![]() |
Dywagacje na temat tego, żeby przyszedł do nas Skorża są po prostu niesmaczne. Dajmy Probierzowi czas - to jest nasz nowy trener, dopiero za najbliższy sezon będzie można go rozliczać. Żeby było w Wiśle normalnie, potrzeba stabilizacji. To jest najważniejsze. Dla mnie Probierz, jak będzie się rozwijał jako trener, będzie wprowadzał nowych, młodych zawodników do kadry, a Wisła na tym dobrze wyjdzie, to może tutaj trenować i 10 lat. Ale na temat sposobu pracy z drużyną, efektów tej pracy będziemy mogli porozmawiać wstępnie w grudniu przed świętami. Teraz to patrzmy na ręce Bednarzowi, bo on jest odpowiedzialny za letnie transfery do klubu.
|
Cytat:
A w bajki o stabilizacji to ja po prostu nie wierzę. Chciałbym tylko przypomnieć kto przyszedł do Wisły po sezonie w którym zajęliśmy 8 miejsce... A że fortuna się kołem toczy (szczególnie w Wiśle) to.... |
Cytat:
|
Euro się dla Polski skończyło, Smuda wolny.
Trzeba zacząć kciuki trzymać za Probierza (czy się go lubi czy nie) żeby czasem Smudy tu nie przywiało. |
niech wezmą Skorże i Villasa Boasa
|
Cytat:
|
Boże broń Reymonta przed Smudą.1906% poparcia dla Probierza Euro pokazało że Smuda już nie czyni cuda.C raczej ne strzeli sobie w kolano by zatrudniać największego przegranego Euro .Aczkolwiek ciekawe czy Probierz człowiek na którego C czekał kilkanaście miesięcy ma jakieś klauzule odejścia w kontrakcie???
|
Cytat:
|
Dejcie spokój, niech Bóg nas ma w opiece ....
|
Cytat:
|
Może być zawsze wymiana Smuda za Probierza, a Probierz wpi.du...
|
Lato przyznał w RMF, że Probierz jest kandydatem na selekcjonera
http://tsw.com.pl/news/Lato-Probierz...ekcjonera-2101 |
skoro Probierz nie widzi Małego w drużynie to chyba nie interesuje sie kadra.
No chyba ze rozdupcy cała Wisłę i pojdzie do reprezentacji, to wtedy ...szkoda gadac. |
szprotson, nie znamy "tla" sytuacji.
Moze maja na oku kogos lepszego niz Malecki i dlatego Probierz powiedzial pass. Po drugie, probierz chce grac szybko, skrzydlami, wymieniajac wiele podan + w tym systemie zyje sie z dosrodkowan. Z powyższych Maly ma tylko szybkosc. Aczkolwiek w ub. sezonie jakby zaciagnal reczny. Dodatkowo gra zespolowa u Maleckiego lezy i kwiczy. |
tu nie chodzi to to czy znalezli kogos lepszego od Małego. Przeciez oni od zimy chca go wywalic, wiec teraz jest okazja, to czemu nie? Jeszcze za to płacą ..
|
Myślę, że wszyscy byśmy na tym skorzystali i oby tak też się stało. ;) A więc Probierz na selekcjonera. I niech tylko smuda trzyma się z daleka od nas.
|
Cytat:
|
Myslisz ze Skorża chciałby pracować z Bednarzem?.
|
Cytat:
W ogóle irytuje mnie arogancja duetu Probierz-Bednarz, choćby przy każdej konferencji prasowej, ale to już inna bajka. |
Cytat:
|
Ludzie za wesolo nie jest ale poczekajcie z Probierzem dajcie mu chociaz popracowac do zimy ku(r)wa jak dzieci .
Piotr Nowak - rece ktore lecza Koalik prosze cie przestan co to zmieni? |
Wszyscy proponują Nowaka na trenera czy to Polski czy to jakiegoś klubu, a czy ktokolwiek zna tego człowieka? Wie jak się zachowuje? Co preferuje? Jaki ma kontakt z piłkarzami? Czy popada w konflikty? Jaki ma pomysł na grę? Zatrudniliśmy Probierza, więc niech pracuje co najmniej cały sezon.
|
Cytat:
|
Cytat:
Myślę, że Fornalik zostanie selekcjonerem, a ostatnie wieści, że jest 3 kandydatów to po prostu kit. |
Koalik ok rozumiem tylko zobacz pare stron wczesniej i tam zobaczysz "czy nikt nie zada" zreszta Probierz powiedzial ze nie interesuje go teraz reprezentacja czyli temat zamkniety . Pozdrawiam
|
Leśne dziady i tak już zapewne zdecydowały bo śląskie lobby jest za Fornalikiem.
|
Cytat:
|
Mam nadzieje że jeśli Melikson pozostanie w Wiśle to Probierz wykrzysta jego umiejętności stawiając go blisko pola karnego bo tam jest najgroźniejszy, w d*** to mam że Maor przejdzie 2-3 rywali na środku boiska kiedy albo poda i nastąpi zwolnienie akcji bo prócz Ilieva nie mamy graczy do gry kombinacyjnej, chociaż kiedy Moskal był trenerem to Genkov wyraźnie pracował nad podaniami, albo się zatrzyma i gówno z tego. Maaskant umiał wykorzystać jego drybling ale blisko pola karnego rywali, Kaziu ustawiał go też jako takiego cofniętego rozgrywającego zresztą podobnie robi/ł to Probierz, mam nadzieje że coś się zmieni w tym czasie. Nawet po takim szczególe ale ważnym, widać że większe doświadczenie miał Maaskant, może nie miał głowy do obrony, ale umiał wykorzystać błędy rywala.
|
Probierz na temat o możliwej pracy w Reprezentacji Pzpn:
http://sport.onet.pl/5173838,eurokontakt-detal.html Także wypowiada się o Wiśle tzn. ripostuje, że chce zostać w Wisełce i chce zapełnić stadion uszczęśliwić Cupiała... |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl