![]() |
Cytat:
|
Teraz to ja już naprawdę mam gigantyczna nadzieję, że wygramy z koroną.
Awans awansem, ale nie wiem czy moja psychika wytrzyma to pier***nie na forum po ewentualnym (tfu tfu) odpadnięciu... :haha: ;) |
Cytat:
|
Do najwazniejszego meczu w tym stuleciu zostalo tuz ponad 5 godzin !!!
Jak do przerwy nie beda wygrywac 2:0.... a na koniec 4:0... to koniec Wisly jaka znamy. Zaorac to wszystko i od 4 ligi zaczynac. Tego juz za wiele.... gdzie jest mistrzostwo ?? gdzie jest LM, ja sie pytam ?? przeciez spac po nocach nie moge... za Kasperczaka to bylo to.. Parma/Lazio, a teraz ?? 2:0 z Piastem to se mozna w du** wsadzic !!! Ah ten Kiko... A tak na powaznie, to dajmy mu popracowac... bedziemy oceniali jego prace/postepy w grze Wisly na wiosne. Poki co wszyscy po bilety na Jage !!! |
Cytat:
Jak nie będzie stylu, klepania i krakowskiej piłki, tylko jakieś przypadkowe farfocle po błędach przeciwnika albo pojedynczych zrywach Carlitosa, to nawet te osiem bramek do przodu nie uratuje Kiko! Kibice mają dość! |
Cytat:
|
Cytat:
Boguś, czy to Ty? Cytat:
O ile dobrze pamiętam, to za Wojciechowskiego w Polonii Bobo Kaczmarek wygrał w lidze trzy mecze z rzędu, po czym zremisował w Pucharze Polski i poleciał xD |
a Liczka u nas ?
http://weszlo.com/2017/09/15/urodzin...ntacji-polski/ poza tym Panowie troche przesadziliście z ironią ,nie bedzie tych 4:0 i Brylant zacznie białą chusteczką machać ;) |
Ale ja do Kiko nic nie mam :) troszeczkę się poddenerwowałem i to wszystko daj boże niech pracuje i 10 lat
|
Halo halo? Kiko Ramirez królem taktyki jest, panowie?
|
Ramirez, jak Ty mnie zaimponowałeś w tej chwili...
|
No to możemy się skoncentrować na lidze :D
|
Dawać Moskala póki wolny bo nie zdzierżę jeszcze 30 takich meczy do końca sezonu
|
Idź Pan w .....
|
Nie wierze ilu obrońców tego WF-isty broniło go tutaj po meczu z Piastem :lol:
Kunszt trenerski widoczny tylko dla najwybitniejszych znawców piłki! |
Gdzie są wielbiciele hiszpańskiego wuefisty z Czerepachem na czele? Przebudowa zespołu, jeszcze jakieś inne wytłumaczenia?
|
Chyba będziemy się żegnać...
|
Od jakiegoś czasu grzmię i trąbie że lecimy bez pilota... Ci co widzieli dzisiaj wiedzą o czym mówię... Co co mieli nerwy to widzieć.. Jak się ciesze że nie pojechałem...
Czekam na argumenty obrońców Kiko bo jak dla mnie -nie ma wytłumaczenia składem - zagraliśmy tym co mieliśmy dzisiaj najmocniejsze -Korona grała 90% meczu w 10ciu ... Tego Pana trzeba jak najszybciej zwolnić bo inaczej obudzimy się z ręką w nocniku. Wystarczy zobaczyć na terminarz... |
Liga bedzie ciekawsza
|
to może Sobolewski by był pierwszym trenerem..
|
i tak Kiko zostanie... choćbyście zaklinali to forum
|
w pierwszym skladzie graja typy co trenuja od 2 tygodni
od 30 minuty gramy w przewadze i do 70 na boisku przebywa 3 cofnietych pomocnikow i 4 obroncow 1,5 godziny gry w przewadze i w sumie mamy ze 3 sensowne akcje Juz widze te zdobycz punktowa w nastepnych 5 meczach z sama czolowka i "rewanzu" juz sie zbliza http://sklep.drabiny.info/userdata/g...8c86c677a0.jpg |
Mam nadzieję, że jak jutro wejdę na forum, to temat będzie miał tytuł "Ramirez BYŁYM trenerem Wisły. Sobol do końca rundy, gorzej nie będzie.
|
Cytat:
My z tym panem juz mielibysmy ręke a moze nawet i dwie w nocniku gdyby nie te fuksy w koncowkach i gole Carlitosa. |
Cytat:
Spier**lam z forum na X czasu bo nie wyczymie coś czuję XD Idę pisać meczowy. |
Skompromitowali się dziś bardziej niż legia z Sheriffem. To jest niewiarygodne jak mogli tego meczu nie wygrać.
Wszystkim broniącym Ramireza gratuluje samopoczucia. Można tłumaczyć niektóre rzeczy wieloma nowymi zawodnikami... ale żeby nie mieć Ż A D N E G O pomysłu na grę w przewadze to jest kryminał ! Nasi grali lepiej 11 na 11 niż w przewadze. I jeszcze wpuszczenie tego Imaza... no nie. Mógł wejść Bartosz, trochę to rozruszać. To nie. jakiś hiszpański człapak. A i na koniec... największym błędem Kiko było nie zabranie Małego. O ile Carlitos oddychał rękawami i odpoczynek jest zrozumiały, tak decyzja o braku Małeckiego była bardzo zła. Dla mnie niezrozumiała. |
Cytat:
Ostatnio napisałem, że jako wybitny znawca z doświadczeniem w Football Managerze twierdzę, że styl Kiko to żenada. Obawiam się, że moje doświadczenie nie doprowadziłoby gry Wisły do gorszego stylu. |
Czy wygrywasz, czy nie..
|
No ja proponuje Pawłowskiego .............. nie? No to może Kazka weźmy, będziemy mieli styl. Albo lepiej Magiere. Albo kogo tam kręcącego się na karuzeli trenerskiej. Będzie styl, triki taka co mecz 4 z przodu a potem w LM będziemy prali wszystkich równo jak leci Real, Barca. Każdemu dojebiemy!!!
|
Hej trenerze Kiko co to jest taktyka? TAKTYKA zegar :lol:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl