Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w Pucharze Polski 2010/2011 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7567)

wonski_eNHa 16.03.2011 22:31

Szkoda że nie awansowaliśmy. Mieliśmy więcej argumentów. Ale jak się głupio traci bramki i nie wykorzystuje świetnych sytuacji to tak bywa. Podbeskidzie pokazało, że zaangażowaniem można nadrobić braki techniczne. Jednak nie chciałbym odmawiać zaangażowania naszym piłkarzom. Starali się jak mogli, gdyby Rios.... no ale nie...

Garguła pokazał, że jest cieniem cienia zawodnika z którym Wisła podpisywała kontrakt.
Łobo, to łobo i tyle o nim. Szkoda że nie próbował zagrać do kolegów tylko za każdym razem strzelał.

Ważne że w lidze jesteśmy skuteczni.

Przemas 16.03.2011 22:31

Ja nie wiem czy przegraliśmy bo drużyna odpuściła przy 2-0 myśląc ze mecz się sam wygra czy z głupoty poszczególnych zawodników (czyt. Małecki, Cikos) czy ich indywidualnych błędów.

Lysy 16.03.2011 22:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kibic sukcesu 2007 (Post 1065834)
Mnie zastanawia tylko jedna rzecz: dlaczego pozwolili kibolowi Podbeskidzia komentować ten mecz w TV?

No nie przesadzaj, komentował w miarę obiektywnie. Z punktu widzenia kibica neutralnego ten mecz był zapewne interesujący. Czy ty byś się nie cieszył gdyby mały klubik powiedzmy z 2 Bundesligi , skopał dupsko mocarnemu Bayernowi?

ChG 16.03.2011 22:31

Hehe, już wywalajcie Jaliensa, Genkov jest słaby, bo tylko jeden gol, Pareiko to amator, bo mu I-ligowcy strzelili dwa gole, a Melikson dzisiaj nie błyszczał - na stos z nim.

Powie mi ktoś dlaczego tylko Wisła Kraków ma takich płaczków kibiców? Dlaczego kibice innych drużyn nie są takimi babami?

wonski_eNHa 16.03.2011 22:31

Szkoda że nie awansowaliśmy. Mieliśmy więcej argumentów. Ale jak się głupio traci bramki i nie wykorzystuje świetnych sytuacji to tak bywa. Podbeskidzie pokazało, że zaangażowaniem można nadrobić braki techniczne. Jednak nie chciałbym odmawiać zaangażowania naszym piłkarzom. Starali się jak mogli, gdyby Rios.... no ale nie...

Garguła pokazał, że jest cieniem cienia zawodnika z którym Wisła podpisywała kontrakt.
Łobo, to łobo i tyle o nim. Szkoda że nie próbował zagrać do kolegów tylko za każdym razem strzelał.

Ważne że w lidze jesteśmy skuteczni.

jurukuru 16.03.2011 22:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JohnyTS (Post 1065874)
Ma ktoś mi imię.i nazwisko komentatora, osobiście mu zaj*e !?

W sumie to nie wiem, Jońca albo Zawadzki. Ale zaj*bać to powinno się naszym gwiazdeczkom za ten kabaret.
Panowie, nie ma co na gorąco się produkować. Wyjdźcie na spacer, na papierosa, na osiedle, na ławke na piwo, do dziewczyny. Szkoda klawiatury na pisanie o dzisiejszej postawie naszych piłkarzyn :)

K4millo 16.03.2011 22:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JohnyTS (Post 1065874)
Ma ktoś mi imię.i nazwisko komentatora, osobiście mu zaj*e !?

Michał Zawacki z... Poznania (kibic Lecha).

Adenalix 16.03.2011 22:32

Zawodników rozlicza się ze sportowego wkładu w drużynę. Mam nadzieję, że ten mecz to dobry materiał do przemyśleń kto z zawodników ma nazwisko, kto nazwisko i umiejętności, a kto umiejętności i formę (czyli pracował ciężko). Ot taki pozytywny punkt widzenia i promyczek po porażce. Jak nie będziemy stawiać w lidze na sportowych darmozjadów, mamy większe szanse na powiększenie przewagi nad innymi drużynami, które wciąż opierają skład na nazwiskach i umiejętnościach. Bo gdybyśmy dziś grali z Legią to byśmy legalnie awansowali, ale na Podbeskidzie się nikt nie spina oprócz Podbeskidzia :-)

Sartre 16.03.2011 22:32

Panowie, ja rozumiem że akurat z waszego punktu widzenia komentator irtujący, ale z zewnątrz wcale nie był on zaskakujący. Wszyscy zawsze dopingują czarnym koniom, a tu malutkie Podbeskidzie wyeliminowało wielką Wisłę... tak samo by się jarał, jakby na waszym miejscu była Legia albo Amika. ;)

bartek89TS 16.03.2011 22:32

Brawo...kolejna kompromitacja..nic się ku.wa nie zmienia...

GJ1906 16.03.2011 22:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez willow (Post 1065869)
Ja powiem tylko tyle, że Maaskantowi za zmiany, jakich dokonał, należy się siarczysty kop w du...ę.


Ludzie co wam z tymi zmianami, nie tak dawno płacz że nie daje grać rezerwom, dziś płacz że przy spokojnym 2:0 i prowadzeniu gry daje szanse rezerwowym. Lepiej swoje pretensje skierujcie do piłkarzy którzy zamiast dobić rywala np. w sytuacji Riosa na 3:0 zadowolili się wynikiem. O zawodnikach Podbeskidzia padających przy byle dotknięciu i sędziemu który bardziej pilnował wyrzutów z autu niż samej gry nie wspomnę.

..DRAGON.. 16.03.2011 22:32

Mowi się trudno i jedzie sie dalej!!! Mam nadzieje że ten mecz to ostatnie spotkanie w wykonaniu Garguły i Żurawskiego w naszych barwach.

Jagul 16.03.2011 22:33

Zamiast narzekać na jakiegoś sędziego drukarza, to zobaczcie na grę naszych.
Mieliśmy piłkę meczową na 3-0 i nie strzeliliśmy. Znacie takie coś??? "Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić"

TVP faktycznie dało czadu. Jakość obrazu rodem z krajów piątego świata no i "Bunioza"

skeba 16.03.2011 22:33

Przy 1 bramce błąd popełnił nasz bramkarz. Przy 2 bramce - sfaulował Jaliens, chociaż ten faul był wątpliwy.
I ligowiec dwa razy splatał nam figla i teraz z nas się mogą śmiać...

jaro1985r 16.03.2011 22:33

Jedno co mi się rzuca w oczy od początku tej rundy to katastroficzne krycie przy stałych fragmentach gry i tak dzisiaj padły dwie bramki dla Podbeskidzia! Jest to w dzisiejszej piłce cholernie ważna rzecz

SV_ 16.03.2011 22:33

"gdzie jest ta Wisła" - kibice Podbeskidzia = gratulacje dla tych którzy ich wpuścili do nas na stadion/nie wyrzucili

Kosa93 16.03.2011 22:33

Mecz nie był zły w naszym wykonaniu, moim zdaniem lepszy niż z Widzewem. Gdy marnuje się okazje na 3:0 to dostaje na 2:2.

Zubert_Wisla 16.03.2011 22:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sartre (Post 1065857)
No panowie, co Wy? :D

Powiedział, co wiedział przypomnij sobie z 2-0 na 3-2 na Widzewem :-P a póxniej napinaj na forum...
Osobiście lepsi pomocnicy o Sivakova graja chyba na A-klasowych klepiskach, Rios miał dostać szanse, dostał i się "pokazał". To że odpadamy jest "jeszcze" do przyjęcia, nie do przyjęcia jest fakt po jakiej grze i jak frajersko straconych bramkach... Na plus wg mnie Pareiko, Bunoza(za pierwsza połowe) i mimo wszystko Łobodziński który był dosyć aktywny.

flamengista 16.03.2011 22:34

Sędzia Borski - zapamiętajmy te nazwisko, bo wkrótce będzie to Marcin B., przebywający na urlopie we Wrocławiu. Coś niesamowitego, jak sędzia z Warszawy nas okradł w tym meczu. Że też coś takiego się jeszcze zdarza w naszej piłce - po całej aferze korupcyjnej facet przed kamerami wyprawia takie cyrki.

Pareiko wycinany w piątce - nie ma sprawy. Uparcie gwizdanie fauli przy każdym upadku gospodarzy - a tylko ze stałych fragmentów potrafili stworzyć zagrożenie pod naszą bramką. Gospodarze nie grali w piłkę, grali w rugby a sędzia im to umożliwiał. Facet z żółtkiem na koncie wycina obiema nogami Wilka - Borski bez reakcji.

Mówię wprost - niech puchar zdobędzie Amika, bo ustawianie tych rozgrywek pod Legię robi się zwyczajnie niesmaczne.

Dla komentatora śmiesznej stacji - osobne 3 w 4 za "obiektywny" komentarz. Dzięki Bogu nie płacę abonamentu, bo świadomość że opłacam temu facetowi pensję by mnie dobiła.

Co do naszych. Graliśmy nieźle, próbowaliśmy grać w piłkę co śmieszny facet w czarnym stroju próbował za wszelką cenę uniemożliwić.

Na pochwały zasługują:

- Jaliens - solidny występ, pewnie w obronie, pomagał w rozgrywaniu piłki.
- Pajlić - bardzo aktywny w ataku, w obronie specjalnie nie nawalił.
- Genkow - dostał setkę i ją wykorzystał. Oby to był początek serii goli dla Wisły.
- Małecki - waleczny jak zwykle.

Na burę i to sporą zasługują:

- Rios - zawodnik z golowstrętem, co do tego nie ma już najmniejszej wątpliwości. Jeśli mając wolną bramkę i swobodę w polu karnym napastnik bawi się w dośrodkowania, to jest to d.pa, a nie napastnik. Dostał szansę i ją haniebnie zmarnował.
- Bunoza - tragedia, podejmowanie niepotrzebnego ryzyka, głupia gra. Zasługuje na posadzenie na ławce.
- Cikosz - idiotyczna strata w ostatnich minutach meczu, w konsekwencji czerwona kartka. A wcześniej nie było dużo lepiej - przeciętny w obronie, słaby w ofensywie. Nie dziwię się, że nie podjęliśmy jeszcze decyzji o jego wykupie. Jest się nad czym zastanawiać.

Przeciętny występ zanotowali: Sziwakow i Melikson (mimo asysty).

Z rezerwowych (o zgrozo) jedyny, który coś pokazał to Wojtek Łobodziński. Choć pożytku z tego nie było. Garguła błysnął raz, ale Maaskant wprowadził go po to by przetrzymywał piłkę i rozgrywał, a on unikał gry.

Żurawski.......................................... .............

dynek.pl 16.03.2011 22:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ChG (Post 1065879)
Skończcie panikować, ja pierdziele. Co się takiego stało, że tak panikujecie? Jesteśmy na 7 miejscu w lidze czy co? Ja się ciesze, że odpadli, przynajmniej skupią się na lidze i rozniosą ją w pył. A niszowym Pucharem Polski można sobie co najwyżej podetrzeć tyłek.

Wszyscy listonosze, murarze albo nauczyciele z Luksemburga czy innego San Marino też sie na pewno cieszą - otwiera
się dla nich szansa, ze przy szczesliwym losowaniu trafią na Wisle i pierwszy raz w historii awansują do kolejnej rundy w pucharach.

Nie ma sie co w....iać jesli chodzi o mecz.
Bylismy slabsi i tyle.
Klepali nas jak chcieli w Krakowie, a dzisiaj tylko dlatego mielismy szanse, ze walnli sobie swojaka.

mateuszchester 16.03.2011 22:34

Maaskant powiedział przed meczem musimy strzelić 2 gole no i strzeliliśmy:) , tylko że Podbeskidzie też . Ogólna gra koszmar , w lidze znacznie lepiej grają ...

Bielau 16.03.2011 22:34

tylko się powiesić czytając niektóre komentarze :D gratulacje dla Podbeskidzia, wywalczyli ten awans z odrobiną szczęścia. Porównując ten mecz z poprzednimi zagraliśmy naprawdę niezłe spotkanie, szczególnie jeśli chodzi o atak pozycyjny(przynajmniej istniał) i jakoś mniej tych dłuuugich piłek. Dwa frajersko stracone gole, dominacja przez dużą część spotkania. Takie krótkie podsumowanie :P ah no i zaskoczył mnie pozytywnie Łobodziński, całkiem całkiem grał po wejściu;)

Krzysiek311 16.03.2011 22:35

Po pierwsze, przestańcie Kur... jechać po swoich piłkarzach, Rios nie zagrał wcale takiego złego meczu, a jedziecie po nim w co drugim poście.
Po drugie, według mnie Maskat zawalił zmiany, ściągnął dwóch najlepszych piłkarzy. Melikson, jako jedyny ciągnął grę do przodu, czego po zmianie brakowało.
Po trzecie, zagraliśmy słabo i tyle, przy 2:0 powinniśmy dalej ciągnąć do przodu grę, by strzelić jak najwięcej bramek, a nie dać wbić sobie dwóch kolejnych.

Tyle ode mnie. Koniec z PP ! Teraz tylko WALKA O MISTRZOSTWO !

Maciek#10 16.03.2011 22:35

Tak się kończy odpuszczenie pierwszego meczu ;) Dzisiaj było nieźle, od 15 do 60 minuty cisnęliśmy, później od 80 do 90. To lepiej niż w poprzednich meczach. Wyniku nie udało się zrobić bo presja. Pozostaje mieć pretensje za pierwszy mecz.

Inna sprawa to gesty Małeckiego. Trzeba się zastanowić czy więcej daje nam grą, czy odbiera zachowaniem. Bo wpływa na resztę drużyny destrukcyjnie.

Szkoda że Wiślacy kolejny raz nie wykazali się profesjonalizmem potrzebnym do wygrania Pucharu Polski.

westersyl 16.03.2011 22:35

Te gole to oni sami sobie strzelili. Szkoda bo grali dosyć dobrze, największa bure powinien dostać Rios bo zasępił się na gola.

Dobrze że takie lekcje odbieramy w PP a nie w lidze.

DysoN 16.03.2011 22:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ChG (Post 1065879)
Skończcie panikować, ja pierdziele. Co się takiego stało, że tak panikujecie? Jesteśmy na 7 miejscu w lidze czy co? Ja się ciesze, że odpadli, przynajmniej skupią się na lidze i rozniosą ją w pył. A niszowym Pucharem Polski można sobie co najwyżej podetrzeć tyłek.

Chyba zapomniales od ktorej rundy startuje w pucharach zdobywca PP? Mielbysmy szanse ominac jakis Karabach...

medyk 16.03.2011 22:35

Przyczyn niestety kilka wg mnie
1) Kompletne nie wyciągnięcie wniosków z 1 meczu
2) Nieprzygotowanie na przeciwnika
3) Zlekceważenie !!!
4) Idiotyczne zmiany, jak się broni 1:2 to sie odpada
5) Stałe fragmenty, kwintesencją jest ~88minuta gdzie rożnego bije Małecki oczywiscie na wysokości kolan, co z tego wynika? zamiast okazji dostajemy kontre, to samo za pare minut, Cikos chwali się swoją techniką i musi wyleciec żeby nie było kompromitacji
6) Po takim meczu za ten miesiąc powinni im wszystkim obciąć jakieś 10% pensji z przeznaczeniem na jakiś cel może to ich czegoś nauczy.

ChG 16.03.2011 22:36

Zwolnić Maaskanta!

maciek5656 16.03.2011 22:36

Ehhh i znów scenariusz się powtarza:
1. Wylosowanie najsłabszego możliwego przeciwnika.
2. Euforia na forum nad tym że ogolimy tych frajerów do zera.
3. W........
Trzeba mieć nadzieję że jeden taki dwumecz na rok wystarczy i w europie zaprezentujemy się poprawnie.

PS. Ten komentator to Michał Zawacki prywatnie kibic Amiki Poznań.

Enrico2000 16.03.2011 22:36

Tak jestem w ....iony ze nie moge. Poprostu mam dosc takich wpadek. Mam juz tego dosc. Tak samo ....a podejda do jakis ogorkow na ktoerych trafimy w pucharach i jak co roku .... z tego bedzie. Takie podejscie to moga sobie w dupe wsadzic. I dlaczego graja tak chaotycznie, bez pomyslu?? Teraz zobaczymy na co naprawde stac ten zespol. Bo dotychczasowe zwyciestwa nie napawaja mnie churaoptymizmem jak niektorych ........


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl