron Boze po dzisiejszym meczu, kto oglada "szybka pilke: ten wie, a swoja droga to kretyn z niego jakich mało:)

element 27.11.2008 18:38

Ten komentator to mnie przeraża.. Lech na swojej połowie a ten "uwaga, ładna akcja... proszę państwa, ładne podanie, ahh prawie..."

CSKA musi skopać tyłki Lechowi

Galileo 27.11.2008 18:39

Komentator powiedział: "Nieźle by było, żeby Lech postraszył jakąś niebezpieczną akcją" :D
spokojnie postawię, że CSKA strzeli co najmniej 2 bramki, to kwestia czasu. Lechici już zaczynają myśleć o obronie, kontratakując tylko od czasu do czasu i dezorganizując ataki Rosjan.

sq 27.11.2008 18:40

heh, to ktorys raz z kolei platala sie pilka miedzy nogami Arboledzie i musialo sie tak skonczyc
porazka byla wkalkulowana (no ale polski kibic ma to do siebie ze zawsze do konca wierzy i nawet jak gra Polska z Brazylia to w sondazach 3/4 odpowiada ze Polska wygra ;) mentalnosc)

i nie przesadzajcie... jesli nie komentuje Szpakowski, to zawsze rozplywaja sie nad gra polskich druzyn (patrz: Legia i Wisla w pucharach - o Wiśle przecież prawie płakał ten sam komentator ze szczęścia jak Wisła strzeliła bramkę Barcelonie)

Ikki 27.11.2008 18:48

I jest już 2-0...

element 27.11.2008 18:49

Morda się cieszy przy takim wyniku
:lol:

2-0 to za mało by mnie radowało!

sq 27.11.2008 18:50

no to teraz nasi się odkryją i się skończy 3:0, 4:1, 4:0....

seba 27.11.2008 18:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sensej (Post 634886)
Normalnie sie popłakałem :(


moze jeszcze dadza rade wyrownac ?


:-)




ps.
do boju CSKA.... od zawsze wam kibicowalem...

1q2 27.11.2008 18:51

Dobre zlego poczatki:>
Po tych kilkunastu minutach myslalem ze CSKA zlal ten mecz ale jak widac to jednak przepasc.

Coach 27.11.2008 18:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez steve1906 (Post 634887)
komentator jest kibicem pyr i nie stwierdzam tego bron Boze po dzisiejszym meczu, kto oglada "szybka pilke: ten wie, a swoja droga to kretyn z niego jakich mało:)

Kto ogląda szybką piłkę wie że ten "kretyn jakich mało" kibicuje Stomilowi :) Ilu kibiców Lecha w Moskwie ?

WINDEK 27.11.2008 18:53

Najlepiej oczywiście gra Arboleda i Tanevski. Myślę, że obaj powinni starać się o polskie obywatelstwo... :lol:

element 27.11.2008 18:53

Z 300...............

sq 27.11.2008 18:54

330 + ok. 20 ze Spartaka

Bobus17 27.11.2008 18:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 634888)
Ten komentator to mnie przeraża.. Lech na swojej połowie a ten "uwaga, ładna akcja... proszę państwa, ładne podanie, ahh prawie..."

Dokladnie !! Odbiorą piłke na własnej połowie a koleś sie podnieca jakby już wbiegali w pole karne CSKA :rotfl:

element 27.11.2008 18:56

Spartaka wg komentatora jest z tysiąc, ale są na innym sektorze

(milicja i działacze CKSA bodajże nie pozwolili na siedzenie Spartaka razem z Lechem)

Marszałek 27.11.2008 18:57

Przed meczem zakładałem remis, lub lekkie 1-0. Niestety Amica jest słabsza niż zakładałem. Po 45 minutach,moje analizy, za ktore byłem obrażany, sprawdzają się. Arboleda to dziecko we mgle, silniejszy rywal i biedak nie wie co się dzieje. A Stilic, geniusz, dwie straty w decydujących moementach, po których poszły groźne kontry. To co pisałem, gośc w naszej kartoflanej lidzie jest dobry,bo nie ma konsekwencji jak zaliczy stratę, a w Moskwie. Ale zapomniałem to są gracze jeuropejskiego formatu:) chyba dlatego,ze się w Europie urodzili. Niemniej trzeba przyznać,zę CSKAA to bardzo niewygodny rywal, grają straszny chaos. A prpo komentatora,to co on tam powiedział,że czy rozpedzony.....a gdzie to coś się rozpędziło, z kim? z Cracovią:) In plus piłkarz Peszko bodajże. Mimo swoich braków technicznych i taktycznych, daje rade. Gra tak jak grac trzeba z CSKAA. Mocno nieustępliwe, niemniej te braki. Ambicja to nie wszystko.

Panie sg,CSKAA na początku nic nie przysypialo,oni poprostu tak grają. W sumie Amica ma problem,bo gra z bardzo niewygodnym przeciewnikiem. Ale zeby go pokonać trzeba mieć dobrych piłkarzy i co najważniejsze,bardzo dobrego trenera,taktyka. Dobrze ustawiona Amica,np defensywnie spokojnie by wywizozła remis. No ale lepiej grac ofensywny fotbol, a że nie ma kim to tka to siękończy.

zim zum 27.11.2008 18:57

myśle, że Stilić już jest wart 10 mln Euro...a Arboleda 15 . Gra obronna najlepsza i w ogole WIELKI LECH. Z czwórką wyjadą stamtąd

djjamajczyk 27.11.2008 18:58

2:0 bardzo gładko niczego wiecej nie mozna było sie spodziewac niestety . a komentator bardzo cianki .

sq 27.11.2008 18:58

no w każdym razie podobno jakaś ładna grupa rosyjskojezycznych jest na sektorze :)
(info by sms)

iiYama 27.11.2008 19:00

Porównuję ten mecz do występów Wisły w ubiegłych latach w Europie. Patrząc na grę Lecha, przewagę jaką mają Rosjanie, błędy obrony to generalnie dostają ostro w dupę.

Słowa faceta ze studia o niby dobrej grze, dobrym przygotowaniu to PR i pic na wodę.

Bańka pęka.

tofik 27.11.2008 19:01

Dawno w akcji CSKAA nie widziałem, więc dzisiejsze spotkanie wyjątkowo oglądam. I jestem mile zaskoczony Rosjanami. Technicznie jak i indywidualnymi umiejętnościami mogą zachwycić. Przydałby się ktoś, kto lepiej taktycznie ustawiłby ten zespół. Chociaż na Puchar UEFA Gadzaev spokojnie wystarczy, przecież już pare lat temu go zdobył. A do tej pory jeszcze się wyrobił.

Pan Jotka 27.11.2008 19:02

Cos nie idzie Chorzystom.... Ale ja obstawialem 5:0 dla CSKA wiec i tak nie jest zle :D

mr_kwolf 27.11.2008 19:03

Osoby kibicujące dzisiaj Lechowi niech popatrzą jaka piękna fana leży koło sektora Lecha i zastanowią się jeszcze raz nad swoim zachowaniem

sq 27.11.2008 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 634922)
Osoby kibicujące dzisiaj Lechowi niech popatrzą jaka piękna fana leży koło sektora Lecha i zastanowią się jeszcze raz nad swoim zachowaniem

mówisz o anty-rosjanach? :)

mr_kwolf 27.11.2008 19:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sq (Post 634923)
mówisz o anty-rosjanach? :)

Mówie o pięknym napisie JG i herbie Cracovii czyli przekreślonej Białej Gwieździe

sq 27.11.2008 19:09

ooo.. to nawet kibicujący Ruskom mają swój akcent na stadionie ;D

a wracając do tematu, Lech się odkryje i będzie 4:0

ok, tak bez napinek i docinek... powiem wam że taka sztuczna trawa to niezłe jaja robi. obserwuję sobie jak ta piłka leci mocno uderzona, to ona tak jakby dostawała poślizgu jak leci nisko, a jak się "kula" to się szybciutko zatrzymuje

Mamba 27.11.2008 19:18

Ale CSKA sobie klepie


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl