Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kiko Ramirez były trener Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9750)

Laszi 20.09.2017 12:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crux.a (Post 1483089)
tomasz_19, poszedłbym na Twoim miejscu dalej. Jeśli wygramy dzisiejszy mecz dopiero w dogrywce lub karnych to sorry, ale przygoda z Wisłą pana Kiko Ramireza powinna się zakończyć, dość już tej bylejakości. Żeby z jakimiś Kielcami grać dogrywki, tego większość kibiców po prostu nie zniesie!

By the way, kogo widzisz na miejscu Kiko? Rumaka czy może Magica?

Ja bym poszedł o krok dalej i gdyby Kiko nie wygrał tego najważniejszego meczu sezonu to bym go wykastrował, wsadził do beczki po śledziach i wysłał na Kamczatkę.

Snow 20.09.2017 12:42

Teraz to ja już naprawdę mam gigantyczna nadzieję, że wygramy z koroną.
Awans awansem, ale nie wiem czy moja psychika wytrzyma to pier***nie na forum po ewentualnym (tfu tfu) odpadnięciu... :haha: ;)

Arked 20.09.2017 13:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomasz_19 (Post 1483085)
Kolejnego roku bez pucharów i jakiegokolwiek sukcesu większość kibiców po prostu nie zniesie...

Większość kibiców ostatnich 5 lat nie spędziła pod kamieniem i wie, że obecnej Wiśle daleko jeszcze do klubu, którego obowiązkiem byłby awans do pucharów.

patti 20.09.2017 14:12

Do najwazniejszego meczu w tym stuleciu zostalo tuz ponad 5 godzin !!!
Jak do przerwy nie beda wygrywac 2:0.... a na koniec 4:0... to koniec Wisly jaka znamy. Zaorac to wszystko i od 4 ligi zaczynac. Tego juz za wiele.... gdzie jest mistrzostwo ?? gdzie jest LM, ja sie pytam ?? przeciez spac po nocach nie moge... za Kasperczaka to bylo to.. Parma/Lazio, a teraz ?? 2:0 z Piastem to se mozna w du** wsadzic !!! Ah ten Kiko...

A tak na powaznie, to dajmy mu popracowac... bedziemy oceniali jego prace/postepy w grze Wisly na wiosne. Poki co wszyscy po bilety na Jage !!!

MaLk 20.09.2017 15:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez patti (Post 1483096)
Do najwazniejszego meczu w tym stuleciu zostalo tuz ponad 5 godzin !!!
Jak do przerwy nie beda wygrywac 2:0.... a na koniec 4:0... to koniec Wisly jaka znamy. Zaorac to wszystko i od 4 ligi zaczynac.

Nie nie nie, panowie, to nie tak. Wyniki są sprawą drugorzędną. Może być nawet 8:0, ale liczy się to, czy w dobrym stylu!

Jak nie będzie stylu, klepania i krakowskiej piłki, tylko jakieś przypadkowe farfocle po błędach przeciwnika albo pojedynczych zrywach Carlitosa, to nawet te osiem bramek do przodu nie uratuje Kiko! Kibice mają dość!

szorstki 20.09.2017 16:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markfire20 (Post 1483088)
To byłby ewenement na skalę europejską:trener zwolniony po przegranej w PP mimo straty 2 punktów do lidera w lidze :D Każdemu z Nas marzą się puchary, widać to przede wszystkim po pierwszym meczu w zeszłym sezonie i po kilku spotkaniach w tym. Spokojnie, puchary przyjdą, jak nie w tym sezonie to w przyszłym ;)

Jaki ewnement ? Skorża zdobył dwa MP, był liderem a i tak poleciał :D (tak, wiem. zbierało mu się od Levadii)

obikenobi 20.09.2017 17:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomasz_19
Ten mecz jest bardzo istotny, pokaże w jakim miejscu jesteśmy lub chcemy być. Jeżeli odpuścimy ten mecz i przegramy bez walki to będzie jasny sygnał, że trener nie ogarnia sytuacji, bo chyba każdy w klubie - zarząd i kibice zdają sobie sprawę, że wygranie tego jakby nie było prestiżowego pucharu zamaże trochę te lata posuchy i da upragnione puchary. Jeżeli przegramy dzisiejszy mecz to sory, ale przygoda z Wisłą pana Kiko Ramireza powinna się zakończyć, dość już tej bylejakości. Kolejnego roku bez pucharów i jakiegokolwiek sukcesu większość kibiców po prostu nie zniesie...1 z najważniejszych meczów w tym roku po prostu trzeba wygrać, następny czeka nas mam nadzieje w październiku!!!


Boguś, czy to Ty?



Cytat:

Pierwotnie napisane przez szorstki
Jaki ewnement ? Skorża zdobył dwa MP, był liderem a i tak poleciał :D (tak, wiem. zbierało mu się od Levadii)


O ile dobrze pamiętam, to za Wojciechowskiego w Polonii Bobo Kaczmarek wygrał w lidze trzy mecze z rzędu, po czym zremisował w Pucharze Polski i poleciał xD

Arkadiusz.Czerepach 20.09.2017 18:00

a Liczka u nas ?
http://weszlo.com/2017/09/15/urodzin...ntacji-polski/


poza tym Panowie troche przesadziliście z ironią ,nie bedzie tych 4:0 i Brylant zacznie białą chusteczką machać ;)

brylant17 20.09.2017 18:03

Ale ja do Kiko nic nie mam :) troszeczkę się poddenerwowałem i to wszystko daj boże niech pracuje i 10 lat

Kamson 20.09.2017 22:12

Halo halo? Kiko Ramirez królem taktyki jest, panowie?

Griszka30KR 20.09.2017 22:16

Ramirez, jak Ty mnie zaimponowałeś w tej chwili...

MaLk 20.09.2017 22:18

No to możemy się skoncentrować na lidze :D

dynek.pl 20.09.2017 22:18

Dawać Moskala póki wolny bo nie zdzierżę jeszcze 30 takich meczy do końca sezonu

Coglin 20.09.2017 22:18

Idź Pan w .....

Kamson 20.09.2017 22:19

Nie wierze ilu obrońców tego WF-isty broniło go tutaj po meczu z Piastem :lol:

Kunszt trenerski widoczny tylko dla najwybitniejszych znawców piłki!

kbr 20.09.2017 22:20

Gdzie są wielbiciele hiszpańskiego wuefisty z Czerepachem na czele? Przebudowa zespołu, jeszcze jakieś inne wytłumaczenia?

Mixu 20.09.2017 22:20

Chyba będziemy się żegnać...

Pero 20.09.2017 22:20

Od jakiegoś czasu grzmię i trąbie że lecimy bez pilota... Ci co widzieli dzisiaj wiedzą o czym mówię... Co co mieli nerwy to widzieć.. Jak się ciesze że nie pojechałem...
Czekam na argumenty obrońców Kiko bo jak dla mnie
-nie ma wytłumaczenia składem - zagraliśmy tym co mieliśmy dzisiaj najmocniejsze
-Korona grała 90% meczu w 10ciu

...

Tego Pana trzeba jak najszybciej zwolnić bo inaczej obudzimy się z ręką w nocniku. Wystarczy zobaczyć na terminarz...

Dariook 20.09.2017 22:20

Liga bedzie ciekawsza

Mrsnh 20.09.2017 22:20

to może Sobolewski by był pierwszym trenerem..

FraMat 20.09.2017 22:22

i tak Kiko zostanie... choćbyście zaklinali to forum

bridgeburner 20.09.2017 22:22

w pierwszym skladzie graja typy co trenuja od 2 tygodni
od 30 minuty gramy w przewadze i do 70 na boisku przebywa 3 cofnietych pomocnikow i 4 obroncow
1,5 godziny gry w przewadze i w sumie mamy ze 3 sensowne akcje
Juz widze te zdobycz punktowa w nastepnych 5 meczach z sama czolowka i "rewanzu"

juz sie zbliza

http://sklep.drabiny.info/userdata/g...8c86c677a0.jpg

Revolver 20.09.2017 22:22

Mam nadzieję, że jak jutro wejdę na forum, to temat będzie miał tytuł "Ramirez BYŁYM trenerem Wisły. Sobol do końca rundy, gorzej nie będzie.

Wojtas 20.09.2017 22:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pero (Post 1483147)
...

Tego Pana trzeba jak najszybciej zwolnić bo inaczej obudzimy się z ręką w nocniku. Wystarczy zobaczyć na terminarz...



My z tym panem juz mielibysmy ręke a moze nawet i dwie w nocniku gdyby nie te fuksy w koncowkach i gole Carlitosa.

obikenobi 20.09.2017 22:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Snow
Teraz to ja już naprawdę mam gigantyczna nadzieję, że wygramy z koroną.
Awans awansem, ale nie wiem czy moja psychika wytrzyma to pier***nie na forum po ewentualnym (tfu tfu) odpadnięciu...

Prorok ;)
Spier**lam z forum na X czasu bo nie wyczymie coś czuję XD Idę pisać meczowy.

pomeran 20.09.2017 22:27

Skompromitowali się dziś bardziej niż legia z Sheriffem. To jest niewiarygodne jak mogli tego meczu nie wygrać.

Wszystkim broniącym Ramireza gratuluje samopoczucia. Można tłumaczyć niektóre rzeczy wieloma nowymi zawodnikami... ale żeby nie mieć Ż A D N E G O pomysłu na grę w przewadze to jest kryminał !

Nasi grali lepiej 11 na 11 niż w przewadze. I jeszcze wpuszczenie tego Imaza... no nie. Mógł wejść Bartosz, trochę to rozruszać. To nie. jakiś hiszpański człapak.

A i na koniec... największym błędem Kiko było nie zabranie Małego. O ile Carlitos oddychał rękawami i odpoczynek jest zrozumiały, tak decyzja o braku Małeckiego była bardzo zła. Dla mnie niezrozumiała.

ashkeczup 20.09.2017 22:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 1483144)
Nie wierze ilu obrońców tego WF-isty broniło go tutaj po meczu z Piastem :lol:

Kunszt trenerski widoczny tylko dla najwybitniejszych znawców piłki!

Jeszcze nam go Atletico podkradnie, gdy Simeone się wypali!


Ostatnio napisałem, że jako wybitny znawca z doświadczeniem w Football Managerze twierdzę, że styl Kiko to żenada. Obawiam się, że moje doświadczenie nie doprowadziłoby gry Wisły do gorszego stylu.

Raffaello89 20.09.2017 22:28

Czy wygrywasz, czy nie..

PAWEŁ 20.09.2017 22:30

No ja proponuje Pawłowskiego .............. nie? No to może Kazka weźmy, będziemy mieli styl. Albo lepiej Magiere. Albo kogo tam kręcącego się na karuzeli trenerskiej. Będzie styl, triki taka co mecz 4 z przodu a potem w LM będziemy prali wszystkich równo jak leci Real, Barca. Każdemu dojebiemy!!!

mitmichael 20.09.2017 22:35

Hej trenerze Kiko co to jest taktyka? TAKTYKA zegar :lol:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl